Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 04:18:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 200384 пъти)
 
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: ноември 26, 2015, 09:38:19 »

МММ да alexandrova_90 е права, аз от там попаднах на моите smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: ноември 26, 2015, 09:52:00 »

Ако не искате покани серийно производство и сте по-сръчни- хубав картон с ефекти, сатенирана панделка и други аксесоари правят чудеса! Wink
Имай предвид, че ако поръчаш ръчно правени покани от някъде, цената ще е доста по-висока от серийното производство. Не съм срещала ръчна изработка на покана под 2,50лв/бр, а и аз лично минимум толкова бих искала на една покана.
Активен
savinas
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #527 -: ноември 26, 2015, 20:16:13 »

Благодаря много !
Активен
MirraBella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #528 -: ноември 27, 2015, 07:53:58 »

Ние разгледахме поне 5 каталога с покани , ужасно скучни ни се сториха и решихме сами да си ги правим. Сега само мислим дизайна. Може би от агенцията ще останат разочаровани, но не искам банални покани!
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: ноември 27, 2015, 08:29:31 »

MirraBella провери ли в сайтовете? там има доста по съвременни и оригинални
Според зависи какъв ви е бюджета за поканите може да си намериш много хубави. Аз толкова търсих и на моя мъж нищо не му харесваше или беше скъпо и накрая избрахме едни за 2,30 бр., но девойката от която щях да поръчвам ми прати предпочитан модел от младоженци и накрая него го избрах и което ми най ми допадна беше, че модела ми хареса и цената му беше 1 лв за брой......

По горе съм постнала страницата от която сме ги поръчвали, ако проявиш интерес да разгледаш Wink


* front.jpg (22.99 KB, 500x284 - видяно 99 пъти.)
Активен
savinas
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #530 -: ноември 29, 2015, 13:43:59 »

 
Момичета в Търговия на едро има покани ръчна изработка по 1.50 лв  , модел по избор ,  Цветя по цени на едро , аранжиране и доставка в ресторанта . Ако искаш сама да си направиш булчинския букет има готова пиефлора с дръжка и дантела и сама можеш да си го подготвиш дори. Прочетох , че Да и Да изпратили бързо оферта . Ама какви са им цените ?????? Цветарка е  и те набутва със цветя свят да ти се завие . Моя приятелка  за сватбата си се отказа от капарото което е платила там  и е минала в друга агенция с интересни предложения и нормални цени . Сватбата и беше в стил Рустик, Шаби Шик  на Рай , невероятно красива . Беше допълнена  с музика от цигулар и цигуларка .
Жестоко беше -стил , настроение , еуфория !!!!!!
Активен
nejla
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #531 -: ноември 30, 2015, 18:19:17 »

Да и да  скъпо работят определено заради живите цветя. Аз съжалявам , че не си направих и аз букета с пиафлорка и да си знам , че си е мое производство, пък и по- евтино щеше да ми излезе.Но късно ме светна една приятелка за тази работа. Ами и аз исках покани сама, ама не е много лесно. Текстообработката не ми е сила и принтерът изкара едни  смотани цветове  и се наложи да ги поръчам по интернет . pardon
Активен
nejla
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #532 -: ноември 30, 2015, 18:23:11 »

Прилагам линкче на сайта с поканите smile  http://www.takrida.com/products?category_id=1&page=shop.browse&limit=21&start=63 Имат интересни моделчета.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #533 -: ноември 30, 2015, 20:06:27 »

Да ви кажа честно, получих две идентични оферти от да и да и от дежа ву. Разликата в цената не беше толкова голяма..Дежа ву ми изпратиха един ценоразпис, да и да ми изготвиха индивидуална оферта.Като теглих чертата накрая, разликата беше много малка. Не казвам да ги изберете, а да коментирате още офертите,които ви изпращат.
Активен
savinas
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #534 -: декември 01, 2015, 22:14:46 »

НА  да и Да   1360 лв  , при Дежа ВУ  760 лв 
Активен
savinas
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #535 -: декември 01, 2015, 22:19:41 »

Разликата е огромна  в предложенията .Все пак са си пари .
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #536 -: декември 02, 2015, 00:38:13 »

  :offtopic:Следя ви как коментирате цени на украси и ми е интересно нещо. А вие как точно ги сравнявате? Ако срещу една цена има точен опис какво включва, включително брой цветя и видове и всички други артикули, само тогава може да я сравнявате с конкурентна оферта и да разберете кое е по-изгодно. И при Агенциите, както навсякъде другаде се използват много подмолни трикове за.............постигане на желаната цена. Във София, Варна, Плевен а и на други места най-честия номер е да поръчаш едно а да получиш друго. Ама иди доказвай после след сватбата............
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #537 -: декември 02, 2015, 09:04:06 »

Бъдете сигурни, даже убедени, че за посочените две цени НЯМА как да получите едно и също нещо като услуга и краен резултат.. Цената е двойна и със сигурност не всичко отива просто в джоба на хората от агенцията.. Като се цитират такива суми ми е интересно и как точно са зададени параметрите в офертите.. Кое, как и колко???
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: декември 03, 2015, 12:39:27 »

НА  да и Да   1360 лв  , при Дежа ВУ  760 лв 
A в офертата включиха ли ти цветята? Понеже на мен в ценоразписа не ми направи впечатление да има цени на цветя, а при запитване ми отговориха, че са по цени на доставчик... smile
Активен
nejla
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #539 -: декември 03, 2015, 22:06:07 »

Сравних и при мен разликата в цените от офертите беше доста голяма и си отидох в Дежа ву и не съжалявам . Хем ми излезе по- изгодно,а и не беше за сметка на качеството. Другата агенция Да и да работят само с естествени цветя и то от тях , затова  е по- скъпо, така ми обясниха.  А иначе в други градове има и далеч по- ниски цени на тези услуги. Например в Карлово   една пандела за столче е към 40 стотинки. А в Асеновград се продават евтини заготовки за украси на коли и цветенца за бутониерки и други дребни неща. Ако някоя булка има път натам за рокля , може да се възползва да си купи и неща за украса на ресторанта.
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines