Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 07:42:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декемврийска седмица: 9 - 15.12.2013г.  (Прочетена 26401 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: декември 09, 2013, 12:11:26 »

Пак е понеделник, пак слагаме ново начало на седмицата!
Нека ни е спорна, с повече усмивки и добри вести.
Да се похваля как е служебното коледниче, пък и да видите че нямаме решетки на стаята след ремонта и новата дограма. smile Имаше мъгла и не се вижда черешата, но ще  снимам пак.
Сега да попитам за една песен. Пускат я по сватби, специално за деца. Те се нареждат на влакче да танцуват и много и се радват. Искам да я намеря за партито на децата на нашите служители. Чудя се с какво ще ги занимавам.....Повечето ходят на детска градина, там също ще имат тържества. Отделно майките им ги водят по детски центрове и всичко им е известно. То и няма бюджет за аниматор..... трябва да се справям сама. Изрових две жаби, една лисица и една катеричка за куклен театър от играчките на моите деца. Смятам да се опитам да направим някаква пиеска по техен сценарий и да им покажа как се движат куклите. Ако видя, че им е интересно де. Иначе ще бесуват. Миналата година пускахме 10000 пъти гангам стайл, каква е модата сега?


* kolednik.jpg (55.4 KB, 628x472 - видяно 480 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 09, 2013, 12:19:40 »

свекси, пак са те хванали да работиш. аз не мога да помогна, но успех!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 09, 2013, 12:26:19 »

Свекърва, да не търсиш тази песен http://youtu.be/H5avSQbAw-w  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: декември 09, 2013, 12:56:47 »

Mrs.™, много те обичам /и не само заради песента/, тя е!!!! yea Кой да предположи, че през горещите дни ще им пускат песен за делфините на хлапетиите. Гледам, има и стъпки за разучаване, направо ще утрепем един час Wink. Обаче ми звучи малко чалгарски, да не ме линчуват майките crazy
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #4 -: декември 09, 2013, 13:36:54 »

Да, точно това е танцът и на мен ми звучи адски чалгарски и затова хич не го харесвам, но пък децата много му се радват, ако можеше музиката да е различна щеше да е супер!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 09, 2013, 13:41:11 »

мен пък ми звучи леко руски стил, не толкова чалгарски . странна работа.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 09, 2013, 14:00:18 »

Аз не знам какви ще са децата, но Сиана специално се радва изключително много на балони и топки - друго не й трябва.  girl_wink Та ще е хубаво да има пръснати балони в различни форми/цветове smile Друго, което е "на мода" при нея е песента на гуменото мече от рекламата за Jumbo.
Ето тук я има в оригиналната английска версия: http://www.youtube.com/watch?v=astISOttCQ0
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 09, 2013, 14:02:42 »

моята приятелка, син й е на 4. казва че пеел и нощем и денем тази джъмбовска мелодия. явно е на мода.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 09, 2013, 14:24:05 »

Здравейте smile

Аз също познавам едно четиригодишно момиченце, което нон стоп слуша песента на мечката от Джъмбо. И танци си има за нея smile

Аз днес не съм на работа и съответно не мога да се накарам нищо да свърша  sleeping
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #9 -: декември 09, 2013, 14:26:32 »

Да, тази също я пеят.
Поразрових се и......онова не е чалга, а чист леткис. Да знаете колко съм го танцувала
http://www.youtube.com/watch?v=yUB1g0_441M
Ще им пусна и старата мелодия.
Дечицата са основно момченца, вече на около 4 годинки, пълни бесове. Има една две каки в първи клас и 5 бебета под годинка, пак момчета. Балони задължително има всеки път и те биват пукани, ритани и отпускани да им излиза въздуха, че да се въртят и издават звуци.  shok. Поне за един час трябва да ги опазя да не се изпотрепат. После идва Дядо Коледа, раздаваме подаръците и който, от където. Майките или бащите колеги ми ги оставят и хич не им пука. Дано поне си държат бебетата сега, че като ревнат, да ги махат от стаята. smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 09, 2013, 14:54:38 »

emmmmmy, Сиана може да я слуша с часове! Подлудяващо е понякога чак!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: декември 09, 2013, 15:14:27 »

http://www.youtube.com/watch?v=_okLSeWfwTE
Тук са всичките песни, цели 12 минути  Bravo Има едни похотливи въртеливи движения на д- то, ама карай, да свикват децата. Поне ще подскачат. Направо ще им го пусна на голям екран и да повтарят. Пък аз ще си взема тапи за уши Wink. Едната жаба от моите доста прилича на мечето, хихи
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 09, 2013, 15:16:06 »

леле като те слушам, няма да ти е лесно. girl_impossible на този празник в кавички.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: декември 10, 2013, 08:41:21 »

Добро утро!
Хиляди благодарности за съдействието, каквото ви дойде още на ума - казвайте!
emmmmmy , зорът е първите минутки, докато свикнеш с врявата, после е забавно. Майките на дечицата са много по- трудни - да няма това, да няма онова, да не им подарявате шоколад, да няма електронни играчки. За десет лева какво да купиш, че да се зарадва детенцето crazy.
И кебапчета не може, Wink ще го сметнат за агитация. Като казах кебапчета, та се сетих за задачката на второкласници. Много ми хареса съставителя като каза, че не са му обърнали внимание за подготовката на националните отбори в продължение на 25 години, а сега за 24  часа е станал медийна звезда.
Едно време ние сеехме дръвчета, предавахме вторични суровини, пренасяхме въглища и ни връзваха червени и сини връзки. В задачите на децата имаше пари и спестявания, строежи на сгради и даже превръщане на видове валута. Хихи, всичко с времето си.


* кафе_n.jpg (23.59 KB, 620x412 - видяно 825 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 10, 2013, 09:52:00 »

Добро утро!
Свекърва, никак не е лесна твоята задача. Кога ще се състои това тържество?
Аз много обичам песничките на джъмбо и даже си ги пея по някога  blush
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines