Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 01:52:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръчето ти отвори и бързо тук покажи!  (Прочетена 52533 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #150 -: януари 08, 2014, 10:33:13 »

alben4ik, много се радвам, че най-после твоето подаръче пристигна  yahoo Вече виждах как в най-добрия случай ще е при теб чак в края на януари...Ама и аз го пратих доста късно, за съжаление  sad Не знам дали ще ми повярваш, но следях съобщенията на вашите пощенски служби (включително с прогнозата за времето) и точно бях започнала един имейл до тях, когато видях, че си писала. Някой ще ти е много благодарен, че си го спасила от моите съобщения  Wink
 За съжаление тази част на подаръка, която е по-коледна, идва със закъснение и може точно сега да не влезе в употреба. Много ще се радвам да се позабавлявате у дома с малките госпожици с тази част, която е за тях  smile Имаш си две прекрасни и очарователни момиченца и за мен беше удоволствие да изпратя нещо за тях.
 А плика е от хартия със семена (може и да съм забравила да пиша). Пише, че са от детелина. Даже жената, която ги прави, казва, че човек може да си намисли пожелание и като покълне растението да се сбъдне  smile Хубаво е човек да вярва в мечти и чудеса  smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 13, 2014, 14:06:48 »

Включвам се с огромна благодарност към svekarva . Знам, че тя не е моята снежанка (от избраните), но въпреки всичко ме изненада със страхотен подарък .
svekarva , трогната съм от жеста  cray наистина много благодаря  give_rose
И така - имам си страхотни пантофки със семенца, за стопляне на замръзнали крачета , тавичка с мъничка точилчица , формички за сладки , престилчица и ръкавичка и още 2 неща вътре  blush (крайно време е да се науча да правя сладки) , един голям грозд , ключодържател и страхотна картичка  heart
След малко ще се опитам да кача и снимки .
Много много Благодаря, много съм развълнувана  yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #152 -: януари 13, 2014, 14:32:35 »

Хехе, исках да напиша като Фиби - подаръкът не е от твоята Снежанка, а от сърце, ама ме досрамя да взаимствам толкова много Wink. Работите за точене са за Никола, няма нужда да се учиш ти да правиш сладки. Между другото, такива набори за сладки съм подарявала миналата Коледа на роднински деца, все момчета. Тази година всичките се хвалеха, как малките правили сладки или фигурки за елха от солено тесто. Аз учих големия син да прави няколко сладкиша, докато ни гостуваше.... Wink Готвенето, прането и чистенето е работа за мъже! Другите две работи в набора са едното за изрязване /онова с назъбеното колелце/, другото - за повдигане на тестото. В пакета няма нищо коледно, реших, че най- близкият празник е Трифон Зарезан, та по този повод е гроздът, да украсиш с него и зарязани лозови пръчки дома ви.
И аз ти благодаря, че имах възможност да зарадвам някого give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 14, 2014, 13:46:41 »

Ето го малкия ми готвач  blum Само шапка му липсва  smile

Другите снимки, ще се опитам да ги намаля, преди да ги сложа
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 14, 2014, 14:47:14 »

Ето и другите неща  smile



Извинявам се за снимките, ама от офиса- толкоз  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #155 -: януари 14, 2014, 15:36:27 »

Леле, колко е боен Никола! Все едно размята бухалка Wink, дано няма последствия.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #156 -: януари 14, 2014, 15:50:51 »

мен много ме кефи, голям сладур е, въпреки престилката изглежда много мъжествено.  мъжете стават най добрите готвачи, та може и да е открил призванието си
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #157 -: януари 15, 2014, 13:05:46 »

Отново страхотен подарък, а Никола е много готин  blum
Браво на Свекърва за невероятния жест!
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: януари 16, 2014, 14:43:05 »

Хайде с голямо закъснение и аз да се похваля с подаръчето, което ме зарадва толкова много!!!

Специална Тиха книжка, за двете ми момичета. Искам да кажа, че книжката и животните към нея си дойдоха точно на място, защото преди коледа четохме една друга книжка - "Коледа в гората" и сега успяхме да разиграем всичко на живо, благодарение на michelle







Втората част от подаръка е един невероятен диск с български природни звуци..... вълшебство е да го слушаш, пресяме в друг свят направо.... нямам думи да го опиша  heart Както и прекрасната картичка и специалният плик към нея!!!





И накрая едни - не им знам точно името- шаблончета за красиви отпечатъци върху кафето, горещия шоколад или каквото там сме си наумили да пием. Страхотни са! Освен това имам едни комплект чаши, които са с абсолютно същия диаметър като тях, така че просто перфектно си паснаха!




Още веднъж едно огромно БЛАГОДАРЯ!!!  give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 16, 2014, 16:02:33 »

alben4ik , страхотен подарък  smile
Много е хубава тази книжка.
Браво на твоята снежанка michelle  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines