Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 01:24:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В РУСЕ - 5 та част  (Прочетена 199557 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: януари 02, 2014, 21:13:09 »

СВАТБА В РУСЕ - 4 част
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #1 -: януари 03, 2014, 22:05:45 »

Момичета, пак да ви кажа, не плащайте пълната сума докато не получите завършена услуга. За пореден път се убеждавам, че когато платиш всичко предварително, от добър тона става лош ако недай си боже питаш защо нещо не се е получило. За това по-добре оставете някаква част от парите да се плати когато всичко е дадено/завършено. няма да споменавам имена, че ми писна sad
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #2 -: януари 03, 2014, 22:45:43 »

 Направеният избор е лично Ваш, често това е съпроводено с разочарование, нещо съвсем нормално, на всеки се случва. Това не е повод обаче за произволен съвет към бъдещи младоженци, може би техният избор ще бъде по-правилен и ще имат повече късмет. Въпросът не е в плащането преди или след свършената услуга или покупка. А в някакви точни договорки и правила , които да се спазват от двете заинтересовани страни. Има една много хубава тема във форума - за очакванията, които сте имали при наемането на подизпълнители. Там е хубаво да споделите какво сте очаквали и какво сте получили.
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #3 -: януари 07, 2014, 18:01:29 »

Здравейте,
с интерес от около месец чета този форум и сега вече се престраших и аз да се похваля,
че ще съм булка през месец май 2014 г. Знае ли някой, къде може да се ушие булчинска рокля
по модел на клиента, но от частно лице, а не от фирма?  Wink
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 09, 2014, 15:18:38 »

Булки, помощ!
По списък вече сме 100 човека и честно казано не очаквам да получим много откази от поканените. Много ми искаше сватбата да е на открито, но се притеснявам от разваляне на времето в последния момент и се опасявам, че ресторантите, на които се бях спряла (Люляка и Левента) май няма да свършат работа. В края на месеца се прибирам в България и трябва да резервирам ресторанта, така че моля, давайте предложения...
Активен
Radina_
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #5 -: януари 09, 2014, 21:28:37 »

Здравейте на всички! И аз най сетне се пристраших да пиша, макар че следя темата от няколко месеца.
Нашата сватба е на 14 юни ,и днес съм вече спокойна, защото си запазихме всичко- ресторант, църква, ритуал, дж и водеща, фотограф и видеооператор. Мина , мога горещо да ти препоръчам Люляка. Не знам защо не е много популярен във форума, но може би малко булки са имали смелост за сватба на открито. Е ние се престрашихме и много бързо без да се колебаем, резервирахме ресторант Люляка, заедно с хотела за удобство на гостите, защото по голямата част не са от Русе ( и аз в това число lol
Управителката е много отзивчива и откликва на всичките ни желания. Няма да говоря за приятната атмосферата на това закътано кътче, защото започва да звучи като реклама smile Но наистина сме впечатлени от отношението, надявам се ще останем доволни и от тържеството на сватбата ни smile
Дано съм ти  била полезна smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 09, 2014, 22:32:12 »

Радина, колко човека ще е вашата сватба?
Люляка беше първият ресторант, който си харесах в нета, все още не съм ходила да оглеждам "на живо", тъй като живея в чужбина. Но ме притеснява, че няма да се съберем в закритата част на ресторанта в случай, че метереологичните условия не позволяват да сме на открито, а някак си май не ми стиска да рискувам без да имам резервен вариант..
Активен
Radina_
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #7 -: януари 11, 2014, 19:16:52 »

Радина, колко човека ще е вашата сватба?
Люляка беше първият ресторант, който си харесах в нета, все още не съм ходила да оглеждам "на живо", тъй като живея в чужбина. Но ме притеснява, че няма да се съберем в закритата част на ресторанта в случай, че метереологичните условия не позволяват да сме на открито, а някак си май не ми стиска да рискувам без да имам резервен вариант..
Здравей Мина! Нашата сватба е около 130 човека за сега, а капацитета на закритата част е 50 човека. Когато говорих с управителката, тя ми сподели , че е имало сватба, на която е валяло- гръмотевици и обилен дъжд Oh my ... . Сватбата е била на 7 юни преди 2 години, младоженците са знаели и са предупредили гостите. Имало е момент с пребиране на вътре в ресторанта с чашите, после пак навън, но въпреки всичко е станал голям купон, защото младоженците са предразположили и лошото време не повлияло на настроението. Не съм сигурна как бих се чувствала аз, изобщо не искам и да си мисля за това. Вярвам , че ще имаме късмет с времето, ако ли не- така е било писано  girl_wink
Пожелавам ти успех с избора и цялата организация на сватбата Ви smile
Активен
Denislava
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #8 -: януари 12, 2014, 21:45:31 »

Здравейте ,дълго четох из темите в нета и се радвам,че най-после намерих тази! smile Нашата сватба пък ще е на 5 юли 2014  и сме запазили Ханчето( искам да споделя колко приятно останахме изненадани от управителя,който наистина е много отзивчив и мил човек) ,само се моля времето да е хубаво. Лошото е ,че сме до тук ,все си мислим ,че има време ,но като чета разбирам,че трябва и ние да се задействаме.Харесахме си и Dj, казва се Ники Димов,сега си търсим и ние фотограф.....и какво ли още не smile
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #9 -: януари 15, 2014, 21:23:41 »

Мина, аз ти препоръчвам Рига, колкото и банално да звучи. Може ритуала да ви е в градината. КОга е сватбата?
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 15, 2014, 22:03:28 »

Bride, няма да имаме ритуал. Ние сключихме граждански брак миналия месец, но на 07.09. ще сключим и църковен брак и ще си направим "сватбата" със семействата и приятелите. Не ни се иска да разгиграваме театри с разни ритуали само за пред хората и за това решихме да нямаме ритуал по подписването.. От Рига ми казаха, че не позволяват тържествата да са в градината, а искаме да е на открито...
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #11 -: януари 16, 2014, 08:29:29 »

 И нашата беше тогава. Времето беше супер, но и аз се страпувах да не вали. Пращай някой да ти снима и направи клипчета на расторанти. Ние така запазихме нашия.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 16, 2014, 20:12:11 »

Bride, снимките ви са страхотни! Изглежда много сте се забавлявали! Поздравления!
Другата седмица се прибираме и ще обиколим няколоко ресторанта. Надявам се да успеем да си изберем, докато сме си в Русе, за да можем да се захващаме и с останалата част от организацията, като покани, украси и т.н.
Между другото кой ти прави грима и прическата? Много ми харесват  smile good
Активен
jurusanova
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #13 -: януари 17, 2014, 00:44:13 »

Здравейте, дами! Отбелязвам се и аз като бъдеща булка през септември, по-конкретно 21-ви. Вече запазихме ресторант в Рига. Оттам ни препоръчаха Dj Данчо. Някоя от вас знае ли нещо за него? Какви са отзивите?
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 17, 2014, 22:37:55 »

jurusanova, поздравления!
Относно dj-ят, за когото питаш, мисля че в 4-та част на темата имаше няколко противоречиви мнения за него, но за да не те подвеждам прегледай сама публикациите назад.  smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines