Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 05:56:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 201183 пъти)
 
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #300 -: август 21, 2014, 12:51:00 »

Благодаря, mina_, за окуражителните думи!  LOVING Честито и от мен за твоята рокля! Wink
А за времето - да, малко остава, 2 седмици.
Днес минахме през общината и обредния дом, платихме таксата. И тази задача отпадна. За менюто мисля да отидем в събота. Само дето мъжо още не знае  biggrin
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: август 26, 2014, 21:31:35 »

Момичета, темичката ни изостава доста... Как се справяте със задачките и емоциите?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: септември 03, 2014, 15:51:48 »

Ехо, къде са всички!?
За съжаление аз не мога да се похваля с нищо още...помоткваме се стабилно и усещам как ще ни излезе през носа накрая!
Май ще отпадне идеята за сватба на открито, тъй като започнахме много да се притесняваме за метеорологичните условия. И отпадат вариантите за Люляка и Рай  sad В Люляка няма да се съберем вътре, а в Рай цветовете на стените са абсурдни- червено и с мъжО не го харесахме на снимки (не че сме отишли да огледаме на място). Та..приемам идеи за ресторанти с хубава градина, където да бъде изнесената церемония.
Относно роклята- май си харесах вече една и усещам как вече не ми се гледат други рокли. Аз явно съм от булките, които не се вълнуват много за роклята, но когато облякох тази и се погледнах в огледалото, просто си припомних за момиченцето, което рисуваше само принцеси по асфалта и в Блокче№4. Нетипично за мен, реших, че искам да си позволя този лукс- да съм уверена, да излъчвам точно толкова разкош, да съм красива...  blush Мисля, че си намерих роклята! smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: септември 03, 2014, 15:54:20 »

krisy112, малко останаа  Сватбаааа weddingday
Още 3 дни до заветното ДА smile Подготвихте ли всичко вече?
Активен
krisy112
Ентусиаст
**
Публикации: 50


« Отговор #304 -: септември 03, 2014, 22:10:22 »

Ами подготвяме се лека по лека. Беше ми доста спокойно миналата седмица докато не се оказа, че тази седмица са се събрали сумати задачи. Като цяло всичко е готово - останаха срещите с видеоператор, оркестър и диджей, като тази с диджея е утре, но видеоператора реши, че няма време за среща с нас и обсъдихме всичко по телефона, което на мен лично ми направи лошо впечатление. Но какво да се прави - нямаме време да го сменяме. С оркестъра отново пак по телефона само се разбрахме кое как ще стане.
Имаме си тоалети, торта, украсата ще си я слагаме сами в петък вечерта. Само трябваше да отидем днес в ресторанта да уточним броя гости, но има няколко, които ще потвърдят утре и ги изчакваме. Утре ще довърша и подаръчетата и тейбъл картичките, че имаше гости, които няма да дойдат, съответно и хора, които бяха добавени впоследствие. Утре ще вземем и риза и колан на мъжо, че още си няма.
Та това е общо взето при мен.  Wink
nansita, хубаво е, че си се ориентирала за роклята, моята беше по поръчка, шита за мен и честно казано се радвам, че избрах този вариант, понеже имах възможност аз да определям кой детайл да се махне от роклята, кой да се добави и стана много по хубава отколко си представях. Хубаво е , че имате и достатъчно време да се подготвите, на нас много ни помогна това също. За ресторант не мога нищо да кажа, ние бяхме решили, че ще е на закрито нашата. Мисля, че и Рига имаха градина, но дали я даваха и сватби  scratch one-s head
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: септември 04, 2014, 15:36:51 »

Май не я дават за "почерпката", ама на мен така или иначе ми трябва само за изнесения ритуал. След това могат да си я задържат, давам им я! biggrin
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: септември 07, 2014, 14:28:07 »

Здравейте момичета! Много благодаря за хубавите пожелания.
От както съм госпожа май вече станаха 3 седмици, но едва днес успявам по-дълго да седна пред компютъра.
Момичета, това беше най-хубавият ден в живота ми! Имах чувството, че бях най-щастливата жена на света.Усмивката ми не слезе от лицето ми. За щастие нямаше и сериозни моменти, които да помрачат настроението ни.
Сега искам и аз да изкажа своите благодарности, към екипа с, който работихме и направиха денят ми още по-фантастичен. На първо място сватбена агенция MVP - Зоя, беше човекът, който ми оказа пълна подкрепа във всеки един момент. Тази жена беше на мое разположение 24/7 В един от трудните ми дни тя беше човека, който се притесни за мен дали съм добре и в 22.45 тя беше при мен за да ме подкрепи. Искам да благодаря и да изкажа възхищение от DJ Илиян, който не остави гостите ми почиват дори и за минута. Единица бяха хората, която не бяха на дансинга (поради здравословни причини), няколко бременни девойки не седнаха, моята майка, която не знаех, че може да играае хора също не седна. Успявах да стигна до масата за да пия глътка вода и отново на нова сметка. Макар и всички перипетии с ресторанта на Рига преди сватбата, не чух нито един човек да се оплаче от храната. Всичко беше на ниво, храната беше поднесена атрактивно с много изтънчена декорация по чиниите. A тортата, която не ни позволиха да внесем и ни задължиха да приготвят те беше просто неописуема. Признавам беше в пъти по-добра и по-добре изпипана от пробната (от друга сладкарница). Най вече благодаря на Надя, момичето, с което кореспондирахме за всичко в ресторанта. Безкрайно лъчезарна, услужлива и много присърце взе нашата сватба. БРАВО, РИГА!!! За роклята се доверих на Грънчаров и син. Роклята беше готова доста преди сватбата, изпълниха сборен модел от няколко снимки и невероятно внимание по време на пробите. Грим - Кремена, не се бях виждала толкова красива. А в комбинация с прическата на Росица Венкова - за моят мъж бях булката - мечта, та и в собствените си очи. Маникюр - Таня от Дива Р. Специални поздравления и за хората, които ни възвърнаха спомените от сватбата - видео Николай Лазаров и фото Севдалин Дончев.
И не на последно място искам да благодаря и да изкажа признателност към родителите ни, без чиято помощ нямаше да е реалност този ден!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: септември 10, 2014, 16:02:39 »

Десичка, много, много, много щастлив и дълъг семеен живот! Наистина се радвам, че всичко е минало чудесно. Благодаря за разказа, определено ще е от помощ за мен и останалите бъдещи булки smile
А каква беше тортата? Снимките са уникалнииииии  heart - всички сте много лъчезарни и позитивни!  give_rose
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: октомври 06, 2014, 20:26:38 »

Честито на и на двете ви!!! weddingday
desi4ka_, добре си се завърнала! Къде има снимки? Искам и аз да ги видя ако може... smile
krisy112, при вас как мина? От къде поръчахте тортата?
nansita, ние бяхме в ресторанта на Рига, но не в Панорамата, а в основния им ресторант. В градината им подготвихме уелкъм дринк и направихме ритуала по посрещането, тъй като нямахме церемония по подписването. Така че да - дават градината за изнесен ритуал, но само за това. Празненството не може да се направи там - знам, защото бях питала, тъй като първоначално искахме цялото тържество да е на открито. Но така се получи прекрасно! Наистина съм много доволна от резултата и от всички професионалисти, на които се доверихме! smile give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: октомври 07, 2014, 10:33:11 »

mina_, точно това ми е идеята и на мен. Този уикенд ще ходим до Русе да отметнем някои задачи.
Виждам, че сме проупуснали да ти честитим тук за големия ден. Пожелавам ви мноооого семейно щастие, разбирателство, здрави и весели дечица (когато сте готови за това smile )
 А ти с кое фото беше? smile
« Последна редакция: октомври 07, 2014, 10:38:16 от nansita » Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: октомври 07, 2014, 13:40:38 »

Благодаря ти, nansita!
За снимките се доверихме на Гого Кехайов. Много бях харесала негови фотографии, които ми бяха попадали преди да се сгодим и съответно не съм търсила друг фотограф. Ангажирахме от рано, беше свободен за нашата дата и така. smile Сега си чакаме снимките с голямо нетърпение!
Вие имате ли вече избрана дата?
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: октомври 12, 2014, 12:10:41 »

mina_ Честито  give_rose много любов. семейно щастие и разбирателство. Очакваме снимки с нетърпение, а мои можеш да видиш в албума ми. Качила съм няколко.

nansita Тортата беше производство на Рига. Крем брюле и плодчета малини. Беше уникална на вкус. Сега имаме повод и мисля отново да се възползвам от услугите им.
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: октомври 12, 2014, 19:15:47 »

Здравейте, момичета... Нашият ден мина на 06.09.2014 година, това беше най-прекрасният ден от живота ми. Купонът продължи до сутринта. Много съм доволна от екипа- Дж. Данчо, Мулти видео, сладкарница Средец за торта. Емоциите бяха на максимум - роклята ми се скъса дантелата около рамото, но косата ми беше на една страна се скри гафа, на младоженеца копчето на панталона се скъса, на кума също и на кумата роклята smile...., но това не ни помрачи деня. Беше много по-хубаво от това, което очаквах...
Активен
desi4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71


Булка - тайфун


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: октомври 12, 2014, 20:39:22 »

rujdie Честито и много да се обичате  weddingday Разсмяха ме перипетиите през които сте минали, но пък ето едни забавни спомени, които остават. Моята рокля не успях да  я скъсам, но за сметка на това кумата още у дома ме заля с уиски, после фондьотенени пръстчета имаше по цялата пола, а вечерта когато я свалих видях че целият ми гръб е червеникав заради кичурите, които имах. Но са си спомени и все им се смеем. Хайде покажи снимки да видим smile
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: октомври 14, 2014, 19:39:47 »

Тук не мога да кача нещо.... не знам как става... sad Честито и на теб!
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines