Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 00:37:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декемврийска седмица: 9 - 15.12.2013г.  (Прочетена 26420 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: декември 10, 2013, 10:14:13 »

На 20-ти. Не е лесно, защото е със същите деца от 6 години /тогава дойдох на работа тук/ и трябва всеки път да е нещо ново и различно. Иначе на мен ми доставя удоволствие, а и децата са най- благодарния "материал" за работа. Радват се на всичко, дори само да побеснеят за час - два Wink. Аз пък съм много горда, когато им хвана модата.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 10, 2013, 20:44:48 »

Здравейте!  give_rose мерси за темичката

хаха тая песничка я танцувах един път, наистина малко е спорна откъм мелодия и танци, но пък е забавна;
Аз не знам дали ви споменах, че от известно време ходя на народни танци и много ме зареждат  heart научих и нови хора  smile че преди това не бях мн.добра;

Хубава топла вечер
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 11, 2013, 09:24:02 »

Добро утро, момичета!
Последите седмици не съм много активна, но то е защото утре и /ако утре мине добре/ други ден с патето ни предстои най-трудния държавен изпит. Понеже знам колко е силна форумската подкрепа ще си позволя да ви помоля утре и най-вече в петък да стиснете по едно палче за нас.
Благодаря!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #18 -: декември 11, 2013, 10:01:30 »

ratatui ще стискаме и по краката, да си вземете изпитите и да си починете прекасно за празниците smile

Аз тези дни нямам никъкво време да се включа, клиентите са на посещение, наех нови 20 човечета и ми е луднала главата smile

Отгоре на всичко организирам им традиционния месечен обяд, този месец ще бъде Немска кухня ( т.е вурстчета, картофки и щолени lol) поръчах им коледни тениски, организирах им Secret Santa, сега трябва и за празниците храна да им измисля и черешката на тортата е фирменото коледно парти в Събота, темата тази година е черно и червено. Така че svekarva ти за малки дечица аз за големи дечица организирам smile

Усмихната и уютна седмица на всички  drinks I-love-winter DEER christmoose gcrst
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 11, 2013, 13:43:40 »

рататуй, стиснати палчета!
мариола, мн интересно звучи, иска ми се да работя при теб  good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 11, 2013, 21:23:45 »

Здравейте,

Аз вече съм много коледно настроена и ме мързи за всичко на работа. Мога да мисля само за подаръци (за мен и за съфорумката, на която съм снежанка), картички и какво ще готвя на Бъдни вечер smile

ratatui, стискаме палци, да ги разбиеш  Yes


mariola85 ми е голям пример като става дума за рабора, направо ЕВАЛА, както се казва  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 12, 2013, 11:37:03 »

девойките нещо ви няма днесссс.
аз пък намерих един коледен маникюр и ще ви го покажа. smile харесва ми зелената му част, тази със сребристото май не са я добре изпипали.

Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #22 -: декември 12, 2013, 12:18:46 »

Аз пак опирам до темата, като ми залипсва музата blum, но така и така сте на вълна фирмени празнични организации, случайно някой да има готов (само като идея да прочета) поздравителен адрес с икономическа насоченост (т.е. към бизнеса) или въобще да му хрумва нещо, че от всичко най-много мразя да пиша клишета tease...
« Последна редакция: декември 12, 2013, 12:22:46 от La_Fleur » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: декември 12, 2013, 13:04:06 »

Привет на всички, коледно и неколедно настроени дами!
Аз съм от вторите, не ми е коледно  sad, ходи ми се по любов Wink. Вероятно "прегорях" с много по- ранната мисъл за Коледа и подаръци... и сега няма за какво да мисля, освен за глупости в личен план. И снегът взе, че се стопи и стана киша. Ядосаха ме и колежките с часа на детското парти. От миналата година стана ясно, че 14ч. не е удобен час, защото децата първо са кисели, когато не са спали следобеден сън, второ, майките трябва да ги взимат от градината по обяд и да ги водят в службата почти два часа преди тържеството и трето, за останалите хора това си е работно време и цялата дандания ги изнервя. Предложих или да е в неработен ден сутринта, или да е след работно време, примерно от 16:30 часа. Че като скокнаха....аз, като нямам малки деца и не зная колко работа имали те вкъщи и колко много трябвало да бързат, ако е след работа, а пък в почивните дни щели да водят децата на село. Ама и аз защо ли се впрягам толкова, вместо да "отбия номера" crazy
emmmmmy, на мен ми идва доста тежък този маникюр с лепените камъчета. Нарисуван щеше да стои по- добре.
ratatui , мисля за вас и утре ще мисля със стиснати палци good
_Ezra_ , много величествен тоз котак, прилича ми на руски мужик heart
La_Fleur , при нас шефът си ги мисли тези неща. Виж по списанията Мениджър или Капитал, може да има някое клишенце. Ако ми остане време, ще потърся и аз.
« Последна редакция: декември 12, 2013, 13:05:40 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 12, 2013, 13:31:14 »

свекс, я ги  пусни да пасат. после те ще си доукротяват вкъщи децата.
и на мен ми се ходи, ама не по любов, а по културни прояви плюс платонична любов  diablo, зимата ме сдухва яко. намерих си поне 4 такива безплатни до края на декември, а за после ще му мисля, както дойде.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: декември 12, 2013, 14:49:56 »

Хихи, то и аз съм за платонична любов, но за всеки случай ще си купя ново бельо Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 12, 2013, 15:01:47 »

Хихи, то и аз съм за платонична любов, но за всеки случай ще си купя ново бельо Wink
са ше ме  накараш да си сложа комплект бельо за някакъв концерт хахаха.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #27 -: декември 12, 2013, 15:10:19 »

Хаха, Свекърва, не забравяй, че на Бриджет Джоунс и се отваряше парашута само като беше с големите гащи, така чееее това ново бельо е опасно! Wink

Много ми се спи тия дни, направо едва гледам ... и тия дни ще има разни предколедни мероприятия как ще стоя будна, не знам! На работа ми се спи, вечер заспивам пред телевизора ... остарявам ми се струва ... може да започна някакви витамини, току виж помогне.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: декември 12, 2013, 15:35:06 »

Ух, не се сетих.....Няма да си купувам тогава. Обаче си сложих ярко червило и заприличах на стара чанта diablo. Още повече се ядосах, ще погна някого. Мъжът ми е в командировка, котката бяга и дере, май ще го отнесе майка ми. Дишам дълбоко, ама издишам неправилно Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #29 -: декември 12, 2013, 15:44:45 »

А само без агресия! Хапни си нещо сладичко, ще ти олекне! Wink И котката щом си успяла да разстроиш положението е сериозно (или тя по принцип е зла?), може и едно аперативче да си пийнеш, хихи. Wink Аз как бих се зарадвала на едно греяно коняче ... ма е рано тук още.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines