Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 18:28:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръчето ти отвори и бързо тук покажи!  (Прочетена 55706 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: декември 22, 2013, 21:54:48 »

Юху имам си подарък.Моята Снежанка е Лени Бени.Подаръчето ни беш подарено лично от малкия сладък Никола който ни го поднесе с джуджанска шапка.Прекрасен ми е подаръка.Имам си книжкаааааааааааа и то такава каквато тези дни щях да си купувам защото си я бях харесала.Снимала съм го но ще го кача тези дни .Имаме и коледни чорапчета,коледни бастунчета и прекрасан коледна играчка.
Благодаря ти Лениииииииииии за страхотния подарък.
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: декември 23, 2013, 01:22:41 »

Леле какъв хубав подарък получихме от alben4ik. Ще го снимам като се прибера. Благодаря много!! Доста ни зарадва!! На Веси също много й хареса.  yahoo
Снощи го отворихме и малкия Тошко като си хареса красивите лъжички за кафе. Веднага ги размени за собствения си подарък от яслата.  funnytooth Взехме ги от него, беше един рев, рев. По принцип винаги облизва чашите с кафе, нещо го влече. Явно затова ги грабва веднага. Беше голяма гледка, посмяхме се доста. Не беше се случвало до сега подобно нещо.

Взех го малко късно. Бях детегледачка няколко дена подред в къщи заради тежкия грип, който караха, и нямах никаква възможност да излизам през деня. Все пак успях снощи да се добера до пощата, преди да я затворят.


Тео, много се радвам, че всички сте харесали подаръчето  yahoo  yahoo Страшно се зарадвах като прочетох поста ти, защото все за това си мислех, дали съм уцелила  blush

Дано момчетата се оправят бързо и да са пълни с енергия за празниците, че още мнооого подаръци сигурно  ги чакат!!!

 santz Santa

Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #122 -: декември 23, 2013, 08:53:40 »

Страхотни подаръци, Бравоооо

Пандичке, много ми харесаха малките календарчета, от къде ги поръчахте. Тук при нас има книжки джобен формат, миналата година подарявахме такива, но календарчета не. Майка много обича такива календарчета, а като е с снимката на внучето ще е още по специално.

Да ти кажа и обеците много ме впечатлиха, хоби ли му е това или смята да се занимава професионално
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: декември 23, 2013, 09:21:41 »

чакаме снимкиии
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #124 -: декември 23, 2013, 13:07:41 »

Ето ме и мен с подарък! Днес съм работна, ама то и пощенският Дядо Коледа работел и ме изненада с прекрасен пакет под елхичката  heart.


* 1.jpg (38.5 KB, 461x346 - видяно 235 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #125 -: декември 23, 2013, 13:52:45 »

Lady_sunflower ми е приготвила изключително стилен подарък, всичко е избирано с много вкус......направо съм трогната. Към най- хубавите пожелания за "здраве, щастие и берекет" имам като "символ на благоденствие и благодат венец, мед, орехи и сушени плодове", донесени от едно пъстро коледарче и една празнична вълшебна покривка, с която трапезата ми винаги да е богата. Както се казва, от твоята уста, в Божиите уши, пък на теб да ти се връща стократно, мило Слънчогледче!
Ето тук всичко снимано...
Днес ми беше малко крив ден, че моите момци заминаха към София и къщата се изпразни, но подаръците ми върнаха настроението. И изобщо не е вярно, че Коледа е семеен празник.....Топлината, уюта и чувството, че някой е искал да те зарадва, просто защото те има, идват и от невиждани приятели.
На входната врата от 15 години слагах елхови клонки с две камбанки. Правех го винаги на Игнажден, но тази година, кой знае как, пропуснах...Хехе, имало защо - слагам ново начало с новия венец. Ще разкрася утре, че тогава имаме годишнина от сватбата. Прекрасно е, нали?


* 2.jpg (52.04 KB, 461x346 - видяно 236 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: декември 23, 2013, 16:21:57 »

невероятен подарък ти  е спретнала слънчогледката, ама тя по принцип много хубаво подбира такива детайли! smile
И аз мисля като теб, за мен Коледа , тази година, означава  обич и подаръци от неочаквани хора и хора от форума, не и от роднини.  И да, просто защото ме има. И това им стига. В това е щастието на приятелството smile  Offtopic
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #127 -: декември 23, 2013, 19:39:32 »

И аз мисля като теб, за мен Коледа , тази година, означава  обич и подаръци от неочаквани хора и хора от форума, не и от роднини.  И да, просто защото ме има. И това им стига. В това е щастието на приятелството smile  Offtopic

 good не мога да не се съглася с Еми. Тук във форума се създават страхотни приятелства.

П.П отново чудесни подаръци с  много мисъл и желание избирани  Bravo
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #128 -: декември 25, 2013, 12:47:56 »

МОмичета, Честито рожденство христово на Вас и Вашите семейства! Бъдете здрави, много обичани и щастливи майки и съпруги! Santa Santa2 Christmas tree

Svekarva,  много се радвам, че ти харесва подаръкът, който избрах. Бях се изплашила, че малко късно го пратих, но БГ пощи ме изненадаха приятно, че толкова бързо са го доставили и  то на 23.12.2013 Г. И  малко на патеричка: Честита ви годишнина. Пожелавам ви семейно щастие и топлина!  Dance2
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: декември 27, 2013, 09:02:43 »

И аз си имам подарък! Честно казано, се изненадах, че пристигна толкова рано - куриерът дойде още към 8 и половина сутринта! И тъкмо навреме, тъй като бях гладна вече!  girl_wink

Ето първо снимките:




Подаръкът ми е от Mrs. и представлява кошница с био лакомства - бисквити, сладки, шипков мармалад и рачел от тиква. Има още прозрачна играчка за елха (ангел) и плочка с новогодишно послание.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #130 -: декември 27, 2013, 09:16:02 »

Чудесен подарък! Bravo на Mrs., кошницата е много оригинална.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: декември 27, 2013, 09:38:01 »

Хахаха - тези куриери или изобщо не са организирани, или са още в следпразнична еуфория! Току-що получих съобщение на телефона, че ще ми бъде доставена пратка - един час след като съм я получила! (Не чакам нищо друго и съм убедена, че става въпрос за същата, въпреки че не съм проверявала.)  funnytooth

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: декември 27, 2013, 09:42:09 »

Мисля,че не всички анимационни герои са си получили подаръците ,но дотук смело мога да заявя,че се получиха много стилни,задушевни и лични подаръчета.Мисля,че толкова успешна размяна на подаръци не сме имали досега.
Радвам се,че не пропуснахме 2013.Радвам се,че напук на слабата активност във форума ние тук се организирахме и създадохме ,о ,каква хубава ,сладка ,коледна еуфория.

Благодаря на Мис за отганизацията.Както винаги безупречна!

Всички сте прекрасни!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #133 -: декември 27, 2013, 10:37:38 »

А, аз съм Снежанка- изключение crazy. По мои сметки има и други, но има време.....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: декември 27, 2013, 11:26:34 »

Геройчета, очаквайте неочакваното tease  ...
страхотен подарък на Мис, направоооо  good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines