Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 18:41:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 203199 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: юни 02, 2015, 11:10:03 »

Даа, схванах идеята! Много красиво звучи! А полата надолу шифон ли ще е?  heart
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юни 02, 2015, 13:40:40 »

Имаше една готова рокля по модел на тази която си харесах, но малко по променена - беше сложен един пласт тюл отгоре за обем. Аз реших моята да е тюл и отгоре шифон т.е. тюла да повдига, но да не се вижда
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: юни 03, 2015, 14:51:16 »

За да добиеш по голяма представа nansita  http://oi57.tinypic.com/2navg1u.jpg
НО горната част няма да е дантелена, а засукан шифон и долу няма да е тюл а пак шифон и коланчето ще е или дантелено или ако си намеря бродирана дантела или нещо семпло с камъни ще е най добре
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юни 03, 2015, 15:07:34 »

Ооо, чудесна е! И този модел е красив, но с твоите подобрения ще е още по-добре.  good
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: юни 03, 2015, 15:51:37 »

благодаряяя  give_rose
а твоята рокля каква е....порових се в темата, но никъде не те видях да казваш каква е и от къде е smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: юни 03, 2015, 15:55:40 »

Моята не е от Русе. Харесах си я още есента и я взех от Aegean в София.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: юни 03, 2015, 16:05:47 »

Много е хубава smile
И аз отначало исках нещо такова, после исках принцеска и накрая реших за А-линия. Нещо дантелата не ми се нрави много много на мен, а и исках да ми е свободно около краката. Когато облякох да меря тази която ще поръчвам сложих и махнах пола с обръч и да ти кажа доста е удобно от към подвижност и свободия. Мисля отначало да съм без него и вече като почнем да се вихрим да сложа полата отдолу, кецовете и оркестъра да свирииииииииии  DANCE DANCE cleopatra violin Elvis drum
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: юни 08, 2015, 18:12:26 »

Натииии, и аз за пръв път виждам роклята ти!!! shok Разкошна е!!! Поздравления!

Хриси, роклята, която си харесала (тази от линка) е много красива! Семпла, изчистена и много нежна!  give_rose

Как сте, момичета? Напредвате ли с подготовката?
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: юни 09, 2015, 09:40:39 »

Ами.... днес отивам да поръчвам роклята, после да избирам покани, довечера евентуално с оркестъра среща, в четвр имах среща с една дама за украсата и да ви кажа момичета ТЯ Е МОЯ ЧОВЕК!!!!!!!
Татяна Балканджиева се казва и има страшен нюх за тези неща. Като цяло мисля, че се посправям с подготовката smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юни 09, 2015, 10:33:10 »

ОО, Хрис, къде я срещна? Аз търсих, търсих...ама като не съм от града и не знаех къде да разпитвам. Свеки и тя е толкова запозната...
Аз съм на финалната права вече. В събота вземам ролкята от корекции (дано не се налагат повече, че ще трябва да ми ги направят до края на деня  girl_impossible) и газ към наще. Посе към Русе за срещи и последни уточнения.
Мина, как беше сватбата?
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: юни 09, 2015, 10:47:25 »

Миналия септември бях на една сватба и украсата беше нейно дело и останах очарована - семпла, нестандартна и красива. По масите имаше цветя и малки аквариуми със златни рибки - беше много интересно. Хареса ми това, че аз си определих бюджета и тя каза, че ще се вместим в него.
Нанси кога е вашата сватбааа?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юни 09, 2015, 11:47:42 »

Аз чух за една такава жена, даже я намерих във фейсбук. Но ми отказа, понеже излизала в майчинство.
След 1 седмица е, на 20.06
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: юни 09, 2015, 12:52:49 »

охооооооооо то не е останало  Bravo give_rose
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: юни 09, 2015, 15:58:09 »

Хриси, браво, определено напредваш с подготовката!

Нати, как така след седмица?!? Аз защо си мислех, че сватбата ви е на 30.08.?!?!? Леле, много съм зле! Отивам да ти потърся темичката ти да я прочета и да се информирам за всичко!!!

Иначе сватбата на Рай беше много хубава! Много се забалявахме - нямаше dj, а през цялото време беше с музика на живо, като се редуваха различни изпълнители и групи. Имаше много танци от ансамбъл Българе, трима тенори ни бяха много красиво... Украсата ако не се лъжа беше направена от Да и Да и беше много семпла, но и много красива! Темата на сватбата беше Рустик - с основни елементи дърво (което никак не липсва на Рай), зебло и дантела. По масите и столовете нямаше панделки, а декорацията наистина беше много семпла - на нашата маса (за 8 човека) имаше едно бурканче, "облечено" в дантела и завързано с канап, в което имаше една роза и един стрък гипсофила. По-късно донесоха и още едно бурканче със свещ. Пред масата на младоженците имаше направен като водопад от дантела с няколко фенера отпред... Много беше красиво наистина! След като изнесоха тортата (която беше много красива и вкусна!) имаше и страхотна и много богата заря! Много беше хубаво!
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юни 09, 2015, 16:09:49 »

Нати, не намирам темичка за твоята сватба! Аз ли нещо съм недоскив или сериозно си нямаш такава???
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines