Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:59:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 43   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани летни бебчета - Юли, Август, Септември  (Прочетена 206457 пъти)
 
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« -: декември 10, 2013, 13:15:14 »

Реших да направя тема за всички майки, носещи летни бебоци в коремчетата! Очаквам тя се напълни с много щастливи бременни, с които да споделяме заедно радостта, която малките и още неродени човечета ни дават!

И аз се записвам с втора бременност и термин 05.07.2014г.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 10, 2013, 13:18:44 »

Ей тази темичка ми е много сантиментална.Миналата година и аз бях тук.Нашата принцеса се роди на 07.07.13г.Честито Зори и дано скоро се напълни с много бъдещи мами.
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 10, 2013, 13:48:08 »

Честито, зори smile Ние с теб заедно бременеехме предния път и сега се разминаваме само с 20 дни! Леко бременеене и мноло летни мами в темичката good
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 10, 2013, 15:02:34 »

Днес тъкмо реших да се вмъкна в темата на април, май и юни. Сега с радост се записвам тук с термин 07.07. Зори, честито и на теб. Дано темата ни бързо се напълни с бъдещи мами.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 10, 2013, 19:14:06 »

Ехаа, имаме си тема! yahoo Благодаря ти, Zori83 Честито на всички бъдещи мамчета на летни бебоци smile Аз днес бях за първи път на преглед - гледа ме само с външен видеозон - видя се плодното сакче в матката, но нищо повече, защото е рано. Другата седмица ще ходя пак да ме види в четвъртък и ще пускаме стандартните изследвания. Очакван термин - 7.08.2013  heart
Надявам се темата да се напълни с още бременни момичета  yahoo give_rose Леко бременеене на всички!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 10, 2013, 19:56:01 »

ivelka, понеже много си ми на сърце няма как да не те поздравя smile много се радвам за вас smile

Лека бременност на всички smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 10, 2013, 21:35:49 »

ivelka, понеже много си ми на сърце няма как да не те поздравя smile много се радвам за вас smile

Лека бременност на всички smile

Благодаря ти give_rose Това беше много мило blush
Аз пък ти пожелавам вълшебни празници и да получиш от Дядо Коледа това, което най-силно желаеш  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 10, 2013, 21:59:37 »

Иве,аз някъде ли съм пропуснала тази новина ,но е страхотна.Поздравления и лека бременност.Много ,много се радвам за вас.Бъдете щастливи всички!Сигурно е голяма радост вкъщи.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 11, 2013, 15:50:39 »

Иве ще споделиш ли как се развиват нещата с шефа ти? Може да е малко нахално, но ми е интересна развръзката.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 11, 2013, 22:14:50 »

Иве толкова много се радвам за тези хубави новини.Направо тази година все чакани бебета се появяват.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 12, 2013, 10:54:05 »

Благодаря ви  give_rose Определено си го почакахме повече от година, но... хубавите неща стават бавно, а чудесата - по Коледа  yahoo
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #11 -: декември 12, 2013, 11:30:24 »

 Ах, че хубава тема  smile
 
 Зоренце, честито мила! Едва ли би могло да има по-нежна и добра бъдеща майка от теб. Много се радвам  give_rose

 Ивелка, честито ти дребосъче  smile Наистина чудесна предколедна изненада  smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 12, 2013, 12:45:55 »

Ехеее, най-накрая и темата на летните бебета е пусната:) yahoo Записвам се и аз с термин. 02.07.2014г. Пожелавам на всички мамчета лека бременност и прекрасни бебоци на финала:) Baby_b  Baby_G

Вчера бях на втори преглед - всичко е наред, сърчицето тупка, мърда с ръчички малкото човече и се върти навсякъде  danceg Отговаря си на седмиците и общо взето това е. С килограмите съм +2 от миналия месец, но не ме учудва - аз и с първата бременност си качвах, въпреки че не ядях много. Важното е, че от всичките 25 кг отгоре, преди да забременея сега, бях свалила всичко, че и 1-2 повече. За това не се притеснявам сега, ще му мисля после, ама няма и да се тъпча де.

Иначе симптоми нямам никакви, все едно не съм бременна и миналия път така бях. Да се надяваме до края да е така. Единствено коремът вече ми личи доста, ама аз винаги съм си имала шкембенце, та сега просто не мога да го прибирам.  sarcastic

Хайде мами, включвайте се по-често и да споделяме емоции!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 12, 2013, 12:50:11 »

ivelka  yahoo yahoo yahoo , "размазах" се от щастие, виждайки те тук!  heart kiss2
МНОГО СЕ РАДВАМ! МНОГО!!!  Sunshine
Честита темичка и лека бременност на всички! smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 12, 2013, 16:41:07 »

Много се радвам да прочета, че и тази тема се запълва yahoo Пожелавам ви лека и успешна бременност и най-послушните и щастливи лятно-есенни бебета на финала!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 43   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines