Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:59:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новогодишна седмица 31.12 - 05.01.2014г.  (Прочетена 35207 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: януари 04, 2014, 10:21:30 »

Добро утро! Пак ще е прекрасен ден, грее слънце още сега.
Снощи родният ми съпруг си изчисти джобовете от стотинки и понеже онзи буркан му беше на една ръка разстояние, взе, че ги изсипа там. Край с измерването на хубави събития, ще мерим остатъци Wink
pandapanda, вината не е у свекърите, защо са ги поканили синовете? Свивай съпруга си да се съобразява с твоите важни моменти, нека той поеме срещите. Пък ти си върши работата. Не се съмнявам, че ще се справиш, но ми е ясно как се ядосваш. И хич не се заричай, че няма да ходиш там по празниците, само ще натъжиш тях, а и на вас ще е криво, като знаеш, че го правиш ей така heart.
Отивам да свиря на пиано - в превод да пера. Ще пускам няколко перални, дано изсъхнат дрехите. Искам да има сушилни под наем, да ида някъде и да си свърша работата по сушенето.
После ми се иска да се срещнем с приятели, ще видим...
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 04, 2014, 10:48:49 »

Много инересно ми стана за зодиите smile. Аз съм апрлилски овен, а мъжът ми е близнаци. Преди него имах ужасен опит с мъже близнаци и двулични приятелки от тази зодия, но той (за сега, хаха) проявява само хубави неща от зодията си или, както той казва, човек избира как да развие заложената склонност и да я превърне в недостатък или в нещо положително. Та наистина смятам, че много зависи от средата, в която расте човек, от разположението на другите му планети, и може би от още неща. Примерно, аз съм на 8.04, а съпругата на брат ми е на 9.04. Коренно различни сме. Аз съм експресивна, импулсивна, в един момент бях и доверчива като добродушно кученце (но човек се учи lol, определено поемам рискове и т.н., докато тя е много сдържана, тиха и всичко премисля добре преди да го направи или каже. Вкусовете ни дори са коренно различни. Но се разбираме прекрасно. Вероятно, ако бяхме по-сходни характери щяхме да сме в по-оптегнати отношения (или не).

Панди, кофти ситуация. Ако можеш да прекараш с тях определено време и после да се уединиш, за да се подготвиш адекватно... стискам палци всичко да мине добре и на двата фронта.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 04, 2014, 11:53:38 »

На мен зодиите ми станаха интересни напоследък, след като осъзнах, че нямам нищо общо с моята  blum Скоро разбарх и за асцендентите и съвсем се обърках  funnytooth Имам много приятелки, които ходят при нумеролози, астролози и т.н., та и аз се замислям. Искам да разбера с какво, според звездите, е добре да се занимавам, че съм доста объркана. Вярвате ли в такива неща?

Днес за първи път от две седмици съм сама вкъщи, та и аз като свеки се отдавам на пране и чистене  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 04, 2014, 12:06:07 »

на мен астрологията само ми е помагала дотук, просто тр да си намериш добър астролог- един път в годината ми върши чудесна работа във всяко отношение.
сватбената дата ни бе подбрана така. операциите в семейството - също.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: януари 04, 2014, 12:13:35 »

Ами то не е за всеки работа, лично аз нямам търпение. Прочетох обаче книгите на Линда Гудман и това ми стига. 100% съвпадение за мен, за децата и за съпруга. Помага ми, когато няма на каква друга информация да разчитам за даден човек, как да подходя към него или какво да очаквам. Иначе гледам да не се втелясвам много в датите и кое кога да правя или да не правя. Еми е спец по тези неща, знае какво да каже и покаже. Ако на някой му помага, какво по- добро от това да иде на астролог или нумеролог. Аз бих отишла, ако трябва после да стоваря на друг вината Wink и не искам да поема отговорност. Ама те /астролози и др./само ти посочват възможности, решенията сам да си ги взимаш....Та ми се обезсмисля, защото аз /зодиакално/ всичко зная и всичко върша най- добре Wink. Случвало ми се е, когато ми е криво, без да зная защо, или съм заядлива, или съм лоша, да получа отговор от звездите. Не, че се "спирам", ама.....
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 04, 2014, 12:51:01 »

Здравейте в събота по обед!
Скачам в темата, за да споделя какъв невероятен филм гледах yahoo Не си спомням кога за последно бях толкова впечатлена от филм, но този буквално ме накара да се усмихвам, плача, замисля, развълнувам и въобще да изпитам всички възможни чувства едновременно през тези невероятни 2 часа.
Филмът се казва About time - гледайте задължително  heart
Сега отивам да се приготвя за разходка, защото времето е наистина прекрасно!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 04, 2014, 13:24:29 »

И аз четох разни неща от Линда Гудман, но и те не ми отговарят, съпружеското тяло подтвърди, не ми отговарят и нещата за асцендента, незнам дали е възможно?!?
« Последна редакция: януари 04, 2014, 13:30:21 от InLove_Girl » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 04, 2014, 13:29:20 »

има два варианта- неточен час на раждане ( дори 10 мин са от значение )
или просто трябва да ти се направи пълна натална карта при специалист и да се види от коя планета идва това разминаване. Някъде имаш много силна планета в знак, който надделява.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 04, 2014, 13:37:03 »

Явно е наистина сложно, май ще отида при спец. Мерси Емс  give_rose
« Последна редакция: януари 04, 2014, 13:40:24 от InLove_Girl » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #54 -: януари 04, 2014, 15:43:35 »

 Присъединявам се към мнението на Еми  smile Най-добре е да се направи консултация с добър астролог.
 За мен темата винаги е била интересна, но си подозирах, че без внимателно и задълбочено разглеждане и изучаване на материята, не бих се справила сама. Отидох при наистина добра астроложка (по мое и на приятели мнение) и ми се поизясниха някои неща. Разбира се, посочени ми бяха само възможностите, отговорите и пътищата са си моя задача, както svekarva отбеляза  smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #55 -: януари 04, 2014, 18:18:44 »

Привет и от мен!  smile

За много и щастливи години!!!!!!

Зодиите са интересна, но и не много позната за мен тема. Имах една колежка, която беше вътре в нещата и ми беше казвала, че при мен е сложно, защото се борели вода и огън - риби с асцендент лъв съм... При мен по принцип си е много сложно с вътрешните борби, така че нищо ново..  pardon   smile
А сега за About time... Снощи го изгледахме и така се наревах, че още ме държи... Филмът е много приятен и изключително "докосващ"... Поне на мен така ми подейства. Интересна хрумка, Свеж, приятен хумор, кара те лекичко да се замислиш и в един момент те разтърсва. Иве , чувствах се точно като теб и да - гледайте филма.  smile
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #56 -: януари 04, 2014, 18:44:32 »

 Астрологията е древна наука, която още в миналото и днес е напълно отхвърлена като наука. Несериозно е интелигентни и образовани хора да се занимават изобщо с хора, упражняващи подобна дейност на случайни и безразборни прогнози. Живеем в свят с изключително много постижения в науки като физика, астрономия, математика, химия..... Човекът отдавна е в Космоса и респективно Слънчевата система, последната е основа на прогнозите на астролозите. Цялата ситуация се свежда до неуки хора с комерсиални цели да упражняват астрологически познания. А други неуки хора да ги слушат и определят живота си според неуки и глупави прогнози. Глупаци слушат глупаци ! Това са несериозни неща, които се разискват в темата. Присъщи на членове на племе в Африка. Ей, живеем в 21 век !
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: януари 04, 2014, 18:57:32 »

Ще ме накарате и аз да го гледам този филм. за един ден двама човека го хвалят. дано няма типичната американска фабула. smile
Инлов, дано намериш свестен астролог give_rose
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #58 -: януари 04, 2014, 19:16:48 »

Еми , по-скоро типичен английски "привкус". Режисьор е Ричард Къртис ("Четири сватби и едно погребение", "Нотинг Хил"). Ако ти допада стилът, пробвай  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 04, 2014, 19:44:09 »

оо идеално, в този случай ме доубедихте. Bravo
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines