Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:55:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новогодишна седмица 31.12 - 05.01.2014г.  (Прочетена 35001 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #90 -: януари 05, 2014, 20:11:39 »

Мъжете гледат волейбол, няма да стане по Нова. Май не съм го гледала Дилъри на времето. Малкият каза, че е пълен боклук, хихи, сигурно да не му преча на волейбола diablo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 05, 2014, 21:57:09 »

хубав е филмът. е, не е генезис, но е поучителен и хубаво направен.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #92 -: януари 05, 2014, 23:45:23 »

About time ми е в класацията на най-любим филм през последната година, не че толкова е неповторим, но ми дойде много навреме с посланията, които носи. И понеже детето в мен е още много живо, много ми хареса Frozen smile Два дена си пях песнички, аз не пеещата по принцип smile Много добре е дублиран на български, но и в оригинал бих го гледала. Спасяването на мистър Блек ( или как Памела Травърз дава правата за заснемането на Мери Попинс на Дисни) също беше приятно филмче, много ми хареса, че говорят на "английски" английски smile
Заради последното ми се дочете Мери Попинс, вие чели ли сте я?
 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #93 -: януари 06, 2014, 06:43:16 »

О, нещо не ми е "у ред". Дилъри на времето категорично не ми хареса. Освен интересната идея с продаване на време, нищо друго. С Гатака просто не искам да го сравнявам, там поне има някаква мисъл и отлична актьорска игра. Определено съжалявам, че върнах с 2 часа канала и до полунощ гледах. smile Сигурно е за по- млади.....
За детските книги и децата в нас, ще е в другата седмична. heart
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 06, 2014, 09:35:52 »

Иха, колко филмчета сте обсъдили smile Определено ще погледна About time, за да се убедя сама, че вече ми зачовъркахте любопитството.

Панди, успех с презентацията и бъди сигурна, че ще се справиш, въпреки малките "ситуации". Тъкмо ще дадеш повече от себе си, като се мобилизираш smile

Milenuity, честито! Това е наистина най-прекрасният подарък, който може дядо Коледа/ Мраз да ти донесе! Пожелавам ти лека, спокойна и щастлива бременност и безпроблемно раждане smile

Ма много активни сте били smile Само да кажа за зодиите, че и аз бях луда фенка до едно време.. Резултатът е, че сега съм омъжена за телец (и аз съм телец), нещо, което никога не съм вярвала, че ще се случи. Отделно никога не се караме, не гледаме да сме кой над кого (рогата сме ги прибрали някакси).. та колкото и да е странно сме си много добре така  blum

Аз пък бързо да споделя възмущението си от продавачките като цяло и една в частност на Пиротска. Бях ви казала, че ще обикаляме за бална рокля уикенда и така и направихме. В поредния магазин пробвахме, т.е. братовчедката пробва и същевременно имаше една бъдеща булка. Беше си харесала принцеска рокля и я облече. Това, което ми привлече вниманието към булката бе емоцията и щастието, които бяха изписани на лицето й и просто ме грабна и забравих за нашата абитуриентка и дали й отива поредната рокля (всяка рокля, която облечеше й отиваше, не че е наша Wink ). Та, младоженката ме върна към моите емоции покрай подготовката и така ми стопли душата и без да я познавам толкова много й се радвах. Любовта й се виждаше, тя направо искреше от щастие! И!! Продавачката, която започна да я убеждава, че това е нейната рокля, че е прекрасна, че ще й сложи мъниста, ако иска, дантела и т.н. Момичето искаше изчистена принцеска рокля, но горната част просто не й отиваше. Точно тази кройка не бе за нея. Тя бе по-едричка и й трябваше друга горна част с друга форма. Тази я правеше четвъртита. То бе видимо, но продавачката продължаваше да я убеждава, че й стои прекрасно и бла бла.. Много мъчно ми стана, защото осъзнах, че за част от хората, работещи в този бранш е просто бизнес и ти свалят звезди, докато ти вземат парите.. Така стана и на моята сватба (е поне не с всички..). Не успях да разбера какво се случи, защото трябваше да гледам и нашата девойка, но мисля, че младоженката реши да си помисли и да поразгледа. Дано! Та... исках да кажа, че не прави чест на хора, които се възползват от щастието на хората за тяхна сметка..

Пожелавам ви една прекрасна и усмихната седмица, както и да повали малко сняг! Вече е време smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines