Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 20:57:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица със св.Сава, Варвара и Николай - 02-08.12.2012  (Прочетена 18536 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: декември 06, 2013, 06:57:41 »

Забравих най- важното!
Честит празник на всички! Да ни са живи и здрави именниците, да ни пази Св. Никола от бурите и да ни се множат парите! smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: декември 06, 2013, 07:02:41 »

Добро утро  danceg
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 06, 2013, 09:37:05 »

Милото имаше имен ден вчера!  blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 06, 2013, 09:39:09 »

езра това е ултра яко- че котките са кифли хаха
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #34 -: декември 06, 2013, 11:49:19 »

Пу, аз да съм средната котка! Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: декември 06, 2013, 12:03:21 »

Аз скоро не съм писала в седмичната ни тема, но се надявам да имам време тия последни седмици на годината; вие как вървите с коледните подаръци  tease аз съм натрупала известно количество по списък, че тая година ми се събират и др поводи ...

Оня ден мъжът ми се разхожда с кашон на Памперс -в него получих по еконт поръчка с бебешки дрехи и играчки, че за три дечица (от тях две бебета) имаме да подаряваме  smile и той се смее и вика -оглеждат ли ме лелките с тоя кашон  blum викам му -хич да не ти пука  smile

Имаме още малко до края на семестъра, после съм в сесия, 1вата е с повече теми и писане, а втората т.е лятна ще бъдат химии -две, та ще бъде голям Гърч!  girl_impossible

Хубав ден  give_rose  Good luck
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 06, 2013, 12:58:23 »

Добро утро  danceg

Обичаме котета с милото! У дома си гледаме два мързелани.  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: декември 06, 2013, 14:50:57 »

Честит празник момичета smile И да сготвите вкусна рибка (или пък да ви заведат на рибен ресторант Wink )
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #38 -: декември 06, 2013, 15:18:12 »

След всичкото говорене за Киноа, имам един карфиол в хладилника, така си намерих ето тази рецепта http://www.gourmettraveller.com.au/recipes/recipe-search/fast/2011/11/warm-roast-cauliflower,-chickpea-and-quinoa-salad/

Нямам търпение да свършва работния ден! smile

Хубав уикенд на всички и честит празник на празнуващите! smile

Ние днес ще пропуснем рибата, но уикенда ще си сготвим нещо по-специално като имаме повечко време за глезотийки. smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #39 -: декември 06, 2013, 19:44:06 »

Честито на когото празнува! Моят свекър има празник днес, но ще го отбележим утре, че днес и двамата му сина имат концерт и празнуването се отложи за утре по обед. Иначе ние риба ядохме преди 2 дни, взех прекрасна сьомга smile

Виви, много добра рецепта! Кажи как се получи? Хареса ли ти, аз мисля да я изпробвам някой ден, особено сега в сезона на карфиола  good
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #40 -: декември 06, 2013, 23:18:11 »

Честит празник на всички именници. Носете името си със здраве и да Ви носи много успехи.
Хапнахте ли си вкусна рибка ? Аз се чудех дали да си взема и се пробвах да пробия из между многото хора на рибната борса... но почти без успех. Все едно беше бит пазар Wink Добре, че се разубедих да си купувам. В последствие реших , че сама не ми се хапва иначе можех да пусна корени докато дойде реда ми за покупка .
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: декември 07, 2013, 09:38:59 »

хубаво че не ям риба особено и не ми е зор. а и честно казано, съм от хората (за разлика от леля ми pardon )  които като видят опашка някъде, директно си бият камшика в другата посока. hi
днес мисля да стои вкъщи и да творя, вчера толкова се навървях пеша, набъбрих и нагледах на културни красоти, че няма накъде.
бях на индийско танцово представление Катках мисля че се казваше. Харесаха ми танците, но не и самото бърборене по време на изпълнението- от време на време спираха, отиваха на микрофона танцьорите и почваха да правят индо-джаз импровизации (терминът е измислен ), с нечленоразделни звуци.  huhhuh.gif
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: декември 07, 2013, 11:59:26 »

Аз нямам познати именници...
Как е при вас настроението, 

тук духа много вятър, но аз свърших няколко задачки (принтиране, копиране на няколко учебници за сесията) и сега сядам да уча ...
Нямам търпение да минат още няколко дни, да мине едно гадно контролно та да имам повече време за разходки, ходи ми се и в мола и в Джъмбо и на кино  Bravo аз като децата ... пък познайте какво ще гледам на кино ...
http://www.kino-yambol.com/_nw/0/62063684.jpg

Хубав ден ви желая  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 07, 2013, 13:29:09 »

_Ezra_ и мен това ми се гледа smile

И аз днес мисля да не мърдам никъде в този вятър, макар че нямам нищо за правене в къщи  pardon
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines