Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 13:30:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декемврийска седмица: 9 - 15.12.2013г.  (Прочетена 26399 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: декември 13, 2013, 19:46:39 »

О, аз май съм прекалено неромантична, че стих по тялото ми напомня за онзи виц, дето една мацка прочела на достойнството на един мъж "ам  дам" и въртейки закачливо очи го попитала какво значи това. той с пълно безразличие отговорил: Ами нали съм моряк, написал съм си Амстердам, но когато е в спокойно състояние, само това се чете." На мен ми дай щуротии да измислям, разни романтики ми са по- трудни. Първото, което ми хрумна, е че бих избягала от условието за 20 лв., като задраскам цената на етикета и напиша "преоценено" или "нова цена".
Сега сериозно: не е романтично, но е нестандартно - Ина /майката на Марта/ беше водила Фабио на ресторант, където сервират в пълен мрак и тишина. Сервитьорите са със специални очила, другите нищо не виждат. Представям си, какво необикновено преживяване е. Към нашата действителност това може да стане с превръзка за очи, че и на вечеря в домашни условия. И тогава да му прочетеш стихотворението.
Иначе  можеш да му подариш флашка със стихотворението на ppt, с музикален съпровод. Щом си обича семейството, направете клип с малкия - ти говориш, той тропа с пръстчета, или нещо подобно. Пък за опаковката на флашката, ако обича шоколад, може да му купиш нещо от магазините за ръчно направени бонбони и да я пъхнеш вътре.
Хихи, горкото момче, то кого ще пита heart heart heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: декември 13, 2013, 19:55:02 »

Забравих да кажа, че книжката и аз я купих. Пише, че е за деца над 6 години. Двойно по- голям формат е 5лв. по книжарниците. Много по- разумно щеше да е да изпратим пари по сметката на отец Иван, ама на. Подпомагаме разносната търговия. Пак добре, че и част отива за там. То така се продава най- добре, учат се хората от рекламите за памперси.....
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 13, 2013, 22:10:11 »

Здравейте мили дами... give_rose
Аз изчезнах за доста дълго време от форума, но покрай годишнината на сватбата си препрочетох цялата сватбена темичка и установих, че много ми липсвате! Вчера украсих елхата и ми дойде коледното настроение!
Прегръщам ви!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: декември 14, 2013, 08:43:27 »

InLove_Girl, ти също много ми липсваше heart heart heart Дано сега, след активния сезон, си по- свободна и имаш време да се обаждаш. Вашата сватба ще я помня с онази щура разходка в небето и най- неочакваните снимки. Все едно вчера се женихте. С теб изчезна и другата бургаска сладурана - Росита. Имахме интересни разговори....
Елхата ти е много хубава с това пластово цветово решение good. Няма съмнение, че ще внесе коледния дух в дома ви.
Аз още не съм се задействала коледно вкъщи. Днес ще чистя и тогава. Децата /лично моите 2 Wink/ си идват в края на седмицата в един и същи ден и вече започвам да се притеснявам покрай изхранването им. Мъжът ми ме будалка, че чистя, все едно ще имам проверка от санитарните власти, а съм задръстила хладилника и фризера, все едно ще му гостува цял полк yahoo. Хихи, имам и програмата на младото семейство, но няма да се ядосвам, няма и да организирам сбирки на родата. Имаме си приятели, с тях ще ни е по- весело.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 14, 2013, 09:36:20 »

добро утро
как сте днес?


Вчера ходих на гости при моята приятелка, която скоро ще ражда и ни беше много приятно, взела съм й различни дрешки, но няма да ги подарявам наведнъж  smile наговорихме се надълго, нашироко  Wink по женски му.
Взехме си с милото билети за Замръзналото кралство и нямам търпение вече  danceg
Активен
anellly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 630



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 14, 2013, 09:47:33 »

Здравейте, не е по темата, но много искам да се обърна към вас за малко помощ 
Една кауза, която ще бъде в помощ на Вокална група "Искрица".
Това е линка http://promeni.kazanlak.com/page-17.html който иска може да гласува.
Благодаря на всички отзовали се!   give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 14, 2013, 10:00:50 »

Гледам няма кафенце още в темата, затова ето..


Благодаря за милото послещане свекърва smile  give_rose Роситка не съм я виждала от лятото, но разбрах, че има много новини около нея. За тях се надявам да разбера в понеделник, когато се каним да изкараме цял ден в сладки приказки  yahoo Ще й предам, че ти липсва  good
На работещите пожелавам един ползотворен ден, на почиващите - приятна почивка! Аз отивам на интервю за работа, но не знам дали да ви моля за стинати палци - нещо не съм ентусиазирана  nea  Сега точно предколедно изобщо не мога да си събера акъла за интервюта, но се налага явно  blum

Прекрасен и усмихнат ден пожелавам!  give_rose
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #52 -: декември 14, 2013, 10:39:03 »

Инловче, така се радвам да те видя отново give_rose явно си ми прочела мислите - тъкмо онзи ден си мислех за теб smile Надявам се по-често да виждаме тук, пък за интервюто - сигурна съм, че ще се случи това, което трябва!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #53 -: декември 14, 2013, 11:06:33 »

Привет на всички в тази работна събота smile . Аз си пуснах отпуска че няма никъкв смисъл да работя нямам в събота работа, и днес деня ще ми мине в разкрасителни процедури за коледното парти довечера  danceg

ratatui Къде е даде отчет от изпита? добро лошо тук сме за теб smile

Аз виждам че вчера сте говорили за даренията от картички и подаръчета, ние също правихме такива изделия на работа и ги продавахме на коледен базар и много добре се получиха на всички изделията освен моето, срам ме беше да го показвам но то взело и се продало пък  shok. Иначе най много ми харесва инициативата в нашата фирма която се спазва във висчки офиси на коорпорацията, в която даряваме труда си а не пари. Тази година почистихме и боядисахме училище за незрящи деца, и много е хубаво да видиш президента на компанията билионер, хванал четката с боя до теб и боядисва най-усърдно от всички. В Гватемалския офис даже построиха училище миналата година.

Приятен уикенд на всички
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #54 -: декември 14, 2013, 12:07:25 »

Добро утро blum! В неочаквано добро за работен съботен ден настроение съм! И как да не, като измислих коледния си подарък, с който не знам колко ще зарадвам мъжа си, но може и да го втрещя girl_wink. Значи, свекърва, стойността от 20 лв. беше умишлено и символично определена, защото всеки може да купи хубав подарък за 200 лв., обаче на мен ми липсва времето, когато нямахме пари и си подарявахме стихотворения или кръстословици, с думи от важни за нас места, песни, спомени, или книги, които сме видели в някой романтичен филм и т.н. Тези спомени не са с мъжа ми, понеже най-романтичното нещо, което той е правил за мен е да ме извика на карамба в полунощ долу пред блока по пижама, за да ми подари картина с пеперуда (обожавам неща с пеперуди heart) за настъпващия ми в тази минута рожден ден. Но това беше преди да заживеем заедно и преди да се оженим, така че не искам ежедневието да ми удави спиращите дъха моменти  girl_wink! Поне не още. Затова реших да му подаря кутия с 31 шоколадови бонбони, като във всеки има късмет, рамка за снимка - на едната страна ще бъде наша снимка, на другата стихотворението и...идва ред на щуротията ми - татуировка със заглавието на негова песен. pardon Или много ще се трогне, или ще има  Oh my ... и после  beating, понеже преди време ми беше казал да преустановя тази си дейност smile. Хубав ден на всички чистещи, работещи, празнуващи, явяващи се на интервюта и ..........!
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 14, 2013, 12:41:53 »

Здравейте и от мен!Аз изпратих мъжа ми при родителите му (че нещо не ми се пътуваше),детето е при моята майка и аз съм се отдала на чистене,ама вече се поуморих и викам да си почина.А какъв по-добър начин за почивка от преглеждането на форума  Computer.Аз вече избрах подарък за мъжа ми,даже съм го поръчала.И аз като  La_Fleur гледах да е до 20лв,че бюджета напоследък хич го няма,но много обичам да получавам и също да правя подаръци.Той моя хич не е романтичен и доста се чудих какво да му взема,че да се зарадва и реших да е нещо за колата-MP3 трансмитер.Дано да му хареса,ще видим.Вече нямам търпение да дойдат празниците,това е любимия ми период от годината.
Хубав ден на всички!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: декември 14, 2013, 17:21:29 »

Тук съм, ама интернета нещо днес го нямаше.
Веднага давам отчет от вчера- БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА!!!
Вчера влезнах в първата група, изтеглих си въпросите- единият беше този който най-много исках да ми се падне /приготовление и опит/, а вторият беше доста гаден /изменение на обвинението/. Като дойде мояред да стана и гадната преподавателка, я викнаха и излезна /това се случва сигурно един път в хилядолетието/ и така ме изпитваха само съдииката и другата професорка.
И стига съм ви занимавала с глупости, РЕЗУЛТАТА е 5ца. Като само да кажа, че при този изпит обикновено борбата е за 3, максимум и много рядко 4.
Доста ми е тъпо, че моето мило патенце не успя и той да си го вземе  cray
Искам и нещо, което на тези които вярват в знаци може да им се стори интересно. В сряда, деня преди писмения изпит, точно пред хотела черна котка ни мина пътя, аз си помислих, че това е знак че ще ни върви, а патето точно обратното "ей, сега ли намери тая котка да пресича shok angry". На следващия ден след писмения изпит пак видях черна котка, може и същата да е била. Устния изпит беше в петък 13 и когато ми връщаше книжката, като попита за датата, съдията каза "На някой им върви на петък 13!"
Това е отчета, малко дълго и отегчително стана, ама исках да ви се похваля!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 15, 2013, 00:48:55 »

Честито ratatui smile Браво на теб , за патето - здраве да е, изпитите няма да избягат smile


InLove_Girl, много се радвам да те видя, винаги ми носиш положително настроение smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 15, 2013, 01:39:11 »

Здравейте лейдисс  give_rose
 Днес на интервюто беше пълна смешка, та доста се позабавлявах с дамите работодателки  Wink За сметка на това сега се прибирам от женско парти и съм много доволна  smile С няколко приятелки  се събрахме по женски, тъй като мъжете на всички са по коледни банкети извън Бургас, и ние решихме да не оставаме валат  blum Всяка приготви нещо вкусно и донесе по бутилка вино и така  smile Повечето обаче са мами и доста бързо овяхнаха  pardon Сега на мен не ми се спи, пия червено вино и се ровя в нета - голяма скука без мъжо  blum
Alleksia, много мили думи и аз се радвам, че отново мога да се включа  heart
pandapanda, радвам се че е така. Напоследък съм още по-положителна, може би заради празниците  DEER
ratatui честито! Радвай се за успеха, а половинката пак ще се яви, няма къде да ходи  smile

За подаръци - решихме да не си подаряваме нищо, а да си купим подарък за вкъщи - телевизор, че сме с един, който е взел дал  nea Покрай него милото може да намаже PS3, но все още го обмислям - той го заслужава, но да изплащам една година някаква игра...още ми е чуденка huhhuh.gif

Пожелавам прекрасна вечер на всички!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #59 -: декември 15, 2013, 09:31:32 »

La_Fleur, това, с татуировката е супер /макар и мен да ме свива стомахът/! Кажи от къде и какви са бонбоните. Аз ще купувам на нашите младоженци такива от една работилница за шоколад, но са много скъпи и щях да се огранича до 3бр. /имат три години от сватбата  на 23-ти/, но 30 ми харесва повече. С какво се отчете пред свекървата и зълвата? Питам не толкова от любопитство Wink, а с явното намерение да крада идеи.
mariola85, ние сме учили Марксизъм и Ленинизъм в 11 клас и знаем, че парите са овеществен труд Wink, така че няма голяма разлика. От Ленинските съботници и бригадите за помощ в селскостопаннските работи си имам спомените за работа рамо до рамо с най- големите шефове Wink. Един басейн, правен при такива условия, скоро изкъртиха с триста зора, защото хич не става хора, дето не го могат да го правят...Виж, боядисването е друга работа, няма кой да пострада. Хихи, това също съм правила с майки в градината на големия син, ама пак беше преди 90-та. После паважът и тревата стояха изпохлепани години наред. Това исках да кажа, хубаво е да положиш труд, ама да положиш такъв, какъвто можеш най- добре. Все едно мен да ме накарат да пея....определено ще си отварям само устата, иначе ще преча на тези, които могат. Когато е за вътрешен базар /във фирмата/ е същото като рисунките на децата ми, остават си за вътрешно ползване и това вече е чудесна идея. Даже и ще наддавам, за да дам повече средства.
Засегнах темата, защото си мисля, че учителките можеха да измислят нещо друго, което да продават децата, или поне да рисуват само тези, които могат, или най- лесно - да продават само най- хубавите картички. Така и можещите деца ще имат стимул да се развиват и след време да искат да получават възнаграждение за нещо, което може да се оцени. Та в този ред на мисли, стигам до извода, че продаването на книги /пък и купуването им/, не е толкова лошо.  Wink
Аз изчистих вчера една част от къщата, днес продължавам. Съпружеското тяло също ще помага, че днес не е на работа. Само котката ще мързелува. Права е Виви, котка да си в нашето семейство. За да не се стресира от силния шум на прахосмукачката, даже я местим в стаята на майка ми, че иначе пощурява и скача да ни дере. Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines