Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 19:56:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 201226 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: април 22, 2015, 20:37:20 »

Оооо, Нанси, пропуснала съм го този момент с роклята! Ще трябва да се разровя из темите за булчинските рокли и да изнамеря на какво си се спряла!
И аз много ще се радвам да се видим, но моето прибиране ще е след 15.05. при всички положения. По принцип на 30.05. сме на сватба в Русе на една от девойките, която хвана 1/3 от букета на нашата сватба. Както каза мама "приемственост трябва да има" DANCE Та, в края на месеца със сигурност ще съм си в Русе :-)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: април 23, 2015, 09:44:01 »

еее, супер новини!  yahoo Хайде и другите 2 двойки да се решават вече и да има сватбиии!
Аз ще се опитам да направя някоя уговорка с мъжО да си дойдем и края на май, за да се видим. Ако не, по-натам Wink
« Последна редакция: април 23, 2015, 10:26:45 от nansita » Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: април 23, 2015, 10:10:01 »

едната се е решила, просто трябва да се реши мястото и да видим има ли свободни дати и ХОП... няма връщане назад. Живот и здраве и това ще стане. Най важната крачка е направена  Ashamed
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: април 23, 2015, 10:48:02 »

Ох, много ще се радвам ако успеем да се организираме и да се видим!

Да ви кажа, сега като чета вашите коментари и трепети покрай организацията ми е много хубаво, чак и мен пак ме хваща предсватбената треска DANCE Хахахаха

Така е, Хриси, най-важното е че сте се решили и сте започнали да се организирате. Аз имам доста приятели, които само се сгодяват и си живеят така, не искат да правят сватби. Изборът си е техен, разбира се, и го уважавам, но аз си обичам сватбите! Вярно, голяма хамалогия си е организацията, но после изживяването е незабравимо!

Не че нещо, но нашата темичка тук ми се вижда доста празна... Няма ли булки в Русе тази година?
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: април 23, 2015, 10:54:32 »

и аз не го разбирам това със сгодяването и стоенето на този хал...Имам чувството, че го правят просто за да са си сигурни в човека, че са си го заплюли. Да вярно, че сватбата е свързана с доста разходи и съм съгласна да се отложи за година, година и половина, но повече от 2 вече ми се вижда несериозна работа.
Предложението беше направено 31.12.14 г. и си казахме, че яако не успеем за есента на 2015г то пролетта на 2016 г. ще се случат нещата. Но за моя радост моето мъжле каза сега  yahoo

От другата седмица почвам с обиколката и пробата на рокли  End направо самата мисъл ме кара да се изприщя - мразя да ходя по магазините и да пробвам. Де да можеше да имам избор само от 4-5 рокли и това е. Дано по бързо да намеря роклята и да не обикалям много
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: април 23, 2015, 10:57:20 »

Има, ама не щат да пишат. Аз си кукувах тука бая време. cray
Три приятелки имам, които се жениха преди мен, изпилих им главите за тоя форум-даже не го погледнаха. Те си знели.  pardon
Мина, твоите познати поне се сгодяват. Нас ни гледат като телета - "ама много скъпо излиза", "ама как 1000лв за рокля", "ама как фотографа взема толкова" и накрая "ама вие сте луди, за тия пари щяхте да се ожените само двамата на някой екзотичен плаж".
Е хубаво де, за какво ми е да се женя без приятелите и близките ми в тоя ден?! Разбирам да ми е 2-3 брак и да съм на 35-40 години, че да не искам много хора. Аз и без сватбата мога да си живея с мъжа,нищо не се променя. Ама на, да има с какво да си чешат езиците просто. Как не се усещат-не знам.  beating
Хрис, не се къхари,мила! Влизаш в някой по-голям и мериш всякакви модели, за да се ориентираш кое как е (принцеса, русалка, А-линия, права, леко разкроена, с висока талия, с удължена талия, с дантела, без дантела). После обиколката е много лесна.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: април 23, 2015, 13:49:03 »

Уф дано да си права! Мисля да обиколя в Русе, макар, че като ги гледам и направо  bad ама искам да видя кой е моя тип и от там където викаш по лесно ставало - ще търся само него и то не в Русе smile
Само ресторанта ме притеснява. Времето минава, моя мъж още е в чужбина, а аз сама не мога да го реша това - той държи да види мястото, защото не е от Русе и не ги знае....
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: април 23, 2015, 14:10:45 »

Споко, само се уговори с управителите. А и булка без рокля не е останала никъде Wink В Русе със сигурност ще се намерят някои по-свестни модели. НАзад в темата много хвалеха Грънчарови, но в сайта им аз нищо не харесах. Друго важно за меренето - вземи някой, който не те изнервя и има обективно мнение. Аз, ако слушах кумата или сестра ми (на 13), щях да съм с рокля като торта. Вярно, че приличам нда принцеска с такава рокля, ама да немога да се завъртя....аре не smile А ми беше топло с такава рокля- 100 пласта тюл и плат..
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: април 23, 2015, 14:14:18 »

Майка ми ще е с мен задължително, не за друго ами тя е технолог в шивашка фирма и държа на нейното мнение става ли дума за сватбената ми рокля, а и в повечето случай сме на едно мнение за по официални дрехи и рокли...за ежедневното ми облекло(когато не съм на работа) има някой различия, но не са драстични. Сестра ми със сигурност не я искам с нас, защото имаме адски различен вкус и определено ще ме изнерви ако аз харесам нещо и тя ми чупи джуки и кажи на мен не ми хареса  beating
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: април 23, 2015, 14:19:31 »

Ее, супер! Тогава не я води в Асеновград, че ще получи инфаркт. В някои от магазините там лепят пластовете, не ги шият. Не е съвсем неправилно, ама е рисково...
В Търново ще ходите ли? Там има няколко големи магазина, но аз не стигнах до тях smile 
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: април 23, 2015, 14:44:20 »

с едни приятели ще си правим weekend Юни и мисля да се поразходя да видя какво има и там smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: април 23, 2015, 15:38:21 »

Хриси, не се притеснявай, ти ще си усетиш коя е твоята рокля! Аз след като харесах моята (която нямаше нищо, ама нищо общо с това, което си мислех, че искам!) не спах цяла нощ, а в редките случаи които успявах да затворя очи и да се унеса, все нея сънувах. Бъди спокойна и се наслади на момента - избирането на сватбената рокля си е емоционален и много сладък момент от цялата подготовка. А докато чакаш младоженецът да се завърне от чужбина защо не се свъжеш с ресторантите, към които проявявате интерес да имате информация поне кои дати са свободни, какви са им условията, ориентировъчни цени...? Аз така предварителния маркетинг го направих по мейл от тук, а като се прибрахме в България отидохме да гледаме само два ресторанта, другите ги бяхме елиминирали вече и така не губихме време.

Нати, как така ги лепят пластовете на роклите?!?! shok Предполагам, че може и да стои по-красиво, но все пак, знаейки моята рокля колко беше тежка (а не беше торта) не мога да си представя ако при някое настъпване част от нея вземе та се разлепи... lol Ужас!!!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: април 23, 2015, 15:43:52 »

В темата за Асеновград някъде бяха писали. Иначе моя позната ми разправя как на сватба на нейна братовчедка настъплаи роклята на булката и един пласт паднал. Много грозно и неприятно изживяване. Да спестиш някой лев и после цял живот хората да говорят за разпадналата се рокля... Цялата индустрия на сватбите ни е такава- трудно се отсява просото от плявата. Накрая се оказва, че е по-добре да платиш висока цена и пак няма гаранция какво ще се случи.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: април 23, 2015, 15:47:07 »

Мина ще ми пратиш ли снимка на роклята моля те?
Аз вече почнах да запитвам - с Рига се свързах по мейла 19.09. е свободна, а аз точно нея си бях набелязала, но моя човек сега иска август, че да могат да ни дойдат едни близки приятели от USA, защото ако е сеп няма да успеят sad
Левента не ми отговориха, но за тях ще чакам мъжа си, че той не го е виждал.
За Дунав дръпнах малко назад, понеже днес разбрах, че са до никъде с ремонта, а не ми се рискува да запазвам предварително
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: април 23, 2015, 16:13:15 »

Момичетааа НОВО НАПРЕЖЕНИЕЕЕЕЕЕЕ  cray
до 15.08. не се правели църковни бракове, а за Рига има свободна дата за 01.08.
УФФФФ начи...не ме бърка да направим църковния брак после, НО ми се искаше всичко да е на една дата.
Нещо не ми се струва пълна програмата без църковен брак  cray
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines