Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 08:01:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПАЗАРДЖИК - част 4  (Прочетена 98051 пъти)
 
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: август 01, 2016, 08:51:20 »

Мен повече ме претиснява самото отношение от тяхна страна... дано всичко да е наред !
Ох, аз нещо постоянно сънувам кошмари за сватбата ! Иначе наситина съм супер спокойна, почти всичко е готово, но явно подсъзнанието ми не е толкова спокойно колкото си мислех...  nea
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #151 -: август 01, 2016, 13:23:09 »

Да,отношението беше малко странно. Може би просто така се е случило.
Иначе за кошмарите около сватбата,това е поне веднъж в седмицата напоследък. Последно сънувах,че дойдоха много повече гости и за тях нямаше нито места,нито храна Oh my ... Явно ни е малко напрегнато,но предполагам,че е нормално,все пак е голямо събитие Сватбаааа
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: август 01, 2016, 14:14:48 »

Добре, спокойна съм ! Не съм само аз  pardon Аз да се похваля намерих в olx хора, които ми направиха по поръчка табелката за кола  danceg Дано като си я взема да е толкова хубава, колкото им я поръчах  girl_wink
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #153 -: август 02, 2016, 07:00:02 »

Честито danceg Нашите са стандартни,нещо подобно http://martenici-borisovi.com/product/1089/stiker-mladozhentsi.html.
Как върви организацията? При нас малко поспря,защото имаме много задачи в София,май последните 2 седмици ще са много шокови за нас pardon
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: август 02, 2016, 08:48:05 »

Доволна съм ! Табелката е същата каквато я поисках ! Иначе при нас върви добре smile Почти всичко е готово , пък ние последната седмица преди сватбата решихме да я вземем почивна за да можем всичко спокойно да си довършим, да се наспим ( най-важното ) и ако нещо изникне в последния момен да можем да отреагираме Wink
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #155 -: август 02, 2016, 09:45:10 »

И аз си мислех да си вземем седмицата преди сватбата,но при годеника ми вече си бяха взели отпуск, а аз като попитах се оказа,че шефката ми няма да я има тази седмица,както и първите 3 дни след сватбата ми. Направихме компромисен вариант и ме пуснаха от 29-ти. Дано нищо не се обърква :-)
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: август 02, 2016, 10:48:47 »

Нищо няма да се обърква, сигурна съм, всичко ще е наред smile Вчера ходих с едната шаферка до шивачката й да и видя роклята и таме дни булки... лелееее, едни намръщени , едни нацупени, отчаяни и изнервени, направо все едно ще ходят на заточение... girl_impossible ако покрай сватбата си човек не е доволен и щастлив... та кога  crazy
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #157 -: август 02, 2016, 13:58:36 »

Леле,ужас. Не трябва да е така,че нали това трябва да е най-хубавият им ден. Наистина има доста нерви и притеснения,но човек трябва да гледа по-позитивно. Единственото,за което съжалявам е,че нямам достатъчно време за подготовката,но какво да се прави,пак се справяме  yahoo
При нас младоженецът нещо се е изнервил с реставрирането на колата за сватбата, аз още се държа,дано да не откача като наближи датата tease
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: август 02, 2016, 14:36:19 »

Няма, няма да откачаш smile Ето, то наближи вече ! И за теб та и за мен  Girl_hide Щом до сега всичко е наред, всичко ще си е наред и няма да откачате Wink
Аз имам един такъв странен въпрос. След ритуалната зала по принцип шафеерките или момичета черпят с бонбони/сладки, на една сватба, на която бях, беше след църквата... кога всъщност трябва да е таз черпявка ?
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #159 -: август 03, 2016, 07:02:49 »

Четох във форумите по въпроса (какво са правили някога булките без интернет не знам pardon ), стигнах до извода,че и след гражданското и след църквата се черпи. Даже когато ходихме да поръчваме питката, жената ни каза,че питката за църквата се раздавала на хората след ритуала,това изобщо никога не съм го виждала да се случва.
 На сватбите,на които сме били, винаги са черпили само след гражданския ритуал и ние мислим така да направим. Кой черпи също нямам никаква идея, обикновено са били някакви роднини. Аз мисля да ангажирам няколко лели,защото шаферките ми са много малки.
И аз имам един въпрос, кое е хорото на булката. Мен изобщо ме няма по хората, кумата ще ми дава уроци,но не знам на кои видове да наблегнем.
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: август 03, 2016, 08:26:25 »

Да и аз мисля да е само след гражданското като се нареждаме с родителите и кумовете да приемаме поздравления. Поръчала съм на Захарната къща едни интересни цветни бонбони в цветовете на сватбата, но мисля да взема и разни сладки от Федона...
А за хората, ние не мислим да се измъчваме. Право хоро и толкоз ! Даже с Митко ще се разберем да пуска хора само "за адет" както се казва. А за булченско... мисля, че той си знае какво да пусне и да каже айде сега булката да поеме хорцето Wink Така че не мисля, че чак толкова е нужно да се подготвяш за тази част Wink
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #161 -: август 04, 2016, 11:34:32 »

Да,все ще се справя някак yahoo
Другата седмица трябва да се срещам с ресторанта, с агентката,с Митко също може би,а и с фотографа.
Направо не ми се мисли как ще успея shok Трябва и младоженеца да кръстим, той още не си е взел обувки,аз също трябва да си взема едни по-удобни като мине официалната част. Още измислям и какво да е за почерпката вкъщи. Теб колко преди гражданския брак ще те вземат. Ние сме от 12 и си мислех,че е ок да дойдат към 11 вкъщи,но дали пък няма да е късно girl_impossible
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: август 04, 2016, 12:56:56 »

Nicky ! Само спокойно, моля те ! Ще успеете и ще се справитре с всичко ! smile
Нашият час за ритуалната зала е 16 часа и сме се разбрали с мъжо да дойдат да ме вземат към 14:50 - 15 часа. Мисля, че цял час е предостатъчен предвид разстоянията в Пазарджик и колко бързо се стига от точка А до точка Б.
За вкъщи ние с наще говорехме да има стандартни неща - най-вече да се заредят с неща за пиене, безалкохолно, вода, бира задължително Wink Иначе за хапване аз първо мислех да има някакъв кетъринг тип хапки и такива работи, но няма голям смисъл. Представи си, масите се отрупват, много малко хора си взимат от нещата. Та може би ще насложим ядки, някакви мезета, сладки, евентуално някакви банички - стандартни нещица, които да не са се вмирисали или разтекли докато се върнат нашите вкъщи Wink Добър вариант са индивидуално оапкованите неща, от сорта на сладки и бонбони според мен Wink
Активен
nickybd
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



« Отговор #163 -: август 04, 2016, 14:45:09 »

Всичко е под контрол, няма смисъл да се притеснявам,така и така съм далеч и няма много какво да направя по въпроса :-) Аз си харесах едни много сладки подноси на 3 етажа,на които да наредим сладки, ще сложим ядки, малко банички и мисля да направя и малко хапки ако ми стигне времето. И най-вече да има студени неща за пиене,защото хората ще идват от път,голяма част от тях без климатици,нали искат да са ретро Girl_hide
Не мога да повярвам колко малко време остана,все едно вчера беше март месец и ходихме да резервираме ритуала и църквата Sunshine
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: август 04, 2016, 17:02:06 »

охххх, направо и аз не усетих кога мина това време! Точно един месец остава до нашата сватба, а наистина все едно беше вчера когато се сгодихме ( декември месец ! )
Но тръпката , че наближава е страшно приятна ! Хем искам вече да дойде деня и да съм булка, хем сед като всичко мине цялото вълнение страшно много ще ми липсва !  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines