Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:12:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани летни бебчета - Юли, Август, Септември  (Прочетена 206630 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: декември 30, 2013, 13:47:13 »

Бъдещи мами, Весели празници и честито! smile
V_e_S_i, дано вече се чувстваш много по-добре.

С радост съм се записала да следя темата!  Bravo give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 31, 2013, 12:23:40 »

Мили бъдещи мами, искам да пожелая на всички ви да сте много здрави, усмихнати и позитивни през следващата година, защото за всички ни това ще е една от най-важните в живота ни! Аз лично я очаквам с огромно нетърпение и вълнение!
Ние ще празнуваме днес в един ресторант в Русе (тук сме на гости при сестрата на моя мъж) и мноого се вълнувам! Аз от утре официално влизам в 3-ти месец и 9-та г.с. Вече си имам коремче, но това е от уголемената матка и от газовете  blush Вчера цял ден обикалях да си намеря подходящ тоалет, с който да не приличам на плондер, защото аз по принцип не съм от най-елегантните  blush Вече искам да съм в 4-ти месец, защото сега изглеждам просто дебела, не бременна  Girl_hide
Доста се поизмъчих да пробвам рокли и съм много разочарована, че размер L е на изчезване по магазините  angry
Ама накрая открих моята рокля, която всъщност е по тялото, но ме кара да се чувствам едновременно секси, елегантна и горда от коремчето си. Вие как се чувствате, личи ли ви вече? Споделете вашите емоции от промените smile  give_rose give_rose
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 03, 2014, 14:07:04 »

И аз реших все пак да се запиша в темата. Още е съвсем рано и си умирам от страх, но не се сдържах smile yahoo.

Още не сме казали на никой освен на родителите.
Терминът ми е 24.08.2014 г.
« Последна редакция: януари 03, 2014, 14:20:30 от milenuity » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #33 -: януари 03, 2014, 14:08:50 »

честито и тук мила! Прекрасна новина!  give_rose Терминът ти съвпада с рождения ден на брат ми и сина му, супер хубава дата е за мен! Успех, всичко ще е ок!  good heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 03, 2014, 14:13:18 »

Благодаря ти Виви smile. Аз познавам много малко деви и не мога да преценя дали е хубава зодия (не че има значение). Баба е била дева, но тя е починала, когато съм била на годинка и половина.

Момичета, тук чета за цялото това гадене и т.н., а при мен нищо такова няма. Само съм супер уморена (направо като парцал се влача на работа) и пишкам през има няма 10 минути. Освен това не ми се яде сладко, а хляб, от което съм в шок (аз принципно мога да преживявам на шоколади и торти и почти не ям хляб). Нормално ли е да не ми се гади? Или е много рано?
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 03, 2014, 14:26:37 »

Благодаря ти Виви smile. Аз познавам много малко деви и не мога да преценя дали е хубава зодия (не че има значение). Баба е била дева, но тя е починала, когато съм била на годинка и половина.

Момичета, тук чета за цялото това гадене и т.н., а при мен нищо такова няма. Само съм супер уморена (направо като парцал се влача на работа) и пишкам през има няма 10 минути. Освен това не ми се яде сладко, а хляб, от което съм в шок (аз принципно мога да преживявам на шоколади и торти и почти не ям хляб). Нормално ли е да не ми се гади? Или е много рано?

Честито и от мен и добре дошла в темата!  give_rose
Това за хляба ми е много познато - преди бременността не ядях хляб изобщо, спрях още в тийнейджърските години и не изпитвах глад за хляб. Също като тебе обожавам сладкото и най-вече шоколада, но от началото на бременността предпочитам всякакви тестени изделия и повече солено и кисело, отколкото сладко  pardon
Гаденето при мен започна в 6-7 седмица и то само сутрин, без повръщане. Като хапна нещо и се оправям веднага.

Пожелавам ти лека и приятна бременност и прекрасен финал през август. give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #36 -: януари 03, 2014, 14:28:30 »

Интересна зодия е. smile Брат ми е страхотен човек, както и племеника ми е супер сладурче (но очевидно съм пристрастна).

Съвсем нормално е да имаш изменен вкус за храни, това ще продължи доста време. Wink

Относно гаденето ... не е рано да ти се гади, но ако не ти се гади, си супер късметлийка, приеми го като нещо хубаво, но имай предвид, че е възможно да се появи гадене, особено при консумация на определени храни или напитки. Внимавай с фрешовете и ако започне да ти се гади наблягай на препечени филийки и айрян! smile

За спането - опитвай се да си почиваш повечко и не се напрягай много и слушай тялото си, то ще те насочва много точно от какво имаш нужда.

Ако не си си взела витамини за бременни, си вземи!!! Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #37 -: януари 03, 2014, 14:30:50 »

Честито Милена! много хубава новина! Пожелавам ти лека бременост и пухкаво бебче на финала smile дано да не почне да ти се гади, аз доколкото знам почва някъде от 9-та седмица но дано ти се размине! Още веднъж много хубава новина  yahoo
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #38 -: януари 03, 2014, 14:36:17 »

 Честито и от мен и тук  smile Девите са хубави хора - и мъжете, и жените. Ще си имаш едно чудесно мъничко човече.
 Не е задължително да ти се гади. Пожелавам ти да не ти се случва. Иначе е нормално да си отпаднала и сънлива. В момента организма ти е като машинка, която работи на свръхобороти. Толкова много неща ще се променят в него, а и тепърва ще расте дребосъчето  smile Някъде бях чела за сравнение между това, което става в майчиния организъм и това, което е при интензивно скално катерене. Първото беше по-тежко  Wink

 Пожелавам ти една много хубава и лека бременност  give_rose
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 03, 2014, 14:50:22 »

michelle, Vivi20 , ivelka  mariola85,

Мерси за поздравленията и за полезната информация. Michelle, това за каретенето е супер сравнение smile. В друг ред на мисли,аз на 31ви реших да изкачвам Витоша  crazy и да ви кажа, почувствах се супер ободрена и освежена, но после на първи бях тотално гроги и спах може би 12 часа smile.
Витамини - аз си взимах фолиева киселина 800mg от лятото, но сега лекарката ми каза да я спра и да пия само Prenatal витамините. Направих проучване онлайн и си взех на Jamieson.

Да ви питам още нещо smile - Понеже ме боли главата от рязкото спиране на кафето, лекарят ми каза да си взема цикория (това е общо взето ИНКА от едно време), защото тя действала като заместител, а и неутрализирала кръвната захар (Аз ям мед като мецана и тя ми каза, че не е нужно да го намалявам много, ако пия цикория). Е да, ама сега в интернет прочетох много противоречиви неща за цикорията по време на бременност...Знаете ли нещо? give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #40 -: януари 03, 2014, 15:00:04 »

Нищо не знам за цикорията да ти кажа честно, ама съм на принципа колкото по-малко неща се пият толкова по-добре. Защо не си пиеш кафе? В по-малки дози разбира се, не мисля че е проблем. Поне организма ти е свикнал с него, а тази цикория (току що прочетох някои неща и не ми се струва много безопасна).
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 03, 2014, 15:03:04 »

ми, четох, че повишава риска от спонтанен аборт и за това... sad А все пак след като лекар ми каза за цикорията сметнах, че е ок...Поне имам списък с чайовете, които мога и не мога да пия. smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 03, 2014, 15:33:44 »

milenity, и аз не знам нищо за цикорията, но ме заинтригува със списъка с чайовете. Може ли да го споделиш?  blush Аз имам проблем с подуване на корема и запек и тъкмо днес мислех да си купя някакъв чай, но знам, че не всяка билка е подходяща при бременност. Ще съм ти много благодарна ако споделиш. АКо искаш пиши на лично Wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 03, 2014, 15:35:52 »

разбира се, ето го:

 http://www.hera.bg/s.php?n=509
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 03, 2014, 15:43:59 »

А също много ми хареса какво е споделила Michelle за храните в тяхната темичка и за това го отмъкнах и за нашата smile. Мерси, Michelle.

http://www.biberonbg.com/info/vitamini.htm
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines