Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 13:25:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 201203 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: май 12, 2015, 15:16:31 »

Момичета, къде в Русе мога да занеса чашите за гравиране или поне надписване? Изключих, че трябва да ги гравираме и вече ги занесох в Русе... shok
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: май 12, 2015, 15:39:28 »

До колкото разбрах има едно магазинче срещу здравната каза на ул. "Райко Даскалов" (тази което от часовника излиза на х. Рига). Аз наскоро минах и го видях, но беше затворено, беше неделя. Бях чела, че някой ги е носил там и едно, че е евтино, но и много хубаво работело момичето smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: май 12, 2015, 16:19:57 »

Супер, ще ги занеса там, ако работи.
Ти до къде стигна с подготовката?
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: май 13, 2015, 07:50:19 »

виж посления ми пост и.....до там funnytooth
чакам си мъжа в събота да дойдат с родителите му до Русе да се запознаят с моите и от там ТЕПЪРВА почваме с подготовка...
не си даваме голям зор...каквото стане Wink
Все ще се оженим....някога
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: май 13, 2015, 08:41:18 »

Ама така си е! С тия нерви, само може да си развалим празника накрая. А на мен лично ми доставя голямо удоволствие самата организация, даже и с нервите biggrin
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: май 13, 2015, 08:45:08 »

Родителите ми и по специално баща ми все ми повтаря да съм спокойна и, че 3 сед преди тяхната сватба му е идело чак да разкара майка ми - толкова много бил се напрегнал покрай подготовката  girl_haha girl_haha
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: май 13, 2015, 08:48:07 »

Една съфорумка каза нещо много мъдро "При подготвката на една сватба, разбирате колко много се обичате с половинката". И е абсолютно права smile
Хрис, питай и разпитвай спокойно, всички сме тук, за да си помагаме smile
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: май 13, 2015, 08:52:29 »

nansita на този етап искам само да дойде и да намерим ресторант и да определим датата от там си мисля, че всичко ще си тръгне от самосебе си smile и ще съм много по спокойна от колкото съм сега.
Относно подготовката и осъзнаването на обичта...при нас това е ежедневие, предвид факта, че все още аз живея в Русе, а той в София и, че пътува и пред последните 6 месеца сме се видяли общо точно за 2 седмици  sad така, че липсваме си толкова много, осъзнаваме си колко много се обичаме и моментите на първата ни среща след раздялата е достатъчна за да разберем, че не можем да живеем ако единия не присъства в живота на другия  blush heart
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: май 18, 2015, 10:48:09 »

Момичета, аз вече съм си в Русе! Хайде да спретнем една среща!  smile

Нати, аз нашите чаши ги бях оставила в Ателие Кирилова за надписване. Преди ателието им беше там, където и Хрис ти каза, но бях видяла във фейсбук, че си сменят адреса. Ето им я страницата: https://www.facebook.com/ateliekiriloviruse?fref=ts
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: май 18, 2015, 11:42:20 »

Ох, искам и аз среща, ама....тая сутрин колата тотално отказа  cray
Останах без хидравлика и не знам как ще се закарам до вкъщи. Видях, че цялата течност е изтекла по пътя. Отделно да не споменавам, че си изкарах и акъла, понеже волана отказа да се върти. Не ще,ама аз съм по-инат и досипах още малко течност. Довечера ММ ще я погледне и ще ми каже тежката диагноза. Тъпо, мнооооого тъпо. Дано да я оправим и да ми се върже на акъла тая или др уикенд да си дойдем.
Мина, как ти протече комуникацията с Играорци? Аз нещо не успявам да се уговоря с никого - все са заети, нямат време, забравят да ми пишат мейл....пък много искам да изненадам кумовете и свекърите.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: май 18, 2015, 14:28:53 »

Нати, аз този уикенд ще съм в София, така че ако не успеете да си дойдете може да се разберем там да се видим  Wink
С Играорци имахме точно две срещи с Богдан Донев - една през Януари, когато той ни каза че е много рано и да го потърся около 2 седмици преди сватбата. Втората ни среща беше около 4-5 дни преди сватбата, когато той потвърди, че поемат ангажимента. Иначе мисля, че около 2-3 седмици преди сватбата му писах и съобщение във Фейсбук да му напомня за разговора ни и за датата, за която ставаше въпрос. Не се притеснявай изобщо! Те са много голяма група и предполагам че ще имат възможност да осигурят присъствие на празника ви. Може да се получи проблем ако съвпада с някой фолклорен фестивал или нещо такова, но ако ангажиментите им са все такива - по частни тържества не би трябвало да им липсват танцьори  Wink

Успех с колата, много кофти така се е получило  sad
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: май 18, 2015, 14:39:34 »

Супер, благодаря за информацията! Ще ти погледна в темата за повече инфо за самото им участие. Последно като говорих с него ми каза абсолютно същото - рано било. Даже не сме се виждали, понеже им изникнаха участия...пък аз се притеснявам, че съм в неизвестност. Пък съм виден контрол фрийк..
За срещата- направо на лични да се разберем smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: май 18, 2015, 15:19:41 »

Знаете ли къде мога да си направя маникюр за сватбата? Изключих да си запиша час в Еда и вече няма свободни дни чак до август.  cray
Ама много съм разсеяна, чак ме е яд на мен!  GROAN GROAN GROAN
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: май 18, 2015, 16:19:49 »

виж при Мая... добра е Wink https://www.facebook.com/NailArtMakeUp?fref=ts
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: май 19, 2015, 15:37:16 »

Нати, какъв маникюр - гел или просто лак с декорации? Племеницата ми си прави миналата седмица гел за пръв път в квартала, съвсем близо до Шоколино и остана супер доволна. Иначе чувала съм, че Backstage работят добре, но май били скъпички. Аз самата наблюдения нямам тъй като за сватбата си правих гела при Кремена. smile
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines