Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 20:31:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декемврийска седмица: 9 - 15.12.2013г.  (Прочетена 26363 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 15, 2013, 11:20:16 »

аз днес съм на домашен режим- банани, чай за силни нерви и писане на статия. Hmmm
Котка да си в този свят ехххх, особено при Свекси.
утре пак съм на концерт и ми е много кеф CHEERS
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #61 -: декември 15, 2013, 11:56:51 »

Докато готвех празена супа и кълцах прясно зеле, слушах интервю на Опра с Дипак Чопра. Просто съм разтърсена.....
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: декември 15, 2013, 12:22:11 »

Ехоо,момичета кажете ми някоя рецепта за коледни сладки,ама като за начинаещи,без мъфини (тях си ги знам)  Wink
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #63 -: декември 15, 2013, 13:54:06 »

Свекърва, попаднах случайно на този сайт и ми допадна за подарък http://31dni.com/?page_id=155&category=1&product_id=5 . Има и вариант с 31 пакетчета за чай, но моя мъж не го обича. Бонбоните колко са белгийски и австрийски не знам, но пък той не е с чаааак толкова изтънчен вкус, така че и да се поукрасили малко в обявата, за мен не е проблем (и за него Wink). Вече съм запазила час за татуировката, в петък ще е, споко, на мен ще ми е пета, аз ги обичам pardon. (януари обаче смятам да си запазя час в Пикасо в Пловдив да си залича едната, защото изработката вече ме дразни страшно много и не може да се поправи). Даже снощи по време на вечерята повдигнах уж случайно въпроса за тази негова песен, какво е вложил в заглавието и т.н., за да съм сигурна, че и за двама ни това ще бъде нещо силно. Сигурна съм, че въобще няма да го очаква  danceg. На жените от негова страна този път се отчетох адекватно. На младата взех луксозна книга-албум с рецепти на 500 десерта, които трябва да се опитат на всяка цена (тя обича да прави и да яде сладки неща) и луксозна козметика за коса, като аз не успях да присъствам на празника и, понеже имах късно работно мероприятие, но по телефона като я поздравих, беше въодушевена от рецептите. На възрастната - след като собственият и син ми каза, че независимо колко скъпо нещо и подаря, ще си остане в опаковката (мислех за одеялото с ръкавите, но тя щеше да продължи да си ползва старото родопско одеяло) и реших да е нещо супер практично - топла вълнена грейка (понеже тя е пушач и излиза да пуши на терасата) и когато да я видя вече, тя е все с нея вкъщи, което мен лично много ме радва. И още нещо, но не знам дали се ползва или е в опаковката. Така, че свекърва, с малко помощ от форумска страна, с малко мислене и ровене този път ми се получи, но много е трудно, когато не знаеш този човек какво най-много харесва, от какво се вълнува. Сигурна съм, че и аз съм трудна за тях. Обаче сега съм загряла и ми е много лесно вече с коледните за всички girl_wink, направо нямам спиране!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #64 -: декември 15, 2013, 18:31:36 »

Моите не ядат друг шоколад освен натурален над 75 %, а съпругът близва с върха на езика си едва- едва мед. Но пък тези бонбони ми промениха концепцията - късметчето да е вън от шоколадовата фигура, а не вътре. Дълбоко се замислям дали да не опаковам какаови зърна и канела.....Пише, че може да се дъвчат, аз не съм опитвала. Не ми се иска да правя нещо аз лично, защото са от хората, които не обръщат внимание на ръчната изработка. Ама ще видим, сърбят ме ръцете  Wink
Браво, че твоите подаръци са донесли радост и на теб и на роднините по мъжка линия. heart После ще споделяш и подаръците за Коледа какви са били, всяка идея е важна.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines