Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:49:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новогодишна седмица 31.12 - 05.01.2014г.  (Прочетена 35228 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: януари 04, 2014, 19:46:42 »

Tonina, къде в Пловдив го дават и с името на английски език ли върви? Би трябвало да ми хареса, стилът на другите ми е съвсем по вкуса. Не ми се реве, гледат ми се комедии, но ще ида задължително.
Pachoran, ние пък няма да се засегнем, както и да се опитваш blum Wink
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #61 -: януари 04, 2014, 20:00:37 »

Свекърва, в Замунда го има. Не знам кога (и дали) e минавал по Големия екран в Бг. Иначе за плача, не се притеснявай. Аз съм от ревливите и нямаше начин да се въздържа в един момент. Прияна и в никакъв случай НЕзахаросана комедия е.  smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: януари 04, 2014, 20:09:09 »

Мерси, малкият го сваля и ще го гледаме още тази вечер.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #63 -: януари 04, 2014, 20:13:02 »

Тегля от арената в момента, нямам търпение да го гледаме довечера! smile Благодаря за препоръката, тъкмо си търсихме нещо свежо за гледане. Ние последните дни гледахме един куп романтични комедии и искам още! Прозрачни са като край, но са толкова леки и неангажиращи. smile

Пачоран, съветвам те да изливаш злобата си само в професионалните теми, макар че и там мненията ти са също толкова безполезни, колкото мнението ти тук.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #64 -: януари 04, 2014, 21:10:24 »

 Злоба ? Мисля ,че грешите в мнението си. Защо човек трябва да бъде злобен, не е ли по-добре да бъде обективен. Я се огледайте около себе си и посочете един мъж ! Според Вас нормално ли е в национален форум да присъстват единствено жени ! Дори и за астролози да си говорят. Мисля, че някои теми се превърнаха в кокошарник. И наистина се говорят глупости. Нищо общо с материала изучаван от 1 до 12 клас. Не, че имам нещо напротив, но не е нормално. А според вас нормално ли е ? Изразявам мнението си единствено като случаен читател на коментари. И наистина е добре да се коментират смислени неща. В противен случай е смешно. Някой от Вас да е завършил магистратура по астрология ? Къде се изучава тази специалност ? В кой университет или колеж ? Не искам да предизвиквам спорове, но като читател се възмущавам, от коментарите .
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #65 -: януари 04, 2014, 21:21:11 »

Дори няма да ти чета мнението, не си заслужава нито четенето, още по-малко отговарянето на подобни коментари.

Сядаме да гледаме филмчето, ще споделя как ни се е сторило после! smile
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #66 -: януари 04, 2014, 21:36:36 »

 Ами гледайте си филмчето, никой не Ви пречи . Останете си с него, дано е с платено билетче в някой киносалон. И не е задължително да отговаряте или коментирате. Просто всеки има право на мнение, аз изразих своето.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #67 -: януари 05, 2014, 11:12:32 »

Pachoran, уважаваме мнението ти и съм съгласна с доводите ти, че не е наука. Пък дали някой ще се възползва от нещо, както и дали ще гледа филма в киносалон с платен билет, е лично решение. Въпрос на възможности  Wink.
Ами аз ще съм вероятно първата с по- сдържан коментар за филма. Средната оценка в Замунда беше 6.5 от 10, аз давам 3. Вярно е, че не мога да влезна в тънкостите на английския и да схвана хумора, ама и романтиката не ми хареса. Вероятно защото скоро гледах филм /ще се сетя кой, стар е/, където идеята за повторното изживяване на събитията беше много смислена и силна за мен. Една жена губи при злополука паметта си и изживява непрестанно един и същи ден, като не помни нищо от него на следващия. голяма любов на мъж прави възможно да се омъжи и да има дете.  Гледала съм още 2-3 игрални филма с връщане на времето и те стоят мноого над този. Съпругът ми се отказа да гледа още в началото, малкият - към 15-тата минута. Може и това да ми е повлияло, ама по едно време превключих да си гледам за 1000 път "Дяволът носи Прада" и после довърших. Ще го гледам пак след няколко дни, вероятно сега изпускам детайли.
Днес тук е кофти време, огромното пране ще има да ми се мотае два- три дни из стаите на простирки. Ще махна и коледната украса...Явно влизам в тъжните дни на януари.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 05, 2014, 11:20:20 »

ако е на тази тематика, и аз няма да се хващам да го гледам. Защото има 3 филма, по темата, които са уникални. Мерси за отзивите smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #69 -: януари 05, 2014, 12:03:02 »

Еми, я ми ги кажи кои бяха като заглавия. Аз си го имам това да не помня и имена на артисти. Ама само при първия кадър се сещам кое как е било. Не може да се каже, че това е точно тематиката. Разглеждат се нещата от живота и евентуалните грешки, които бихме искали да поправим. Но мааалките грешчици, с леко хумористичен поглед Wink. Даже идеята е, че не можем и с връщане на времето да направим нещо значително, просто сме си едни обикновени хора, с общочовешки проблеми. Много ми е идеалистично всичко, то затова е и романтичен филм. Не се отказвай, гледай го. Хем да прескочиш дните за Ферия Wink, хахаха
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 05, 2014, 12:06:58 »

http://www.cinefish.bg/Efektat-na-peperudata-The-Butterfly-Effect-id886.html
http://www.cinefish.bg/Mashinata-na-vremeto-The-Time-Machine-id14498.html
третият не мога да се сетя името sad


п.с. този е с по-различна насока малко, но аз обожавам уди алън : http://ciiinema.wordpress.com/2011/10/23/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%83%D0%BD%D0%BE%D1%89-%D0%B2-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B6-midnight-in-paris-2011/
« Последна редакция: януари 05, 2014, 12:10:13 от emmmmmy » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #71 -: януари 05, 2014, 12:19:45 »

Да, за първият се сещам, вторият не съм гледала. Този, за изгубената памет е "50 първи срещи", сетих се Wink. Имаше и един коледен, Санта Клаус, или нещо подобно. Сега се напъвам да се сетя за един по- смислен, леко криминален Wink.
Не съм гледала Генезис, малкият го сваля сега, защото това си струвало. Ще я видим тая Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 05, 2014, 12:26:02 »

inception/генезис ( така и не му запомних името на БГ ), е един от уникалните филми за мен. Но си трябва да имаш малко влечение към квантовата физика, езотериката и т.н., за да те увлече. главният актьор ми се доказа отново с това какви филми си избира, за да играе. уникална личност.

п.с гледай машина на времето, ще ти допадне според мен поне де
« Последна редакция: януари 05, 2014, 12:27:46 от emmmmmy » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #73 -: януари 05, 2014, 12:44:27 »

Трябва да кажа, че мнението ми съвпада с на Свекърва, не бяхме много впечатлени от филма. Може би, защото има толкова по-силни от този тип, непрестанно се сещах за този:

http://www.imdb.com/title/tt0452694/

тъй като главната актриса участва и там, обаче филма ми беше нагласен с това неговото постоянно закърпване на неловките ситуации, които създаваше и как му отне прекалено много време да осъзнае, че човек понякога трябва да се опари, за да вземе вярното решение, а не някой да го върне години назад и да насочи пътя му в правилната посока, защото тогава ще липсва опита и осъзнаването за решенията ни.

Така или иначе на мен The time traveler's wife си ми харесва повече и ви го препоръчвам горещо, ако ви се гледа нещо емоциално и непредсказуемо! smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 05, 2014, 12:52:08 »

хубав разговор заформихме. на мен time traveler wife ми хареса като цяло, но ми стоеше недовършен някак. разочарова ме финала.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines