Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 05:20:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новогодишна седмица 31.12 - 05.01.2014г.  (Прочетена 35136 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: декември 30, 2013, 14:03:45 »

Привет в новата седмица!
Кой знае дали ще се намери някой да пише, но пък това са добри дни за размисъл за свършена и несвършена работа Wink, както и за кроене на планове.
Аз оставям добра година зад гърба си, случиха ми се хубави неща - приеха малкия син в програма за магистратура, пътувах до ЮАР, видях се със стари приятели през лятото, събрахме се цялото семейство на Коледа.....
Дано сме живи и здрави следващата година, че към декември месец се пенсионирам и трябва да си намеря някакво занимание, чака ме и 60-годишнина.
Как сте, дами?


* 122304_nova--godina-2014-g--na-ohridskoto--ezero.jpg (13.44 KB, 344x258 - видяно 2856 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 30, 2013, 14:14:10 »

свекси, то занимания бол има, ама повечето са свързани с пари. и кръгът се завърта...
явно затова повечето пресно пенсионирани хора от родата, си запълват времето с разходки- те поне са безплатни. Както и със сериали, което ми идва в повечко. И майка ми е почнала с тия сериали да се зарибява твърде много, дори на празници не ги спира. angry
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 30, 2013, 15:26:06 »

Привет и от мен,
Свекърва май наистина е време за равносметка, да можехме и ние да се похвалим с някое екзотично пътуване....smile , но ще се похвалим с най-прекраснито ни Ангелче smile
Ти не го мисли от сега за пенсионирането лелята на ММ така си мислеше, че ще почива след като се пенсионира, ей я на още и се работи и работи, че иначе и било скучно.

Минах и да ви пожелая Щастлива Нова Година , бъдете много здрави и обичани. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: декември 30, 2013, 15:42:11 »

Хаха, emmmmmy, то сериалите няма да ми се разминат smile. Да се надяваме, че ще ми намерят двукрако занимание синът и снахата. Иначе е ясно, че трябват доста инвестиции, ако се заловя с нещо.  Да не е само работата на Чудомир, дето казва "...чудех се какво ще правя като се пенсионирам, пък то - раци съм щял да развъждам". Ей, голям автор е този човек, лека му пръст!
Аз, за всеки случай, събирам модели на дрехи за животни и животински дрехи за бебета, нали щяхме фирма да правим. Те пък останалите взеха, че народиха бебета, та се оголи щатното разписание, ама поне манекени ще имаме. Wink Да го докараме до декември, трудовата кариера ще е за 2015-та. blum
Никой не ме пита, ама аз да се похваля какви подаръци имам за Коледа. Wink Имам една голяма и красива етажерка със стъклени бурканчета, пълни с подправки от различните щатове на Америка и описание, къде и за какво се използват. Имам си и парфюм, много лек и приятен, да не се излагам с моите хиптотични отрови в работно време, 5 разтегливи чорапогащника, голям размер / нашите не ми са достатъчно еластични/ и килограм киноа. Този път съм много доволна smile, сигурно съм била послушна /сиреч, кротка/.
Тук, понеже съм близко до Махалата, почнаха с пиратките. Котката само подскача от лег Wink.
emetoem, вие си имате най- голямото нещо за хвалене, не е шега да отгледаш бебе. good Ще пътувате тепърва, от сърце ви го желая. heart heart heart
По принцип и аз бих си работила сегашната работа, ама няма кой да ме остави....При толкова млади безработни, не е редно да се мотам точно аз.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 30, 2013, 16:49:12 »

хахах  браво слушкала си кротко.
като знам котката ква е лоша, направо се кефя че има кой да я постресне и нея. иначе котка да си , у вас.

еме и на теб всичко най -най  heart
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 30, 2013, 16:58:42 »

привет и от мен!!!  Christmas tree Нямах възможност по-рано да пиша, така че ще ви поздравя за двата празника

Честита Коледа -желая ви безброй мн щастливи мигове и само здраве и сбъднати мечти и цели!!!

пожелавам ви весело посрещане на новата година---
Бъдете здрави и много щастливи през новата 2014 !!!
  Good luck Flower

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #6 -: декември 30, 2013, 18:44:13 »

Да се включа и аз - честита Коледа с малко закъснение и весело посрещане на Новата година утре!
Аз като цяло съм доволна от изминаващата година, беше хубава и спокойна, надявам се и следващата да е такава.

Свекърва, хубави подаръци си имаш. Ние се бяхме разбрали с мъжа ми тази година да си купим съвсем малки неща и за мен имаше топли шал и ръкавички и чаша за чай с котки smile Ама после взех, че си подарих сама един парфюм, по настояване на мъжа ми пак, моят бил свършил.

Пожелавам ви весело изкарване утре и лека подготовка преди това Wink
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #7 -: декември 30, 2013, 22:38:12 »

Привет и от мен! smile
Тези дни и аз се замислям за изминалата година. В личен план не мога да се оплача - имах прекрасни и вълнуващи пътувания - точно както ми се беше паднало от новогодишната баница.  smile
Основното всъщност е, че отново се върнах към театъра - другата ми голяма любов.  Wink Преди време си мислех, че таза страница е окончателно затворена и нищо не може да ме накара да се занимавам с театър в България, но сега се радвам, че отново работя там, където съм си "у дома"...

Пожелавам на всички прекрасна Нова година, изпълнена с много красиви емоции!
Бъдете живи и здрави, обичани и обичащи и не спирайте да мечтаете, сбъдвате и побеждавате!!!!!!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 30, 2013, 23:03:46 »

Честита Коледа на всички! Пожелавам ви през 2014 да постигнете всичките си желания, до поставите нови цели, да бъдете щастливи, успешни и най-вече здрави!!!

Не знам как да опиша изминалата година...Беше най-вече отрезвяваща. Надявам се следващата да е по-спорна и по-мъдра  smile
Свекърва, явно наистина си слушала  smile Аз човек убивам за екзотични подправки  good
Хайде, нека всички си изкараме незабравимо утре и да посрещнем с усмивки Новата Година!!!  Party time
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #9 -: декември 31, 2013, 10:56:59 »

Весели празници,момичета!Да си изкарате страхотно тази вечер и нека посрещнем една прекрасна Нова година! yahoo
И аз не мога да се оплача от годината-започнах магистратура,попаднах сред хубави хора,започнахме да мислим за сватба Wink Да видим какво ще се падне от баницата с късмети тази вечер.
Вие как ще празнувате?Ние ще чакаме гости вкъщи,аз започнах готвенето още вчера и за днес имам съвсем малко задължения girl_wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 31, 2013, 12:04:37 »

инловче, за мен също беше поучителна година. като това е меко казано. тежка година си беше мноогоо.
чакам следващата с надежда за ново начало.
аз съм на гости - на новогодишно парти.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 31, 2013, 12:43:25 »

Здравейте и от мен в последния ден от годината!
Да, за някой 2013 беше прекрасна, за други отрезвяваща, а за мен беше меко казано трудна, изтощителна, тъжна, но пък много поучителна. Мисля, че след всичко, през което преминах, станах много по-силна, оцених важните и смислени неща в живота ми, научих се да обръщам повече внимание на самата себе си, защото понякога прекомерната грижа за околните действа много негативно на собственото ни здраве...
Да, загубих и много скъп човек през тази година, и то в един от най-трудните ми моменти - моята баба, която винаги ще нося в сърцето и спомените си heart
И все пак в последния месец на годината получих заслужен подарък - открих че очаквам дете, което е наистина прекрасен завършек на тази и чудно начало на следваща heart
Няма да говоря повече за 2013 година, започвам да мисля и говоря за 2014. Това ще е моята година! heart  Пожелавам на всички ви една ВЪЛШЕБНА, ЗДРАВА И УСПЕШНА нова година във всяко едно отношение, в личен и професионален план! give_rose
Свекърва, подаръците, които си получила са страхотни!  Bravo Това е показателно за любовта на хората около теб!
Аз съм доволна - получих скромни, но практични дарове - 2 туники за бременни, 2 книжки за бременност и бебе, меки топлинки за краката, кухненски ръкохватки и други дреболии. Вчера аз си подарих официален тоалет за новогодишната нощ! heart Мисля, че това е предостатъчно!
За новата година си пожелавам успешно завършване на планирания ремонт на новия ни дом, безпроблемна бременност, нормално и леко раждане (доколкото може  blush ) и най-здравото бебе heart
Постоянно го сънувам и си представям как ще изглежда! Изпълнена съм с любов и позитивни мисли yahoo
Надявам се не съм ви досадила с горесподеленото, но имах нужда да го направя, и то точно тук, пред вас, защото знам, че ще разберете всички мои вълнения smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 31, 2013, 13:10:08 »

Весело посрещане на Новата 2014 година на всички!!! Пожелавам, много здраве най- вече, много късмет и усмивки!!! Дано тази година да донесе на всички ни само хубави моменти, споделени с любимите ни хора!!!
За мен тази година ще си остане най- хубавата в живота ми, защото ми донесе най- ценния подарък за една жена, а именно това да стана майка heart heart heart
Свекърва, страхотен подарък, много оригинален good
Иве, емоциите около появата на малкото същество са незаменими. Радвай се на всеки един момент около бременността. После идва още по- хубавото Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #13 -: декември 31, 2013, 16:55:45 »

Празнични поздрави и от нас lol Ние ще празнуваме вкъщи и съм запретнала ръкави още  вчера, за да се получи желания ефект, но съм щастлива, че успях да намеря време и за вас. Искрено се зарадвах и на вашите радости, а лощите неща не ги мислете, оставете ги в старата година.

Явно от размяната на подаръците хвъркатите са прихванали на доста форумки адресите, похвално lol Понеже ние сме по звездните работи като се почне от сватбата, в момента гушкам едно звездно бебе с боди на звездички lol и при мен минаха щъркелите тази година и доставката е  yahoo yahoo yahoo yahoo впечатляваща.

Не мога да кажа, че това е смисълът на живота ми, моят живот и преди бебето си беше смислен и доста активен Wink, но пък определено получих един нов и важен човек в живота си, когото трябва да подкрепям докато порасне, да го науча на много неща, но и той мен също. Първите ползи за мен вече са налице - гледам на света по-малко по-различен начин от както вкъщи сме трима, научих се да оценявам малките неща, открих очарованието на това да си майка с количка в парка и се уча да бъда по - търпелива. Разочарованието да си майка с количка в София също го открих, но за градоустройствените безумия няма да ви говоря точно днес lol

Пожелавам ви прекрасна нова година и се радвам, че вече трета година сте част от живота ми!  heart heart heart
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 02, 2014, 10:20:26 »

За много години! smile Пожелавам ви да бъдете здрави, щастливи, все така доброжелателни и прекрасни другари  girl_wink

Нашите празници минаха семейно. На Коледа у дома с цялото семейство и двете племенници и голямата дандания около тях, но пък когато има детски смях.. то няма нищо по-прекрасно smile

След това пътувахме за Смолян и там празнувахме Коледа и Стефанов ден, че и именик си имаме в семейството. За Нова година отново семейно у нас с дечурлигата smile

Тази година за мен беше една от най-щастливите в живота ми, изпълнена с невероятна емоция, придружена с много притеснения и трепети, но те вървят ръка за ръка. За тази година си пожелавам да бъдем здрави, да ни се увеличи семейството и да почнем строежа на къщата ни, че с "бюрокрацията" се борим кой първи ще сдаде фронта. Е, няма да съм аз  tease (надявам се).

Бъдете щастливи, усмихвайте се и ми се иска да споделя нещо, на което попаднах вчера и ме зареди с много положителна енергия smile

"И вместо обещания и заричания за новата година, ето една по-добра идея: да вземем голям празен буркан или кутия и всеки път когато през идната година ни се случи нещо хубаво, малък жест ни стопли сърцето...въобще всяка добринка и хубавинка да записвамe на листче и да го пускаме в буркана. Така, в края на идната година, когато се прави т.нар. равносметка, ще видим колко щастлива и окриляваща е била изминалата година.
Нека в последните часове на изминалата година да не забравяме, че именно трудностите и пречките, които се опитваме да забравим, са основната причина за нашето израстване. Както казваше една баба: "Да празнуваме трудностите! "

С пожелания да пълните много буркана! give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines