Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 15:34:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 200951 пъти)
 
HnMwed
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #615 -: ноември 02, 2016, 12:02:42 »

Здравейте!

Имате ли отзиви за DJ Dancho (Данчо) ? Ние сякаш клонимкъм диджей защото ще може да пуска повече неща и да следи настроението на публиката. Какво мислите вие?
Активен
HnMwed
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #616 -: ноември 30, 2016, 15:08:09 »

Явно още не сте почнали да организирате сватби по русенско. Все пак ако някой препоръча DJ ще сме благодарни!
Активен
Hristina_NA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #617 -: декември 31, 2016, 16:31:10 »

Здравей
И ние още не сме се спрели на DJ, но от доста места ни препоръчват именно Данчо  good Чувала съм доста добри неща за него, следял гостите, пускал само това, което е по предварителна договорка, общо взето правел голям купон. След празниците, мисля да се срещна с него, за да видя какво ще ни предложи
Активен
Hristina_NA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #618 -: декември 31, 2016, 16:41:05 »

DianaV , успях да подредя и да запазя часовете в гражданското и църкватаааа  yahoo
За танцьорите още не сме търсили и питали, но пък си намерихме музиканти, които ще дойдат от Пловдив специално за нашата сватба  danceg поканите и тейбъл картичките ще си ги получа към средата на януари, роклята мие готова, вече е прибрана  Bravo общо взето с по-важните неща май сме готови. Ох дано всичко по сватбата върви така гладко, както до сега 
Активен
DianaV
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #619 -: януари 09, 2017, 12:51:08 »

Hristina_NA, супер! Ти даже си доста напред с материала. Ние изтеглихме с една седмица нашата дата е така сватбата е на 22.04. Рокля нямам още, но пък имам обувки и късметчета да хвърляне  danceg Часовете са ни записани, фотографи, оркестър, агенция и прочие са ангажирани. Сега чакам кувертите от Рига и поканите скоро, защото мисля около Свети Валентин да ги раздавам  heart Имам обаче проблем с намирането на гримьорка за 22.04 и рокли за двете шаферки....
Активен
Hristina_NA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #620 -: януари 11, 2017, 17:04:17 »

Аз ходих на грим и прическа в салона на Нина Йорданова. Грима изобщо не ми хареса. Прическата беше добре, но почна да пада за няколко часа. Общо взето от там не съм доволна. Препоръчаха ми да ида в салона на Галките, който е с/у второ районно. Били много добри точно там. Когато ги посетя, ще пиша за мнение smile успех
Активен
Hristina_NA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #621 -: януари 21, 2017, 15:30:31 »

Момичетаааа имам си тейбъл картички, покани за гостите и покани за кумуве и родителииии  yahoo
Намерихме си и DJ, Ники Димов, голям симпатяга изглежда, ще видим как ще се справи с воденето. Поръчахме си халките и си намерихме музиканти  Bravo Общо взето тези дни не съм скучала. Ще се опитам да кача снимки на поканите  girl_wink


* 14797315_566867803509775_1209434560_n.jpg (53.12 KB, 800x800 - видяно 422 пъти.)
Активен
DianaV
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #622 -: януари 26, 2017, 09:27:13 »

Оооооо браво, Hristina_NA! Поканата е страхотна. Кога мислиш да ги раздаваш? Аз моите покани сега ги заявих и май нямам много време да се мотая. Харесах си и рокля, но май ще я шия по поръчка, защото ще е компилация от няколко модела. Hristina_NA, вашата сватба кога ще е - 22.04 или 06.05?smile
Активен
Hristina_NA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #623 -: януари 31, 2017, 12:47:32 »

Нашата дата е 06,05. Поканите вече са при мен, някой от тях са раздадени, другата част ще се пращат по куриер. Роклята ми също е готова, ще се опитам да кача снимка. В петък си взехме и халките  yahoo. Остна само да облечем младоженеца и да поръчаме тортата  blum Вашата дата коя е?
Активен
Hristina_NA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #624 -: януари 31, 2017, 12:49:44 »

ето ги и халките  danceg


* 16344228_614741328722422_713207317_n.jpg (23.43 KB, 800x449 - видяно 435 пъти.)
Активен
DianaV
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #625 -: януари 31, 2017, 13:05:54 »

Ооооо, Hristina_NA, направо ме засрами. Ние сме на 22.04, а да момента само поръчах поканите. Халките ще ги поръчаме на Филип голд идния месец, а роклята ще я правя по поръчка пак средата на февруари някъде, че до края на март да е готова smile иначе имаме до момента късметчетата за хвърляне, някои бутониери, възглавничката и украса за колата. Иначе в процес в приготвяне са кошничките, чашите, шишетата.
Активен
Hristina_NA
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



Моят сватбен албум

« Отговор #626 -: февруари 01, 2017, 00:00:10 »

Ааааа нямаме етикети и бутилки...оле добре че каза, бях ги забравила  pardon опитах се да кача снимка на роклята, но файла е голям и не ми позволява. Иначе имаме кошнички, закички, подаръчета, свещи чаши....абе май всичко имаме вече . Но аз почнах от рано с подготовката. Мисля че ноември.
Активен
DianaV
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #627 -: февруари 08, 2017, 12:31:15 »

Оооо аз започнах с подготовката през октомври ама се позабавих нещо smile Етикети си харесах ама се чудя със или без снимка да бъдат   tease А твоите халки от къде са? И ние търсим нещо подобно. Ооо, щях да забравя, вече имаме и ние покани, сега преговарям за  подаръчетата smile
Активен
HnMwed
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #628 -: февруари 26, 2017, 18:06:30 »

Да се отчетем и ние! Имаме диджей, ресторант, ритуал и фото/видео.
Подаръчета сами ще майсторим, като вече сме ги почнали. Късметчетата за хвърляне с жито също са почти готови. Бутониери също сами ще майсторим, само да дойдат материалите (далеч е този китай  pardon ) Поканите знаем как ще изглеждат и текст сме избрали, даже намерихме познати които могат да ги печатат. Проблема е че кумове нямаме, а и не знаем от къде да намерим  pardon нещо нямаме толкова близки приятели сякаш.
Халките май при Виртуоза ще правим, само дизайн да си изберем, но не бързаме.

Другите дреболии лека полека ще се събират, като кошници, украси, кутий, пликове и книги за пожелания.

Алиекспрес е голяма краста пълна с идеи  blush
Активен
HnMwed
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #629 -: април 17, 2017, 21:16:43 »

Малък ъпдейт, или не толкова малък smile

Със едно ходене до Асеновград  и то до 13:20ч успяхме да с облечем и двамата!  yahoo danceg
Булка с рокля от Версай (1вата която пробва и после цялата публика скандираше "ПЪРВАТА" при всяка следваща проба  Bravo )
Младоженец с костюм от Агресор, горкия го подхвана собственичката която случайно беше там и го облече със костюм, елек, риза колан, и папионка за под 30мин  shok а даже не искаше да пробва  pardon


Решихме шампанското сами да си украсим че да дадем 30-40лв за зле украсена искра за 3лв бутилката ...пък за книгата за гости ще помислим!

Вие до къде стигнахте булкии  blum
« Последна редакция: април 24, 2017, 13:08:01 от fiibi_bg » Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines