Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:02:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новогодишна седмица 31.12 - 05.01.2014г.  (Прочетена 35004 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #75 -: януари 05, 2014, 12:57:43 »

На мен пък точно финала ми хареса, защото хем не беше хепи енд, хем не беше и ужасно тъжен, примерно като One Day (също много хубав филм според мен).

Inception е уникален филм, но той е много по-сериозен и задълбочен от тези, които коментираме в момента. И да ДиКаприо го обожавам в 2 роли - Inception и Catch me if you can.

Гатсби много ни го препоръчваха, ама така и не съм била в настроение да го изгледаме.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 05, 2014, 13:02:05 »

аз още не съм гледала Гетсби. И то защото имам толкова специално отношение към автора на книгата, че не мога да се прежаля и да се окаже че не ми харесва. а и сюжетът реално за мен е тежък , сега не съм в кондиция за драми.
наскоро по тиви попаднах на мн сладък филм-                    http://www.cinefish.bg/Izobretenieto-na-Hyugo-Hugo-id21926.html
« Последна редакция: януари 05, 2014, 13:05:25 от emmmmmy » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #77 -: януари 05, 2014, 13:09:37 »

Аз пък го гледах на 3Д - ужас Това ми беше и първият 3Д филм Май в темата сме го нищили и аз казах, че на първо място е книгата, всичко друго бледнее. В този най- добре е показан разкошът, играта също е страхотна. И все пак на мен повече ми харесва предишната версия. Вероятно съм я гледала на подходяща възраст.  Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #78 -: януари 05, 2014, 13:20:16 »

Мдам, аз последно бях ужасно възмутена от Ender's Game няма толкова слаб филм в сравнение с книгата просто, за това обикновено предпочитам да гледам филма и после книгата, че е по-малко разочароващ филма. Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #79 -: януари 05, 2014, 13:24:20 »

ейц много сте активни този уикенд smile Този филм About time ми е свален от няколко дни и чакам да намеря време да го изгледам. Иначе аз съм забелязала че всеки филм действа различно на хората, мен ми се е случвало да рева защото или съм в ПМС  cray или нещо подобно ми се слува в момента, така че не могат да се сравняват преживяванията smile

Аз съм в Македонско, и тук е студ пълна тишина и спокойствие и многоооо храна, майка ми готви по цял ден. Засега спазвам си диетата и постоянно ми се сърди Wink
« Последна редакция: януари 05, 2014, 13:27:29 от mariola85 » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #80 -: януари 05, 2014, 13:26:30 »

И ти си права, макар че вчера се разревах, понеже не можех да се сетя накъде залязва слънцето в Бургас през зимата, а филма не можа да ме разчусвтва, така че не е моя тип филм или си бях проляла сълзите за залеза вече. Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #81 -: януари 05, 2014, 13:39:00 »

Vivi20, защо, има ли случаи да залязва на изток? Wink
Да, аз затова и влизам пак, за да кажа на ivelka, че ако бях гледала филма преди 30 години, когато баща ми се бореше с рака, а аз с идеята за второ дете, направо щях да съм потресена и разтърсена от емоции. heart heart heart Много зависи от моментното състояние, прави сте. Аз, от неприятната домакинска работа, съм в по- борческо настроение. Хихи, нищо чудно да ме трогне някой революционен филм. май последно ревах на едно реалити по TLC, за сватба на ромки. Дето се вика, всеки луд - с номера си!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: януари 05, 2014, 13:41:50 »

и аз го гледах 2-3 пъти това за циганките. ужас. доста зле са си и там. кръвта вода не става де. pardon
преди ревях на  сватби, ама май вече не.  blum
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #83 -: януари 05, 2014, 14:33:34 »

Свекърва, много смешно, но толкова глупава слава богу не съм.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 05, 2014, 15:08:41 »

Чак сега се замислям защо толкова ме е трогнал филма - точно защото сега съм на вълна бебета и заради семейните здравословни проблеми. Но въпреки всичко много харесвам този жанр и макар че започва малко мудно, мисля че доста неща се случват за 2 часа, а аз обичам филми, наситени с най-различни емоции.
Относно подобните филми, които сте споменали - гледала съм всичко! Аз много си падам по фентъзи жанра, така че всичко от този тип ми допада. Към изброените мога да добавя и Click. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #85 -: януари 05, 2014, 16:53:30 »

Vivi20, казах го с най- добри чувства, само да не ти е тъжно. Най- хубавите ми години минаха в Бургас, аз също си поплаквам за онова време. Разбрах, че ти е мъчно, че дълго не си била там.....Не бих се подигравала точно с това, напротив heart heart heart
Хайде, усмихни се, чувствам се ужасно blush
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #86 -: януари 05, 2014, 17:25:33 »

Свекърва, извинявам се за реакцията, нещо хормоните ми бушуват, а и съм доста лесно засягащ се козирог.  Wink give_rose

Вчера една приятелка пусна ето тази снимка:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1519345_643668199005388_955321073_o.jpg

И се твърдеше че е залез, а аз прекрасно знам къде е слънцето по залез, обаче през лятото, като сме на плажа и ме хвана супер срам как толкова години не съм обърнала внимание колко е ниско слънцето през зимата. После мм ми изнамери информация за всеки месец точно от къде изгрява и залязва слънцето в Бургас и се кротнах. Wink

Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: януари 05, 2014, 18:43:57 »

Момичета, днес по Нова от 20:00 (мисля), ще дават In Time (превеждат го "Дилъри на Време"). На мен лично много ми хареса и открих голям смисъл в идеята му.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 05, 2014, 18:54:20 »

дилъри на време е много як. и джъстин играе добре good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #89 -: януари 05, 2014, 19:20:24 »

 Колко филми сте обсъдили!  smile Аз се включвам за "About time". До определен момент ми беше малко скучен, обаче много се радвам, че го изгледах до края. Някъде от втората половина стана по-динамичен, а финалът си беше откровено разплакващ и трогателен. За мен огромна заслуга има Bill Nighy (не знам как се произнася името на български) в ролята на бащата  smile Препоръчвам на по-романтичните натури задължително да го гледат.

 "Великият Гетсби" на Баз Лурман е филм само и единствено за киносалон, според мен. Това е версия, която е перфектно направена за по-младото поколение - визирам от тийнейджъри на 12-13 до към 25-26 годишните. Хайде, може и до към 30 и нещо  Wink Визуално грабващ със съвременна музика. Иначе колкото и да харесвам ДиКаприо, точно в тази роля не може да се сравнява с Редфорд. Обаче Кери Мълиган е по-добрата Дейзи от Миа Фароу (макар че тя пък е по-достоверна, колкото и истерично да изглежда).

 А на който му е допаднало "In Time", може би е добре да види "Гатака" - пак от същия режисьор, но още по-хубав  smile
« Последна редакция: януари 05, 2014, 19:29:17 от michelle » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines