Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 01:30:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 200330 пъти)
 
savinas
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #600 -: март 16, 2016, 05:14:43 »

Разгледах албума . Булчинска маса -омачкани платове , нацвъкани садинки и какво ли не , голи маси за гости -потвърждавам горе писаното . Не съм очарована лично аз , но това е мое мнение .
Активен
nejla
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #601 -: март 22, 2016, 13:33:09 »

Здравейте, в Русе кой магазин за цветя може да ми изработи три големи венеца от цветя за полагане пред паметник ?
Активен
Hristina_NA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: юли 16, 2016, 11:07:34 »

Здравейте, момичета  give_rose
Не съм от Русе, но от година и половина живея тук. Още нямаме дата за сватбата, но със сигурност ще е през 2017, предполагам края на лятото. Знам, че е мнооого рано да почвам с организацията, но не знам абсолютно нищо в града - не познавам ресторантите, за агенции съм чувала само за "Да и Да" и "Дежа вю", не съм запозната и с DJ-ите и фотографите...абе общо взето нищо не  знам..  pardon За това ще ми е нужна Вашата помощ, ако е удобно, разбира се  blush
Нещата, които са ясни около сватбата - избрахме да е в тъмно синьо, съотчетно и ресторанта трябва да го позволява, нямаме списък с гостите, но при грубо преброяване, ще са около 50-60 човека.
Много ще съм и благодарна, ако ударите едно рамо, защото иначе ще ми е страшно трудно да организирам каквото и да било  angry
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: юли 19, 2016, 15:22:19 »

Честито за голямата крачка!
Изобщо не е рано. Аз в края на лятото на 2015 теъгнах да търся ресторант и в Левента вече беше заета нашата дата, с форографа беше същата история и се наложи да променим датата за края на юни.
Относно агенциите- свържи се и с двете агенции,срещнете се и прецени с кои би се сработила.
Успех! smile
Активен
Hristina_NA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: юли 19, 2016, 20:13:09 »

Благодаря за поздравлението  Wink Ние малко сменихме сезона и сватбата и няма да края на лятото, а пролетта на 2017 - април или май месец. Ресторант вече си избрахме - "Теодора Палас"  yahoo само като го видях и се влюбих в него  Love girl те ни осигуряват и украсата, която по случайност е точно това, което аз искам - кралско синьо с пеперуди. Така че няма да ми е нужна агенция. Проблема ми е с DJ, фото и видео. От два дни разпитвам познати и се ровя из интернет, но като гледам цените направо...  insane до датата на сватбата ще се побъркам, ако продължава така. Така че молбата ми е за съвет за тези две неща  help
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #605 -: юли 24, 2016, 10:21:28 »

Ние бяхме с DJ Паци по препоръка на наш приятел. Предварително му изпратихме на мейл каква музика харесваме, кои песни искаме да чуем.задължително, програмата за ритуалите. Обсъдихме кои песни са подходящи за различните ритуали и игри.
Фотограф- Гого Кехайов. Аз съм много доволна от снимките, а той е прекрасен професионалист и умее да предразполага.
Видео- Цанев.

Един съвет- не пестете от фото и видео. Това са ви спомените, които ще гледате цял живот после. smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #606 -: юли 24, 2016, 15:15:38 »

Колкото и пъти да се пише, за някои по важно е как ще се покажат в самия ден и колко пари ще са метнати за да може родата да види, колко яка сватба сме направили. Често пържолките и кюфтаците също са на по преден план от спомените smile. Всеки има приоритети, кой както си е решил, не можеш да му промениш мисленето и разбиранията smile
Активен
Hristina_NA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #607 -: юли 25, 2016, 14:50:33 »

Вече си имаме и датаааааа 06.05.2017 ще е датата на нашето субитие  Bravo yahoo
nansita разглеждала съм сайта на видео Цанев и май на него се спряхме. Има още време, не сме запазвали за сега нищо.
Имам само едно питан: понеже се спряхме на 06.05 (Гергьовден), дали на тази дата може да се сключи църковен брак?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #608 -: юли 26, 2016, 19:42:56 »

Може smile
Активен
DianaV
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #609 -: август 11, 2016, 12:26:53 »

Здравейте! Най - накрая да дойде и моят ред, за да се запиша и аз в темичката. Нашата дата е 30 април 2017 smile Макар и по-рано сме доста напред с материала откъм списък с гости, покани, текстове, цветен акцент и всичките аксесоари и подаръчета. За по-важните неща обаче още не сме избрали нещо конкретно - колебая се за ресторант - засега клоним към Космополитън, тъй като няма да имаме много гости (м/у 60 и 80), но не срещнах отзиви за ресторанта. За фотограф като че ли ми харесва работата на Мартина Лазарова и Цанев за видео. Ще се радвам и на други по-скорошни предложения smile
Колкото до датата на мен много ми помогна тази статийка тук: http://nmitev.com/blog/%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%BF%D0%BE%D0%BF%D1%83%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B8/
Целият блог всъщност ми беше много полезен и ме ориентира smile
Активен
bee_
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #610 -: август 14, 2016, 11:54:09 »

"Седем поколения"с. Мечка

Здравейте,
Съвсем скоро попаднах на този форум. Предстои ми сватба през есента. Спряли сме се на комплекс Седем поколения за ресторанта. Видях, че MiraBella също е организирала своята сватба там. Моля те да споделиш впечатления от мястото и персонала. Как протече събитието, имаше ли приятни/неприятни изненади?
Активен
savinas
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #611 -: септември 10, 2016, 07:33:15 »

Здравейте момичета ,
     Относно Седем поколения , моя приятелка прави там пре август  и съжалява . За три месеца са се сменили четири управителя и трябва на всеки да повтаряш всичко отначало.
     За фото и видео силно препоръчвам - Мултивидео .
     За украса -  Дежа ву .   Да и да не работят.
     За DJ - се въздържам от препоръка .
Активен
vanilla_lady
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #612 -: септември 18, 2016, 18:35:52 »

Здравейте,
И аз да се присъединя към булките на 2017г. Ние също избрахме 06.05.2017г. За сега сме запазили час в ритуална зала и в църквата, остава да изберем ресторант и мога да се захвана с планирането на подробностите около събитието.
Активен
Hristina_NA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #613 -: октомври 11, 2016, 22:31:41 »

vanilla_lady и нашият ден е 06.05.2017  Bravo
Имаме си ресторант, църква и фото. С DJ още не съм се свързвала.
Можете ли да ми дадете и мнения за музиканти - при извеждането на булката. Както и танцьори за ресторанта, които да играят ръченицата с кумувете.
И как си разпределихте часовете за обреден дом и църква ?!?! Не мога да го измисля и за това не съм запазила още в общината  pardon
Активен
DianaV
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #614 -: октомври 25, 2016, 16:09:19 »

Hristina_NA, горещо препоръчвам Анатоли и момчетата от орк. Русенски ритми. Харесах ги на сватбата на едни приятели и ще ги ангажирам и за нашата. А за часовете и целия график за сватбения ден, най-добре е да го обсъдиш с фотографа - аз имам едно виждани, но след като говорих с фотографа и видео оператора - решихме съвсем друго  Yes 
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines