Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:55:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани летни бебчета - Юли, Август, Септември  (Прочетена 206597 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #375 -: май 14, 2014, 10:07:35 »

Милена извинявай че нахлувам, но ти щом си с частен фонд разпитала ли си дали има допълнителни пакети за проследяване на бременност и раждане, ние примерно с нашия фонд имаме и излиза доста евтино, плащаш допълнителни 150 лева и си получаваш този пакет и ти ги възтновява фонда. Иначе аз примерно мога да ти препоръчам една много готина лекарка по ЗК, на 100% гледа винаги на видеозон безплатно и е много готина. Само че преглежда в 25-та поликлиника в Младост и изражда в 1АГ болница. Тя ми прави кюретажа на мен, но имам приятелки които се следат при нея и са раждали при нея и са много доволни. girl_wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: май 14, 2014, 10:16:45 »

Милена извинявай че нахлувам, но ти щом си с частен фонд разпитала ли си дали има допълнителни пакети за проследяване на бременност и раждане, ние примерно с нашия фонд имаме и излиза доста евтино, плащаш допълнителни 150 лева и си получаваш този пакет и ти ги възтновява фонда. Иначе аз примерно мога да ти препоръчам една много готина лекарка по ЗК, на 100% гледа винаги на видеозон безплатно и е много готина. Само че преглежда в 25-та поликлиника в Младост и изражда в 1АГ болница. Тя ми прави кюретажа на мен, но имам приятелки които се следат при нея и са раждали при нея и са много доволни. girl_wink

Аз точно в 1АГ искам да раждам! Как се казва?smile
Аз се надявах да мина всичко през фонда, както правех досега. Само че ЖК в Тина Киркова, с които моят фонд има договор, се била изместила в болница Сердика, с които нямат. Аз много искам докторът при който ще раждам да ме е водил поне няколко месеца, за да има по-голяма инфо за състоянието ми и т.н. Та, за това сега не мога да съм през фонда, а само по ЗК.

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #377 -: май 14, 2014, 10:36:52 »

 Offtopic
Пратих ти на лични информация за лекарката smile Ако някой друг има нужда от лекар по ЗК за ЖК за този район да ми пише, с две ръце я препоръчвам smile. Въпреки това не знам какъв е твоя фонд би трябвало поне на 80% да ти възтановят разходите ако им предоставиш фактура.Но с тази лекарка поне ЖК ще ти е безплатна smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #378 -: май 14, 2014, 11:34:32 »

М, да ти кажа честно не мисля, че има толкова голямо значение колко време те е следял един лекар, особено ако си с нормална бременност и 4 седмици да те е слядял, пак е достатъчно, стига да си при правилния човек накрая, но ти си знаеш. Виж вече, ако си с рискова бременност, сигурно е по-друго, там от по-рано трябва да се ориентира човек.

Аз да се оплача, че нещо се разболях и сега съм на чайове и разни илачи домашни и на работа не ходя, пък то взе да ми харесва да не работя и не знам как ще издържа още месец и половина на работа. Wink Все си мислех, че няма да ми се стои вкъщи, а като взеха да напредват нещата и доста се променя светогледа на човек. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #379 -: май 14, 2014, 13:14:58 »

Милата тя.....Гледай да оздравееш, тогава не вярвам да ти се стои сама по цял ден. Още малко остана Wink, пък после - цял живот допълнителни ангажименти smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #380 -: май 14, 2014, 14:08:19 »

Хехе, благодаря свекърва, то там е проблема, че не съм сама, мъжа ми работи от вкъщи и е много приятно с компания, но да ако ми е добре и съм сама, със сигурност ще е по-различно! smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #381 -: май 14, 2014, 14:14:01 »

Аз моята последна настинка я изкарах в движение като бяхме в Англия. Хубавото на това беше, че не се чувствах отпаднала или замаяна - напротив имах енергия и сили въпреки хремата и раздразненото гърло.

М, не го мисли много това за разходите - ами питай за какво са точно, все пак имаш право да знаеш... а и ако ще сменяш пак лекарката с тази в Младост, може направо с нея да се разберете. Аз също оглеждах I АГ като вариант за раждане, ти защо си се спряла на нея ще споделиш ли?

Ние днес бяхме на консултация, всичко върви по план, дори с 3 дни напред според ехографа и се оказва, че май очакваме девойка, въпреки първоначалните ми усещания за момче, по-късно преминали в такива за момиче  yahoo Аз все пак ще изчакам вторник да чуя/видя потвърждение на 4Д, така ме посъветва и моят АГ преди да се настройвам и да почвам да мисля имена smile Но все пак исках да се похваля за тази новина, макар и не на 100% потвърдена.  girl_wink Явно отъркването на свекс не успя да свърши работа  pardon  blum

В петък мисля да отидем на една безплатна консултация за курс за бъдещи родители на Диди Димова в клиника Щерев и ако ми допадне може и да се запишем с ММ. Чух много добри отзиви за тази жена и нещата, които показва, преподава и учи бъдещите майки и родители де... та мисля да я преслушам smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: май 14, 2014, 14:25:18 »

Mariola, благодаря ти за контакта!

Вив, дано бързо да се почустваш по-добре.

Scilla, страхотни новини. Поздравления за момата smile.

В нашата темичка май преобладават розовите гащи. smile
Спрях се на 1АГ защото имам много добри отзиви от там от 5 мои познати, които раждаха там в периода 2011/2013 (една роди във вода, 1 секцио и то след много рискова бременност и останалите нормално). А и от доста хора чувам/вкл. и от бг мама/, че специалистите там са много добри - както за раждане, така и неонаталните. Освен това, моят фонд ще ми покрие раждане с избор на екип в тази болница. И, не на последно място, удобна ми е като локация. Според мненията на познатите ми, условията не са зле и са доволни от грижите, които са положени за тях по време и след раждането. Знам, че ако очаквам стаи като във Щерев или Токуда ще се разочаровам, но аз не отивам на хотел все пак. От снимките на сайта им, ВИП стаите им изглеждат много добре.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #383 -: май 14, 2014, 15:53:32 »

Хехе, нека се раждат момиченца, на берекет е Wink. За вторите деца ще се постарая повече да ви повлияя.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: май 14, 2014, 16:02:38 »

Хехе, нека се раждат момиченца, на берекет е Wink. За вторите деца ще се постарая повече да ви повлияя.

Aa, за моето второ недей Wink smile. Много искам и едно момиченце след момченцето. (Да ти кажа, за разлика от в началото, сега вече ми е супер готино, че ще имам момченце първо дете smilesmilesmile )
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #385 -: май 15, 2014, 11:20:08 »

Благодаря за мнението, М! Аз чувам противоречиви мнения за Тина Киркова - хем хубави, хем не толкова, още не съм се насочила към болница или израждащ лекар, а моят наблюдаващ вече не изражда и ще трябва добре да обмисля и проуча пак... Направила съм си един спредшийт с потенциални болници, съответни цени, условия и т.н., но съм далеч от решението все още.

Аз не знаех, че преобладават розовите гащи вн ашата тема, защото никъде не е отбелязано, щеше да е готино на първа страничка да пише коя какво очаква и примерно термин? Има ли как да стане, кой е модератор тук? smile
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: май 15, 2014, 11:51:24 »

 Offtopic Offtopic
Момичета гледам, че говорите за Тина Киркова, аз родих там и съм много доволна. Цялата си бременност също проследих там.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #387 -: май 15, 2014, 12:01:53 »

Кога беше това, _perlichkata, и при кого се следи и кой те изражда?  smile
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: май 15, 2014, 12:21:50 »

На 1 октомври 2013г. следих се при д-р Катя Златева, при нея и родих, като си я избрах за екип. Тя е един невероятен човек. Толкова много мога да кажа, прекрасна  е. А раждането е най-великото нещо на света. Ако нещо ви интересува питайте smile
« Последна редакция: май 15, 2014, 12:25:02 от _perlichkata » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: май 15, 2014, 12:53:27 »

Аз не знаех, че преобладават розовите гащи вн ашата тема, защото никъде не е отбелязано, щеше да е готино на първа страничка да пише коя какво очаква и примерно термин? Има ли как да стане, кой е модератор тук? smile

 good Да, и аз мисля, че ще е супер ако може да се направи smile.

Перличке, много се радвам да чуя, че си останала толкова доволна! smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines