Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 20:04:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 212373 пъти)
 
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #75 -: март 11, 2014, 10:49:38 »

ритуала е точно десет минути. Моя беше изнесен и беше толкова. Аз си мислех, че го съкратиха, понеже баща ми се запиля някаде и го чакахме. Но явно е толкова- 10 мин.

Имайте превид, че агенциите ви таксуват и за подредба на неща, които вие сте си правили. Аз ползвах роднини и шаферки за подредбата на моята украса- тейбълки, номера, малко камъчета, салфетки. Казахме на сестрата на мъжа ми и на шаферката ми кое как да е и те после организираха братовчеди и т.н. да подреждат докато ние се снимахме. Стана добре smile
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #76 -: март 12, 2014, 17:56:50 »

Здравейте, момичета!
Първо искам да се похваля, че намерих бутилките за алкохол - 30ст/бр от 1 литър, ще пристигнат утре, а с диджея - Илиян имаме среща в четвъртък или петък.
А исках да попитам - тези, които са се омъжили вече или са по-наясно, знаете ли къде може да се направи грима, прическата и маникюра за сватбата на достъпна цена и долу горе на какви цени са тези неща в Русе?
Активен
Estell
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #77 -: март 12, 2014, 23:44:17 »

Това лято бях на грим при Кремена - 45 лв с изкуствени мигли, заслужава си абсолютно всеки лев. Цената без миглите е 35, но наистина за снимки е по-добре със. Грима издържа цял ден, не беше мръднал, махнах го в 3 през нощта. Беше ми чудно миглите дали ще издържат, но нямаше проблем. smile Сега за моята сватба пак при нея ще отида.
За прическа не мога да кажа много, аз съм била в един от салоните на Галка, но самата прическа не беше нищо особено - ретро преса - 30 лв. Издържа си, но все пак не беше нещо сложно. Преди време като се омъжва една приятелка прическата и беше в Коса и Стил в Евас, много хубава беше, не се разпадна, не знам цена обаче. Предполагам цената варира според сложността на прическата и дължината на косата.
 
Аз откъм подготовка на мен самата съм наникъде. Още не съм ходила в нито един сватбен магазин, гледам само из нета и тук разни неща и все си мисля, че има много време.
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #78 -: март 13, 2014, 08:10:46 »

Добре, благодаря ти много, еstell, за грима и аз най-често във форума срещнах името Кремена христова и вчеар дори й писах, засега не е отговорила, а за прическа някой спомена салона на Нина Йорданова - някой има ли някакви впечатления за него?
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #79 -: март 13, 2014, 11:00:11 »

Здравейте, момичета!
Първо искам да се похваля, че намерих бутилките за алкохол - 30ст/бр от 1 литър, ще пристигнат утре, а с диджея - Илиян имаме среща в четвъртък или петък.
А исках да попитам - тези, които са се омъжили вече или са по-наясно, знаете ли къде може да се направи грима, прическата и маникюра за сватбата на достъпна цена и долу горе на какви цени са тези неща в Русе?
Стела от Стела Aмор е твоя човек. прическата ми не мръдна цяла вечер. наистина е добра. провери я в facebook. маникюр правих при Деса пак в самия салон, не съм очарована sad
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #80 -: март 13, 2014, 12:03:06 »

Да, да, за нея разбрах вече, имам и приятелка, която ходи постоянно при нея, просто като разстояние ми е далеч, а сватбата е дневна и до 9 часа сутринта трябва да съм готова със всичко - грим, прическа, обличане. А не знам - то май се оскъпяваше, ако дойдат до адрес, с около 30 % май, не помня къде го видях. А сега наскоро видях, че на 5 мин от блока, в който живея е салона на Нина Йорданова, затова питам дали някой е чувал за нея и дали да се спра на нея, а както и ти каза, bride, прическата наистина трябва да издържи през целия ден. Благодаря все пак  Wink
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #81 -: март 14, 2014, 08:56:23 »

Аз си записах час за грим при Мила. Винаги тя ми го е правила за поводи и съм изключително доволна. Миналата година бяхме канени на сватби в Шумен и Стара Загора. От Русе, до там в жегата и колата, после на цялата сватба- не мръдна гримът. Ако се чудиш между няколко гримьорки, аз лично бих те посъветвала, ако имаш някакви специални поводи преди сватбата си- върви на пробен грим при тях и ти сама си прецени.
Относно прическата- винаги ходя в салоните на Галка- в повечето случай лично при нея си запазвам час. Много съм доволна- работят добре мацките. За бала, а и други поводи са ми правили прически неведнъж- издържат през цялото време. Имай предвид, че типът коса е много важен, за да се прецени дали дадена прическа ще успее да издържи определени часове. Моята примерно е доста гъста и тежка. Ако са ми я навивали, все идва момент, в който леко се отпуска, но това е неминуемо. Независимо колко лак ще се изпръска, косата и нейната специфика си е водеща.
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #82 -: март 14, 2014, 08:59:28 »

Забравих да спомена, че при Галка имат практиката да се съобразяват с времето, което каже булката за прическа. Знам, че са ходили и в 6:00 сутринта в салона, за да направят булка, ако е дневна сватбата. Не знам дали се оскъпява, ако дойдат на адрес, но знам че поне Галка е ходила със сигурност. За другите мацки не мога да ти кажа.
Между другото и маникюра ще ми е в салон Галка 4- при Мимето.
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #83 -: март 14, 2014, 16:19:19 »

Ясно.
Благодаря ти много за подробния отговор, sise1902! А къде се намира този салон "При Галка"?
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #84 -: март 14, 2014, 16:56:18 »

Здравей, krisy112!
Ето го направо сайта на салоните, за да придобиеш по- пълна представа:
http://www.galkastil.com/  Wink
Активен
Dodopenev
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #85 -: март 14, 2014, 19:26:34 »

Здравейте!
Може ли някой да даде контакти на DJ Данчо и неговото протеже DJ Илиян?

Присъединявам се може би като един от малкото младоженци в този форум, но какво да се прави - всеки си има задачи, а и времето ни ограничава МНОГО (3 месеца).
Успяхме да запазим Ханчето, сега трябва и ДЖ, фото, камера...

На темата с диджеите - някой чувал ли е DJ Змей? не успях нещо да намеря коментари за него...
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 14, 2014, 21:59:05 »

Dodopenev, Здравей и добре дошъл. Радваме факта, че и господата се включват в организацията на Големия ден!  Bravo
Мога да ти дам координати на DJ Илиян, тъй като той ще е и на нашата сватба. Мобилният му е 0897 067 967, e-mail: [email protected]  На DJ Данчо координати можеш да намериш тук: www.dj-dani.com, има си и форма за запитвания. Според мен обаче няма по-сигурно от това да вдигнеш телефона и да се свържеш с него или колегата му директно.
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #87 -: март 18, 2014, 10:07:46 »

Здравейте! Може ли някой да ми каже дали знае, родителите на младоженеца дали ходят с него да вземат кръстниците и булката или след като го изпратят от дома му, отиват в църквата (или гражданското- което е първо), за да посрещнат младоженците? Казаха ми наскоро, че не трябвало да бъдат с младоженеца при взимането на булката, но не знам дали наистина е така...Аз като съм ходила по сватби, май всички са си били заедно, но може пък и само в определени райони на България да имат такава практика?!
Активен
tonche_to
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #88 -: март 18, 2014, 10:56:23 »

Привет от една бивша булка от Русе. Изминаха 5 месеца от моята сватба.Останаха ми незабравими спомени и невероятни емоции от този ден.На сестра ми и предстои сватба в края на тази година и в този важен ден. Тя също избра един невероятен професионалист от нашия град да се погрижи за нейната сватба - диджей Паци .Горещо го препоръчваме и двете .Съобрази се с всяко желание и каприз от наша и от страна на всички сватбари .Благодарна съм на моите родители,че послушах съветът им да направя среща не само с един диджей и видео оператор.Това е и моята препоръка към всички бъдещи младоженци .Успех и надявам се да съм била полезна на тези които тепърва и предстои този важен в живота на всеки момент.
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 18, 2014, 11:34:20 »

Sise1902 до колкото съм зaпознaтa товa, зa което говориш не е по нaшите ширини  smile нa скоро нa свaтбaтa, нa която бяхме родителите нa млaдоженецa също бяхa нa взимaнето нa булкaтa. Дори бъдещaтa свекървa беше нaпрaвилa протокол зa издaвaне нa мaдоженецa. Много зaбaвно беше. Товa сa рaзни трaдиции и кaкто глaсеше еднa реклaмa "Трaдициите не сa товa, което бяхa" мисля, че всяко нещо опирa до личен избор. Aз със сигурност знaм и искaм всички близки дa сa со мен в този момент. A свекървa ми си имa един син и aко е кaзaл Господ дригa булкa нямa дa види зa синa си  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines