Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 16:27:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 203179 пъти)
 
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юли 10, 2014, 09:07:32 »

Аз нямам информация за Кремена колко парички взема, при Мила е 40 лв самият грим доколкото знам, но не съм сигурна да не Ви подведа.
Активен
mihaela_87
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юли 10, 2014, 10:37:10 »

Аз нямам информация за Кремена колко парички взема, при Мила е 40 лв самият грим доколкото знам, но не съм сигурна да не Ви подведа.

А, може ли да ми дадеш някакви координати на въпросната Мила, ако случайно не стане с Кремена да имам резервен вариант, защото организирам сватбата от Варна и ми е трудничко.
Мерси предварително  girl_wink
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юли 10, 2014, 11:00:29 »

0889350744 е номера на Мила, на ул. Дондуков Корсаков.
Активен
mihaela_87
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юли 10, 2014, 11:15:51 »

0889350744 е номера на Мила, на ул. Дондуков Корсаков.
[/qu

много благодаря  danceg
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юли 10, 2014, 11:59:18 »

mihaela_87, цените, които имам от Кремена са 40 лв. булченски грим и 25 лв. пробен. Но имай предвид, че графика й е пълен! Вчера говорих с нея за час за пробен грим и манюкър и в първата седмица на Септември вече всичко й е запълнено! Аз много държах тя да ме гримира и говорих с нея още през Януари. Ако не можеш да отидеш лично пиши й във ФБ или й се обади по телефона.
rujdie, тази Мила, за която си писала Мила Икониева ли е?
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юли 10, 2014, 12:14:44 »

Да тя е. Аз много се колебаех при кого да се запиша за грим и реших при нея, не знам дали съм сгрешила, но мисля, че вече е късно да си търся друг. Аз бях доволна и от Русото Танче в Салон Галка, но не знам дали гримира още и дали ще има време.
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #216 -: юли 10, 2014, 12:16:12 »

Аз през зимата - декември или януари беше, също писах на Кремена Христова за грима и то 3 пъти, намерих някакъв нейн номер и се обадих,  но тя така и не благоволи да ми отговори или пише. В крайна сметка добре, че имам приятелка, която в момента не е гримьор, но е работила като такъв и тя се съгласи да ме гримира в 5 сутринта, понеже сватбата е дневна. Тя ще ми прави и маниюра.
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юли 10, 2014, 12:56:16 »

Момичета да Ви се похваля, че чашите и бутилката са ми нарисувани получих снимка, много ги харесвам. Опитах се да кача снимката, но е много голяма и не става.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юли 10, 2014, 13:39:39 »

rujdie, питах те да потвърдиш за нея дали е същата защото Кремена ми я препоръча. Бих записала всички ни при Кремена, но вече сме 6 за грим и прическа там (от 10 до 14ч) и няма възможност за повече. Та я помолих да ми препоръча някой към който да се обърна. Вече писах на Мила във ФБ, надявам се да ми отговори smile
Активен
_tweety_
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #219 -: юли 10, 2014, 18:33:28 »

Здравейте и от мен smile

днес случайно попаднах на този сайт и форум и не можах да се отлепя с часове от монитора за да прочета колкото се може повече по темата. Аз съм от Русе, но живея от 7 години в Германия и с бъдещият ми мъж  решихме сватбата да е в Германия, през май 2015. По тази причина явно няма да съм ви изобщо полезна с информация, но въпреки всичко форума ми хареса и реших да ви пиша. smile

Пожелавам на всички бъдещи булки незабравима сватба и много любов.

Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юли 11, 2014, 11:40:36 »

_tweety_, добре дошла! И поздравления за взетото решение! smile
Въпреки различните сватбени обичаи в България и в Германия сигурна съм, че този форум ще ти бъде много полезен ако не друго, то поне откъм идеи. smile Благодаря ти за топлите пожелания! На теб също всичко най най, приятна организация и много незабравими емоции!
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юли 12, 2014, 20:40:59 »

Момичета, Мила все още не ми е отговорила и нещо взе да ми става напрегнато... Току що писах и на Андреана Миленова. Някой има ли инфо за нейната работа? Кремена ми я препоръча, но във ФБ не виждам снимки на работата й.
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юли 12, 2014, 21:25:39 »

mina_ Мен ако питаш най-добре вдигни телефона и се обади. Така ще си напълно сигурна, а и няма смисъл да губиш време в очакване на отговор  nea

А аз мога да се похваля с напредък, вече бутониерите ни са готови окончателно, те просто ми изядоха нервите, признавам. Сега не искам и да ги поглеждам, но съм сигурно, че на сватбата когато видя гостите си закичени с тях ще ми стане много мило.
До сватбата има още месец и малко, но мен май вече взе да ме обхваща треската. Имам чувството, че почти нищо не е готово  girl_impossible Началото на седмицата музикантите за извеждането ни отпаднаха... За сетен път се убеждавам, че на познат да разчиташ да ти свърши работа... сложна работа. За щастие този проблем го решихме бързо. Но има още толкова много неща, а време няма...  hysteric
Активен
Estell
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #223 -: юли 13, 2014, 08:53:57 »

Момичета, да се похваля! Вчера занесох чашите в това ателие, ще ми ги надпишат със сребриста боичка. Оказа се впрочем, че самото ателие не е точно срещу здравната каса, както си мислех, а по-надолу по улицата. Лесно се намира при всички случаи. smile След това се почна търсенето на обувки... По главната положението наистина беше плачевно. Исках бели сандали на не много висок ток или платформа, които да са изчистени и тока им или платформата да са облечени в бяло. Струваше ми се мисията невъзможна. Накрая вече бях решила да не гледам повече, обаче минах по уличката зад Роял и влязох в едното магазинче, което е точно срещу входа на центъра. И там ме чакаха обувките!  danceg На ток, елегантни сандалки с каишка по глезена. Направо ми залепнаха и не се колебах дълго, е мааалко по-високи са от това което търсех, обаче ще се справя! Вече чакам спокойно да се обадят за роклята, че трябва да я подкъсят по тях.  yahoo
Друго, което проверих беше прическата при Гига - 75 лв.  sad Това не са хич малко пари и се разколебах, дали да ползвам нейните услуги... Питах и на едно друго място - студио Мимоли. Там пък ми казаха 25 лв. Обаче каза жената, първо грима, после прическата, а аз смятам, че обратното е по-правилно. Вие как сте си запазили часовете? Първо прическа, после грим или обратно?
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юли 13, 2014, 09:49:11 »

Estell Поздравления за обувките. В същата ситуация бях изпаднала и аз миналата седмица. Безумно търсене и обикаляне по магазините за обувки. В крайна сметка ги взехме от Калина (бях се отчаяла адски много, дори бях спряла да гледам къде влизам, накрая милото ми ги избра и ми залепнаха просто, а че са от Калина видях след няколко дена - щампата на чантичката  insane)

Колко време ти дадоха за изпълнение за надписите? Моля те покажи снимка на надписа като са ти готови. Ще съм ти много благодарна. Защото мисля няколко неща да им дам да направят и просто искам да видя и още някое изпълнение.
75лв за прическа  Oh my ... това са адски много пари, безумно е  crazy Колко изчанчена трябва да е прическата за да струва такава цена?! Всеки кичур различен цвят?! Аз съм ангажирала за прическа фризьорката ми при, която винаги си се правя. Работи си сама, но има златни ръце в комбинация със страхотни идеи. Има си страница във ФБ, ако искаш повече инфо за нея само кажи, ще се радвам ако помогна.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines