Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 13:56:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 4  (Прочетена 98100 пъти)
 
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #165 -: август 05, 2016, 07:27:47 »

Аз нямах търпение да дойде,но сега като остана толкова малко време,ми се иска да не идва толкова бързо. Като е един ден и не мога да си представя колко бързо ще свърши всичко,а наистина всичките емоции са много хубави :-)
На теб приблизително колко време са ти определили за грим и прическа? Аз имам час за грим от 9 и се чудя какво толкова ще ме прави и аз какво ще правя до 11, а също и в колко часа ще трябва да стана за прическата shok
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: август 05, 2016, 08:43:24 »

Ами гримът отнема около час, също толкова и прическата, ако си с по-дълга, гъста коса обаче и прическата ти е по-сложна, може и повече време да трябва. Ти при кой ще се правиш и за двете неща ?
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #167 -: август 05, 2016, 08:56:04 »

Видяло се е,че няма да се спи,но то така и така няма да се спи от вълнение yahoo
Фризьорката ми се казва Дани, преди работеше във салон Афродита,но сега с нейната колежка се отделиха,работят в един салон в х-л Хебър. Тя ми е от много години,до сега само ме е подстригвала,но ще видим сега на пробната прическа какво ще измайстори  pullpigtails
Гримьорката не знам коя е,позната на фризьорката ми е,ще я видя като отида другата седмица. Малко на късмет,но каквото стане :-)
Ти при кой ще си правиш грима и прическата?
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: август 05, 2016, 10:26:55 »

Прическата ми е при Дианка , тя си отвори салон до кръговото при Джамията, аз от 3 години ходя при нея, много пъти ми е правила прически и е наистина много готина. Ангажирали сме я за деня таман 5 от нас да направи  girl_wink
А гримът ще ми го прави една позната, която се занимава професионално с продукти на Орифлейм и последно като бях шаферка тя ме гримира и съм супер доволна. Много готин ми беше гримът, цял ден не мръдна а беше адски жега и се потях. Преди време ме бяха гримирали професионално и не бях много доволна. Бях адски гримирана, хубаво беше, но не бях аз, приличах на друг човек... за това предпочитам по-лек грим и да знам, че на снимките съм аз си, а не някоя маска  blush
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #169 -: август 05, 2016, 11:14:40 »

И аз не обичам тежък грим.А пък мъжо като чу за гримьор и изпадна в истерия,да не ми били сложили половин тон грим,не знам си какво, аз много рядко си слагам грим и на него му е много странно като съм гримирана tease
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: август 05, 2016, 12:49:58 »

 а маникюр, педикюр ?  Girl_hide
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #171 -: август 05, 2016, 13:43:00 »

Пак при тях има някакво ново момиче,което прави маникюр,при нея направо,но предишния ден,защото иначе няма да спя  smile
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #172 -: август 05, 2016, 13:46:48 »

На мен започна да ми става малко притеснено с тази дневна сватба дали няма да се сварим. Последния път като ходихме до Фазанарията, забравих да ги питам дали имат някакви климатици или поне вентилатори
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: август 05, 2016, 15:40:43 »

Ами аз климатици не видях... но може би като се вдигнат на самата шатра отстрани "стените" ( незнам как се нарича ) ще има повече въздух... незнам girl_impossible
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #174 -: август 05, 2016, 15:47:01 »

Тя шатрата уж е под дърветата,дано да е по-прохладно,че и ние с тези часове,които сме избрали angry
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: август 05, 2016, 16:19:48 »

Ние като бяхме там, в Пазарджик беше адска жега, там си бешенаправо прохладно от борчетата, така че стискам много палци и двете да имаме късмет ! Нас друго ни притеснява и ще говоря с Йоанна, че вечерно време има много комари... дали не можем с нещо да напръскаме за да няма много да изпохапят и нас и гостите...
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #176 -: август 07, 2016, 16:23:38 »

Дано наистина да имаме късмет и всичко да е 6 :-) Можеш да говориш наистина,ние ще свършим може би по-рано и надали ще хванем комарите,но преди време като бяхме на сватба във Фазанарията, нямахме никакви проблеми с комари, сватбата тогава също беше вечерна. Наистина беше преди години,а и не беше в шатрата,но не мисля,че има голяма разлика. Не е лошо да се презастраховате,но аз мисля,че няма да има комари  smile
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: август 08, 2016, 11:27:19 »

Аз бях в събота да се видя с Йоанна, каза, че те по принцип си пръскат, но че много често между 19 и 30 и 20h си излизали комари, заредени са с репеленти на бара smile
Вие ще взимате ли ядки и ако да, от къде ? Много полезна информация, Йоанна ме посъветва, че за сватба с нашия брой гости трябват максимум 3 килограма ядки  good
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #178 -: август 08, 2016, 13:18:09 »

Аз обмислям идеята за ядки,но не знам какви. Тази седмица ще се прибираме и ще се опитам да свърша максимум неща,защото ние и алкохола още не сме решили къде ще взимаме. Прецака ми се принтера и сега трябва да отида да поръчам от някъде и етикети за ракия. За ядките май ще се импровизира в последния момент huhhuh.gif
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: август 08, 2016, 14:20:30 »

Стискам палци smile Сигурна съм, че ще се справиш Wink Иначе ние ядките мислим да а микс от фъстъци, лешници, бадеми и кашу
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines