Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:23:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 197720 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: октомври 23, 2014, 12:41:17 »

desi4ka_, благодаря ти много! Определено изглеждате много щастливи и красиви на снимките ви! Бъдете все така усмихнати и влюбени и за напред! Снимки от нашия ден има в темичката ми.

nansita, какво стана, ходихте ли до Русе? Успяхте ли да разгледате ресторанти и да свършите каквото бяхте намислили?
« Последна редакция: октомври 23, 2014, 12:43:31 от mina_ » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: октомври 23, 2014, 14:43:05 »

Ами аз съм готова с по-важните неща- имаме ресторант- Левента.
Изключително съм разочарована от РАЙ и Люляка.  angry
Запазихме и дата в общината-20.06.15. Решихме да имаме изнесен ритуал и скоро ще подадем заявлението за изнесения ритуал, само да ни стане готов графика smile
Дизайнът на поканите е измислен, трябва да си избера картон и да ги разпечатам.
Имаме и фото- Гого Кехайов smile  yahoo
Като цяло, всичко върви добре за сега.
 Girl_hide
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: октомври 23, 2014, 16:58:50 »

Момичета успях да кача снимки в албума!!! Ураааааааааа yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: октомври 23, 2014, 22:01:11 »

rujdie, страхотни сте! Поздравления! Били сте изключително красиви младоженци!  heart give_rose

nansita, поздравления за свършената работа! Както и за избора на фотограф! Ние вече си получихме (макар и в уеб резолюция) всички снимки от сватбата ни и за няколко часа станаха абсолютен хит сред всичките ни приятели! Страхотни са! Много съм щастлива от избора, който направихме! В Левента в градината ли мислите да правите тържеството? Украсата вие ли мислите да си я правите или имате намерение да ползвате услугите на агенция?
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #319 -: октомври 24, 2014, 10:38:52 »

Здравейте, момичета!
Изчаквах да си получим снимките и видеото, за да мога да ви разкажа всичко.
Та, от къде да започна? Най-общо мога да кажа, че всичко мина толкова бързо, но беше страхотно.
Вечерта преди сватбата не ме хвана сън, но пък и не бях изморена на сватбения ден. Самия ден мина спокойно, нямаше проблеми или поне не съм забелязала. В общината и църквата всички мина добре. Единствено, в цялата суматоха, забравихме да хвърлим конфети след църквата.
Ресторанта ни беше "Киното" - обслужването беше на ниво, храната беше вкусна. За диджей се спряхме на DJ Тошко, който ни препоръча управителката на ресторанта. Много сме доволни от него, пускаше закачки, игри, макар да не бяхме много като брой гости, всички ставаха, забавляваха се.
Украсата на ресторанта си я правихме сами, за което не съжаляваме, понеже се получи доста добре.
За фото и видеозаснемане се бяхме спрели на Видео Цанев, които, като изключим факта, че се бяхме разбрали за до 30 дни след сватбата, а си получихме филма и снимките преди 2 дни, се бяха справили добре. Снимките са стандартни, но са уловили кажи речи всичко. Филма не сме го гледали още.
Роклята, както съм казвала, беше шита по поръчка от бутик "Радина Мария", които си бяха свършили перфектно работата. Роклята беше много по-хубава от това, което си представях.
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: октомври 26, 2014, 11:06:35 »

Честито Криси много се радвам за Вас. Пожелавам Ви щастлив и спокоен семеен живот.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: октомври 27, 2014, 11:11:27 »

krisy112 няма ли да ни зарадваш с някоя снимчица? smile
mina_, мисля ние да си правим украсата в градината, където ще е и празненството+ церемонията.
Вече имам идеи за около 10000000 сватби biggrin (както се шегува с мен бъдещия съпруг). Според мен вътре не е подходящо за голяма сватба- ресторантът е разделен на малки зали и няма да се получи добре.
Относно професионалистите- определено тук има много полезна информация.
За украсата за изнесената церемония се вдъхнових от тази снимка :
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: ноември 15, 2014, 18:27:39 »

Ох, nansita, това изглежда наистина приказно!!!
Момичета, ние си получихме видеото от видео Цанев и мога да кажа, че сме много доволни! smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: ноември 24, 2014, 16:13:05 »

mina_, може ли да дадеш повече инфо за Цанев. Ние сме гледали негово видео от сватба, но преди няколко години и честно казано ми се стори ок като за "сватбен филм" smile
А снимки от сватбата ще ни покажеш ли? smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: декември 19, 2014, 19:45:33 »

nansita, извинявай, но едва сега виждам поста ти тук!
За Цанев - доволна съм! Наистина! Както съм писала и преди, първоначално изобщо не искахме видео, месец преди сватбата решихме, че "би било хубаво да имаме и видео"... Имахме късмет, че с такова кратко предизвестие успяхме да ангажираме Цанев. Видеото е в HD, почти три часа (при положение, че бяхме поръчали пакет от ДО 2 часа и не сме заплащали допълнително!), и звука и картината са с добро качество! И човекът буквално е бил насякъде! Много сме доволни, препоръчвам го с две ръце!
Снимки съм споделила няколко в темата ми smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: декември 20, 2014, 12:32:47 »

Супер, Мина! За сега и ние сме се спрели на Цанев, въпреки че аз нещо се дърпам..не обичам да ме снимат и винаги изглеждам неестествено по снимки и клипчета. Явно ще трябва да го преживея някак, тъй като ММ настоява. smile
Активен
Aquarius
Новак
*
Публикации: 14



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: декември 30, 2014, 20:56:05 »

Момичета, да се похваля! Днес ходихме до гражданското, записахме се, след това и до църквата ходихме и там си платихме, абе напредваме! Днес разбрах, че засега поне има още 2 сватби на 06.06 в Русе - колежките тука ли са, да обсъждаме заедно как вървят нещата Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: декември 31, 2014, 18:18:34 »

Здравей, Aquarius smile
Браво за напредъка. 6.06 е мноого търсена дата тази година smile Първоначално и ние бяхме решили да е тогава, но по ред причини я сменихме за 20.06
Ангажирахте ли вече ресторант, фото, видео?
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: януари 02, 2015, 20:35:33 »

nansita, не се притеснявай изобщо - много бързо ще забравиш, че има хора около теб, които са там, за да те снимат! Ти се наслаждавай на празника си и остави професионалистите да си вършат работата. Нещо което забелязах у работата на Гого е че той не обича да позираш на снимките му - предпочита да "улавя моменти"  Wink
На всички ви желая една много щастлива и специална 2015-та година! Нека тази година бъде вашата година - изпълнена с незабравими преживявания и преливаща от любов!  heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: януари 05, 2015, 14:57:09 »

Честита Нова 2015г на всички! Нека да си пожелаем всичко лошо да остане зад нас, а предстоящата 2015 да ни донесе повече щастливи мигове! И най-вече - здраве за да осъществим мечтите си!
 CHEERS DEER
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines