Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 15:14:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 199824 пъти)
 
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #15 -: януари 18, 2014, 15:37:58 »

Здравейте, дами! Отбелязвам се и аз като бъдеща булка през септември, по-конкретно 21-ви. Вече запазихме ресторант в Рига. Оттам ни препоръчаха Dj Данчо. Някоя от вас знае ли нещо за него? Какви са отзивите?

Да, dj Данчо беше на нашата сватба и се представи много добре. От услугите, които наехме, съм най-доволна от него и от ресторанта Рига. Така че, не се притеснявай, в правилната посока си. Човека си е точен, няма скрито покрито при него. Казва ти цени. Ако нещо не ти харесва от песните, които пуска, отиваш и казваш и сменя стила. Дори наши приятели ще го наемат за сватбата им лятото. За Рига- единствено вида на тортата не ми хареса на 100 %, но аз не държах на нея толкова и се оставих да ми е от там. Но ако искаш твоя си, спори с тях да ти е от друго място, ако успееш. Успех!
« Последна редакция: януари 18, 2014, 15:39:38 от Bride » Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #16 -: януари 18, 2014, 15:41:39 »

Bride, снимките ви са страхотни! Изглежда много сте се забавлявали! Поздравления!
Другата седмица се прибираме и ще обиколим няколоко ресторанта. Надявам се да успеем да си изберем, докато сме си в Русе, за да можем да се захващаме и с останалата част от организацията, като покани, украси и т.н.
Между другото кой ти прави грима и прическата? Много ми харесват  smile good

Мерсии. Честно казано, беше ни много напрегнато в ресторанта и се заблявах, но под напрежение, доста неща ми бяха на главата. Както и да е. Иначе грим Кремена Хритова, прическа Стела от Стела Амор. Препоръчвам ги smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 18, 2014, 18:03:33 »

Bride, oпитах се да ти изпратя лично съобщение, но не ми се получи.. Можеш ли да ми дадеш контактите на Кремена и на Стела ако все още ги пазиш?
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #18 -: януари 18, 2014, 20:23:21 »

https://www.facebook.com/kremena.hristova?fref=ts

https://www.facebook.com/pages/SALON-STELA-AMOR/532038123557543?fref=ts
Активен
candy_girl_20
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #19 -: януари 20, 2014, 16:18:19 »

Здравейте и от мен! Отдавна ви чета, безкрайно ми е интересно и се радвам, че има такива форуми, където могат да се споделят мнения и да се обменя информация (доста полезна!)   Bravo  Аз също ще се присъединя към булките на 2014г, през юли. Сега започвам с организацията и чак не знам от къде да я подхвана  yahoo Желая успех и на другите бъдещи булки!
Момичета, дайте някакви координати на Петър Петров и ориентировъчна цена?? (може и на лични)
« Последна редакция: януари 20, 2014, 16:46:41 от candy_girl_20 » Активен
PRE89SI
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #20 -: януари 20, 2014, 17:12:28 »

здравейте! Аз също съм от отбора на булките през 2014г smile Ние сме със запазен ресторант Рига оператор и фотограф Цанев но проблема ми е музиката - не знам кого да избера държим на оркестър и ще се радвам да чуя мнения по въпроса. Пропуснах да кажа, че нашият ден е 23 август.
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #21 -: януари 20, 2014, 23:14:15 »

Би трябвало да е той smile

http://videopetrov.com/?page_id=113
Активен
etoli
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #22 -: януари 21, 2014, 11:24:53 »

....
Момичета, дайте някакви координати на Петър Петров и ориентировъчна цена?? (може и на лични)

Или все пак става дума за този Петър Петров? - https://www.facebook.com/profile.php?id=100000747734192&fref=ts
За съжаление нямам представа за цените...
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #23 -: януари 21, 2014, 11:36:49 »

Здравейте на всички!
candy_girl_20 изпратила съм ти на лично съобщение тел. на Петър Петров, а фейсбукът му е този, който ти е пуснат от etoli . Той отговаря и във Фейса, така че може да го търсиш спокойно и там. Ние си избрахме него за видеооператор и сме много доволни.  Bravo Другите професионалисти, с които решихме да работим са: фотограф- Гого Кехайов, DJ Марти, агенция Deja Vu, грим Мила, прическа Галка, а ресторантът ще е Левента. Изключително съм доволна, че успяхме да свършим тези ангажименти, но сега трябва да намеря жива музика за извеждането- акордеон, тъпан и кларинет. Роклята вероятно ще си я ушия, ако не ми хареса нещо в магазините, защото не знам дали ще открия това, което съм решила, че искам smile
Колебая се все още и коя цветарка да избера, но смятам другата седмица да ги обиколя и да разгледам как работят, за да приключа и с това. yahoo
Активен
candy_girl_20
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #24 -: януари 27, 2014, 10:52:27 »

Бъдещите булки, много сте тихи- докъде стигнахте с организацията??  pardon Аз вече наех ресторант, видео, фото и дж. В момента обмислям какво да включва менюто в ресторанта- дали да има по 1 бира на всеки (освен безалкохолните и водата) или който иска да си я поръча допълнително? И за децата да дали да е различно менюто?? Извинявам се за леко глупавите въпроси, но наистина не съм съвсем наясно как е по-редно  girl_impossible
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #25 -: януари 27, 2014, 16:02:24 »

На Левента разрешават да се внасят алкохол и ядки, затова мисля в менюто да включа само по една малка ракия и мин. вода за масите, а останалия алкохол да си го купим ние- мисля, че така ще ни излезе най-ниска цената smile За детско меню и аз мислех и като че ли май то ще е друго, защото децата определно няма да се радват на салата и т.н. Мисля да говоря с ресторанта за пица или пържени картофки и нещо друго за тях. По мои наблюдения, децата най- много се радват на подобни гозби. Може би е най- редно да се допитаме до родителите на децата, какво обичат най- много и да се намери оптимален вариант за тях сред отговорите им smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 28, 2014, 19:29:45 »

Ние вече няколко дни сме си в България и сякаш напредваме по малко със задачките около сватбата. Вчера си запазихме Гого Кехайов (не сме и търсили друг фотограф, тъй като си го бяхме харесали от доста време). Тези дни трябва да си изберем ресторанта - гледахме Левента и Рига и решихме да не гледаме други.
На нас и в Левента, и в Рига ни казаха, че разрешават в деня на сватбата родителите на децата да си им поръчат на място каквото си преценят, че ще се хареса от тях и каквото смятат, че ще консумират..
Активен
rujdie
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 31, 2014, 13:47:24 »

Цитат
Здравейте, дами! Отбелязвам се и аз като бъдеща булка през септември, по-конкретно 21-ви. Вече запазихме ресторант в Рига. Оттам ни препоръчаха Dj Данчо. Някоя от вас знае ли нещо за него? Какви са отзивите?
Здравей и от мен, за Dj Данчо мога да кажа, че съм присъствала на сватба, в която той беше водещ имаше прекрасни игри и не сме сядали изобщо купона беше на макс детето се вика. Поради тази причина сме го наели и ние за нашето сватбено тържество.
Активен
jurusanova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #28 -: февруари 05, 2014, 15:23:45 »

Цитат на: Bride  link=topic=35979.msg628436#msg628436 date=1390052278
Да, dj Данчо беше на нашата сватба и се представи много добре. От услугите, които наехме, съм най-доволна от него и от ресторанта Рига. Така че, не се притеснявай, в правилната посока си. Човека си е точен, няма скрито покрито при него. Казва ти цени. Ако нещо не ти харесва от песните, които пуска, отиваш и казваш и сменя стила. Дори наши приятели ще го наемат за сватбата им лятото. За Рига- единствено вида на тортата не ми хареса на 100 %, но аз не държах на нея толкова и се оставих да ми е от там. Но ако искаш твоя си, спори с тях да ти е от друго място, ако успееш. Успех!

Благодаря ти, Bride smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 05, 2014, 21:42:13 »

Такааа, да се "отчета" какво успяхме да свършим, докато си бяхме в България. Резервирахме ресторанта в хотел Рига, като в градината ще направим welcome drink и ритуала по посрещането на младоженците (захранването с питата, ритането на менчето и първата наздравица). Идеята е хем част от партито да е на открито, както ни се искаше, хем и на гостите да им е приятно докато ние сме на снимки с фотографа. Относно фотото - както вече бях отбелязала в предишен пост запазихме си Гого Кехайов. Ангажирахме и dj Данчо, който пое ангажимент да осигури втори водещ, който да води паралелно с него на английски.
За декорацията ангажирахме Deja Vu, като уточнихме и цвета на сватбата - люляково! Обожавам го, жалко, че по това време няма люляци... За цветята - Лидия Йолова, с която за съжаление аз не успях да се срещна лично, но остава за следващия път. Грим - Кремена Христова.
Дори вече имаме всичко резервирано и за медения месец!  Bravo
Мисля, че най-основното е свършено. Сега трябва да се захващам с творенето на поканите  smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines