Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 16:33:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 4  (Прочетена 99453 пъти)
 
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: август 10, 2016, 10:19:50 »

Хехе, така е, вълнението е голямо ! Аз вече нямам търпение да се видя булка, заобиколена от всичките ни близки и приятели и да си изживея деня на макс smile  DANCE Сватбаааа
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #196 -: август 11, 2016, 07:39:06 »

Да,ще бъде невероятно twohearts Само ми е малко тъжно,защото ще мине като един миг,но пък хубав миг  smile
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: август 11, 2016, 08:30:18 »

Миг, миг, ама какъв ! С много приготовления, емоции, ще има да се говори после за него, да се радваме на снимки, видео, спомени, ехххх  heart
Nicky, ти беше ли до ресторанта ? От както ходихме до там все ме мъчи мисълта, че някак ми изглежда самата шатра тясна за 90 човека и все си мисля, няма ли да е по-добре да има някоя и друга маса извън шатрата... оххх, все нещо да ме тормози мен и да се претиснявам  nea
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #198 -: август 11, 2016, 10:10:32 »

Ние последно ходихме когато беше и ти,за да уточним менюто. В шатрата не сме влизали,но последно ни бяха казали,че имало сватба за 120 човека в нея. Ако 120 се събират, 90 също ще се съберат  smile
На нас ни казаха,че 90 спокойно се събират. Аз за това бях леко откачила,защото в един момент списъкът достигна над 100 човека и се бях изплашила,че няма да се съберем. Иначе се падат горе долу 5 маси без нашата и на родителите,надявам се да има място. Ние тази седмица ще се видим с Йоанна и ще я разпитам, защото държим да има достатъчно пространство да се развихрим на дансинга yahoo
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #199 -: август 11, 2016, 10:16:09 »

Иначе за тормозенето,и аз съм същата. Онзи ден ме беше налегнала мисълта,че с тази дневна сватба ще се сварим и как ще танцуваме. Предполагам,че е нормално все да си мисли човек за някакви неща,за това от една страна искам да дойде вече,за да спра да мисля smile
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: август 11, 2016, 12:34:22 »

Явно си ни е в природата да ги мислим, обмисляме нещата и да се претисняваме, накрая сигурно ще се окаже, че пак нещо не сме доизмислили...  girl_impossible
Ти разбра ли нещо конкретно за стаите... мен ме интересуваше колко от двойните са спалня, колко са с две отделни легла, не че има голямо значение за една вечер де, ама някои от двойките може да се обидят ако са настанени в такава стая с отделни легла... само щуротии са ми в главата  crazy
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #201 -: август 12, 2016, 21:21:04 »

Не е важно всичко да е перфектно,важното е да се забавляваме. Като се замисля,колко пъти сме правили купони без никакви условия и сме се забавлявали страхотно. Важното е да има настроение и весели хора. Днес получих отговор от ресторанта. Ето ги стаите:
201 - Единична
202 - Двойна с отделни легла (възможност за събиране на леглата)
203 - Двойна с отделни легла (възможност за събиране на леглата)
204 - Двойна с отделни легла (възможност за събиране на леглата)
205 - Двойна спалня
206 - Двойна спалня
27 - Студио със спалня и диван за един
28 - Две отделни стаи с две бани . Стаите са с общ вход като едната е със спалня, а другата
с отделни легла (възможност за събиране на леглата)
28А - Апартамент със спалня и отделен хол с разтегаем диван (за 2-ма)  /Младоженски/
10А - Апартамент с две спални отделен хол с разтегаем диван (за 2-ма)
11А - Апартамент със спалня и отделен хол с разтегаем диван (за 2-ма)


Ние напълнихме хотела,даже сега една двойка се колебаят дали да останат или да си тръгнат след сватбата,защото момичето е бременно и така или иначе не пие алкохол. Сега се молим наистина да решат да си тръгнат,защото ще трябва да ги сложим в центъра,няма място  cray И това при дневна сватба blush
При вас много хора ли ще са в хотела?
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: август 15, 2016, 08:45:41 »

Оле Ники, много ти благодаря за подробната информация ! Аз сега съвсем се претисних, не бяха ли 7 двойни стаи ? Ние също напълваме хотела, но аз ги броях 7 двойни стаи... а задължително ли е за младоженците да е апартамент ? Аз и там бях брояла да настаня 4 човека... Даже 3 двойни стаи ми трябват от предния ден... направо незнам какво ще правим .... nea
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #203 -: август 15, 2016, 10:38:37 »

Да,и аз бях прочела,че са 7 двойни,но ... Може пък за нашата дата да има нещо резервирано. При нас има точно толкова места,колкото са и гостите,проблема е,че някои са семейства и става неловко да настаним друг човек при тях. Редихме,мислихме и накрая пак една двойка трябва да изпратим в центъра. Хубавото е,че те на другата сутрин рано тръгват за морето и се надявам да не ни се сърдят много.
Мисля,че не е задължително за младоженците да е апартамент, все пак вие решавате как да се разпределите. Най-добре се обади на Илиян,той ще знае.
За мен хотела е голям проблем,понеже не стига,че една двойка ще трябва да е в друг хотел,а и не знаем къде да сложим едно дете. За майката с бащата остана двойна стая и направо е пълна лудница crazy
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: август 15, 2016, 11:22:32 »

ох и при нас хотела е голям проблем, който се надявам в най-скоро време да нагласим ! Изписах един голям мейл на Йоанна с хората, които трябва да настаним, колко двойки, колко са за апартаменти, колко са за 2 вечери, ако трябва да настаняваме и ние някой от тях в стаи в Йор-Даниела... по принцип знам, че не сме длъжни да осигуряваме на гостите нощувка, но ние наистина много държим на всички да им е комфортно и удобно, бях разпределила идеално целия хотел, обаче със 7-те двойни стаи... уфффф, дно Йоаннка скоро ми отговори, та да знам, че поне този въпрос е готов   girl_impossible
Аз пък друго да ти разкажа какво ми се случи ( което поне беше абсолютен къмсет ). Разхождахме се миналата седмица със сестра ми по магазините и случайно срещаме момичето, което щеше да ме гримира за сватбата... оказа се, че ме е забравила и че тогава си е резервирала почивка... късмет, че въобще я срещнах да разбера ! Тя поне ми препоръча много добра гримьорка, защото тази другата, която аз имах впредвид, беше вече тотално запълнена за този ден... поне имам час за грим, та даже резервирах и за едната шаферка и за кумата... ама да, явно не сатва без нерви и без притеснения sad
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #205 -: август 15, 2016, 11:38:37 »

Леле,страшен късмет, добре че така се е случило.
 Аз другата седмица ще се срещна с момичето,което трябва да ме гримира,за всеки случай,да не ме е забравила и тя.
Аз най-после успях да се свържа с жената за тортата, оказа се,че сега ни искат двойно по-голяма сума за транспорт. Имахме и хора,които в последния момент казаха,че няма да дойдат,ние сме поръчали 20 подаръчета в повече,добре че нашите се ядат smile
Онзи ден си премерих и роклята,влачеше се по земята,направо откачих. Оказа се,че в салона са я били вдигнали малко повече. Нагласихме я,с малко повече повдигане около кръста и не си личи.
Покрай кръщенето на младоженеца също имахме емоции,наложи му се да измине разстоянието София-Пазарджик 2 пъти за един ден. Луда работа. Сега и хотела и не мога вече. Хайде да идва сватбата,и да има гафове,тогава ще е късно да се притеснявам yahoo
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: август 15, 2016, 13:00:43 »

оле оле , много премеждия, много нещо ! Добре, че все пак положителните емоции надделяват. Ние онзи ден намерихме подходящи кецове на мъжо, и той е вече готов. А роклята се обадих да им кажа, че ще ходя да я взимам на 27-ми, костюмът ще го вземем на 26-ти... никак не е лесно, но пък съм сигурна, че ще си заслужава цялата организация и всички усилия..  Girl_hide
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #207 -: август 15, 2016, 13:29:03 »

Емоциите са големи,но един ден ще ни е смешно колко сме се впрягали за незначителни неща.
Както мъжо казва, не може всичко да е перфектно,а не е и нужно. Важното е да се забавляваме. Това е нашият ден и не трябва да го пропиляваме в нерви и притеснения  smile
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: август 15, 2016, 15:24:33 »

Наистина ми се иска да имам "мъжко" спокойствие... но са прави де, най-важното е да се забавляваме. smile
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #209 -: август 16, 2016, 07:08:05 »

Нали  smile Тази сутрин мъжо ми разправя, "ох,цяла нощ сънувах организацията на сватбата".   pardon
Ще се сети той,при мен е така от 3 месеца smile Но да,те някак си мислят,че всичко ще се нареди. Ето ние трябваше да изпратим едната двойка в Йор Даниел,но вчера ни се обадиха едни приятели,че ще си пътуват след сватбата,защото в понеделник трябва да са на работа,а момичето е бременно и няма да пие. И ето събрахме се в хотела, всичко се нарежда  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines