Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:22:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани летни бебчета - Юли, Август, Септември  (Прочетена 206611 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #405 -: май 20, 2014, 15:23:05 »

Аз ако се прибирам, имам една приятелка, която се занимава с фотография и вече съм и споменала, че искам фотосесия, мисля че ще направи хубави снимки. smile А и ми е близък човек, а подобна фотосесия не бих направила с непознат.

М, не знам къде си ги сложила тия 12 кг! Страхотно наистина изглеждаш, аз не съм се теглила, ужас и безумие, защото вкъщи нямаме батерия на кантара, а като ходя на прегледи все не ме теглят, но вече в четвъртък ще ги помоля, че да знам информативно. Аз не бих казала, че пълнея, някъде другаде, освен на корема, но той си расте доста стремглаво, но по принцип бебата ни върви по-големичка, та не се изненадвам. Wink
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #406 -: май 20, 2014, 15:55:32 »

Ооо, какво хубаво коремче  Bravo М, да не ти е сбъркан кантара - 12 килограма?!!!
Моето коремче защо расте само от пъпа надолу, гледам и твоето, а и по улицат мамите всички им тръгват от под бюста, само на мен под пъпа. Да не е дефектно нещо?  crazy
Утре съм на ЖК, сигурно ще ми се смее докторката, ама ще я питам...
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #407 -: май 20, 2014, 15:56:22 »

Ето ме и мен летяща от щастие  chee chee chee Всички показатели са ни перфектни, всички размери са канонични (както се изрази доцентката) и няма никакви аномалии или признак за тях дори  Bravo yahoo Потвърдиха ми вече на 100%, че ще си имаме една здрава девойка и успяхме дори да ѝ зърнем личицето за малко на 4д. Доцентката каза, че по устичката приличала на мен, как успя да разбере не знам   pardon За съжаление диска, който ми записаха, не се чете и утре ще ходя да ми дадат нов.

Вече можем да почнем да мислим женски имена и да избираме колички и всякакви други нещица  yahoo

А, М, аз също бих те питала теб, но изобщо го изключих, щото когато ще съм подходяща за сесия, ти или тепърва ще раждаш или току-що ще си родила, но с удоволствие ще направим някоя вече бебешка по-натам, ако си навита  danceg Girl_hide Иначе като се сетиш за кои фотографки те радват - ми пиши на лични направо  good А иначе според мен изглеждаш доста добре и не знам как така са 12кг!! Аз до момента съм качила почти 5кг за 5-те месеца, но и на мен не ми личат все още  pardon
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #408 -: май 20, 2014, 16:00:04 »

scilla, честита девойка, много се радвам за вас  give_rose
Сега идва трудната част - да й мислите име. Ние  уж решихме за женското име, ама аз мине малко време и започвам да се колебая дали да е то. Хич не е лесна работа.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #409 -: май 20, 2014, 16:03:55 »

Noir, много ти е рано да ти е качен корема нагоре. Wink Спокойно, като дойде 25-26 седмица ще се качи, още повече че има различни форми кореми, на мен ми е любимо занимание да проверявам коремчета и наистина има доста различни форми, не мисля че има какво да го мислиш. Ако гугълнеш 21 week baby bump, ще видиш какво имам предвид. smile

Аз с името имах около 2-3 седмици супер дилема, минахме през какви ли не имена, и накрая просто ей така ми щукна една вариация на име, което обсъждахме и започнахме да й казваме така и така си остана, сега не си представям да мислим друго име, за всеки случай имаме резервно мъжко име, само за всеки случай. Wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: май 20, 2014, 16:07:57 »

Scilla, ЧЕСТИТИ РОЗОВИ ГАЩИ!!!  Bravo girl_wink Браво за прегледа smile. Само така.

Ноар, да, много ниско го нося - и аз се чудех дали е ок. Но напоследък започна малко по малко да се вдига нагоре. Но си е факт, че ритниците ги усещам много ниско и понякога като ме нацели в пикочния мехур е голям "кеф", хаха.


Scilla, разбира се! Ще направим снимки! smile Имам огромно желание.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: май 20, 2014, 16:08:47 »

Здравейте мами,
гледам, че се интересувате от фотосесии. Може да се възползвате от безплатна такава ето тук: http://www.purvite7.bg/actual/view/5277/bezplatna_fotosesiya_na_bremenni_dami.html
Аз си запазих час за 22.05. и още нямам впечатления.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: май 20, 2014, 16:20:22 »

Зори, това е супер предложение. smile И през дадения период времето го дават да е хубаво. Ще им пиша. smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #413 -: май 20, 2014, 16:38:31 »

Благодаря вииии! Flower Много съм щастлива smile

Иначе, Zori83, днес като се рових за фотографи, попаднах на тази и четох само добри отзиви за нея, страхотно!!! Ще ми се и на мен да можех да се възползвам, но не може да се каже, че съм в напреднала бременност за съжаление, но се радвам, че вие можете да се възползвате  Bravo

А сега с имената ще падне голямо мислене и умуване, сигурна съм... вече си отворих един спредшийт и понаписах няколко, които ми идват на ум  smile
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #414 -: май 26, 2014, 13:55:39 »

Здравейте!!! И аз да се похваля, поръчахме количката - Мutsy Evo в сиво  yahoo https://www.google.co.uk/search?q=mutsy+evo+grey&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ASmDU76NEIWAPYHGgLAK&ved=0CEoQsAQ&biw=1280&bih=666#facrc=_&imgdii=_&imgrc=rJ4bZBGstNIThM%253A%3BT6eLd94wRS9ezM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.bebe-best.com%252Fimages%252Fmutsy_evo_kolichka_grey_2013_1.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.bebe-best.com%252Fmutsy-evo-2013-kolitchka-sas-siva-ramka-evo-grey-p-50737.html%3B600%3B600
Нямат хубави цветове и много се колебаехме между сивото и кафявото, но в крайна сметка се спряхме на сивото. Сега съм решила да купя някоя голяма панделка за количката (все пак да си личи, че возим госпожица).
Седалка за кола взехме на Маxi - Cosi, казват, че са по-надежни от тези на Муцито.
И така първата ни голяма покупка е факт. Сега трябва да изберем легълцето. За сега съм се спряла на това, но ще помислим и потърсим още малко http://www.ebay.co.uk/itm/261230023541?_trksid=p2055119.m1438.l2649&var=560286274744&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: май 26, 2014, 14:06:09 »

 Bravo Супер, Millie, честито! И ние ще сме с Evo yahoo. Но за сега имаме само коша за новородено. Летния още няма да бързаме да го взимаме - чак другата пролет. Ох, вече нямам търпение да я бутам тая количка из парковете smile.

И ние сме се спряли на Maxi Cosi за столчето за кола - става за шасито на mutsy-то. Само че се надяваме да ни е подарък от някои от роднините. Поне те изявиха желание да ни го вземат. Wink

Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: май 26, 2014, 14:42:27 »

Здравейте мами, не бях наминавала от отдавна и сега чак ме хвана яд, че съм пропуснала толкова важни моменти за всички ви. Аз съм вече в 45 дневния болничен преди раждане. Иначе всичко купихме, подредихме наредихме и вече чакаме малката госпожица да се появи. Багажа почти е готов, но само съм натрупала всичко още не е събрано. Не ми се вярва, че времето мина толкова бързо и сме на финалната права вече. Не видях да сте обсъждали имена. Ориентирахте ли се вече как ще се казват беборанчетата. Ние нямахме колебания, малкият ни Божи дар ще се казва Теодора.
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #417 -: май 26, 2014, 14:55:45 »

Миленка, какъв цвят е вашето кошче?
Цвети, покажи някоя снимка на покупките, тъкмо да ме ориентираш по-добре какво трябва да купувам  pardon Че списъка ми е много дълъг, а тъкмо започваме с покупките. Ние също сме избрали името и при нас не е имало колебания. Нашето съкровище ще се казва София  heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: май 26, 2014, 15:23:28 »

Червено е. smile
Ние взехме количката леко ползвана, защото нова ни беше извън бюджета, така че нямахме възможност да изберем цвета на този кош. Но пък е много свежо това червено и много ми харесва. За летния после ще си изберем сами цвета.

Цветче, кога мина това време...вече си влязла в 45 дневния! smile Аз истински изнемогвам на работа и само си мечтая да дойде и моя 45 дневен по-скоро. Сега по закона на Мърфи и колежката, която от време на време ме караше и се развали колата и е същински ужас претъпканите рейсове sad. Всяка вечер  се навивам да не ми пука и да си взема болничен независимо от позицията на шефката. И после пак всичко се повтаря. Но след като днес ми се нацупи, че искам да си взема събота почивка и понеделник, когато съм на лекар, вече почти ми е преляла чашата и дори и да ми стъжни живота след като се завърна от майчинство, все по-убедена съм, че трябва един ден просто да се обадя, че съм в болнични и да не се мерна вече преди да родя...Като казах, че съм на лекар ми каза "Ми ще отидеш и ще се върнеш." (въпреки, че знае, че това са няколко превозни средства във всяка посока и ако си взема деня отпуска ще ми е много по-леко...гррррр. И за събота - въпреки че половината офис си е пуснал отпуска тогава). Но да не всявам негативни емоции в нашата хубава темичка smile.

И ние сме избрали името. Нямахме никакви противоречия.
Беборан ще се казва Даниел (но с ударение на а). smile

(прекрасни имена сте избрали!)
« Последна редакция: май 26, 2014, 15:27:49 от milenuity » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: май 26, 2014, 16:48:37 »

Здравейте и от мен, летни мамчета!  give_rose Благодаря ви, че ме мислите! Извинявам се, че липсвах толкова време и не съм писала, но гледам да ви следя редовно и днес имам време вече да дам отчет!
scilla, поздравления за хубавите резултати от прегледа!
Ние също бяхме на ФМ на 20-ти и мога да кажа, че мина добре (в предвид нашето положение). Докторите са оптимистични и изглежда (поне на този етап), че няма да имам проблеми да родя нормално. Ходихме и на ден на отворените врати в Майчин дом и съм очарована от базата им и родилните зали. Планът ни е да замина със сестрата на ММ към 20-ти юли при приятели в София и да си чакам контракциите и да родя в Майчин дом. Ако бебо тръгне по-рано - ще си родя тук в Габрово, макар, че нашето АГ отделение е в плачевно състояние, но... здраве да е и бебо да излезе жив и здрав, другото се преживява  pardon
Ние обиколихме доста магазини с милото и накупихме на бебо бодита, повивалник, протектор за матрак, хигиенен комплект, пеленки, чаршафчета 1 комплект, одеалце, играчка за леглото и други дреболии. За новия дом също купихме доста неща от Икея и Айко.
Между другото в Айко има в момента много хубаво намаление от 20% за бебешки и детски стоки, а там нещата им са много хубави. Аз чакам следващата заплата, за да си завърша списъка с покупки. За другия месец ни останаха още малко дрешки, а от големите неща - леглото, вана със стойка, козметика и аптечка и бебефон (ако останат парички  blush )
Аз имам един много хубав списък от бг мама, ако искате мога да го постна тук.
За имена сме се спрели също на Даниел (с нормално ударение) или на Павел. За Павел имам опасения как ще го наричам на галено докато е още малък и единственото, което ми идва на ум е "Павчи", но някакси не ми харесва. Иначе само по себе си името много ми харесва  smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines