Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:10:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани летни бебчета - Юли, Август, Септември  (Прочетена 206609 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #390 -: май 20, 2014, 10:44:57 »

Момичета, да се похваля, че и ние си купихме количка - много се чудих между 2, аз бях споменала едната, в крайна сметка, попаднах на другата намалена от £300 на £160 и нямаше много време за чудене повече, червена е и ще дойде след около месец. Wink

http://www.mothercare.com/Graco-Evo-Pushchair---Pitstop-*Colour-exclusive-to-Mothercare*/449993,default,pd.html

Изключително лекичка е и много ми хареса като я видях на живо, понеже не харесвам големи и тежки колички. smile

Мисля да си направя един списък и тези седмици да напазя, защото тук става много горещо, аз започвам да ставам доста големичка вече (всички на работа ме питат кога ще раждам) и ми се иска да се подготвим, защото след месец не вярвам да ми се занимава толкова. Харесала съм си този комплект, защото има всичко в него, но не знам колко ще е качествен:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004GCJF9U/ref=ox_sc_sfl_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

Или ще взема него или ще се ориентирам към друга марка. Wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: май 20, 2014, 11:06:36 »

Честито, Виви.

За комплекта - брат ми и съпругата му си бяха взели шишета на Tommee Tippee и не са доволни. Казаха, че са се скапали доста бързо.

А ти, ако планираш да кърмиш, защо са ти толкова много шишета?!? smile

Аз се надявам да мога да кърмя и ми препоръчаха да не избързвам да купувам много шишета. Трябват ми само 2-3 макс. Едно за водичка (аз мисля да му давам по съвсем малко дори и да есамо на кърма, поне след ядене да си изплакне устичката lol и едно/две за кърма, в случай, че се налага да пътувам или да съм на лекарства и да му се дава предварително изцедена кърма.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #392 -: май 20, 2014, 11:27:45 »

Не ми трябват като бройка, просто офертата е неустоима.  blum Но и аз чета смесени мнения ще взема да изчакам за шишетата, та да видим какво точно ще ни трябва, благодаря за мнението. Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #393 -: май 20, 2014, 11:31:26 »

Честито за количката! Дано се окаже това, което очакваш! Иначе промоцията е била страхотна smile

А относно шишетата и моята първа мисъл беше като на milenuity като ги видях колко са много, аз със сигурност ще изчакам до последно и си мисля, че ще ми трябват 2-3 шишенца макс. Аз също планирам и се надявам да кърмя  smile

Ние след 2 часа сме на 4д и ФМ и вече съм много нетърпелива да ми потвърдят девойката и да почвам да мисля имена и да избирам разни неща и аз  Girl_hide
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: май 20, 2014, 11:35:55 »

Ние след 2 часа сме на 4д и ФМ и вече съм много нетърпелива да ми потвърдят девойката и да почвам да мисля имена и да избирам разни неща и аз  Girl_hide

УСПЕХ!!! И на Ивелка също! Спомням си, че и нейната е днес smile.
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #395 -: май 20, 2014, 11:42:15 »

Виви, аз не мога да видя количката. Честито за покупката!!! За Tommee Tippee не съм чувала отзиви и не мога да дам мнение, но май Milenuity е права и ако мислиш да кърмиш, няма да ти трябват толкова много. А иначе тези са на промоция http://www.mothercare.com/Philips-Avent-Complete-Natural-Starter-Set/346815,default,pd.html  ,но сигурно си ги видяла. Аз купих ето тези: http://www.mothercare.com/Philips-Avent-Newborn-Starter-Set/401802,default,pd.html#avtc=86a5ead281e05925032919f58b84db7d . Вярвам, че ще са ми достатъчни.
Ние така и не успяхме да си харесаме ново жилище, което да отговаря на огромните ни претенци  crazy и за сега ще си останем в малкото ни апартаментче. Затова вместо кошарка съм решила да купим нещо такова http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Nursery/Moses-Baskets-and-Cribs/Katie-Crib-in-Natural(0073249)?searchPosition=15  или  цялото дървено http://www.mothercare.com/East-Coast-Nursery-Vienna-Swinging-Crib---White/854526,default,pd.html
Дават ги до към 6 месеца.
Виви, ти какво реши? Къде ще раждаш? Ти прави ли си whooping cough vaccine (магарешка кашлица)? Мен ме посъветваха да я направя. До колкото разбрах в България не е предлагат (или поне моите познати не знаят).
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #396 -: май 20, 2014, 11:46:12 »

Scilla късмет на прегледа!!!
« Последна редакция: май 20, 2014, 11:49:02 от Millie » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: май 20, 2014, 11:56:11 »

Millie, много е сладурчесто легълцето. И аз да се похваля, че си взехме легло и го сглобихме smilesmile


* nursery 1-1.jpg (53.77 KB, 512x384 - видяно 100 пъти.)
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: май 20, 2014, 11:57:39 »

ох, а ето ме и мен тази седмица. Направо съм необхватна...Май ми е огромен тумбака (и всичко останало, хаха), а? smile


* pregancy 26 wks-1.jpg (55.58 KB, 384x512 - видяно 99 пъти.)
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #399 -: май 20, 2014, 12:09:14 »

Леле, М, изглеждаш прекрасно!!! Какво красиво коремчеее  Bravo А стаята става супер - много красива кошарка и столът е супер!!! Честито за новите придобивки! smile И аз нямам търпение да започнем да се подготвяме, което ще стане след днешния преглед.

Millie, благодаря! smile Успех и на Ивелка и ще чакаме новини и от нея  smile

Аз днес съм се замислила за бременна+следродилна фотосесия, дори писах в съответната темичка за препоръки, но знам, че М е фотограф и ще се радвам и на нейни препоръки  girl_wink Искам да избера по навреме, за да си запазя дата за след 32 г.с. smile
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #400 -: май 20, 2014, 12:11:07 »

Честито за легълцето, много е хуваво, а люлеещия стол ми е мечта!!! Само да имахме повече място  pardon
А ти си си много добре и тумбачето е идеално  heart. Тези дни ще помоля мъжа ми да ме снима, да видите какво е необхватност!!!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #401 -: май 20, 2014, 12:13:42 »

Мммммм, много си чаровна, супер ти е коремчето! smile Моето вече ми пречи, само го подпирам на бюрото, хахах! Момичета, вие до кога смятате да работите?

Мили, благодаря за линковете, тоя стартер сет не ми харесва, защото не искам ръчна помпа, но това, което ти си взела е супер, сигурно и аз ще взема нещо такова като за първо време. За легълцето, понеже и ние нямаме много място и гледах малки легла или moses baskets, и го мислих мислих и реших, че ето това ти предложение http://www.mothercare.com/East-Coast-Nursery-Vienna-Swinging-Crib---White/854526,default,pd.html с дървеното легълце е най-добро, защото е по-отворено и ще можеш да виждаш бебето отвсякъде, иначе в тия кошове не ми харесва, че са много скрити ... лично мнение, а и според мен ще му е по-прохладно и комфортно в по-отворено легълце. smile

За раждането, клоня към България, вероятно края на юни ще се прибера. smile И последно за ваксината - четох много лоши неща, че редовно се разболяват хората като си я направят, аз карам много лоши настински - ето последната още си я влача и ме е страх да я правя, та няма никаква ваксина да си правя, аз и за флу не си правих в началото на бременността пак по същите причини и не съжалявам.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #402 -: май 20, 2014, 12:38:02 »

Много е красиво това бяло легълце heart heart. Освен това е и люлка и много бързо приспива бебета. Само не му видях теглото, дали може да се мести лесно.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: май 20, 2014, 14:30:08 »

Много е красиво това бяло легълце heart heart. Освен това е и люлка и много бързо приспива бебета. Само не му видях теглото, дали може да се мести лесно.

На племенничката е такова и не е тежко. Местят си го от стая в стая. По-удобно е, обаче, с колелца и за това сега си монтираха едни и е направо идеално. Виви, прекрасен избор smile.

Момичета, благодаря ви. Радвам се, че смятате, че все още изглеждам прилично smile. Днес се мерих и с ужас установих, че вече съм качила...12.3кг!

Столът е от ИКЕА. Уникален е! Вярно е, че е големичък, но само като го видях и си се представих как кърмя в него и се люшкам с малкия или как четем книжки smile <3.

Scilla, нямам търпение да разкажеш за прегледа!
« Последна редакция: май 20, 2014, 14:51:53 от milenuity » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: май 20, 2014, 15:05:13 »

Аз днес съм се замислила за бременна+следродилна фотосесия, дори писах в съответната темичка за препоръки, но знам, че М е фотограф и ще се радвам и на нейни препоръки  girl_wink Искам да избера по навреме, за да си запазя дата за след 32 г.с. smile

И аз много искам да си направим, но ще впрегна баща ми, а бебо ще го нащракам сама. Направо нямам търпение. Даже съм си намислила идеи за някои снимки smile.
Има две фотографки, които много ми допадат като стил, но, нали съм изкукала малко покрай бременността, и точно в момента ми избягаха имената sad. Ще ти пиша допълнително. Иначе аз трябваше да правя две фотосесии през юни, една на кумовете с тяхното бебе и още една на едни познати, но като се замисля...май-няма да съм оптимално подвижна и малко се притеснявам да не съм прекалено ограничена в движенията...
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines