Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:30:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 197785 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: април 23, 2015, 16:22:18 »

Ще стискам палци Левента да е свободен. Хрис, обади им се по-добре. Имат никална градина, даже сега смениха дървенията и всичко е с ковано желязо и бели платнища на шатрите.  heart Много е красиво, ще ви кача снимки, само да отида да го наснимам аз едно хубавичко. Свеки е снимала, ама с нейния телефон изглеждат мрачни и неприветливи снимките.
Ако не те притеснява, че гостите ще са малко разделени, там е мястото!
За църковния брак......след 15 няма ли места в Рига? Според мен не трява да се съобразявате с всички, иначе накрая ще изживеете сватбата на някой друг. На нас директно ни отказаха американците...точно лятото им започва сезона и не могат да дойдат.  cray
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: април 24, 2015, 12:32:51 »

Аууу, представям си колко красива е станала градината на Левента! Тя и преди беше страхотна, а сега и без дървенията... Нати, щом имаш снимки да качиш обезателно, моля те! А и "фоайето" им е страхотно - с онзи голям тежък висящ полилей от ковано желязо... И нали след полунощ тържеството трябва да се "изнесе" от градината ние мислехме там да направим продължението с нещо като коктейл - само няколко високи маси и тук таме някой щъркел за сядане. После обаче, решихме да не рискуваме и добре че така решихме. Но само като знам какви идеи имах за там, чак нямам търпение да дойде вашата сватба, че да видя как сте направили всичко!

Хриси, разбирам те напълно! Това с тези "пости" на нашата църква и не позволяването на бракосъчетания в този период много ограничава младоженците! И после се чудят защо все по-малко хора решават да се венчаят в църква. Ми, те си спазват техните си "норми" от преди 100 години и по никакъв начин не се развиват или се опитват да бъдат по-достъпни до съвременните поколения! Никакви други дати ли няма свободни в Рига?
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: април 24, 2015, 12:53:08 »

Има - 19.09. точно датата която коментирах с моята приятелка 2 дена след предложението, ОБАЧЕ аз нищо не мога да направя преди моя господин да си дойде в Русе, което ще е след 06.05.  crazy beating
и ние докато се накумим и отидем и като си знам късмета ще стане "оооо ама тя датата вече е заета" и накрая отиваме разписваме и няма да се ядосвам, ама майка ми държи на сватба и това е.
Снощи се чуваме с мойчкия по вайбъра и аз му говоря нещо, а той един спокоееен и ми вика споко бе, като си дойда ще решим, споко и аз още повече кипвам  diablo
Докато не си дойде изобщо няма да се занимавам, каквото стане. Аз ще си меря роклетата и това е. Като няма за септ октомври. Мен не ме бърка...искам септ ама като няма няма, какво да се прави  pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: април 24, 2015, 17:24:49 »

Мина, ще кача, обещавам! И ние имаме такава идея за антрето....уникално красиво е там! Ще си сложа и част от китките на бар масите,че да ми е празнично.  heart Дано агенцията да не се изложи с украсата, че съм им вдигнала летвата с моя ръчен труд и ако не ми хареса.... beating
 Хрис, октомври ще се получи приказна сватба! Аз исках октомври да се женим, обожавам есента- толкова цветно и красиво....уникални снимки и украсата е лесна. А понеже е и извън сезона, почти всичко ще ви е с отстъпка. Ти хареса ли фотограф?
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: април 24, 2015, 23:24:42 »

Ох, Нати, направо се размечтах... :-)

Хриси, не се ядосвай! Организирането на сватба е приятно изживяване, а не тровене на нерви (въпреки че и това го има доста често). А и не остава много докато си дойде твоето момче. Ти междувременно използвай времето за събиране на информация и идеи. Сватбата не е само датата и ресторанта. Има и декорация, дреболийки, фото, видео, списък с гости... А в нета, че и тук идеи и информация по тези въпроси има пре-достатъчно, само време да има човек да чете. :-)
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: април 25, 2015, 10:59:09 »

На фото не съм се спряла, записала съм 4-5 имена и като решимкъде ще е, в кой град и дата ще им се обадя.
Мина ние със списъка сме горе долу готови, във флашката си имам една папла СВАТБА и там идеи колко искаш- украси, покани, букет, грим, прическа, торти, жартиери...аабе много неща smile за украсата чакам само да видя кое ще е мястото и какъв ще е интериора иот там почвам да сглобявам, макар, че в главата ми вече се е оформило нещичко...така, че само чакаме младоженеца да се завърне и почвам да реализирам всичко Wink
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: април 28, 2015, 12:31:22 »

и така....моя милост вчера за първи път мери булчинска рокля и..... NO ужасен ужасон  cray
не могаааа да се възприема, не се харесвам  cray
Не очаквам в Русе да си намеря рокля, ама като моделчета пробвах само за да се видя и нещо ми е чуждо още. Надявам се във Варна да намеря роклята, която да се харесам и да я усетя
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: април 28, 2015, 14:33:26 »

Хахахаха Хриси, не се шашкай! Нормално е да ти е страно първоначално - все пак е ново и непознато, а и не си свикнала да се гледаш в такава рокля. Също така това чувство може да идва и от факта, че роклите, които си прибвала не са били подходящи за теб. Аз например изобщо не се харесах в дантелена рокля - имах чувството, че ме състарява ужасно много и наистина се чувствах като леличка! Не се отчакйвай, но и не приемай мисията "роклята" като животоспасяваща - просто се забавлявай! Така или иначе сега ти се е паднало да пробваш много и най-различни рокли, а тя твоята си рокля сама ще те намери  Wink
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: април 28, 2015, 14:36:55 »

mina__ моля те прати ми на лично роклята си и ми сподели от къде си я купи smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: април 28, 2015, 14:41:41 »

Хриси, аз моята рокля я купих в Португалия, така че в тази област няма да съм ти от особена полза. В България не съм гледала за рокли. Само веднъж ходихме до Сватбения Салон в Младост (в София) и останах адски разочарована откъм роклите там. Знам, че доста девойки от Русе ходят във Варна за рокли, но нямам идея точно къде. Разгледай по-подробно темите за булченските рокли, предполагам, че там ще има по-подробна информация  smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: април 28, 2015, 16:04:16 »

И аз да кажа като Мина, че е нормално да не се възприемеш първоначално. Аз такива зли физиономии съм правила на първите проби...чак ми е смешно сега.
Но щом не си се харесала, значи не са били твоите рокли. smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: май 12, 2015, 08:59:49 »

Ето обещаните снимки на Левента


* 2.jpg (34.2 KB, 480x270 - видяно 173 пъти.)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: май 12, 2015, 09:00:24 »

и още една


* 1.jpg (46.17 KB, 576x324 - видяно 187 пъти.)
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: май 12, 2015, 10:58:12 »

Красиво е, но не ми допада идеята, че е на 2 етапа (етажи) и една част от гостите не виждат масата на булката и младоженеца. Родителите ми бяха на една сватба там и казаха, че всичко било хубаво, но почти цяла вечер не видели младоженците....на мен това ми е малко странно и определено НЕ ми допада  nea
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: май 12, 2015, 11:53:34 »

Горе се събират спокойно 120 човека, така че всички сме на един етаж. Ама за 200 не е вариант smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines