Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:02:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани летни бебчета - Юли, Август, Септември  (Прочетена 206621 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: март 10, 2014, 14:51:27 »

Знам, че сте на линия! И много благодаря за това!  give_rose  Както и за милите думи и подкрепата от всички!
Вече съм се убедила, че пълно щастие в живота няма и тъкмо когато всичко се нарежда чудесно, се случва нещо ужасно, което да те върне на земята към нелеката реалност.
Но това е животът - поредица от трудности и щастливи моменти (колко и банално да звучи е вярно).

А останалите момичета с летни бебенца къде се изгубихте? Пишете, давайте отчети за пол и размери, нека си говорим за по-позитивни неща в темата smile Някоя започна ли вече с покупките?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 10, 2014, 15:14:39 »

Mила Ивелка, много съжалявам да прочета през какво преминаваш. Момичетата вече са ти дали хубави съвети. Аз мога само да се съглася, че трябва да се потопиш във всяка позитивна емоция и събитие. Фокусирай дори времето, което прекарваш с татко си върху хубави неща. Разказвай му много за всичко свързано с малкото момченце, което расте в теб; показвай му това, което си купила...
Честити сини гащи.

Ние днес също разбрахме, че сме сини гащи. Не ходих на БХС2, но пък се оказа, че имам контракции и ми изписаха магнерот. Аз съм със сецнат кръст и може да има връзка - все пак нервните връзки са свързани, но забравих да спомена на лекарката, защото като видя малкото на екрана и ставам неадекватна.

Май момичетата, които искаха момченца ще имат момиченца, а тези, които се надявахме на момиченца, ще имаме момченца.

Важното е всички бебчета да са здрави!
« Последна редакция: март 10, 2014, 15:18:28 от milenuity » Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: март 13, 2014, 21:51:37 »

Иве, Миленче, честити сини гащи. Наистина аз много исках момче, пък ще си имам госпожица.
Иве, съжалявам че минаваш през такъв тежък момент, но както и другите са ти писали, можеш да споделяш с нас, ние сме тук и те подкрепяме.
Аз почнах с покупките, вече имаме шишета и биберони. Харесахме количка, но ще изчакаме още малко с купуването. Кошарата също е избрана, майка ми си идва през април и ще я вземем. А таткото се влюби в един лилав комплект за изписване и не издържа и го купихме. Май това е новото около нас. Другите мами започнаха ли с покупките?
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 14, 2014, 10:14:07 »

Иве, Миленче, честити сини гащи. Наистина аз много исках момче, пък ще си имам госпожица.
Иве, съжалявам че минаваш през такъв тежък момент, но както и другите са ти писали, можеш да споделяш с нас, ние сме тук и те подкрепяме.
Аз почнах с покупките, вече имаме шишета и биберони. Харесахме количка, но ще изчакаме още малко с купуването. Кошарата също е избрана, майка ми си идва през април и ще я вземем. А таткото се влюби в един лилав комплект за изписване и не издържа и го купихме. Май това е новото около нас. Другите мами започнаха ли с покупките?

Супер, каква харесахте? Ние само за сега знаем, че не искаме да е с малки или двойни колела, нито пък с три колела. За останалото ще ходим да пробваме различни и ще си изберем. Харесах си един модел на Chippolino, както и няколко на Chicco и Zippy. Последните много ми допадат, но не съм чувала нищо за тях. Chicco пък май са доста скъпи...

В момента проектирам бебешката стая smile Няма по-голям кеф. Влюбих се е едно креватче и направо нямам търпение да дойде юни месец и да си го вземем. Аз съм импулсивен купувач и вероятно щях да съм си го купила вече, но добре че е ММ да ме възспира. Но мисля, след ФМ, живот и здраве, да почна малко по малко с покупките. smile
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #214 -: март 14, 2014, 23:36:19 »

Milenuity честити ти сини гащи и на теб smile И аз съм от клуба на мамите желаещи момиче, но ще видим каква ще е нашата изненада  Girl_hide. Е и момче да е няма да го върна  Wink
Аз бях решила, че няма да правя никакви покупки, защото ще трябва да сменяме квартирата (надявам се в близките 2 месеца), но ми попаднаха изключително евтини шишенца на AVENT за 3.50 паунда и реших, че е грехота да не ги купшя. Ето тези http://www.northernpharmacies.co.uk/product/avent-newborn-starter-set/
Та това е моята единствена покупа.
Поздрави smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: март 15, 2014, 17:43:00 »

Millie, и аз взех същият комплект, но от Аико. Иначе бях направила заявка в Амазон за този к-т+стерилизатор на Авент и помпа за кърма за 50 лири всичко, но имаше някакъв проблем с картата ми и не стана.
За количка се спрях на Хаук Малибу XL. Лека, удобна, с големи единични колела и цяла дръжка. Сгъва се лесно и е в приличен ценови диапазон. Колебаех се между нея и моделите Аполо и Вайпър пак на Хаук, но тази надделя като я пипнах. Таткото не одобрява цвета, но на мен ми харесва, така че решението е взето  danceg
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 17, 2014, 09:46:48 »

Добро утро от мен!
Хайде и аз да се похваля с нашата първа покупка:




Количката е уникална! Функционална, лека, удобна, много сме доволни! Влюбих се в тази количка, но 800 лв. ми се видяха много парички особено сега, когато правим ремонт и обзавеждаме къща, та затова я взехме от Продавалника втора употреба, но много запазена!
tsve4e, поздравления и за твоя избор!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 17, 2014, 09:55:08 »

Ivelka, честито, това е Apollo, нали?

Момичета, страшно ме зарадвахте! Тази събота с ММ направихме едно обстойно проучване и тестване на колички в Хиполенд и аз страшно харесах Hauck Apollo и Malibu. Особено цветът coffee-lime на Малибу smile. Гледахме после и клипчетата в youtube за тях. Толкова са леки и стилни - особено малибуто. НО, едни приятели ни обърнаха внимание на нещо - че при Malibu, когато е със зимния кош е много трудно да се стигне до кошницата за багаж отдолу. Ние нея не я пробвахме със зимния кош в магазина и не знам дали наиситна е така. Но дори от клипчетата, че вижда, че на Аполото багажника е по-ниско и е по-голям. Много съм я харесала Аполо, но пък Малибу в момента е на промоция в някои сайтове за 456лв, което си е перфектно.

Цветче, пробвали ли сте Малибу-то със зимната кошница?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: март 17, 2014, 10:43:49 »

Milenity, Apollo All in One A-Tomato се води модела. Ние го взехме за 300 лева, но ако не бях намерила такава добра оферта и аз щях да се насоча към Малибуто, защото са на много по-добри цени. Наистина багажникът на нашата количка е огромен, което е супер, защото често ще ходим на пазар blum
Apollo-то май може да се намери на по-ниска цена в някои чуждестранни сайтове с посредник за доставката.
http://www.amazon.co.uk/hauck-Apollo-Travel-System-Tomato/dp/B004911BAO
Иначе цената в БГ е между 750 и 800 лева:
http://www.patilanci.bg/kombinirana-kolichka-hauck-apollo-all-in-one-chernochervena
http://www.bebe-best.com/2013-hauck-bebeshka-kolitchka-apollo-all-in-one-set-tomato-p-42054.html
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 17, 2014, 11:09:38 »

Milenity ние сме с Малибу.Удобна е,лека е,аз съм доволна,но наистина разстоянието между зимния кош и багажника е малко и по-обемни неща немогат да се слагат.Но на фона на цената и другите удобства,за мен багажника беше проблем.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: март 17, 2014, 15:59:58 »

Ради, а от колко време я ползвате?

Аз изчетох много отзиви и много ме притесни това, че има много, които казват, че им се е счупила рамката. Това си е доста сериозно. При Аполо пък пишат, че се чупели колелата и сребристата боя падала по-лесно от на билет за лотария дори. Иначе има и страшно много суперлативи, но тези коментари ме карат да се колебая.
 Днес в обедната почивка пак ги гледах и двете и не мога да преценя. Супер сладки са, но дали ще издържат едно по-едро бебе, примерно?

Също, някой има ли идея каква е разликата между Hauck Apollo 4 и Hauck Apollo 11?

Много мерси smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: март 17, 2014, 16:51:00 »

Иве, честита покупка. Много добър избор, ние се колебаехме за същата, но Малибуто надделя.
Milenuity, при първата серия на Малибу е имало дефект в рамката, но серията е изтеглена от пазара, а на всички закупени колички е направен сервиз (в случаите на възникнал проблем и получено оплакване). Това е било преди няколко години, според това, което аз изчетох. Визуално не харесах стандартното Малибу, а и е с малки гуми, аз държа поне задните да са големи. Малибу XL е по-широка и по-висока и ако е по-едро бебе според мен ще е е по-удобна, но сега се замислих, че наистина при зимния кош достъпа до багажника е по-труден, но не и невъзможен. Ти в кой сайт ги гледа на такава цена, защото по-всички магазини в момента върви около 650 лв? Тази е на която ние се спряхме:


* 201300004886_malibu-xl-kinderwagenset-fruits_hauck.jpg (20.79 KB, 336x336 - видяно 2143 пъти.)
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: март 17, 2014, 17:09:31 »

А, ясно. Това в добре. В сайта на Хиполенд са по 456, но само Малибу. За xl незнам.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: март 17, 2014, 17:48:14 »

Нашето е обикновено Малибу,ползваме го вече 8 месеца.Съвсем здраво си е girl_wink.С летния кош сме от 6-ти месец,с него е още по лека и удобна за свиване.Моя приятелка си изгледа и вдете деца с такава количка,без да е мръднала.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: март 17, 2014, 17:53:25 »

Страхотно! Значи взимаме Hauck smile
Изкушението да отида СЕГА е някак си огромно. smile

Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines