Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:31:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 200708 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юли 25, 2014, 20:40:34 »

nansita, тази комбинация от цветове е една от любимите ми! Много е свежа! Поздравления за избора!

Аз не знам дали ви споделих, но вчера се разбрах със Стела Амор за прическите на майката и сестрата на младоженеца, както и на още три девойки. Казаха, че няма проблем да отидат на място в хотела. Много бързо ми отговориха на съобщенията, което много ми направи много добро впечатление! smile Днес окончателно се разбрах и с Мила за грима на гостите. Тя също ще отиде на място в хотела. Определено доста ми олекна след като отхвърлих и тези ангажименти. smile
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юли 26, 2014, 14:57:36 »

Здравейте момичета, да Ви се похваля вече си имам рокля и младоженецът е готов с костюма. Остават ни халките, торта и документите за брак. Много съм щастлива намерих рокля точно каквато исках на сносна цена от Румъния. smile Успех и на Вас в приготовленията.
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #257 -: юли 26, 2014, 15:14:10 »

Поздравления за напредъка, момичета!
Аз мога само да се похваля, че днес резервирахме новата църква, която се намира срещу ресторанта и за наше щастие датата ни е свободна.
Е, останаха и други задачи, за които засега има време.  Wink
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юли 27, 2014, 12:44:36 »

Поздравления и за двете ви!
rujdie, ще споделиш ли с нас модела на роклята ти, имаш ли снимка?
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юли 27, 2014, 13:20:48 »

В момента нямам, но ми се иска да изчакам за модела, за да го споделям smilesmilesmile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юли 28, 2014, 19:23:03 »

браво, момичета! изглежда всички напредваме бавно и славно  yahoo
mina_ , направо не знам как навих мъжа на тая комбинация!?!? но се радвам, че и той я хареса, защото щеше да стане грозно иначе  beating
Вчера даже си направих едно пробно късметче от малко парче дантела и стана добре. Обаче сега нямам снимки да ви покажа.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юли 28, 2014, 20:12:25 »

Момичета, помагайте моля! От както взехме решението да направим сватба и двамата с милото бяхме единодушни, че искаме само фото без видео. Сега обаче големият ден наближава и онзи ден решихме, че все пак искаме да има и видео. Сега ще изчета темата назад, за да видя кой какви отзиви е давал, но все пак искам да ви помоля да споделите и вие на кого сте решили да се доверите за видеото в сватбения ви ден... Благодаря ви! :-)
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #262 -: юли 28, 2014, 21:08:27 »

mina_, ние сме наели видео Цанев за фото и видеозаснемането, най-вече поради многото положителни коментари в тяхна полза. Разбира се има и други хора, които се занимават с това в Русе. Но като цяло видео Цанев ни предложиха разумна цена за това, което искаме.
За фото Силвена не мога да кажа нищо - във форума видях само лоши коментари за тях.

Ето и малко линкове на другио  фотота в Русе:

Видео Цанев: https://www.facebook.com/pages/%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-%D0%A6%D0%90%D0%9D%D0%95%D0%92/214931848572729?fref=ts

https://www.facebook.com/pages/%D0%9C%D0%A3%D0%9B%D0%A2%D0%98-%D0%92%D0%98%D0%94%D0%95%D0%9E/403890183057785?fref=ts

http://denoncolor.com/blog/videozasnemane.html
За този видеоператор знам само, че е добър, лично бях говорила с него когато търсехме фото и видеозанемане и видях негови клипове, но и аз лично не съм чувала мнения за работата му.

http://videopetrov.com/?p=6

Относно последния линк, наскоро бяхме на сватба, която бе заснета от видеоператора Петър Петров и двойката беше много доволна от филма си.
Активен
candy_girl_20
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #263 -: юли 29, 2014, 08:09:14 »

Здравейте, момичета!!  smile След 6-месечна подготовка, ето че и моят сватбен ден мина  yahoo  Беше прекрасно, но започна и свърши като миг. Моят съвет към бъдещите булки е: Изживейте си момента, няма как всичко да е перфектно и по план, но не позволявайте това да ви повлияе по някакъв начин, защото това е ВАШИЯТ ДЕН!! Тук бих искала да изкажа и своите суперлативи и добри отзиви. На първо място за ДЖ Данчо- Перфектен! Предразположи ни, вдигна голям купон, музиката беше 6! Видео и фото Цаневи- много са готини и двамата, перфектни професионалисти!! Кремена (грим) и Гига (прическа)- благодарна съм им за старанието и страхотният резултат, който дори мен самата ме изненада много приятно. Маникюра ми също беше при Кремена- над 2 седмици не помръдна изобщо, а мина през какво ли не (включително и море!). Следващите, които получават моите адмирации са сладкарница Долч Вита- сватбената ни торта стана много по-хубава, отколкото си я представях. И беше много вкусна!! Сватбата ни беше в ресторант Киното- перфектни от към комуникация, отношение и обслужване, всичко беше на ниво, залата е голяма и ни осигури достатъчно пространство за танците и си спестихме притесненията, свързани с прогнозат за времето Wink Това са моите отзиви и моето лично мнение, не ангажирам никого с тях smile На всички бъдещи булки пожелавам успех в подготовката и вярвам че всички ще бъдете едни прекасни булки, най важното е да сте спокойни и усмихнати, всичко друго ще си дойде на мястото.  good
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юли 29, 2014, 13:50:32 »

candy_girl_20, поздравления! Пожелавам ви дълъг и много щастлив семеен живот!
Благодаря ти за споделеното мнение за професионалистите, на които си се доверила. Мисля, че всяка една от нас, която в момента е в процес на организация на сватбата си, разпознава поне по едно име от изброените от теб, като професионалист на който се е доверила. Аз лично разпрознах трима и макар да нямам съмнение в избора, който съм направила винаги е успокояващо да прочетеш още едно положително мнение! Благодаря ти!  give_rose
Имам обаче питане относно видеото на Цанев - получихте ли си вече филма или все още го чакате? Интересува ме конкретно качеството на звука на видеото на Цанев, тъй като имаше коментари, че не е много добро...
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юли 29, 2014, 14:22:40 »

Здравейте, момичета! Ние преди няколко години бяхме на сватба и Цанев засне видеото. След време гледахме записа, но не ми направи впечатление звука да е лош.
Активен
candy_girl_20
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #266 -: юли 29, 2014, 16:16:07 »

Благодаря, mina_ smile Относно видеото на Цанев- все още не сме получили нашето, но гледахме негово видео от друга сватба- няма никакъв проблем. И звукът, и картината са си много добре.  good
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юли 29, 2014, 20:31:07 »

Благодаря ви, момичета! Аз реших да се обърна за помощ към фотограга, който сме наели - Гого Кехайов. Той ми препоръча Деан Маринов. Преди малко му изпратих запитване, да видим какво ще отговори. Иначе ще помоля родителите ми като се прибират към Русе следващия път да се срещнат и с Цанев ако е свободен за тази дата..
Доста е оптимистично около 5 седмици преди сватбата да се търси те първа да се ангажира видео, но ще видим. Ако в крайна сметка не намерим никой ще го караме без видео, както беше и първоначалната идея smile
Активен
Krumowa85
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #268 -: август 02, 2014, 17:04:03 »

Здравейте момичета, ние вместо следващото лято ще се бракуваме следващия Петьк  yahoo .
Просто разни обстоятелства ни притиснаха, включително и финансови. Ще се подписваме само, тук в София. Сега сьм пред дилема - кумата настоява да се облечем поне малко по-тьржествено, а мьжа ми не иска и да чуе, а иска да си ходи с маратонките. Аз сьщо искам да е тьржествено. Трябва да го "обработя"  diablo
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: август 02, 2014, 21:33:43 »

Krumowa85, поздравления!
Ние също сключихме граждански брак в делничен ден и бяхме само ние двамата и кумовете, които дойдоха с нас, но не като свидетели. Когато си запазвахме датата и подготвяхме документите все още не бяхме решили кои искаме да са ни кумове... Та реално ние нямаме свидетели на гражданския брак. Както и да е, аз бях с бяло рокле - нищо особено, малко над коляното с дантелено ръкавче. Все пак ми се искаше да съм с нещо беличко и новичко. Милото ми беше с ежедневен панталон, риза и кецове. Все пак ние вече имахме определена дата за сватба и църковен брак и знаехме, че ще имаме възможност да се видим облечени като булка и младоженец с дългата бяла рокля и официалния костюм...
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines