Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:05:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани летни бебчета - Юли, Август, Септември  (Прочетена 205917 пъти)
 
Stefani1
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



« Отговор #630 -: септември 04, 2014, 22:03:05 »

Здравейте мами.Честити нови бебчета!Да са живи и здравички!
Аз одавна не съм писала.С бебко сме добре.Малко ме притеснява че не си изяжда цялото мляко,но доки каза че било нормално
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: септември 05, 2014, 09:23:46 »

Може би заради крачетата, незнам, но моята госпожица не може да си спи в легълцето. Постоянно се дави  и връща храна, също така много се стряска и си опъва ръчичките на горе с разперени пръсти. Първите дни ми е спала 80% на гърдите, след това започнах да я слагам на спалнята м/у нас с татко й, където поспива малко повече и то само вечер, успеха през деня не е голям и там – слагам я и след 5 мин. е будна.

И нашето бебче прави това с ръчичките; стряска се много често. Аз много се притеснявах в началото, но ме увериха, че е нормално.
При сън често Дани издава много странни звуци и пак мърда много с ръчички и крачета, и се гърчи, опъва и стене. Друг път пък спи толкова леко, че трябва да се загледам да видя диша ли. Направо си умирах от ужас, но после прочетох, новородените са в състояние на REM сън през 80 % от времето, когат спят. Т.е. Сънуват много повече от възрастните.
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines