Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 09:31:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 204996 пъти)
 
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 06, 2014, 21:35:09 »

Здравейте, момичета. И аз като бъдеща булка се присъединявам към групата на развълнуваните и трескаво организиращите най-важното събития  smile Няколко месеца Ви четях редовно за да добия представа как се организира подобно събития. Всичко тук ми беше от адски голяма помощ.
Онзи ден си взехме по един почивен ден с бъдещия младоженец, за да можем да обиколим няколко места и да резервираме това онова. Запазихме си датата и часовете в общината, обредния и църквата. Е нашето тържество ще е на 16 Август. Резервирахме си и ресторанта на Рига. DJ на който ще разчитаме да води празника ни след голямото "ДА" е DJ Илиян. От срещата ни с него ни се струва голям шемет. Наехме си и M.V.P. да украси. Нахвърляхме няколко идеи и определено с тях се работи с лекота. Малко от мен, малко от Зоя и се получават страхотни идеи. Лично за мен страхотно попадение  Yes Все още не сме си наели фото и видео, но в най-скоро и това мислим да отметнем като задача.
Не знам за вас момичета, но аз съм адски надъхана някои от нещата да си ги направим сами, като украсата на шампанското, украсите на чашите и свещите. Тези малки бичички, така наречени късметчета, тейбъл картичките, номерата за масите и още няколко щуротии. Обръщам интернет с хастара навън за идеи и ми се иска всичко да е приказно. Адски много се вълнувам. И да си призная като ви чета и после разказите от преживяния голям ден... Като дете с близалка съм.  yahoo
Активен
candy_girl_20
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #31 -: февруари 07, 2014, 13:17:50 »

Здравейте, момичета  smile къде се намира  m.v.p ??  А някоя от вас мислила ли е за вариант БЕЗ покани (или само с електронни)? А избрахте ли си какви да бъдат подаръчета за гостите ви?
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 07, 2014, 18:47:27 »

Здравейте, момичета  smile къде се намира  m.v.p ?? 

Агенцията преди се намираше отстрани на съда, сега разбрах, че са напуснали него офис. Аз се свързах с тях по телефона и се разбрахме за подходящо място за кафенце и разговори в удобно време. Имат страница във фейсбук, където можеш да разгледаш техните изпълнения. Това, което ме спечели в тях, е че винаги се опитват да направят твоя празник различен. И в историята си имат невероятни теми. https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F-MVP/266484415150?fref=ts
Активен
Maria_Je
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #33 -: февруари 09, 2014, 17:59:31 »

desi4ka_, пощенската Ви кутия е пълна  ...
Активен
nupi_to
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #34 -: февруари 09, 2014, 19:59:52 »

Здравейте мили бъдещи булки smile и като всяка от вас съм чела този форум година преди да реша да пиша smile и аз ще съм булка на 2014 г.. Не знам защо така се получи, но и нашата сватба ще е през август Wink искаме да е на 30.08.2014, но явно ще има много сватби тогава, ако се вредим и ние ще сме тогава. По принцип датите които се колебаем са 16.08 и 30.08. Аз явно съм единствената закъсняла, защото нищо не сме резервирали, но поне имам идеи за всичките неща Wink
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 09, 2014, 20:33:46 »

nupi_to, добре дошла!
 Аз също от скоро съм тук като активна, а не само четяща. Виждам, че се колебаеш за датата, мога да ти кажа това което знам за 16.08 тъй като и нашата ще е на тази дата. И тъй като едно от най-важните неща е запазването на ресторанта ще ти споделя информацията, която имам аз. Като се чудехме, кое заведение да запазим пуснах няколко запитвания тук там. Това, което получих като отговори е, че Мотел "Рай" е запазен за него ден и до колкото разбрах и за всички съботи и недели на месеца. Зает е също и Левента, и Рига - ресторанта, който сме резервирали ние. Моят съвет е щом изберете датата първо си харесайте заведение и го запазете. Ако ще сключвате граждански брак в същия ден там венчавките са през 20 минути, така, че ще се намери час подходящ и за вас. А все пак има опция и за изнесен ритуал. Така, че няма начин да останете невенчани  girl_wink
Активен
nupi_to
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #36 -: февруари 09, 2014, 22:07:22 »

desi4ka_ благодаря за инфото smile ние искаме повече май да е на 30.08., но като четох тук колко булки им за нея дата и май се разколебах. По принцип искаме да е на 17, защото това е "нашия" ден и за това мислих ме и за 16.08 (най- близката дата) smile нашата сватба ще е около 70 човека и аз искам да е на открито или поне на място където има природа, за това не ми се иска много да е някъде в града, а около него, но ще видим. Ние мислим да сме с изнесен ритуал, а за църква, не държим много да е "Св. Троица", така че няма да имаме проблем за това ( имаме друга идея) Wink притесняваме най-вече а изнесения ритуал украсата?
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 09, 2014, 22:34:16 »

притесняваме най-вече а изнесения ритуал украсата?

Идеята, която ми идва за навън е Русенско ханче, чувала съм, че лятната им градина е хубава. А украсата за изнесения ритуал а и за украсата на самите маси и столове можеш да си ги направиш сама или да се довериш на агенция. Тук има доста теми, които могат да са ти от полза и да задаваш всеки въпрос, който ти изниква в процес на организацията. Аз съм се доверила за украсите на агенция, по-горе описах коя е и какви са ми впечатленията за нея. И пак ще те посъветвам първо си определете дата и заведение и ги запазете по реда им както трябва, а вече в движение съм сигурна, че ще ти хрумнат много идеи, които да реализираш smile Давай смело, няма нерешими препятствия  pleasantry
Активен
Estell
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #38 -: февруари 09, 2014, 22:37:45 »

Здравей, nupi_to! Аз също срещнах трудност в намирането на ресторант на открито за 30.08. За тази дата още в края на декември беше заето почти навсякъде. Добре, че ние с милото имахме късмет, че Левента все още не беше и го запазихме. Като търсихме ресторант, огледахме и терасата на хотел Ана Палас. Не е много голяма, но може да събере 70 човека (нашата сватба ще е към 85 и тераса щеше да ни е малка) В ресторанта ни обясниха обаче, че се е случвало хора от съседните блокове да викат полиция при по-силна музика след 23.00 часа, така че ако ще Ви е дневна сватбата, това е вариант.
За места около града, които да са свободни за тогава не се сещам. Звъняхме до Люляка, ходихме до мотел Рай и Ханчето и са заети.
За украсата за изнесения ритуал може да се погрижи някоя агенция, като гледам снимки във Фейсбук виждам много красиви неща. Правят арка, украсена с цветя, маса за необходимите неща и т.н. Не знам обаче как вървят като цена.
Успех в търсенето и спокойно всичко ще се нареди!  smile
Активен
nupi_to
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #39 -: февруари 09, 2014, 22:50:54 »

благодаря ви момичета Wink аз съм сигурна че ще намерим нещо Wink аз за украсата на масите и столовете мисля да се заема сама, но за изнесения ритуал ще ми е трудно и за това ще е сигурно със сватбена  агенция
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #40 -: февруари 11, 2014, 08:37:37 »

благодаря ви момичета Wink аз съм сигурна че ще намерим нещо Wink аз за украсата на масите и столовете мисля да се заема сама, но за изнесения ритуал ще ми е трудно и за това ще е сигурно със сватбена  агенция
Nupi, не те се съветвам. Ако имаш достъп предния ден да си украсиш, да. Иначе през самия ден нямаш време за такива неща. Трябва да си спокойно, иначе ще се изнервиш. Ако имаш помощ като роднини и приятели, може,даже съм ЗА. Но ти самата да украсяваш, само нерви ще си докараш sad
Аз се омъжих миналия септември, но още си ви чета  Wink Гледам как се движите smile
Активен
nupi_to
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #41 -: февруари 19, 2014, 23:13:05 »

 Здравей Bride smile аз следях твоята и на другите момичета сватбите тук  smile и мисля че се справих те страхотно всички Bravo аз реших (понеже момчето ми ме остави да решавам аз за цветята) цветята ни да са слънчогледи, но не толкова натрапчиви и много, в смисъл съм решила само на сватбената маса да имам така украса, а на всеки стол на гостите ще направя или купя готови "китки" с по 3 слънчогледа,  средни на големина, с голяма жълта или оранжева панделка вързани за стола, така всеки после може да си ги вземе за спомен  Wink понеже с момчето сме си големи деца сме решили да има много балони ( за нас те създават голямо настроение) и мисля да не прекалявам с другата украса.
Аз честно да Ви кажа до никъде не съм стигнала  sad ама все се успокоявам че има време, решили сме всичките работи да си ги купим от Плевен ( рокля, костюм, чантички и др.), защото миналата година сестра като правиха сватба купиха всичко от там и бяха доволни от разнообразието и от финансова гледна точка Wink а Вие до къде сте стигна ли?
Активен
desi_utopiq
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #42 -: февруари 24, 2014, 23:25:46 »

Моля Ви помогнете ми, скоро ми предстои сватба и немога да намеря добър ВИДЕООПЕРАТОР може и да не е от града...
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #43 -: февруари 25, 2014, 12:28:12 »

Аз лично ще се възползвам от услугите на Петър Петров, който се ползва с много позитиви от други булки. Срещнах се с него и много ми допадна като човек, така че се надявам, че ще работим перфектно с него smile
След май месец ще мога да споделя повече впечатления от работата му.
Активен
kristi_79
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #44 -: февруари 26, 2014, 20:23:15 »

Здравей Деси и добре дошла във форума. Ние сме си резервирали Видео Цанев за фото и видео. СРещнахме се, допаднаха ни, показаха ни снимки и видео от цяла сватба и решихме, че те са нашите хора. Ние с милото искаме най-важните ни спомени да са заснети от хора които си работят заедно и не си пречат, което не е никак маловажно за едни добри снимки и филм. Преди време станахме свидетели на сестра ни на сватбата как оператора и фотографа почти се сбиха и след това си пролича и в крайният резултат защо е станал панаира - фотографа е в 50% в кадрите на оператора и затова се е ядосал човека, разбирам го напълно.Цената на Цаневи за двете услуги също много ни допадна и идеално се вписва в бюджета ни, а и нещо което липсва при останалите фотографи с които разговарях - нямат ограничение за престоя по време на сватбеният ден. Успех !
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines