Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 00:46:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новогодишна седмица 31.12 - 05.01.2014г.  (Прочетена 35171 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: декември 30, 2013, 14:03:45 »

Привет в новата седмица!
Кой знае дали ще се намери някой да пише, но пък това са добри дни за размисъл за свършена и несвършена работа Wink, както и за кроене на планове.
Аз оставям добра година зад гърба си, случиха ми се хубави неща - приеха малкия син в програма за магистратура, пътувах до ЮАР, видях се със стари приятели през лятото, събрахме се цялото семейство на Коледа.....
Дано сме живи и здрави следващата година, че към декември месец се пенсионирам и трябва да си намеря някакво занимание, чака ме и 60-годишнина.
Как сте, дами?


* 122304_nova--godina-2014-g--na-ohridskoto--ezero.jpg (13.44 KB, 344x258 - видяно 2870 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 30, 2013, 14:14:10 »

свекси, то занимания бол има, ама повечето са свързани с пари. и кръгът се завърта...
явно затова повечето пресно пенсионирани хора от родата, си запълват времето с разходки- те поне са безплатни. Както и със сериали, което ми идва в повечко. И майка ми е почнала с тия сериали да се зарибява твърде много, дори на празници не ги спира. angry
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 30, 2013, 15:26:06 »

Привет и от мен,
Свекърва май наистина е време за равносметка, да можехме и ние да се похвалим с някое екзотично пътуване....smile , но ще се похвалим с най-прекраснито ни Ангелче smile
Ти не го мисли от сега за пенсионирането лелята на ММ така си мислеше, че ще почива след като се пенсионира, ей я на още и се работи и работи, че иначе и било скучно.

Минах и да ви пожелая Щастлива Нова Година , бъдете много здрави и обичани. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: декември 30, 2013, 15:42:11 »

Хаха, emmmmmy, то сериалите няма да ми се разминат smile. Да се надяваме, че ще ми намерят двукрако занимание синът и снахата. Иначе е ясно, че трябват доста инвестиции, ако се заловя с нещо.  Да не е само работата на Чудомир, дето казва "...чудех се какво ще правя като се пенсионирам, пък то - раци съм щял да развъждам". Ей, голям автор е този човек, лека му пръст!
Аз, за всеки случай, събирам модели на дрехи за животни и животински дрехи за бебета, нали щяхме фирма да правим. Те пък останалите взеха, че народиха бебета, та се оголи щатното разписание, ама поне манекени ще имаме. Wink Да го докараме до декември, трудовата кариера ще е за 2015-та. blum
Никой не ме пита, ама аз да се похваля какви подаръци имам за Коледа. Wink Имам една голяма и красива етажерка със стъклени бурканчета, пълни с подправки от различните щатове на Америка и описание, къде и за какво се използват. Имам си и парфюм, много лек и приятен, да не се излагам с моите хиптотични отрови в работно време, 5 разтегливи чорапогащника, голям размер / нашите не ми са достатъчно еластични/ и килограм киноа. Този път съм много доволна smile, сигурно съм била послушна /сиреч, кротка/.
Тук, понеже съм близко до Махалата, почнаха с пиратките. Котката само подскача от лег Wink.
emetoem, вие си имате най- голямото нещо за хвалене, не е шега да отгледаш бебе. good Ще пътувате тепърва, от сърце ви го желая. heart heart heart
По принцип и аз бих си работила сегашната работа, ама няма кой да ме остави....При толкова млади безработни, не е редно да се мотам точно аз.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 30, 2013, 16:49:12 »

хахах  браво слушкала си кротко.
като знам котката ква е лоша, направо се кефя че има кой да я постресне и нея. иначе котка да си , у вас.

еме и на теб всичко най -най  heart
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 30, 2013, 16:58:42 »

привет и от мен!!!  Christmas tree Нямах възможност по-рано да пиша, така че ще ви поздравя за двата празника

Честита Коледа -желая ви безброй мн щастливи мигове и само здраве и сбъднати мечти и цели!!!

пожелавам ви весело посрещане на новата година---
Бъдете здрави и много щастливи през новата 2014 !!!
  Good luck Flower

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #6 -: декември 30, 2013, 18:44:13 »

Да се включа и аз - честита Коледа с малко закъснение и весело посрещане на Новата година утре!
Аз като цяло съм доволна от изминаващата година, беше хубава и спокойна, надявам се и следващата да е такава.

Свекърва, хубави подаръци си имаш. Ние се бяхме разбрали с мъжа ми тази година да си купим съвсем малки неща и за мен имаше топли шал и ръкавички и чаша за чай с котки smile Ама после взех, че си подарих сама един парфюм, по настояване на мъжа ми пак, моят бил свършил.

Пожелавам ви весело изкарване утре и лека подготовка преди това Wink
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #7 -: декември 30, 2013, 22:38:12 »

Привет и от мен! smile
Тези дни и аз се замислям за изминалата година. В личен план не мога да се оплача - имах прекрасни и вълнуващи пътувания - точно както ми се беше паднало от новогодишната баница.  smile
Основното всъщност е, че отново се върнах към театъра - другата ми голяма любов.  Wink Преди време си мислех, че таза страница е окончателно затворена и нищо не може да ме накара да се занимавам с театър в България, но сега се радвам, че отново работя там, където съм си "у дома"...

Пожелавам на всички прекрасна Нова година, изпълнена с много красиви емоции!
Бъдете живи и здрави, обичани и обичащи и не спирайте да мечтаете, сбъдвате и побеждавате!!!!!!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 30, 2013, 23:03:46 »

Честита Коледа на всички! Пожелавам ви през 2014 да постигнете всичките си желания, до поставите нови цели, да бъдете щастливи, успешни и най-вече здрави!!!

Не знам как да опиша изминалата година...Беше най-вече отрезвяваща. Надявам се следващата да е по-спорна и по-мъдра  smile
Свекърва, явно наистина си слушала  smile Аз човек убивам за екзотични подправки  good
Хайде, нека всички си изкараме незабравимо утре и да посрещнем с усмивки Новата Година!!!  Party time
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #9 -: декември 31, 2013, 10:56:59 »

Весели празници,момичета!Да си изкарате страхотно тази вечер и нека посрещнем една прекрасна Нова година! yahoo
И аз не мога да се оплача от годината-започнах магистратура,попаднах сред хубави хора,започнахме да мислим за сватба Wink Да видим какво ще се падне от баницата с късмети тази вечер.
Вие как ще празнувате?Ние ще чакаме гости вкъщи,аз започнах готвенето още вчера и за днес имам съвсем малко задължения girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 31, 2013, 12:04:37 »

инловче, за мен също беше поучителна година. като това е меко казано. тежка година си беше мноогоо.
чакам следващата с надежда за ново начало.
аз съм на гости - на новогодишно парти.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 31, 2013, 12:43:25 »

Здравейте и от мен в последния ден от годината!
Да, за някой 2013 беше прекрасна, за други отрезвяваща, а за мен беше меко казано трудна, изтощителна, тъжна, но пък много поучителна. Мисля, че след всичко, през което преминах, станах много по-силна, оцених важните и смислени неща в живота ми, научих се да обръщам повече внимание на самата себе си, защото понякога прекомерната грижа за околните действа много негативно на собственото ни здраве...
Да, загубих и много скъп човек през тази година, и то в един от най-трудните ми моменти - моята баба, която винаги ще нося в сърцето и спомените си heart
И все пак в последния месец на годината получих заслужен подарък - открих че очаквам дете, което е наистина прекрасен завършек на тази и чудно начало на следваща heart
Няма да говоря повече за 2013 година, започвам да мисля и говоря за 2014. Това ще е моята година! heart  Пожелавам на всички ви една ВЪЛШЕБНА, ЗДРАВА И УСПЕШНА нова година във всяко едно отношение, в личен и професионален план! give_rose
Свекърва, подаръците, които си получила са страхотни!  Bravo Това е показателно за любовта на хората около теб!
Аз съм доволна - получих скромни, но практични дарове - 2 туники за бременни, 2 книжки за бременност и бебе, меки топлинки за краката, кухненски ръкохватки и други дреболии. Вчера аз си подарих официален тоалет за новогодишната нощ! heart Мисля, че това е предостатъчно!
За новата година си пожелавам успешно завършване на планирания ремонт на новия ни дом, безпроблемна бременност, нормално и леко раждане (доколкото може  blush ) и най-здравото бебе heart
Постоянно го сънувам и си представям как ще изглежда! Изпълнена съм с любов и позитивни мисли yahoo
Надявам се не съм ви досадила с горесподеленото, но имах нужда да го направя, и то точно тук, пред вас, защото знам, че ще разберете всички мои вълнения smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 31, 2013, 13:10:08 »

Весело посрещане на Новата 2014 година на всички!!! Пожелавам, много здраве най- вече, много късмет и усмивки!!! Дано тази година да донесе на всички ни само хубави моменти, споделени с любимите ни хора!!!
За мен тази година ще си остане най- хубавата в живота ми, защото ми донесе най- ценния подарък за една жена, а именно това да стана майка heart heart heart
Свекърва, страхотен подарък, много оригинален good
Иве, емоциите около появата на малкото същество са незаменими. Радвай се на всеки един момент около бременността. После идва още по- хубавото Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #13 -: декември 31, 2013, 16:55:45 »

Празнични поздрави и от нас lol Ние ще празнуваме вкъщи и съм запретнала ръкави още  вчера, за да се получи желания ефект, но съм щастлива, че успях да намеря време и за вас. Искрено се зарадвах и на вашите радости, а лощите неща не ги мислете, оставете ги в старата година.

Явно от размяната на подаръците хвъркатите са прихванали на доста форумки адресите, похвално lol Понеже ние сме по звездните работи като се почне от сватбата, в момента гушкам едно звездно бебе с боди на звездички lol и при мен минаха щъркелите тази година и доставката е  yahoo yahoo yahoo yahoo впечатляваща.

Не мога да кажа, че това е смисълът на живота ми, моят живот и преди бебето си беше смислен и доста активен Wink, но пък определено получих един нов и важен човек в живота си, когото трябва да подкрепям докато порасне, да го науча на много неща, но и той мен също. Първите ползи за мен вече са налице - гледам на света по-малко по-различен начин от както вкъщи сме трима, научих се да оценявам малките неща, открих очарованието на това да си майка с количка в парка и се уча да бъда по - търпелива. Разочарованието да си майка с количка в София също го открих, но за градоустройствените безумия няма да ви говоря точно днес lol

Пожелавам ви прекрасна нова година и се радвам, че вече трета година сте част от живота ми!  heart heart heart
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 02, 2014, 10:20:26 »

За много години! smile Пожелавам ви да бъдете здрави, щастливи, все така доброжелателни и прекрасни другари  girl_wink

Нашите празници минаха семейно. На Коледа у дома с цялото семейство и двете племенници и голямата дандания около тях, но пък когато има детски смях.. то няма нищо по-прекрасно smile

След това пътувахме за Смолян и там празнувахме Коледа и Стефанов ден, че и именик си имаме в семейството. За Нова година отново семейно у нас с дечурлигата smile

Тази година за мен беше една от най-щастливите в живота ми, изпълнена с невероятна емоция, придружена с много притеснения и трепети, но те вървят ръка за ръка. За тази година си пожелавам да бъдем здрави, да ни се увеличи семейството и да почнем строежа на къщата ни, че с "бюрокрацията" се борим кой първи ще сдаде фронта. Е, няма да съм аз  tease (надявам се).

Бъдете щастливи, усмихвайте се и ми се иска да споделя нещо, на което попаднах вчера и ме зареди с много положителна енергия smile

"И вместо обещания и заричания за новата година, ето една по-добра идея: да вземем голям празен буркан или кутия и всеки път когато през идната година ни се случи нещо хубаво, малък жест ни стопли сърцето...въобще всяка добринка и хубавинка да записвамe на листче и да го пускаме в буркана. Така, в края на идната година, когато се прави т.нар. равносметка, ще видим колко щастлива и окриляваща е била изминалата година.
Нека в последните часове на изминалата година да не забравяме, че именно трудностите и пречките, които се опитваме да забравим, са основната причина за нашето израстване. Както казваше една баба: "Да празнуваме трудностите! "

С пожелания да пълните много буркана! give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: януари 02, 2014, 14:10:32 »

За много години! Днес вече няколко пъти написах 2014г. по документи, но пак ми е странно.
ani_ogbg , добре дошла в седмичната тема, новите попълнения винаги имат интересни неща за споделяне good.
Идеята с буркана ми харесва, но ще я видоизменя и вместо листче, ще пускам паричка. После ще реша какво да правя със сумата, но сигурно ще я даря. Дай Боже да събера мнооого Wink.
Аз на връх Нова година се отпуснах и се разболях sad - гърло, кашлица и болка в мускулите. Днес вече съм по- добре, но не  работа по празник да си нефелен. Язък, че бяхме на ресторант с приятели. Нито ми се ядеше, нито ми се пиеше, пък и ушите ми бяха заглъхнали  smile
От баницата ми се падна къща. Сигурно обаче е къщата, сегашната, да я чистя и подреждам Wink. Няма да се откажа и от нова, поне когато децата са тук. Ей, трудна работа е да спиш на телена рамка на разтегателен диван. Изкривих си врата. Вчера малкият ме пита защо съм имала вид на зачудена. Че как няма да имам, като едното ми рамо е по- високо от другото от проклетото легло и не мога да си вдигна главата, а само се кривя заради болката във врата? diablo
Къде се губите, още ли празнувате?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 02, 2014, 14:22:47 »

мен ми се падна купони в голяма компания, 365 дни angry
отличен късмет за интроверт 10x
нямам нещо настроение, годината не почна в приповдигнато такова, а някак си се снизахме и двамата у дома. Няма еуфория.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 02, 2014, 14:30:29 »

Ах, Свекърва, много ми харесва идеята ти smile Пожелавам ти да напълниш няколко буркана smile Ние с мъжа ми си имаме буркан, в който пълним парички и сме решили с тях да си плащаме пътешествията. Напоследък хич не слагаме, че моя милост почна нова работа и малко е трудно поне първият месец.. Иначе ние от сватбата бяхме събрали много плюшени играчки и като обиколихме софийските домове не ни ги искаха, защото имало дечица под 3 годишна възраст, а от ХЕИ можело да им съставят акт. Та, реших да ги дадем извън София и намерих един център за временно настаняване в Асеновградско. Така като пътувахме за Смолян на 25.12 занесохме на дечицата играчки с лакомства. "Дядо Коледа ни срещнал и помолил да му помогнем" smile Много се радваха smile

Бързо да се оправяш, както и вратът ти! Опитай с компреси, понякога отпускат smile

Напълно те разбирам, защото ние преди няколко месеца преместихме леглото и от известно време насам се будя с една жестока болка във врата, отделно нещо започна да скърца супер много (подът ни не е равен, въпреки ламината) и на 31 сутринта се събудих от едно жестоко скърцане, та в 6:30 накарах мъжа ми да става и да го оправя някак и през деня отново правихме голямото разместване и си върнахме леглото, където си беше преди (като местихме секция, маси + багажът под леглото за бъдещата къща tease). Та, вече две нощи се наспивам.

А моето късметче е нова кола Dacia Duster. Бяхме ходили на тестдрайв и милото си пожела такъв късмет, ама се падна на мен, а пък на него Мъжка рожба smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #18 -: януари 02, 2014, 14:33:02 »

Честита Нова Година и от мен!

Тук сме но сме отново работни smile че е време за заплати отново и тичахме днес сутринта да се прибираме от мини ваканцията smile Ние изкарахме добре, не бяхме много танцувални но беше добре. Резултат от посрещането : Изгорена рокля, чисто новото ми червено палто изгорено, (един идиот с извиниение пускаше дефектни фойерверки и добре че не ни отидоха очите) осъзнах колко съм бедна все още и колко много богати хора има, но за 2 дни се почуствах богата и аз smile ходихме до Пирин голф, до Кемпински, возих се в едно БМВ дето ми загряваше гърба и ме масажираше и после като се качихме на Форда ми се дорева, но да сме живи и здрави ако рекол господ и ние да доживеем лукс smile

Аз още утре и пак почивам остава ни и Коледа номер 2 в Македония и и приключваме с празниците

Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 02, 2014, 14:36:49 »

Еми, спокойно, ние в 19:00 седнахме на масата, хапнахме бързо бързо и започнахме да приспиваме децата, та в 20 и нещо се чудехме как ще избутаме до 00:00...

То настроението не идва по задължение, а като го почувстваш, така че спокойно butterfly

Мариолче, честита да е и на теб! smile Важното е колко си богата вътрешно, а всичко друго ще си дойде само Wink

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 02, 2014, 15:50:21 »

То и ние нямахме настроение за празнуване, но откакто са почнали празниците и почивните дни покрай тях, буквално се счупихме от работа (най-редовно почвахме още от сутринта и приключвахме към 10 вечерта, а пък междувременно, като се събудя нощно време, примерно, от време на време пусках и по някоя и друга пералня - за последната 1 седмица съм пуснала около 14 перални!). Та вчера ми се спеше още в 7 и половина вечерта, но дребната реши, че няма да заспи до 11 и половина чак!

Направо не успях да усетя, че е дошла новата година - даже поздравите на хората около мен ми се струваха малко странни (все едно да ти пожелават Честита Нова Година юни месец - горе-долу така се чувствах вътрешно  pardon). Баницата с късмети я направих към 11 вечерта, и след това "празнуването" се изразяваше в това да чакаме да стане 12, за да си хапнем.  funnytooth

svekarva, може да пробваш да сложиш топ матрак на дивана. Другият вариант - да го смените с такъв разгъваем, който се разгъва само на 2 - те са си като матраци. Нашият е такъв (ние спалня нямаме, спим на разгъваем диван от 5 години вече - но е страшно удобен - най-удобното легло, в което съм спала - правихме си го по поръчка). Така, като се наложи да се ползва, няма да е неудобно за ползващия.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #21 -: януари 02, 2014, 16:37:40 »

menyanthe, то почти не се налага да го ползваме, за 10 дни през 10 години не ми се иска да инвестираме все още. И ние имаме такъв диван, който се разпъва на 2 /едната част влиза под другата/ и сме много доволни. Майка ми спи на него. Аз много се замислям къде ще слагаме всички да спят, ако дойдат с жените си и после дай Боже с децата си....Все се ежех, че ще ги пращам по хотели, ама май няма да стане, всеки иска да си е при мама и татко, да ги обслужват Wink. Ако се случи пак да съвпаднат престоите им в България, сигурно ще сменяме дивана, стари сме вече да се мъчим.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 02, 2014, 17:18:10 »

ани, ние на нова година си имахме настроение на партито.
но след това явно ни хвана следновогодишна депресийка. е, ще минат няколко дни и ще си спомня къде се намирам, много ясно.
Свекси, леля ми е писнала от същата тематика- и двете й дъщери имат къде да идат като са в БГ и въпреки това и те  и децата им ходят в нейния апартамент, та тя почивка не вижда. ама тя е близнак и се бунтува яко, понякога ги гони . blum
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 02, 2014, 21:12:37 »

Извини ме, Еми, не съм те разбрала smile

Ние пък за сметка на липсата на новогодишен купон, снощи на Василовден с мъжа ми бяхме свежарки, а останалите гроги  tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #24 -: януари 02, 2014, 23:59:15 »

Ани, добре дошла smile Идеята ти за буркана е страхотна, веднага си я крада и утре още ще се сдобия с буркан и готини листчета и ще взема голям буркан.... Дааааа, вдъхнови ме lol)

Свекърва
, видях аз снимки на невъзвръщаемите инвестиции lol Още ли са у вас? Снахата дойде ли този път или имаше само една ламя зад кадър Wink) Скорошно оздравяване ти пожелавам !

А ако се чудите защо сега ви пиша, вместо да спя smile Ами мамин златен не познава часовника и го чакам да се наиграе lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: януари 03, 2014, 09:06:49 »

Добро утро!
Котето е за Езра и за бъдещия бизнес Wink
Kiwi , аз също бях будна снощи по това време, чаках /без да искам/ по- младата инвестиция да се върне и гледах глупости по TLC. Да ти кажа, моят познава часовника, но не го вижда, ниско бил закачен.  sad
Иначе снахата дойде. Промених тактиката и надъхах златния, че съм много тъжна, когато по празниците се подготвям, а гостите не идват. Леко подцених платинената, защото според американските стандарти 25-ти бил празник, а не 24-ти /Бъдни вечер и годишнината ни от сватбата/, но там никога няма да ми се отвори парашут, защото била обещала на нейните родители да са винаги заедно за украсяването на елхата и чупенето на питата. Е, аз пък не и отделих парче от нашата пита, няма нужда да и давам двоен шанс да отнесе парата. Хихи, учи се на лошотия от мен diablo.  good Та двамата младоженци дойдоха на 25-ти надвечер и със семейството на брат ми подлудихме котката и съседите под нас. Играх го хем свекърва, хем зълва - къде по- добра възможност за изява и утвърждаване на положение кой кого трябва да уважава. Wink. По тази причина не и позволих да снима, Ако и да е завършила курс по фотография. После двамата братя я разведоха из нощните локали на Пловдив и си я върнаха жива и здрава на майка и.
От 30-ти сме само с по- младата инвестиция и с котката си върнахме законните позиции в спалнята.
Днес тук грее слънце, петък е, как да не пусне човек паричка в буркана. Wink
Успешен и ползотворен ден и после да не забравим за таца danceg!


* koledna_kotka1.jpg (21.24 KB, 335x400 - видяно 2659 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 03, 2014, 09:43:10 »

оф тази платинената ми идва да й сваля покритието...
на колко е години че да украсява елхата с мама и татко.... пфуу. като се слушам и като ме слушате, май ще имам някой ден момче налиии  tease crazy
аз днеска съм на следновогодишно гости, при приятни хора, за щастие. малко да продължим усещането за празник хаха. Е, и плащането на сметки няма да ми се размине, ама нейсе. smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 03, 2014, 10:08:37 »

Киви, много се радвам, че ти харесва smile Дано много бързо напълниш буркана blum

Свекърва, явно си имаш големи приключения. Малко време ще ми трябва да "вникна" кой е платинена, кой златна, ама се оформя някакъв образ в главата ми biggrin

Еми, и на мен няма да ми се разминат плащанията, а както се казва Януари е "сух" месец след толкова подаръци...

А пък на мен днес ми идват на гости роднини, че девойката е абитуриентка тази година и утре ще ходим по магазините рокля да избира девойчето. Ако имате някакви предложения ви слушам, че си спомням миналата година, като обикалях по Пиротска за булчинската рокля, цените бяха едни надуууутииии за абитуриентчетата... Стискайте палци да намерих рокляТА  blum

Хубав и прекрасен ден ви желая, въпреки мъглата и студа give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: януари 03, 2014, 10:30:52 »

ani_ogbg, то е ясно, че момчетата на мама са златни.  Wink Ама "от кумова срама" избирам по- скъп метал от Менделеевата таблица за снахата  Wink
Еми, покритието и е иридиево, няма износване........Да, към момче ти отива работата, поне да не са две Wink.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 03, 2014, 10:33:38 »

Свекс, няма вечни метали хаха, преносно казано, разбира се.
Е, за две не се стремя, аз нямам амбиции много в тази област хаха
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: януари 03, 2014, 11:43:52 »

Честита нова година!
Пожелавам на всички ви много здраве, щастие, късмет, любов и изобщо тази година радостта да не напуска домовете ви!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 03, 2014, 14:02:42 »

Щастлива Нова Година, мили дами. Пожелавам ви от сърце повече сбъднати мечти, много късмет и добро здраве.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #32 -: януари 03, 2014, 14:04:16 »

Ауууу, какво да видя в подписа ти! smile честито М! smile Страхотно много се радвам за теб!  heart Стискам палци всичко да е ок! Wink

За много ви години на всички!  give_rose Най-важното е да има здраве и късмет и всичко останало се нарежда от само себе си. Wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 03, 2014, 14:17:42 »

Много, много ти благодаря! smilesmilesmile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #34 -: януари 03, 2014, 14:25:29 »

 Какъв хубав подарък за Новата година  smile Честито, milenuity ! Пожелавам ти всичко да мине леко и спокойно  give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #35 -: януари 03, 2014, 14:31:54 »

Хехех Милена аз върнах назад да видя хубаво ли съм видяла лентичка при теб или ми се е присторило smile Супер хубав празничен подарък smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: януари 03, 2014, 14:37:40 »

Хехе, чудя се аз защо ще следиш темата за бъдещите майки, пък то имало защо. Тихичко честито! Ама да знаеш, тук ги заразявам и повечето стават мъжки майки Wink
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 03, 2014, 14:52:21 »

Момичета,честита нова година и от мен!
Бъдете здрави, щастливи, усмихнати и много позитивни през 2014. Нека годината бъде по-успешна и перспективна за всички, които сме избрали да живеем в България (както и за сънародниците ни в чужбина).
Свекърва, дано мен не си ме заразила, защото си мечтая за момиче heart В противен случай мисля, че ще бъде ужасна свекърва  blush
Ние вчера се завърнахме от Русе и бях адски изморена, защото се наложи да се прибираме с автобуса (колата се счупи на 24-ти декември и естествено никой не се намери да я оправи дори и през работните дни. angry Та на отиване пътувахме удобно, със сестрата на ММ, но на връщане случихме на най-ужасния, мръсен и студен автобус  angry Без парно, и на всичкото отгоре пълен с кихащи, кашлящи и сополиви болни хора, от които изпаднах в ужас и се наложи да слезем във Велико Търново huhhuh.gif Видяхме се с наши близки приятели, а през това време свекито и свекърът дойдоха да ни вземат. Сега лежа вкъщи на топло, пия чайове и хомеопатия и се моля да не съм лепнала някой от 50-те различни вируса в автобуса  Tc
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 03, 2014, 14:59:42 »

Страхотни сте! smile

Наистина страхотен подарък. А ние на медения месец направо се разбихме от друсане, гмуркане, а и толкова километри във въздуха...,  подложили сме дребосъчето на какво ли не без да знаем smile.

Свекърва...има един календар, който показва пола на бебето в зависимост от възрастта на майката и месеца на зачеване.  До сега на всички около мен показва правилно, та той ми показва момиче. Но ще видим smilesmile Аз само иска да е здраво бебче!

Кихащи, кашлящи и сополиви - това е и реалността около мен. В това топло време не се очудвам...

Хубав уикенд на всички ви! Ще е ясно и слънчево...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: януари 03, 2014, 15:09:42 »

milenuity, да не пълним онази тема със странични работи, да ти кажа, че аз съм с две деви - мъж и голям син. Големият син е преносен лъв  Wink, за малкия сериозно се напънах да се роди на 21-ви и да хванем последната възможност за лъв. Та не се знае, може и ти да се вредиш с огнено зверче.
Децата деви са страхотни - мили, нежни, работливи, чак повече от добри. Имат проблеми със стомаха, но не е болка за умиралка, ако се внимава. Виж, мъж дева е нещо по- друго, особено в комбинация с нас, овните smile. Но и това се преживява, щом вече сме женени 36 години. Детето лъв е друга работа, чак не ми се иска да говоря Wink. Обаче ми е много предвидим, постъпките му ми са ясни, защото и аз бих постъпила така, докато за девите в зряла възраст..... nea. Не го мисли от сега, по принцип няма лоша зодия, пък като ти е дете, свикваш.
Хаха, спокойно, може пък да не сте в групата "повечето". Май по това време лани обсъждахме защо е хубаво да си мъжка майка. Не ми се рови назад, но определено има предимства Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #40 -: януари 03, 2014, 15:13:50 »

Децата деви са страхотни - мили, нежни, работливи, чак повече от добри. Имат проблеми със стомаха, но не е болка за умиралка, ако се внимава.

Всичко това е валидно за брат ми. Wink Бил е също така доста самостоятелно дете, занимавал се е много самичък и не е имал нужда от компания, много е умен и от малък чете книги (това може да му е от характера обаче), иначе това за стомаха е точно така, много е чувствителен! smile

Иначе и племеника и племеницата ми са деви, но те са много мънички още и са супер различни, не виждам нищо общо между тях, но племеницата ми е септемврийско бебе, може и това да дава отражение. smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 03, 2014, 18:16:05 »

мъжете лъв наистина са предвидими, но поради роднини от тази зодия , просто не искам и да ги чувам.
мъжете дева пък имам лош опит с тях, както и моята приятелка- дотук от 6 мъже деви, които познаваме в общата ни компания от квартала- 6 женкаря. Ма то зависи и от другите планети и разположението им в наталната карта.
аз си харесвам рачетата , а мъжете везни започвам да опознавам чак сега, въпреки че са ми от същата зодия.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #42 -: януари 03, 2014, 18:44:18 »

Докато се вредя да пише и вие сте пиисали, писали smile
За много години, бъдете живи и здрави, нека ви се случват само хубави неща през годината!

Честито за хубавата новина на milenuity, лека и спокойна бременност и много здраво бебенце!

Ние тази година изкарахме празниците по домашному, свекърва ми ни е на гости и не сме обикаляли много-много.
Някакси нормално приех смяната на година, предишни години ми трябва поне седмица, за спра да пиша предната година, но този път още днес (първият ми работен ден) си приех новата.

За зодиите, нямам претенции и пристрастия, освен към водолеите. И аз и мъжа ми сме водолеи и според всички това било супер шантаво, на мен ми се струва нормално, готино е, че през февруари като се започне едно всенародно празнуване - и двамата имаме рождени дни + годишнина от подписването, която всъщност празнуваме вместо тази от сватбата  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 03, 2014, 23:23:34 »

Хоп, ето ме и мен в новата година smile

всеки с свободен да не чете следващите ми оплаквания  blum

След романтичния weekend в Банско, посрещането на новата година ми беше малко по-безинтересно, но пък от тогава ми е някакъв екшън. Другата седмица има две важни презентации, за които ми е много важно да минат добре, не само за удобрение от по-висше стоящи, но и за собственото ми самочувствие. Но точно сега моят мил и брат му решиха да поканят родителите им в София. Те хубаво спят у девер ми, ама той през деня е на работа, а те искат забавления хората, разходки по центъра на София, не да стоят затворени у тях. Та дните ми минават в претупани срещи с тях и претупана подготовка за презентациите. Даже се опитвах да се въздържам от форума, ама си ми трябва форумската енергия Wink И за капак, моите родители решиха, че трябва да "уважат хората, че са дошли от далече" и утре и те ще ми се стоварят. А от преди Коледа съм казала, колко ми е важна другата седмица  angry angry angry Само преминавам от бяс в отчаяние  tease  Мисля, че май съм от "най-платинените" снахи, а след като се скарах на нашите, че са казали, че ще идват въпреки моите желания, представям си и каква дъщеря съм. Та от сега се заканвам и догодина и на 24, и на 25, и на 26 и на 31 да не ходим нито при свекърите, нито при нашите, а пък да си продължават да ми правят физиономии колкото си искат. Оплаках се girl_wink

А девите са ми от любимите хора, особено моят най-любим  heart
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 03, 2014, 23:41:17 »

Честита Нова Година, сладурки!!! Пожелавам на всички много здраве и любов, всичко останало е постижимо!!!

Вече в новата година при мен бавно, но сигурно се появява обичайната януарска депресия. Знаех си, че толкова въодушевление по празниците няма как да не ми се отрази после. Въпреки всичко, започвам да се стягаммм  smile

 milenuity , Честито!!! give_rose

svekarva , само така, няма да се даваш на платинената  smile То бива бива неуместно поведение, но нейното не го разбирам.
Честно казано аз преди много се връзвах и на нашите, и на свекърите, но сега всякакви проблеми решавам, като се изолираме от тях. Ако нещо ме изнервят, просто не ходим няколко месеца и така ги "лекуваме". Въпреки всичко гледам да сме и при едните, и при другите. На Бъдни вечер бяхме с нашите, на 25-ти със свекърите. На 01.01 винаги на обяд сме със свекърите, а вечерта в нашите - баланса е на лице  blum
За зодиите...Свеки ние сме като вас, но с разменени роли - аз съм дева, а мъжо е овен. Казват, че комбинацията не е добра, но за сега се получава. Аз не си отговарям особено на зодията /освен , че съм доста критична/, но милото е 100% овен.
pandapanda стискам палци от сега, да успееш да се подготвиш подобаващо. good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: януари 04, 2014, 10:21:30 »

Добро утро! Пак ще е прекрасен ден, грее слънце още сега.
Снощи родният ми съпруг си изчисти джобовете от стотинки и понеже онзи буркан му беше на една ръка разстояние, взе, че ги изсипа там. Край с измерването на хубави събития, ще мерим остатъци Wink
pandapanda, вината не е у свекърите, защо са ги поканили синовете? Свивай съпруга си да се съобразява с твоите важни моменти, нека той поеме срещите. Пък ти си върши работата. Не се съмнявам, че ще се справиш, но ми е ясно как се ядосваш. И хич не се заричай, че няма да ходиш там по празниците, само ще натъжиш тях, а и на вас ще е криво, като знаеш, че го правиш ей така heart.
Отивам да свиря на пиано - в превод да пера. Ще пускам няколко перални, дано изсъхнат дрехите. Искам да има сушилни под наем, да ида някъде и да си свърша работата по сушенето.
После ми се иска да се срещнем с приятели, ще видим...
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 04, 2014, 10:48:49 »

Много инересно ми стана за зодиите smile. Аз съм апрлилски овен, а мъжът ми е близнаци. Преди него имах ужасен опит с мъже близнаци и двулични приятелки от тази зодия, но той (за сега, хаха) проявява само хубави неща от зодията си или, както той казва, човек избира как да развие заложената склонност и да я превърне в недостатък или в нещо положително. Та наистина смятам, че много зависи от средата, в която расте човек, от разположението на другите му планети, и може би от още неща. Примерно, аз съм на 8.04, а съпругата на брат ми е на 9.04. Коренно различни сме. Аз съм експресивна, импулсивна, в един момент бях и доверчива като добродушно кученце (но човек се учи lol, определено поемам рискове и т.н., докато тя е много сдържана, тиха и всичко премисля добре преди да го направи или каже. Вкусовете ни дори са коренно различни. Но се разбираме прекрасно. Вероятно, ако бяхме по-сходни характери щяхме да сме в по-оптегнати отношения (или не).

Панди, кофти ситуация. Ако можеш да прекараш с тях определено време и после да се уединиш, за да се подготвиш адекватно... стискам палци всичко да мине добре и на двата фронта.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 04, 2014, 11:53:38 »

На мен зодиите ми станаха интересни напоследък, след като осъзнах, че нямам нищо общо с моята  blum Скоро разбарх и за асцендентите и съвсем се обърках  funnytooth Имам много приятелки, които ходят при нумеролози, астролози и т.н., та и аз се замислям. Искам да разбера с какво, според звездите, е добре да се занимавам, че съм доста объркана. Вярвате ли в такива неща?

Днес за първи път от две седмици съм сама вкъщи, та и аз като свеки се отдавам на пране и чистене  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: януари 04, 2014, 12:06:07 »

на мен астрологията само ми е помагала дотук, просто тр да си намериш добър астролог- един път в годината ми върши чудесна работа във всяко отношение.
сватбената дата ни бе подбрана така. операциите в семейството - също.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: януари 04, 2014, 12:13:35 »

Ами то не е за всеки работа, лично аз нямам търпение. Прочетох обаче книгите на Линда Гудман и това ми стига. 100% съвпадение за мен, за децата и за съпруга. Помага ми, когато няма на каква друга информация да разчитам за даден човек, как да подходя към него или какво да очаквам. Иначе гледам да не се втелясвам много в датите и кое кога да правя или да не правя. Еми е спец по тези неща, знае какво да каже и покаже. Ако на някой му помага, какво по- добро от това да иде на астролог или нумеролог. Аз бих отишла, ако трябва после да стоваря на друг вината Wink и не искам да поема отговорност. Ама те /астролози и др./само ти посочват възможности, решенията сам да си ги взимаш....Та ми се обезсмисля, защото аз /зодиакално/ всичко зная и всичко върша най- добре Wink. Случвало ми се е, когато ми е криво, без да зная защо, или съм заядлива, или съм лоша, да получа отговор от звездите. Не, че се "спирам", ама.....
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 04, 2014, 12:51:01 »

Здравейте в събота по обед!
Скачам в темата, за да споделя какъв невероятен филм гледах yahoo Не си спомням кога за последно бях толкова впечатлена от филм, но този буквално ме накара да се усмихвам, плача, замисля, развълнувам и въобще да изпитам всички възможни чувства едновременно през тези невероятни 2 часа.
Филмът се казва About time - гледайте задължително  heart
Сега отивам да се приготвя за разходка, защото времето е наистина прекрасно!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 04, 2014, 13:24:29 »

И аз четох разни неща от Линда Гудман, но и те не ми отговарят, съпружеското тяло подтвърди, не ми отговарят и нещата за асцендента, незнам дали е възможно?!?
« Последна редакция: януари 04, 2014, 13:30:21 от InLove_Girl » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 04, 2014, 13:29:20 »

има два варианта- неточен час на раждане ( дори 10 мин са от значение )
или просто трябва да ти се направи пълна натална карта при специалист и да се види от коя планета идва това разминаване. Някъде имаш много силна планета в знак, който надделява.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 04, 2014, 13:37:03 »

Явно е наистина сложно, май ще отида при спец. Мерси Емс  give_rose
« Последна редакция: януари 04, 2014, 13:40:24 от InLove_Girl » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #54 -: януари 04, 2014, 15:43:35 »

 Присъединявам се към мнението на Еми  smile Най-добре е да се направи консултация с добър астролог.
 За мен темата винаги е била интересна, но си подозирах, че без внимателно и задълбочено разглеждане и изучаване на материята, не бих се справила сама. Отидох при наистина добра астроложка (по мое и на приятели мнение) и ми се поизясниха някои неща. Разбира се, посочени ми бяха само възможностите, отговорите и пътищата са си моя задача, както svekarva отбеляза  smile
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #55 -: януари 04, 2014, 18:18:44 »

Привет и от мен!  smile

За много и щастливи години!!!!!!

Зодиите са интересна, но и не много позната за мен тема. Имах една колежка, която беше вътре в нещата и ми беше казвала, че при мен е сложно, защото се борели вода и огън - риби с асцендент лъв съм... При мен по принцип си е много сложно с вътрешните борби, така че нищо ново..  pardon   smile
А сега за About time... Снощи го изгледахме и така се наревах, че още ме държи... Филмът е много приятен и изключително "докосващ"... Поне на мен така ми подейства. Интересна хрумка, Свеж, приятен хумор, кара те лекичко да се замислиш и в един момент те разтърсва. Иве , чувствах се точно като теб и да - гледайте филма.  smile
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #56 -: януари 04, 2014, 18:44:32 »

 Астрологията е древна наука, която още в миналото и днес е напълно отхвърлена като наука. Несериозно е интелигентни и образовани хора да се занимават изобщо с хора, упражняващи подобна дейност на случайни и безразборни прогнози. Живеем в свят с изключително много постижения в науки като физика, астрономия, математика, химия..... Човекът отдавна е в Космоса и респективно Слънчевата система, последната е основа на прогнозите на астролозите. Цялата ситуация се свежда до неуки хора с комерсиални цели да упражняват астрологически познания. А други неуки хора да ги слушат и определят живота си според неуки и глупави прогнози. Глупаци слушат глупаци ! Това са несериозни неща, които се разискват в темата. Присъщи на членове на племе в Африка. Ей, живеем в 21 век !
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: януари 04, 2014, 18:57:32 »

Ще ме накарате и аз да го гледам този филм. за един ден двама човека го хвалят. дано няма типичната американска фабула. smile
Инлов, дано намериш свестен астролог give_rose
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #58 -: януари 04, 2014, 19:16:48 »

Еми , по-скоро типичен английски "привкус". Режисьор е Ричард Къртис ("Четири сватби и едно погребение", "Нотинг Хил"). Ако ти допада стилът, пробвай  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 04, 2014, 19:44:09 »

оо идеално, в този случай ме доубедихте. Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: януари 04, 2014, 19:46:42 »

Tonina, къде в Пловдив го дават и с името на английски език ли върви? Би трябвало да ми хареса, стилът на другите ми е съвсем по вкуса. Не ми се реве, гледат ми се комедии, но ще ида задължително.
Pachoran, ние пък няма да се засегнем, както и да се опитваш blum Wink
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #61 -: януари 04, 2014, 20:00:37 »

Свекърва, в Замунда го има. Не знам кога (и дали) e минавал по Големия екран в Бг. Иначе за плача, не се притеснявай. Аз съм от ревливите и нямаше начин да се въздържа в един момент. Прияна и в никакъв случай НЕзахаросана комедия е.  smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: януари 04, 2014, 20:09:09 »

Мерси, малкият го сваля и ще го гледаме още тази вечер.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #63 -: януари 04, 2014, 20:13:02 »

Тегля от арената в момента, нямам търпение да го гледаме довечера! smile Благодаря за препоръката, тъкмо си търсихме нещо свежо за гледане. Ние последните дни гледахме един куп романтични комедии и искам още! Прозрачни са като край, но са толкова леки и неангажиращи. smile

Пачоран, съветвам те да изливаш злобата си само в професионалните теми, макар че и там мненията ти са също толкова безполезни, колкото мнението ти тук.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #64 -: януари 04, 2014, 21:10:24 »

 Злоба ? Мисля ,че грешите в мнението си. Защо човек трябва да бъде злобен, не е ли по-добре да бъде обективен. Я се огледайте около себе си и посочете един мъж ! Според Вас нормално ли е в национален форум да присъстват единствено жени ! Дори и за астролози да си говорят. Мисля, че някои теми се превърнаха в кокошарник. И наистина се говорят глупости. Нищо общо с материала изучаван от 1 до 12 клас. Не, че имам нещо напротив, но не е нормално. А според вас нормално ли е ? Изразявам мнението си единствено като случаен читател на коментари. И наистина е добре да се коментират смислени неща. В противен случай е смешно. Някой от Вас да е завършил магистратура по астрология ? Къде се изучава тази специалност ? В кой университет или колеж ? Не искам да предизвиквам спорове, но като читател се възмущавам, от коментарите .
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #65 -: януари 04, 2014, 21:21:11 »

Дори няма да ти чета мнението, не си заслужава нито четенето, още по-малко отговарянето на подобни коментари.

Сядаме да гледаме филмчето, ще споделя как ни се е сторило после! smile
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #66 -: януари 04, 2014, 21:36:36 »

 Ами гледайте си филмчето, никой не Ви пречи . Останете си с него, дано е с платено билетче в някой киносалон. И не е задължително да отговаряте или коментирате. Просто всеки има право на мнение, аз изразих своето.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #67 -: януари 05, 2014, 11:12:32 »

Pachoran, уважаваме мнението ти и съм съгласна с доводите ти, че не е наука. Пък дали някой ще се възползва от нещо, както и дали ще гледа филма в киносалон с платен билет, е лично решение. Въпрос на възможности  Wink.
Ами аз ще съм вероятно първата с по- сдържан коментар за филма. Средната оценка в Замунда беше 6.5 от 10, аз давам 3. Вярно е, че не мога да влезна в тънкостите на английския и да схвана хумора, ама и романтиката не ми хареса. Вероятно защото скоро гледах филм /ще се сетя кой, стар е/, където идеята за повторното изживяване на събитията беше много смислена и силна за мен. Една жена губи при злополука паметта си и изживява непрестанно един и същи ден, като не помни нищо от него на следващия. голяма любов на мъж прави възможно да се омъжи и да има дете.  Гледала съм още 2-3 игрални филма с връщане на времето и те стоят мноого над този. Съпругът ми се отказа да гледа още в началото, малкият - към 15-тата минута. Може и това да ми е повлияло, ама по едно време превключих да си гледам за 1000 път "Дяволът носи Прада" и после довърших. Ще го гледам пак след няколко дни, вероятно сега изпускам детайли.
Днес тук е кофти време, огромното пране ще има да ми се мотае два- три дни из стаите на простирки. Ще махна и коледната украса...Явно влизам в тъжните дни на януари.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 05, 2014, 11:20:20 »

ако е на тази тематика, и аз няма да се хващам да го гледам. Защото има 3 филма, по темата, които са уникални. Мерси за отзивите smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #69 -: януари 05, 2014, 12:03:02 »

Еми, я ми ги кажи кои бяха като заглавия. Аз си го имам това да не помня и имена на артисти. Ама само при първия кадър се сещам кое как е било. Не може да се каже, че това е точно тематиката. Разглеждат се нещата от живота и евентуалните грешки, които бихме искали да поправим. Но мааалките грешчици, с леко хумористичен поглед Wink. Даже идеята е, че не можем и с връщане на времето да направим нещо значително, просто сме си едни обикновени хора, с общочовешки проблеми. Много ми е идеалистично всичко, то затова е и романтичен филм. Не се отказвай, гледай го. Хем да прескочиш дните за Ферия Wink, хахаха
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 05, 2014, 12:06:58 »

http://www.cinefish.bg/Efektat-na-peperudata-The-Butterfly-Effect-id886.html
http://www.cinefish.bg/Mashinata-na-vremeto-The-Time-Machine-id14498.html
третият не мога да се сетя името sad


п.с. този е с по-различна насока малко, но аз обожавам уди алън : http://ciiinema.wordpress.com/2011/10/23/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%83%D0%BD%D0%BE%D1%89-%D0%B2-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B6-midnight-in-paris-2011/
« Последна редакция: януари 05, 2014, 12:10:13 от emmmmmy » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #71 -: януари 05, 2014, 12:19:45 »

Да, за първият се сещам, вторият не съм гледала. Този, за изгубената памет е "50 първи срещи", сетих се Wink. Имаше и един коледен, Санта Клаус, или нещо подобно. Сега се напъвам да се сетя за един по- смислен, леко криминален Wink.
Не съм гледала Генезис, малкият го сваля сега, защото това си струвало. Ще я видим тая Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 05, 2014, 12:26:02 »

inception/генезис ( така и не му запомних името на БГ ), е един от уникалните филми за мен. Но си трябва да имаш малко влечение към квантовата физика, езотериката и т.н., за да те увлече. главният актьор ми се доказа отново с това какви филми си избира, за да играе. уникална личност.

п.с гледай машина на времето, ще ти допадне според мен поне де
« Последна редакция: януари 05, 2014, 12:27:46 от emmmmmy » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #73 -: януари 05, 2014, 12:44:27 »

Трябва да кажа, че мнението ми съвпада с на Свекърва, не бяхме много впечатлени от филма. Може би, защото има толкова по-силни от този тип, непрестанно се сещах за този:

http://www.imdb.com/title/tt0452694/

тъй като главната актриса участва и там, обаче филма ми беше нагласен с това неговото постоянно закърпване на неловките ситуации, които създаваше и как му отне прекалено много време да осъзнае, че човек понякога трябва да се опари, за да вземе вярното решение, а не някой да го върне години назад и да насочи пътя му в правилната посока, защото тогава ще липсва опита и осъзнаването за решенията ни.

Така или иначе на мен The time traveler's wife си ми харесва повече и ви го препоръчвам горещо, ако ви се гледа нещо емоциално и непредсказуемо! smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 05, 2014, 12:52:08 »

хубав разговор заформихме. на мен time traveler wife ми хареса като цяло, но ми стоеше недовършен някак. разочарова ме финала.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #75 -: януари 05, 2014, 12:57:43 »

На мен пък точно финала ми хареса, защото хем не беше хепи енд, хем не беше и ужасно тъжен, примерно като One Day (също много хубав филм според мен).

Inception е уникален филм, но той е много по-сериозен и задълбочен от тези, които коментираме в момента. И да ДиКаприо го обожавам в 2 роли - Inception и Catch me if you can.

Гатсби много ни го препоръчваха, ама така и не съм била в настроение да го изгледаме.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 05, 2014, 13:02:05 »

аз още не съм гледала Гетсби. И то защото имам толкова специално отношение към автора на книгата, че не мога да се прежаля и да се окаже че не ми харесва. а и сюжетът реално за мен е тежък , сега не съм в кондиция за драми.
наскоро по тиви попаднах на мн сладък филм-                    http://www.cinefish.bg/Izobretenieto-na-Hyugo-Hugo-id21926.html
« Последна редакция: януари 05, 2014, 13:05:25 от emmmmmy » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #77 -: януари 05, 2014, 13:09:37 »

Аз пък го гледах на 3Д - ужас Това ми беше и първият 3Д филм Май в темата сме го нищили и аз казах, че на първо място е книгата, всичко друго бледнее. В този най- добре е показан разкошът, играта също е страхотна. И все пак на мен повече ми харесва предишната версия. Вероятно съм я гледала на подходяща възраст.  Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #78 -: януари 05, 2014, 13:20:16 »

Мдам, аз последно бях ужасно възмутена от Ender's Game няма толкова слаб филм в сравнение с книгата просто, за това обикновено предпочитам да гледам филма и после книгата, че е по-малко разочароващ филма. Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #79 -: януари 05, 2014, 13:24:20 »

ейц много сте активни този уикенд smile Този филм About time ми е свален от няколко дни и чакам да намеря време да го изгледам. Иначе аз съм забелязала че всеки филм действа различно на хората, мен ми се е случвало да рева защото или съм в ПМС  cray или нещо подобно ми се слува в момента, така че не могат да се сравняват преживяванията smile

Аз съм в Македонско, и тук е студ пълна тишина и спокойствие и многоооо храна, майка ми готви по цял ден. Засега спазвам си диетата и постоянно ми се сърди Wink
« Последна редакция: януари 05, 2014, 13:27:29 от mariola85 » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #80 -: януари 05, 2014, 13:26:30 »

И ти си права, макар че вчера се разревах, понеже не можех да се сетя накъде залязва слънцето в Бургас през зимата, а филма не можа да ме разчусвтва, така че не е моя тип филм или си бях проляла сълзите за залеза вече. Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #81 -: януари 05, 2014, 13:39:00 »

Vivi20, защо, има ли случаи да залязва на изток? Wink
Да, аз затова и влизам пак, за да кажа на ivelka, че ако бях гледала филма преди 30 години, когато баща ми се бореше с рака, а аз с идеята за второ дете, направо щях да съм потресена и разтърсена от емоции. heart heart heart Много зависи от моментното състояние, прави сте. Аз, от неприятната домакинска работа, съм в по- борческо настроение. Хихи, нищо чудно да ме трогне някой революционен филм. май последно ревах на едно реалити по TLC, за сватба на ромки. Дето се вика, всеки луд - с номера си!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: януари 05, 2014, 13:41:50 »

и аз го гледах 2-3 пъти това за циганките. ужас. доста зле са си и там. кръвта вода не става де. pardon
преди ревях на  сватби, ама май вече не.  blum
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #83 -: януари 05, 2014, 14:33:34 »

Свекърва, много смешно, но толкова глупава слава богу не съм.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 05, 2014, 15:08:41 »

Чак сега се замислям защо толкова ме е трогнал филма - точно защото сега съм на вълна бебета и заради семейните здравословни проблеми. Но въпреки всичко много харесвам този жанр и макар че започва малко мудно, мисля че доста неща се случват за 2 часа, а аз обичам филми, наситени с най-различни емоции.
Относно подобните филми, които сте споменали - гледала съм всичко! Аз много си падам по фентъзи жанра, така че всичко от този тип ми допада. Към изброените мога да добавя и Click. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #85 -: януари 05, 2014, 16:53:30 »

Vivi20, казах го с най- добри чувства, само да не ти е тъжно. Най- хубавите ми години минаха в Бургас, аз също си поплаквам за онова време. Разбрах, че ти е мъчно, че дълго не си била там.....Не бих се подигравала точно с това, напротив heart heart heart
Хайде, усмихни се, чувствам се ужасно blush
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #86 -: януари 05, 2014, 17:25:33 »

Свекърва, извинявам се за реакцията, нещо хормоните ми бушуват, а и съм доста лесно засягащ се козирог.  Wink give_rose

Вчера една приятелка пусна ето тази снимка:

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1519345_643668199005388_955321073_o.jpg

И се твърдеше че е залез, а аз прекрасно знам къде е слънцето по залез, обаче през лятото, като сме на плажа и ме хвана супер срам как толкова години не съм обърнала внимание колко е ниско слънцето през зимата. После мм ми изнамери информация за всеки месец точно от къде изгрява и залязва слънцето в Бургас и се кротнах. Wink

Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: януари 05, 2014, 18:43:57 »

Момичета, днес по Нова от 20:00 (мисля), ще дават In Time (превеждат го "Дилъри на Време"). На мен лично много ми хареса и открих голям смисъл в идеята му.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 05, 2014, 18:54:20 »

дилъри на време е много як. и джъстин играе добре good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #89 -: януари 05, 2014, 19:20:24 »

 Колко филми сте обсъдили!  smile Аз се включвам за "About time". До определен момент ми беше малко скучен, обаче много се радвам, че го изгледах до края. Някъде от втората половина стана по-динамичен, а финалът си беше откровено разплакващ и трогателен. За мен огромна заслуга има Bill Nighy (не знам как се произнася името на български) в ролята на бащата  smile Препоръчвам на по-романтичните натури задължително да го гледат.

 "Великият Гетсби" на Баз Лурман е филм само и единствено за киносалон, според мен. Това е версия, която е перфектно направена за по-младото поколение - визирам от тийнейджъри на 12-13 до към 25-26 годишните. Хайде, може и до към 30 и нещо  Wink Визуално грабващ със съвременна музика. Иначе колкото и да харесвам ДиКаприо, точно в тази роля не може да се сравнява с Редфорд. Обаче Кери Мълиган е по-добрата Дейзи от Миа Фароу (макар че тя пък е по-достоверна, колкото и истерично да изглежда).

 А на който му е допаднало "In Time", може би е добре да види "Гатака" - пак от същия режисьор, но още по-хубав  smile
« Последна редакция: януари 05, 2014, 19:29:17 от michelle » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #90 -: януари 05, 2014, 20:11:39 »

Мъжете гледат волейбол, няма да стане по Нова. Май не съм го гледала Дилъри на времето. Малкият каза, че е пълен боклук, хихи, сигурно да не му преча на волейбола diablo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 05, 2014, 21:57:09 »

хубав е филмът. е, не е генезис, но е поучителен и хубаво направен.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #92 -: януари 05, 2014, 23:45:23 »

About time ми е в класацията на най-любим филм през последната година, не че толкова е неповторим, но ми дойде много навреме с посланията, които носи. И понеже детето в мен е още много живо, много ми хареса Frozen smile Два дена си пях песнички, аз не пеещата по принцип smile Много добре е дублиран на български, но и в оригинал бих го гледала. Спасяването на мистър Блек ( или как Памела Травърз дава правата за заснемането на Мери Попинс на Дисни) също беше приятно филмче, много ми хареса, че говорят на "английски" английски smile
Заради последното ми се дочете Мери Попинс, вие чели ли сте я?
 
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #93 -: януари 06, 2014, 06:43:16 »

О, нещо не ми е "у ред". Дилъри на времето категорично не ми хареса. Освен интересната идея с продаване на време, нищо друго. С Гатака просто не искам да го сравнявам, там поне има някаква мисъл и отлична актьорска игра. Определено съжалявам, че върнах с 2 часа канала и до полунощ гледах. smile Сигурно е за по- млади.....
За детските книги и децата в нас, ще е в другата седмична. heart
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 06, 2014, 09:35:52 »

Иха, колко филмчета сте обсъдили smile Определено ще погледна About time, за да се убедя сама, че вече ми зачовъркахте любопитството.

Панди, успех с презентацията и бъди сигурна, че ще се справиш, въпреки малките "ситуации". Тъкмо ще дадеш повече от себе си, като се мобилизираш smile

Milenuity, честито! Това е наистина най-прекрасният подарък, който може дядо Коледа/ Мраз да ти донесе! Пожелавам ти лека, спокойна и щастлива бременност и безпроблемно раждане smile

Ма много активни сте били smile Само да кажа за зодиите, че и аз бях луда фенка до едно време.. Резултатът е, че сега съм омъжена за телец (и аз съм телец), нещо, което никога не съм вярвала, че ще се случи. Отделно никога не се караме, не гледаме да сме кой над кого (рогата сме ги прибрали някакси).. та колкото и да е странно сме си много добре така  blum

Аз пък бързо да споделя възмущението си от продавачките като цяло и една в частност на Пиротска. Бях ви казала, че ще обикаляме за бална рокля уикенда и така и направихме. В поредния магазин пробвахме, т.е. братовчедката пробва и същевременно имаше една бъдеща булка. Беше си харесала принцеска рокля и я облече. Това, което ми привлече вниманието към булката бе емоцията и щастието, които бяха изписани на лицето й и просто ме грабна и забравих за нашата абитуриентка и дали й отива поредната рокля (всяка рокля, която облечеше й отиваше, не че е наша Wink ). Та, младоженката ме върна към моите емоции покрай подготовката и така ми стопли душата и без да я познавам толкова много й се радвах. Любовта й се виждаше, тя направо искреше от щастие! И!! Продавачката, която започна да я убеждава, че това е нейната рокля, че е прекрасна, че ще й сложи мъниста, ако иска, дантела и т.н. Момичето искаше изчистена принцеска рокля, но горната част просто не й отиваше. Точно тази кройка не бе за нея. Тя бе по-едричка и й трябваше друга горна част с друга форма. Тази я правеше четвъртита. То бе видимо, но продавачката продължаваше да я убеждава, че й стои прекрасно и бла бла.. Много мъчно ми стана, защото осъзнах, че за част от хората, работещи в този бранш е просто бизнес и ти свалят звезди, докато ти вземат парите.. Така стана и на моята сватба (е поне не с всички..). Не успях да разбера какво се случи, защото трябваше да гледам и нашата девойка, но мисля, че младоженката реши да си помисли и да поразгледа. Дано! Та... исках да кажа, че не прави чест на хора, които се възползват от щастието на хората за тяхна сметка..

Пожелавам ви една прекрасна и усмихната седмица, както и да повали малко сняг! Вече е време smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines