Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:52:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 200955 пъти)
 
nejla
Любопитен
*
Публикации: 43


« Отговор #510 -: ноември 24, 2015, 22:17:23 »

Преди няколко седмици гледах снимки в албума от сватбата на една моя приятелка. Каза ми , че точно този е бил фотографът (поне по името се сетих). Стараел се.Снимките ми харесаха. Но за цени не мога да кажа нищо. smile
Активен
Neshiii
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #511 -: ноември 24, 2015, 23:00:14 »

Аз негови снимки съм разглеждала само от дискотеки (showroom знам че там е фотограф), та нз дали е добър в сватбените заснемания,приятел е на сестра ми и са се уговорили за 450лв. ,а иначе вземал 550 лв.  Не знам до колко е вярно и затова запитам тук, дали някой знае нещо за работата му благодаря предварително
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #512 -: ноември 25, 2015, 00:47:39 »

 Offtopic Русе е страхотен град, има страхотна централна част с много приятни ремонтирани улички и стари обновени сгради. Избирайте най-добрите фотографи, колкото и скъпо да ви струва това. Никой няма да ви върне спомените после. Пиша всичко това, защото тази година няколко пъти имах възможността да посетя този красив град (няколко сватби и един път с цел отдих) и съм очарован от атмосферата, а в същото време виждам как точно вие местните я оценявате с фотографи...................... от ниския ценови клас. Извинявам се за офтопика, нищо лично към никого и дано няма засегнати.

Един - по-горе има един списък с фотографи, един от тях от над 2г. вече не е от Русе, смени си местожителството smile
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #513 -: ноември 25, 2015, 11:02:05 »

Това, че някой фотограф си е сменил местожителството не значи, че не може да дойде за снимки в Русе предполагам....още повече щом е живял тук...
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #514 -: ноември 25, 2015, 13:20:12 »

  :offtopic:Естествено че може. По тази логика може да дойде всеки един от всяка точка на страната, независимо, дали живее в Русе smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: ноември 25, 2015, 15:57:41 »

Ако имаш предвид Гого, снима и в Русе още. Но като всички професионалисти, които изминават определен път далеч от местожителството, има допълнителна такса за това. Абсолютно нормално нещо по мое мнение.
Абсолютно подкрепям, че снимките не трябва да се пренебрегват. Остават много мил спомен и се гледат много по-често от видеото. Wink

 Offtopic Делийски, видя ли колко хубаво е станала градинката пред Историческия музей? Ние с мъжа ми много рядко успяваме да се приберем до Русе, но всеки път ходя на разходка там. Чак нямам търпение да ни се отвори възможност и да се преместим да живеем в Русе!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #516 -: ноември 25, 2015, 16:20:24 »

Много, много го харесвам този град  heart Въпреки, че съм ходила само веднъж там, направо ми обра точките  blum Малката Виена ли му викаха? Има защо (не че съм била там де, но поне по снимки)  Wink
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #517 -: ноември 25, 2015, 18:28:24 »

nansita Видях градинката и много други места видях, даже снимах на част от тях smile Всичко ми направи супер добро впечатление, само мисленето на хората от Русе не ми направи добро впечатление. Имат лошо мнение за собствения си град и чакат някой с магическа пръчка нещо да промени. Прогреса в едно място се внася точно от младите smile Може архитектурно да го оприличавате с малката Виена и е неоспорим факт, че като локации за снимане има много по-красиви от  София например, но по мисленето на хората................ е много далеч не само от Виена, но и от много други места. Също така по отношение на сватбите се набляга много сериозно на ниската цена, което определено пречи на развитието на местните колеги и те емигрират, а вносните идват рядко, защото тогава условията стават съвсем неприемливи smile
Не казвам, че не е нормално когато някой от друга локация дойде в Русе и да има транспортни разходи, точно затова казвам, че по тая логика всеки един фотограф може да дойде да снима в Русе. Този който е живял и в момента е емигрирал (от Русе цялата група елитни фотографи - 4-5 човека,  с малки изключения в момента живее в София в което аз лично не намирам особена логика), няма особени предимства освен факта, че евентуално няма да ви изисква нощувки smile .Но ако някой при цена от 700, 800+ се хване за две нощувки.......... то по-добре никога не споменавайте  Виена в каквато и да е прилика с Русе smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #518 -: ноември 25, 2015, 20:04:23 »

Мога да се съглася до някъде с теърдението ти, въпреки че не съм живяла в града никога. Понеже сме в сватбена тема, ще насоча разговора натам - за мен хората в този бранш в града не знаят (или не желаят) как да правят бизнес. Не казвам,че са всички на 100%, но аз се сблъсках с доста такива и давам пример с настаняването на гости и избор на ресторант. Доста е трудна комуникацията по ел. устройства за много от ресторантите и хотелите, примерно. Мога да похваля само Рига и Теодора палас в това отношение. При положение, че искахме да настаним хора в над 20 стаи да не преложат никаква отстъпка...направо беше смешно!
С ресторантите е по същия начин- на телефонно запитване и по мейл не отговарят каквото ще да стане. На място. Даже и Левента, който като е с отлична кухня. Там не знаят какво е да сключиш някакъв договор за услуга, всичко е на листи за касов ордер.  crazy Уговаряте се едно, после измислят друго 1 ден преди сватбата и те поставят в шах с пешката. Иди доказвай после какво сте се разбирали.
Аз работя с много млади хора, които са поели семеен бизнес в града в леката индустрия. Имат желание за подобрение в много аспекти не само на бизнеса си, а и на мисленето като цяло. Но истината е,че във всеки град има млади хора,които предпочитат да емигрират в друго населено място или пък да работят висококвалифицирана работа за без пари.  pardon
Активен
savinas
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #519 -: ноември 25, 2015, 22:22:35 »

Момичета изоставам с поканите . Какво може да предложите ?
Активен
savinas
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #520 -: ноември 25, 2015, 22:28:56 »

Искам да не са серийни производства.
Активен
savinas
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #521 -: ноември 25, 2015, 22:33:00 »

Прочетох и хубави  мнения за Русе . На мен ми предстои да свържа живота си с този град .
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #522 -: ноември 26, 2015, 00:46:54 »

 Offtopic   
.... за мен хората в този бранш в града не знаят (или не желаят) как да правят бизнес. Не казвам,че са всички на 100%, но аз се сблъсках с доста такива  ...............  pardon

За жалост и аз забелязах този факт, и то навсякъде, не само в сватбените услуги. Затова намекнах .......... в някои отношения е много далеч от Виена, имах предвид манталитета smile
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: ноември 26, 2015, 09:01:12 »

Момичета дайте да се върнем към темата и да не СПАМим....
За поканите аз лични съм много доволна и от двете места от където ги поръчах
от тук поръчах за гостите --> http://svatba.stemacbg.com/  http://pokani.stemacbg.com/
а от тук за родителите и кръстниците --> https://www.facebook.com/%D0%91%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%A1%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8-Magical-Whisper-105133562894754/?fref=ts
Много добра комуникация имах и с двете девойки.
За гостите бяха готови в порядъка на около 2-3 сед като бройката ни беше около 70
За родителите бяха 3, но ако имат много заявки (както е почти винаги) малко се бавят
 Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: ноември 26, 2015, 09:08:24 »

За поканите си има и отделна тема, която не е нито само за София, нито само за Русе.. Всеки може да си поръча, така че погледни там! smile
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines