Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:51:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 199686 пъти)
 
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #105 -: март 25, 2014, 23:21:21 »

Здравейте момичета!
Щастлива съм да Ви споделя, че си реших "проблема" smile Склоних първо да е грима, а след това прическата, защото Кремена ще е там, да оправи евентуалните щети smile Запазихме часовете м/у 9 и 11ч при нея, като ще се разпределим кой при кой ще е първо на място- аз , майка ми и кумата. Сега вече съм спокойна и се надявам да съм взела правилното решение smile
faceviki , добре дошла smile Ние също избрахме Гого Кехайов, ако сега започвая организацията, те съветвам първо да провериш свободните дати в заведението, което си избрала, и професионалистите , които искаш да наемеш, преди да избереш датата. Пиши ако може да помогнем с нещо.Успех!

Не се притеснявай smile Както ти писах в ФБ, и аз бях по същия ред. Грима не мръдна. Кремена ми даде малко пудра, която си сложих преди снимките. После в ресторанта нямах време, но и така си беше добре грима smile

Момичета, искам да ви кажа, че всички притеснения, които имате сега, после ще ви се сторят много глупави smile Всичко минава много бързо и гостите гледат вас и колко сте усмихнати и щастливи, а не украсата и дали ви стърчи букличка примерно smile И аз като вас все мислех и премислях, и накрая не успях да се насладя на подготовката и на самия ден. Искам да ви кажа и че това, което планирах и си мислех че, ще стане всичко по конец от до, така и не стана, но нямаше и гафове. Гостите си бяха много доволни от сватбата и то защото не спирах да се усмихвам и да танцувам smile Казвам ви го да ви спестя нервите от подготовката smile Аз бая изхабих и сега се чудя на главата си за това  crazy
Активен
faceviki
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #106 -: март 26, 2014, 21:03:27 »

 Кремена вече е заета в деня на моята сватба. Можете ли да ми препоръчате друг гримьор? И от къде си намерихте обувки? Аз нищо не си харесвам.

Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #107 -: март 27, 2014, 18:05:37 »

Здравей, faceviki!
Аз мога да ти препоръчам Мила- тя ми прави грима, когато имам нужда и съм много доволна: https://www.facebook.com/MakeUpMILA
https://www.facebook.com/MilaIkonieva?fref=ts
Активен
kokicheto
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #108 -: април 02, 2014, 07:40:18 »

Здравейте,

Някой да е наемал ДЖ Марти? Как се справя? Доволни ли сте?
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #109 -: април 02, 2014, 19:02:44 »

Здравей, kokicheto!
Тук има няколко отзива за диджей Марти, дано са ти от полза:

http://forum.svatbata.bg/index.php?action=search2;topic=35338

Активен
faceviki
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #110 -: април 03, 2014, 10:04:52 »

Аз съм присъствала на сватба, на която ди джей мапти беше. Вече зависи какво търсиш. Ако искаш да стане голям купон, не ти го препоръчвам. Иначе не е лош, добре се справи, просто малко по-обрано беше тържеството.
Активен
kokicheto
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #111 -: април 06, 2014, 14:49:56 »

Аз съм присъствала на сватба, на която ди джей мапти беше. Вече зависи какво търсиш. Ако искаш да стане голям купон, не ти го препоръчвам. Иначе не е лош, добре се справи, просто малко по-обрано беше тържеството.


Имаш ли му координатите?
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #112 -: април 07, 2014, 17:26:41 »

Здравей, kokicheto!
Един от вариантите ни за диджей беше диджей Марти.
Аз имам тези негови координати:

DJ Марти
тел.: +359 895 627 730
Skype: djmartinsla
https://www.facebook.com/djmartinsla
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: април 07, 2014, 21:31:16 »

Здравейте момичета, отдавна не съм Ви чела. За съжаление нямам с какво да се похваля относно подготовката. Единствено прегледах роклите в Елиза и Парушеф в Евас. В Елиза са евтини, но не съм пробвала, мисля 1, 1 1/2 месеца преди сватбата. На Евас са скъпи поне по моя джоб. Както някой бъдещи булки и аз завършвам тази година магистратура и ми предстой писане и на работа. Все пак има още 5 месеца до 06.09.
Прочетох отзивите Ви за грим, прическа и манкьор. Аз мисля да си правя грим и манкьор при Деси в Студио Нова. А прическата си мисля за Галка, на бала ми я прави тя. Аз имам една много добра фризьорка, при която ходя да се подстригвам, но тя вкъщи работи и искам да взема коса и си мисля, че няма как да стане. 
А да знаете някои, които се занимава с дизайн на покани, защото аз имам няколко идеи и ми се иска да се консултирам с някои, които има познания. Благодаря Ви предварително.
Активен
faceviki
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #114 -: април 08, 2014, 13:23:02 »

Аз си харесах рокли в един магазин до Халите. Имаше много интересни предложения и по-нестандартни. Като тръгнеш от Часовника към Халите, точно преди да пресечеш за Халите, вляво, до златарските атилиета. Там най-много ми харесаха и моделите, и цените. В Евас на 2 етаж са по-евтини - около 300 лв., на повечето са с обрачи, а аз не искам.
[/quote]
Активен
faceviki
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #115 -: април 15, 2014, 10:36:17 »


Аз си харесах рокли в един магазин до Халите. Имаше много интересни предложения и по-нестандартни.

Всъщност се оказа, че не точно до халите. Намира се на Цар Освободител 8.

Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #116 -: април 15, 2014, 15:47:28 »

Здравейте, аз моята рокля реших да си я шия и си я поръчах в м-на Радина-Мария, да видим какво ще излезе smile
Има ли други русенски булки за май месец?  Girl_hide
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #117 -: април 18, 2014, 19:00:14 »

rujdie, както знаеш и моята сватба е на 6.09, нашите покани са готови, поръчахме ги по интернет и ни излязоха по 0,58 лв на покана като текста беше написан от мен.
По сватбените магазини както предполагам си гледала има готови модели и в повечето има текст като само трябва да се допише мястото и часа на сватбата. На мен лично нищо от тях не ми хареса.
Сайта, от който поръчахме поканите, както и повечето сватбени аксесоари е този:

http://www.svatba-bg.info/

Цените също са доста изгодни.
А нашите покани представляват това:

http://www.svatba-bg.info/components/com_virtuemart/shop_image/product/_________________509e5fe87de88.jpg

PS: не ми позволява да прикача снимка на поканите, но те са 1:1 с тези на този 2рия линк Wink
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: април 21, 2014, 09:32:43 »

Знам го сайта гледала съм ги, но не ми допадна нещо като за нас. Причината е, че аз ги искам червени или с червени рози.


* Слайд1.JPG (74.56 KB, 960x720 - видяно 137 пъти.)
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: април 21, 2014, 09:34:19 »

Нещо такова корицата искам аз съм го правила, но не мога да го отпечатам за това търся човек дето разбира от такива неща имам още един вариант, но пак ми е нужна помощ.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines