Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 14:57:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръчето ти отвори и бързо тук покажи!  (Прочетена 52544 пъти)
 
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: декември 27, 2013, 11:41:00 »

И аз си имам подарък  yahoo yahoo yahoo
При мен май пощите бяха решили да ме лишат от него,не съм слушала. Добре,че получих тайнствен смс да ги навестя. Довечара трепетно ще си го отворя и ще снимам. На работа съм.  cray
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #136 -: декември 27, 2013, 12:11:20 »

И аз си имам подарък  yahoo
Моето джудже е Тео.
Сутринта директно колегите от информация ми се обадиха да отида да си взема подаръка.
Чакаше ме прекрасно опакован в лилаво пакет с лилава шишарка  smile
За който не знае, това беше цвета на сватбата ни и много се изненадах да видя и коледния подарък в тези цветове.
Вътре ме чакаше комбинирана рамка за снимки, бонбони Линд (мммм), миниатюрна чашка ( за ултра късо кафе  blum ), музикална картичка с мило пожелание и канелено късметче, за което имам подозрение , че е ръчно изработено от джуджетата-помощници на Тео.
Тео, благодаря за страхотния подарък, за вниманието към детайла и старанието!
Радвам се, че съм част от тази подаръчна еуфория! Bravo

П.П довечера като се прибера ще кача и снимки
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: декември 27, 2013, 20:22:45 »

Момичета,имам си подарък yahoo yahoo и то от човек ,който много уважавам,но за съжаление не познавам извън форума-svekarva give_rose give_rose.(Предполагам,че мн от вас ще ми завидят,но не си я давам като снежанка)
 Още от опаковката разбрах,че вътре има нещо страхотно,но за съжаление толкова ме сърбяха ръцете да видя какво има вътре ,че направо я  разкъсах.
А вътре ме очакваше кутия на Мики Маус,колко сладко загатнато към моя анимационен герой и превърнал се в част от моето детство и "натрапен" от мен като тема на детето за р.д.
Има страхотна престилка за готвене ,както и ръкавички към нея,ако стана и толкова добра готвачка,колкото са красиви те -цена няма да имам. ( Те са за прекрасният ми съпруг който с лекота готви и врътна коледната ни питка).Получих уникални обички и то 3 чифта. Свекърва благодаря ти,още утре се издокарвам поред с тях.  yahoo yahoo
И не на последно място получих такива домашни пантофки,които ей богу мислех,че няма с какво да ме изненадат,но те са неповторими.Те са с житни зърна вътре и могат да се затоплят или да се охлаждат.Прекрасната ръчно изработена картичка с еленче,което всеки момент ще скокне от нея. christmoose










Благодаря ти свекърва santz


* svatba.jpg (71.03 KB, 324x243 - видяно 2381 пъти.)
« Последна редакция: декември 27, 2013, 20:28:43 от ellimink » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #138 -: декември 28, 2013, 08:32:15 »

Мила Ели, аз също не те давам като анимационен герой  heart heart heart и бях те намяркала още с появяването ти в списъка. Почти бях сигурна, че си ти, заради рождения ден в детската тема.  :offtopic:Маша и мечокът Фиби ли беше?  Wink и за още няколко мами имах тайни подозрения tease. Да знаеш и на мен Мики Маус ми е любим, точно затова се и притеснявах да не залитна в темата, ама устисках само с кутията. Толкова красиви коледни неща има с това мишле.....Радвам се, че след толкова притеснения от закъснението, все пак си имаш подарък. Дано вече не плачеш, когато отиваш на работа heart. Хехе, "губиш" си сина чак когато се ожени, ама пък иначе /ако не се ожени/ е още по- лошо Wink.
На теб и на всички прекрасни Снежанки и анимационни герои пожелавам здрава и щастлива 2014-та!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: декември 28, 2013, 09:37:01 »

ехее колко ярък подарък. браво на снежанката. очите ми останаха в кутията, обожавам всякакви кутии heart
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #140 -: декември 28, 2013, 17:47:36 »

Свекърва, Маша и Мечока бях аз  Wink
Аз малко ще се забавя с качването на снимките, че вчера фотоапарата претърпя инцидент и сега умуват над него. Но снимки ще има  good
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: декември 28, 2013, 18:39:50 »

Леле, леле, като гледам какви красоти се показват тук и просто нямам търпение да получа и моя подарък! danceg Аз вчера пуснах подаръка на моето геройче, но най-вероятно след Нова Година ще го получи blush
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: декември 30, 2013, 11:43:31 »

ауу свекърва, чуден подарък си направила!
хехе еми и аз обичам кутиииииииии  give_rose smile smile smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 02, 2014, 09:09:49 »

Скъпи мои, Честита Нова Година smile Бъдете здрави, все така сърцати, доброжелателни и положително настроени към света ( форума blum)!
Изчетох темичката на един дъх и изпитах невероятна радост (не мога да спра да се усмихвам), докато чета какви подаръчета сте получили и емоцията, с която са поръчвани, правени, опаковани и получавани! Браво за организацията на Мис-чето!  Bravo

Обещавам си следващият път да не ви изпусна и аз да тръпна в очакване и подготовка smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 02, 2014, 18:08:20 »

Извинявам се забавянето, но вече мога и аз да се похваля с моя невероятен подарък  yahoo

Благодаря на Мърчето за всичко, което ми е пратила, за пожеланието и за труда, който е вложила.
Прекрасно е чувството да получиш подарък от човек, който не познаваш и още по-прекрасно е, когато подаръка е по твой вкус и всичко много ти харесва  give_rose give_rose give_rose

Ето кутията, която получих:

- много хубаво опакована, а тези червени звездички са прекрасни просто! Вътре имаше още неща декорирани с тях smile

Картичката, която също е много нежна, а пожеланието много мило!


Много хубава светеща топка - ОБОЖАВАМ такива  yahoo


И накрая остатъка от съдържанието на вълшебната кутия:

- шал в цветове, които обичам и без да си кривя душата, подаръка който най-много ми хареса - КНИГА точно в моя стил!!! Тамън дочитам една и нямам търпение да започна тази  yahoo heart heart

Още веднъж благодаря на Юлияна (Мърче) за всички подаръци и най-вече за старанието и факта, че е успяла да подбере прекрасни неща ТОЧНО ЗА МЕН! Много ме трогна всичко!

Пожелавам на всички да изпитат същата, че и по-голяма радост от своите подаръци!

P.S.  Май точно сега усетих бебчо за пръв път. Хахаха, вълнува се и то, милото heart heart heart Може би е още рано, но нали с второто се усеща по-рано уж, знам ли  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 03, 2014, 21:27:19 »

След пост-а на Веси тъкмо и аз ще си постна подаръка от Веси smile
Подаръкът ми е: икона, шал и коледна играчка, както и много мила картичка с чудесно пожелание smile
Благодаря ти, мила Веси smile Желая здраве на цялото ти семейство  give_rose



« Последна редакция: януари 03, 2014, 21:36:14 от pandapanda » Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #146 -: януари 05, 2014, 18:35:13 »

Eто и обещаните снимки на подаръка от Тео:


* 1.JPG (50.47 KB, 456x342 - видяно 337 пъти.)
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #147 -: януари 05, 2014, 18:47:28 »

и втора част ( така и не разбрах как да качвам няколко снимки в един пост  pardon )


* 2.JPG (69.96 KB, 684x513 - видяно 328 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #148 -: януари 05, 2014, 20:01:52 »

Специално се върнах назад, че доста неща изпуснах. Браво на Снежанките! Bravo
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: януари 06, 2014, 14:20:09 »

Имам си подаръчееее  danceg
Невероятен, страхотен подарък, едновременно ме изненада и зарадва безкрайно много  yahoo yahoo
Изненада ме в положителния смисъл, защото не съм очаквала толкова много да ме развълнува. Част от подаръка е поръчван специално за мен (за дечицата ), а плика, в който беше сложена картичката е страхотен, никога не бях виждала такъв досега, ръчно правен и .... въобще целият подарък е най-най-милото нещо, което бих си пожелала въобще  heart heart heart

Едно огромно БЛАГОДАРЯ на michelle !!!!  Flower Flower

И въобще не се притеснявай, че е закъсняло подаръчето, аз си го чаках търпеливо. Ти като писа в другата темичка, че ще пътува надалеч и имах усещането, че ти ще си моята Снежанка, а те до тук пратките точно около 2 седмици пътуват   blush

Ще направя снимчици и ще кача после, сега бързах да пиша, за да знае милата ми Снежанка, че подаръчето е пристигнало и да не се тревожи  give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines