Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:54:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица в очакване на Първия сняг 25.11-1.12.2013  (Прочетена 30252 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« -: ноември 25, 2013, 09:42:49 »

Добро утро, мили дами! Днес се осмелявам да започна тема в първата очаквано студена и зимна седмица!
Черпя ви с билков чай, за да се предпазим от зимните настинки и вируси и ви пожелавам топла и уютна седмица! Нека се радваме и ценим топлината на дома и компанията на обичните ни хора!



Нека зимата за всички ни бъде приказно красива, а Дядо Коледа ни донесе най-желания подарък  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 25, 2013, 09:51:46 »

опа и аз тук. времето хич не ми допринася за настроението, още повече че хем не ме свърта тук, хем имам работа навън. Та ни така, ни онака.
пия топла вода , чай нещо не ми се пие пак. настинала съм и и имам нещо като сухо дразнене на гърлото сутрин- ни да кашляш, ни да спиш- не мноого приятно. huhhuh.gif Не помагат пръскалата за гърло, зехтина, таблетките за смучене. направо се чудя какво да правя, та да овлажня малко гърлото.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 25, 2013, 09:56:52 »

Еми, с климатик ли се отоплявате? Или с духалка? Пробвай да сложиш в стаята съд с вода, за да се изпарява и овлажнява въздуха. Зелените растение също съм чувала, че помагат. На мен също ми е много трудно да свикна по това време на годината, защото въздуха става много по сух и по-рядко проветряваме, заради ниските температури. Сутрин се будя сякаш сме "издишали" всичкия въздух и бързам да отворя прозореца поне за секунда.  pardon
Оправяй се бързо! give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 25, 2013, 10:13:41 »

Ивенце, климатиците не съм им фен, разболяват ме. с нищо не се отопляваме все още, пускам ел радиатор за 2 часа, после го спирам. духалката пускам в другата стая през деня, пак така за малко и спирам,защото усещам как изсушава.
И аз така като теб,проветрявам сутрин преди да станем още, все  имам чувството че няма въздух.
Интересното при мен е че винаги ми се изсушава гърлото при настинки или грипове- а другите все се оплакват от обратното. Намерих един сироп на Хималая, в който да няма боклуци, поне на първо четене. Ще си го взема днес, да видим.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 25, 2013, 10:36:51 »

Здравейте и от мен!
Еми, много кофти, аз щом усетя и най-малката възможност да настина и си правя терапия с витамин Ц. Купувам си течно, на ампули и си капвам по малко в носа, а остатъка изпивам.
И аз като сме при нашите и понеже там сме с климатик и всяка сутрин усещам боцкане в гърлото, ама за сега не съм успяла да се разболея.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #5 -: ноември 25, 2013, 10:51:37 »

Здравейте, компания!  smile

Иве , благодаря за темичката и хубавите пожелания!!  give_rose Много се радвам да те видя отново тук. Надявам се "облаците" около теб да са изчезнали и да имате прекрасна Коледа с много красиви емоции!

А относно отоплението, аз също не харесвам климатиците, макар че в хола сме точно така. В спалните обаче сме с маслени радиатори и лично за мен това е по-удачния вариант. Иначе централното парно ми е фаворит (като изключим къща в Бразилия  blum  ), но засега при нас за съжаление не е на дневен ред.
Активен
SummerMoon
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265


Много,много влюбена :)


« Отговор #6 -: ноември 25, 2013, 10:55:32 »

Честита нова седмица! yahoo
Ние вече сме с пълна коледна украса danceg Готови сме за снега Wink
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 25, 2013, 11:32:22 »

Явно никой неможе още да се адаптира към настъпващото лошо време.На мен ми е едно сънливо,мързеливо.В такова време обичам да си пусна някое филмче и да се завия с одеялото.Обаче с детето няма шанс просто,освен ако и на него днес му е сънлив ден.
Еми,защо не пробваш някоя "бабешка" рецепта с мед или само мед да хапваш по една лъжичка като усетиш дискомфорт в гърлото.Питай "чичо Гугъл" и веднага ще ти излязат хиляди рецепти.Аз така се лекувах миналата зима като бях бременна.
Успешен ден на всички!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #8 -: ноември 25, 2013, 11:55:06 »

Момичета, искам за коледен подарък да взема кафе машина, но много се чудя, може ли някой да ми препоръча и да сподели дали от конкретна марка/модел/вид е доволен. По принцип мисля, че ези с капсулите правят страхотно кафе, но не знам колко са издържливи. Ние вкъщи имаме Делонги 2 в 1 (еспресо и шварц) и не съм много очарована, не е лошо кафето, но не може да се сравнява с например кафето неспресо.

Иначе нашият уикенд мина много спокойно. Гледахме втората част на Хънгър Геймс, много ми хареса! А в събота влизахме в коледно настроение с греяно вино, ядки с канела и кленов сироп и печени кестени!  heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #9 -: ноември 25, 2013, 12:06:01 »

Здравейте и от мен smile

Напоследък нямам хич време да се включвам, заляха ме със страшно много работа и наемаме страшно много хора и цял ден интервюирам хора smile ако знаете двуезични геймъри ги пращайте насам smile

Моят уикенд мина в готвене,чистене и ходене в лаборатории, събота три пъти ме боцкаха не ми остана място на ръката непродупчено  angry

Vivi20 ние имаме Singer кафе машина, и хич не съм додволна от нея, много бързо почнаха дефекти по нея, копчетата не работят както трябва, така че не мога да ти я препоръчам  nea

Еми бързо оздравяване и да си седиш вкъщи, в Младост 1 днес беше пълен ад с трафика  Wink

За коледни подаръци ние с мъжо с нетърпение очакваме Black Friday сделките в amazon, искаме да намажем големи намаления за телефон или таблет smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 25, 2013, 12:12:56 »

ради, аз знам доста рецепти бабешки, но за сухотата в гърлото- уви, на мен лично не ми помагат.

Мариолче, мъж ми тръгна с колата и се върна, остави си ключовете и псувайки си взе колелото- дори не е могъл да излезе от квартала с първата..... huhhuh.gif
Аз от намаленията в минипри-то взех за мъж ми за работата топъл суичер с подплата каракул на смешни пари, и топъл анцунг. За брат ми - топли обувки, той ще се ги плаща, ама поне да ми ползва акаунта там.

Ивенце
, исках да попитам, като си работила с лимец, знаеш ли , има ли проблем, ако ям хляба след посочения срок на годност, примерно ако е 5 дни от днес нататък, да го ям след 7 дни?
взела съм си два наведнъж и се чудя дали нещо може да им стане реално след посочения срок?
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #11 -: ноември 25, 2013, 12:19:06 »

Здравейте момичета, при нас слънчицето пече много силно и имам чувството, че навън е пролет  Sunshinebutterfly. Така че ми е трудно да вляза в коледно настроение, въпреки че нямам търпение вече Christmas tree. Любимото ми време от годината е коледа. Умирам си да украсявам вкъщи, да ходим на ски, след това на сауна и накрая да готвим вкусна топла вечеря с приятели.
Въпреки слънчицето и аз се разболях и се чудя тук с какви бабешки рецепти да се лекувам.
Emy на мен ми помага изтискан лимон с малко топла вода и една огромна лъжица мед разтворена вътре и това три пъти на ден. Аз му викам естествен антибиотик, на мен ми действа страшно бързо.
Vivi за мен друго кафе в домашни условия освен Неспресо не съществува. Голям фен съм и от 5 години не се разделям с моята неспресо машина. Дори на ваканция като ходим с колата си я взимам с мен. Наскоро за съжаление се наложи да я сменя, тъй като старата предаде фронта. Сега си имам Пикси Неспресо в червено. Това е най-сладката кафемашина на света :-)))) като дизайн, за кафето няма място според мен за сравнение.
« Последна редакция: ноември 25, 2013, 12:22:27 от Мрявка » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #12 -: ноември 25, 2013, 12:21:05 »

Мариолка, и на мен амазон-а ми е отворен нон-стоп и си дебна офертички, страхотни оферти имат! smile Какъв таблет сте си харесали?

Еми, аз редовно имам проблеми с гърлото и гаргари със сода или сол ми помагат доста. Не знам дали смучиш някакви неща, но ти препоръчвам да ги спреш, защото на мен много ми изсушават гърлото. Също така не е хубаво да се пие алкохол, особено високо алкохолни напитки и наблягай на чайчета (хладки) и топла водичка (както така или иначе си пиеш).

Мрявка, не мога да не се съглася с теб, на медения месец в стаята имахме Неспресо Долче Густо и кафете беше невероятно, както казах само ме притеснява издръжливостта.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: ноември 25, 2013, 12:30:41 »

Привет!
И в Пловдив е пекнало едно слънце, все едно идва пролет Wink. Ще се опитам да кача една снимка на моята напъпила Коледа. Не се знае дали ще успеят да цъфнат коледничетата, нашата Сияйна Жулиета Гагарин Ф.....ва /последното не е мръсна дума, а нашата фамилия/ си играе с пъпките, яде ги от проклетия и ги унищожава. sad
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #14 -: ноември 25, 2013, 12:52:53 »

Виви моята стара Неспресо машина ми беше подарена от свекърва ми, която я беше използвала вече мисля около две години, след това аз я ползвах цели 5 докато се счупи и трябваше да я заменя. Според мен 7 години са си добро време за една кафемашина :-). А от една година си ползвам Пикси и не съм имала проблеми все още.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 25, 2013, 13:35:34 »

Здравейте и от мен smile

Първо да се похваля, че днес си взех новата шофьорска книжка smile Дано тази някога я ползвам  lol Всъщност трябваше да си я взема в петък, но тогава отидох, взех си номерчето след 5 мин бях на гишето и тъкмо си помислих, че с ваденето на всички документи се разминах много бързо и системата се срина и чаках три часа. В крайна сметка стана време да отивам на работа и остана за днес smile

Преди и аз много си мечтаех за кафе машина, но този август нещо ми прещрака в мозъка и въобще не ми се пие кафе. Веднъж си направих и не можах да го изпия. За сметка на това почнах да пия по 2-3 чая на ден и се чувствам много добре. Преди си мислех, че не мога да се събудя без кафе.

Успешна седмица на всички smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 25, 2013, 13:43:14 »

Е, пандичка значи с теб за малко сме се разминали, аз трябваше днес да ида си я взема, но ми е студено и ме мързи и затова утре ще отида и вече официално да приключа смяната на документите!
За кафе машините, аз нищо не мога да кажа, защото ние кафе не пием и нямаме нужда от такова нещо. Майка ми има някаква делонги и вече 4-5год. я ползва и е доволна, но не се прави кафето на нея всеки ден.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 25, 2013, 14:53:37 »

Здравейте smile

Да дам съвет за кафе машините. Имам впечатления от Делонги, двойна, за еспресо и шварц, не сме доволни. Първи се развали копчето, сега трябва да ги държиш натиснато като правиш кафето. После много лесно взе да се задръства, та трябва с минерална вода да се прави кафе, мисля, че проблема е твърдата варненска вода. След това се спука резервоара за водата, та не може да стои пълен с вода, защото тече, трябва да сипеш точно колкото кафета ще направиш.
Иначе за вкусовите качества на кафето нямам какво да кажа. Прави си хубаво кафе с каймак. Като плюсове, е факта, че прави по 2 кафета еспресо и се събира чаена чаша Wink Впечатленията ми са от нон-стоп ползване, всяка сутрин поне по 2 кафета еспресо и едно шварц.

Иначе и аз чакам студа да дойде. Днес го дават последния топъл ден, та се настройвам за истинската зима. Започнахме ремонта на банята, разбихме я цялата, а майсторите разбира се казаха, че ще се забавят  beating  Добре, че има кой да ни приюти, иначе щях да се превърна в чудовище на бързо  pardon
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #18 -: ноември 25, 2013, 15:05:47 »

Лили, нашата е ето тази:



Шварц-а го прави, обаче еспресото ми излиза хладко, не е горещо както бих искала, иначе не е лошо. На нас всичко си ни работи, ама ние я ползваме само уикенд-а, така че нормално да е здрава. Wink
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #19 -: ноември 25, 2013, 20:19:49 »

Още един глас от мен за Неспресо, вярно, че излизат по-скъпо кафето, но пък кафето е много хубаво и има много различни видове. Вкъщи имаме тази с каната за мляко за капучино (Аерочино). Иначе си имат 3 години гаранция, на нас точно каната ни се развали и без проблем след 2 дни ни донесоха нова.
Еми, и аз ще ти кажа да овлажняваш въздуха и да вземаш мед. Аз имам същия проблем като теб и това помага.

Ще украсявате ли скоро за Коледа скоро, момичета? Аз нямам търпение да си вземем елхичка вече  blush
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 26, 2013, 09:35:30 »

Добро утро! Днес при нас дойде Снежко, но нещо не може да натрупа, защото е мокър сняг и се стапя pardon
Еми, хлябът от лимец можеш да го съхраняваш в хладилника и не мисля, че ще му стане нещо. Вярвам, че е като всеки друг хляб и когато започне да се разваля ще се появи синя плесен по него. Не знам там от където го купуваш дали му слагат някакви консерванти. Друга идея - нарежи си го на порции и замрази част от тях в камерата, а останалите остави в хладилника.
За кафе-машините не мога да дам мнение, защото ние с мъжо си пием обикновено нескафе.
Нооо, като се преместим в нашия нов дом мисля да си вземем една от тези цветните Dolce Gusto.
Сега отивам за кафе от машината на работа.
Хубав ден!
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 26, 2013, 11:39:32 »

Vivi20, аз говорех за тази:

Сигурно е по-стар модел. Но едно е сигурно, когато прави 2 неща и двете не са на най-високото ниво. За мен трябва или да е само за еспресо или само шварц Wink
Разбрах, че в София заснежило вече, зимата официално се самоосъзна. Тук са сега само мирише на студ, появи се и така "любимия" северняк. Трябва да вадя зимните пуловери май  angry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 26, 2013, 13:25:07 »

Честит първи сняг smile

ratatui, май трябваше вчера да идеш за книжката  blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 26, 2013, 13:52:27 »

Честит първи сняг и от мен!
Трябваше панди, ама карай надявам се другата седмица на срещата да се видим.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: ноември 26, 2013, 15:25:05 »

При нас пък дойде Кишко......всичко е кално и мокро. Въпреки благосклонното време и хилядите предупреждения, студът ни изненадА отново sad. Листата не са изметени и по улиците е страхотна пързалка. Пътищата към Лъки изобщо не били почистени - нищо ново.
Аз да се похваля, че малкият е спечелил платен стаж за втория семестър към една от известните фирми за търговия с обувки. Дано има какво да запише в резюмето, когато кандидатства за работа после. Постижението му е много голямо, защото за това място са кандидатствали и двама индийци, няколко корееца и една китайка. Всички те били "зверове": много нахъсани, с висок успех и страшно работоспособни. Но малкият е с добро самочувствие, знае кога какво да каже и е със страхотно чувство за хумор. Сега остава и мома да му намерим...mariola85 , да не се е оженила онази братовчедка?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #25 -: ноември 26, 2013, 15:30:29 »

Честито свекърва, браво на момчето пък и платен стаж екстра smile да пълни CV-то smile

момата е още свободна пазим я за твоето момче smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: ноември 27, 2013, 10:27:37 »

Ей, вън вали на огромни снежни парцали! Даже вече е побеляло.....
Много ми е криво, че не мога да прикачам снимки. Приготвила съм страхотно кафе.
Днес в службата ни докараха три елхи от Лъки - няма шега, идва Коледа! С това и моите ангажименти за детско парти. Сега обаче ми предстои да правя електронни картички за служебни цели. Много се чудя дали да не сканираме една и да я разпращаме като снимка. За Великден създадох специални анимирани, но като се прати линк, малко хора се престрашават да го отворят. Ще съм ви благодарна, ако ми дадете съвет. Имам снимки на картини, рисувани от наши /на служители/деца и си мисля, че нещо такова ще е подходящо, ако се сложи в деликатна коледна рамка.


* kotka.jpg (59.78 KB, 366x480 - видяно 528 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #27 -: ноември 27, 2013, 10:30:31 »

О, вече мога...
Няма да махам тази. Това е "моята напъпила Коледа", за която писах преди дни.


* [wallcoo]_coffee_Photo_71043.jpg (53.14 KB, 700x525 - видяно 1101 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: ноември 27, 2013, 10:39:06 »

Пак съм аз, хихи, трупам точки. Еми толкова съм радостна, че пак мога да качвам снимки, та като нищо да си сменя и аватара.
Ето тази рисунка ми се струва подходяща, само и трябва красива и нежна коледна рамка.


* _______________11_003.jpg (57.13 KB, 640x478 - видяно 466 пъти.)
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 27, 2013, 10:44:44 »

Здравейте девойки smile

как сте в този снежна обстановка  Skiing
Снощи доста е поваляло и сутринта беше мноооого красиво - бяло, пухкаво, чисто  heart
А след 3 часа вече е киша, мръсотия и кални локви  nea
Изчистихте ли пред домовете си?  Wink

За кафе машините - ние имаме Долче Густо. Ползваме я повече от 3 години и до сега мина само един ремонт (беше се счупило някакво пластмасово зъбче). Като цяло съм доволна от машина - налягането е силно, прави хубаво и плътно кафе, каймака също е плътен. За мен изборът на кафе е малко. От капсулите им ползваме само 2 вида кафе, другите не ми допадат.
Въпреки това, при първа възможност ще я сменя, заради самите капсули кафе и техния производител. Имам съмнения относно произхода на кафето.
Родителите ми ползват Делонги за еспресо и също са доволни. Прави хубаво кафе и е здрава.
« Последна редакция: ноември 27, 2013, 10:48:50 от ma6ka_ » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 27, 2013, 10:58:18 »

Толкова е красиво днес, навън  Girl_hide
Не мога да му се нарадвам на снега, жалко че скоро и тук ще се превърни в гадна черна киша. Радвам се, че точно днес за нашият малък празник /преди една година на този ден патето ми предложи/ ще бъде бяло, "чисто" и красиво. Дано да няма протести, за да си стигнем до първото местоназначение без проблеми.
Свекърва, котката радва ли се на снега или не го отразява? Аз преди като имах котки и мъжкия като видеше сняг и ходеше на балкона да се увъргаля в него, а после на топло вътре до някоя печка.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 27, 2013, 10:59:42 »

Здравейте и от мен!
Свекърва, погледни тези:

http://www.goodfon.com/wallpaper/holiday-balls-decoration.html
http://www.goodfon.com/wallpaper/novyy-god-rozhdestvo-new-year-164.html
http://www.goodfon.com/wallpaper/holiday-snow-winter-balls.html
http://www.goodfon.com/wallpaper/novyy-god-rozhdestvo-new-year-3213.html
http://www.goodfon.com/wallpaper/novyy-god-rozhdestvo-new-year-1409.htmlю
http://www.goodfon.com/wallpaper/novyy-god-rozhdestvo-new-year-65.html
http://www.goodfon.com/wallpaper/igrushki-novogodnie-elochnye-728.html
http://www.goodfon.com/wallpaper/prazdnik-novyy-god-rozhdestvo-4250.html

Като цяло в този сайт има мнооого красиви изображения с добро качество. Дано ти е от полза  good
При мен работата замря и в момента скучая в офиса.. pardon
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #32 -: ноември 27, 2013, 11:38:01 »

svekarva, идвам право при теб да си търся едно закъсняло обещание с давност една година girl_wink. Миналата година, когато умувахме подарък на снаха ти, ми обеща съдействие специално за Овен (има имен ден, не рожден). Аз обаче понеже да използвам случая, ако може и за моята свекърва нещо, че другата седмица е рожденничка... blum Честно казано, въпреки краткия ми стаж като бракувана, дойде ли празник на някой от мъжката рода и започва да ми се плаче, защото се лутам като обезглавена из магазините, а мъжът ми отказва да помага. А пък аз съм много различна като темперамент, разбирания и начин на живот от тях и...ще моля за помощ girl_impossible. Ако още някой се включи в моята кампанията "Измисли ми подарък за етърва и свекърва", ще съм много задължена! Това, което няма смисъл да ми предлагате са: книги (не четат), парфюми и друг вид козметика (това съм подарявала), дрехи, спален комплект, покривки за маси, сувенири (не са особено романтични и сантиментални), картини, въобще нищо, свързано с изкуство. Ами, ако това въобще са някави насоки...
П.С. Мира, ако бях поне с 6-7 години по-млада, и неомъжена де, веднага щях да се кандидатирам за сина ти, поне ще харесваме баскетбол заедно blum. (За коледния поздрав и аз не съм фен на линковете, те даже хората не се престрашават и като прикачен файл вече да отварят картички, рисунката на детенцето е много хубава, но не е ли малко някак лятна, не са ли нарисували нещо по-тематично или трябва да присъства някакво лого, нещо конкретно да изразява?)
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #33 -: ноември 27, 2013, 11:47:44 »

Ехе, при вас докато беше 20 градуса и заваля сняг!  Christmas tree При нас е все едно и също студено и слънчево или малко по-топло, но мъгливо!

Машка, какво имаш предвид за произхода на кафето?

Междудругото, не знам как се справят щофьорите, предвид че до преди 2 дни е било за летни, сигурно голяма смяна на гуми пада сега или ... голямо пързаляне. Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 27, 2013, 11:55:51 »

La_Fleur, не знам какъв ти е бюджета, но като гледам наистина дилемата ти е голяма. Аз бих те посъветвала, ако носят злато да им вземеш, или на едната нещо такова. Последните месеци цените доста паднаха и за 70-100лв. можеш да вземеш хубава висулка примерно. Другото ми предложение е /ако още не сте им подарявали/ фото книга или колаж с ваши общи снимки от сватбата или ако имате скорошни снимки с детенцето.
На първо четене за това се сещам, но едва ли съм ти помогнала много. Желая ти успех!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 27, 2013, 12:02:25 »

ivelka, много яки рамки  good

La_Fleur, а как биха приели giftcard? според мен е много практичен подарък, но някои хора го приемат за отбиване на номер.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #36 -: ноември 27, 2013, 12:16:15 »

La_Fleur много добре те разбирам, в същото положение съм в момента, трябва да избирам подарък за свекървата за коледа, и отново съм в голяма чуденка. Тъпото е че тя винаги ми купува дрешки, ама и много хубави, знае ми размера и всеки път ме изненадва със страхотна рокля. Даже тази година вече ми биля набелязала италианско палто и няколко рокли. А аз идея си нямам какво да и купа. За рожденния ден и взех същото като и на мама, колекция кремчета на Лореал, мама много се радва тя въобще не се зарадва, а уж и двете скорпионки  angry. Тази година се чудя дали да е кафе машина или ваучер за обувки от Дайхман, че си беше харесала обувки от там.Чанти, пижами, шалове и какво ли още не сме взимали вече, svekarva айде ти като една свекърва удари едно рамо smile

Иначе за картичката е страхотна идеята, въпреки тази дето си показала е по великденска, можеш да ги помолиш децата им да нарисуват нещо коледно? Иначе разпечатана повече ме кефи, някък си има повече стойност от електронна  huhhuh.gif
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #37 -: ноември 27, 2013, 12:21:25 »

Мариолка, моята си умира за бижута и за някакви джунджорий, и аз основно това и купувам. Твоята, ако не е по бужута и такива неща, наистина нещо за домакинството - примерно може комплект някакъв за сирена (cheese board) или за фондю нещо ... зависи какви са и интересите. Кафе машина е много хубава идея, аз също на нашите тази година това ще им купувам, за това разпитвам и тук. Wink
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #38 -: ноември 27, 2013, 12:46:51 »

ratatui, благодаря ти, но не носят бижута, освен сватбените си пръстени на ръцете. Консервативни и сравнително практични са, особено етърва ми. Тя обича и да готви и разни такива неща стават за подарък, макар че вече съм и подарявала някакви форми за кекс, но пък аз не съм от цариците в кухнята и не знам какво друго мога. Фото колаж на свекърва ми подарявам за Коледа с малкия и не искам да си изстрелвам патрона, че след няколко седмици идва и този празник smile.
pandapanda, хич не е лоша идея и като че ли става за етървата, на мен вчера ми подариха, но гифткард за какво се чудя, то в нашия град опциите не са много и се сещам само за спа crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: ноември 27, 2013, 13:01:07 »

ivelka, разкошни са!!!! Обаче са много sad и трудно ще избера. Хихи, къде по- лесно щеше да е, ако бяха само 3 броя. Обаче спирам да търся из нета, от тук ще е.
La_Fleur, аз също съм за ваучер. И от Техномаркет да е, пак ще намерят какво да си купят. Етърва ти би трябвало да е млада, съвсем ли си няма занимавка? Цветя, да снима, да ходи по йога или екскурзии, да залита по здравословно хранене, по филми, театри? Явно трябва да е аристократичен подарък  crazy или поне необичаен. Кажи и нещо за свекърва си. Ние не даваме вид на романтични, но сме  Wink. Ако някой ме попита какво аз искам, веднага ще кажа: да ми организира тържеството /вкъщи или по- добре някъде вън/, да ми подари билети за "Комиците" и съответно транспорт до София, хубава чанта или раница за ръчен багаж в самолет, външна коледна украса /иначе котката я яде и после повръща/, възглавници за дивана в хола /поне 5-6 броя/, хубави слънчеви очила /ваучер, аз ще си ги избера/, парфюм "5- то авеню", хубав и топъл шал за вкъщи /хихи, кашмирен и червен и мнооого голям/, елегантни домашни пантофи и още много други. Преди няколко дни видях и външна памет за компютър във формата на майка прасе, като към нея могат да се напъхат и няколко флашки прасенца - голям кеф!
По отношение на подарък снимка, внимание! Ние, овцИте, не обичаме някой да избира вместо нас на коя снимка изглеждаме добре. Освен това няма нужда да има други хора там, ние си стигаме! Wink
Може и още неща да измисля, пък ти да отхвърляш smile
Сега, като си чета поста, излиза, че искам подарък, ама аз да си го избера /щото аз това го мога най- добре/ blum И май е верно diablo, но поне си признавам.
« Последна редакция: ноември 27, 2013, 13:16:55 от svekarva » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #40 -: ноември 27, 2013, 14:07:44 »

svekarva
Сега, като си чета поста, излиза, че искам подарък, ама аз да си го избера /щото аз това го мога най- добре/ blum И май е верно diablo, но поне си признавам.

То е така и аз съм същата , като един овен искам сама да си избирам подаъка, тази година съм заявила на мъжа ми че искам кростренажор smile, и по-принцип най-много сикам гифт карта, тези които са като дебитни карти  да мога самичка да си купа какво искам
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 27, 2013, 14:27:28 »

и аз обожавам ваучери за подарък или парички в празничен плик. дават свобода както на получателя, така и на подаряващия. хем човек сам си избира най -добре, хем и другият не се мъчи.
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #42 -: ноември 27, 2013, 16:53:08 »

Svekarva, не! Или етърва ми не е типичен овен, но всичко от изброеното е не, цветя - не е цветарка, не снима, не ходи по йога или екскурзии, по филми, театри - не си пада. Вярно е, че ние не сме така близки, като например поне да и знаех типа кожа, за да и купя по-луксозен комплект мазила, но поне съм горе-долу в час как и преминава ежедневието и в него не присъства нищо от изброеното. За гифткарда тъкмо се навих и се сетих, че в предишните години тя постоянно получаваше това като подарък от нейни приятели. На всеки празник аз се чувствам като най-лишената от фантазия huhhuh.gif, не искам да взаимствам. За свекървата - чантата беше добър вариант, но съвсем скоро и подариха колежките. Но благодаря на всички за идеите, то и аз не давам кой знае какви жокери. pardon Май по-скоро знам какво не харесат, отколкото какво харесват... nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 27, 2013, 17:21:31 »

ла фльор , то по-скоро като изброяваш какво не харесват твоите хора, те са трудни, не че ти трудно намисляш какво да им вземеш.
вижте какво яко нещо видях :
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 27, 2013, 18:15:37 »

Машка, какво имаш предвид за произхода на кафето?

Долче Густо капсулите са на Нестле, а те използват ГМО продукти дори и в бебешките си храни. Да не говорим, че със сигурност не се спазват и принципите на Fair Trade. Това имах предвид относно произхода на кафето.
Това са неща, които силно ме вълнуват и обръщам внимание на всичко, което ядем, пием или използваме за козметика и т.н.

Еми, много готина картинка и абсолютно достоверна  heart

La_Fleur, може да помислиш за нов портфейл към новата чанта на свекърва ти, или чадър, или ръкавици smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: ноември 27, 2013, 19:32:48 »

La_Fleur , чакай, все ще измислим нещо....Ей сега аз ще започна да изброявам какво не харесвам и ще вземем да се сетим.....
Имаме едно нещо - обича да готви. Може да и поръчаш специално за нея престилка, шапка и ръкохватки от "100 овце", хем ще е с името и. Има много готварски книги /аз предпочитам да си смъкна рецепти от нета/, може и красив тефтер, да си записва вътре лични рецепти. Продават симпатични шишенца с подправки, то даже са направо етажерки, стоят красиво в кухнята и вършат работа. Като казах здравословно хранене, имам предвид едни уреди за покълване на семена /около 20лв./, после се слагат в салата, примерно. Има качествени /и скъпи  sad/ прибори за сервиране - щипки, лопатки, както и неща за белене, стъргане и др. Тези неща на мен ми харесват, та може да не ти вършат работа.  Wink. Има ли си удобен стол, примерно с колелца? Няма как да не гледа телевизия, нека си има пухкаво одеало и пухена възглавница за да се завива. Да се върнем към готвенето- сега рекламират едни тигани с мрежесто покритие....Настолна лампа винаги е от полза, такава, чупеща се. Уф, аз какво не харесвам: икони, метални статуетки, всякакви тави /просто имам печка с други размери/, албуми, снимки, табелки с мъдри надписи, по принцип зелени неща от стъкло и порцелан, свещи /само ако са ароматни/, масажи и спа-процедури....
Сега ми дойде на ума, че нямам хубав комплект четка и гребен с настолно огледало /ако е за свекърва ти, да има ефект "лупа", за да се гледа без очила, несесерът ми за нокти и той поостаря вече....
Твоята сила е в писането. Защо не и напишеш нещо, специално за нея. Като онова "подарявам ти слънчогледи"....или нещо, свързано с името и. Кажи коя е най- хубавата част от тялото и /коса, очи, ръце/ за да се сетим за нещо "синергично", може и за черта от характера, която тя си харесва. Аз бих се зарадвала на дарение от мое име.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #46 -: ноември 28, 2013, 08:26:14 »

свекърва е дала супер идеи, аз ще дам един глас за хубаво портмоне или хубав шал - може да не е зимен и дебел а по-фин  и нежен.

Аз само да питам -Долче густото бяха тези капсули дето имат вътре и сухо мляко тип за лате и капучино, нали?
Иначе за Неспресо машина има капсули, които са феър трейд и еко разграждаща се капсула, но кафето е от отварително и имам чувството, че ще счупят машината.
 
Виви, то аз и не разбрах де, ти искаш еспресо машина тип Делонги с цедка (ех как го обясних) или с капсули? Защото ако искаш нормална машина, най-добрият вариант е Делонги pardon, особено ако ти мели зърната директно преди направата на кафето.
Сега видях, че е за вашите - мисля, че една хубава Делонги ще ги зарадва много smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 28, 2013, 09:52:51 »

оп, реших да предложа една рецепта, която ме вдъхнови-за тези които постят или просто са на диетка smile

http://lakomnik.bg/%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0-news3539.html
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 28, 2013, 09:53:54 »

Хайде и аз да се включа с идеи за подарък на свекърви и етърви.
La_Fleur, давам ти направо конкретни артикули, на които попаднах. Аз обожавам да разглеждам и купувам красиви и практични аксесоари за кухнята (за които Свекърва спомена). Ако трябва да съм честна, моята свекърва всяка година получава нещо такова и всеки път е доволна, защото е царица в кухнята.

Този комплект е 45 лева -  комплект от 8 незалепващи форми за печене на сладкиши
Материал: метал, Произход: Италия



Комплект съдове от йенско стъкло - практично за всяка домакиня - 25 лева.


Комплект качествени тенджери и тигани - 59 лева:


Има още много идеи, които биха зарадвали всяка домакиня.Така че, ако свекърва ти и етърва ти обичат да прекарват време в кухнята, ще останат доволни от такъв подарък  good

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: ноември 28, 2013, 10:29:46 »

Ето примери за поставки за подправки
http://www.comfort.bg/bg/interesno/view/1426.html
ivelka , тя е подарявала вече форми за кекс.
http://chefs-heaven.com/1/35/page_3.html
Тук пък има работи от инокс, за които само мога да си мечтая.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 28, 2013, 10:31:35 »

свекси, този последният сайт е доста професионален. Ти какво си хареса от него , покажи ни, дреболия или някоя тенджера? аз тенджери нови си взех, ама дреболиите са яки тук.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #51 -: ноември 28, 2013, 10:58:13 »

Да кажем, че и аз имам тенджери....Обаче всичките ми прибори за сервиране са пластмасови, различни и хич непредставителни. sad Аз предпочитам  блок - маса, всеки сам да си сервира и се налага да има поне щипки за салата и големи лъжици. То в повечето случаи са близки хора, които гледат какво има в чиниите, но все пак.  Не съм много наясно как са цените в сайта, вероятно могат да се намерят и на по- добри. Но по принцип това са скъпи неща, които се предполага, че ще издържат по- дълго. Нямам и кухненска везна, ама това вече е лиготийка, справям се и без нея. Гледам, че и тиганите им са хубави ценово  Wink. Айде сега, няма да стоя по цял ден в кухнята....ще ядем сурови неща.
« Последна редакция: ноември 28, 2013, 11:01:36 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 28, 2013, 11:03:23 »

кухненска везна си купих и са я ползва мъж ми да си мери скъпите дребни части за колелото beating
та не си взимай, по-върши работа за други хора явно хаха.
и аз нямам свестни прибори за сервиране. иначе вилици и лъжици ми купиха за годежа или р.д -то след него, ма не помня.
за блок масата знаеш че съм много За.
а, сурови неща- успех ако накараш някой мъж на това. моят не ще.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #53 -: ноември 28, 2013, 11:56:57 »

О, то при нас просто няма начин, когато се събираме роднини да не е блок- маса. Брат ми не яде меса, риби и птици, жената на братовчед ми се втелясва и понякога яде само сурови работи, снаха ми не яде сирена и сурови домати, малкият син яде само пилешко от месата, но не яде гъби, майка ми и леля ми не могат да дъвчат и трябва да има меки неща, сватовете почти не ядат зеленчуци, наблягат на меса, мъжът ми не яде сладко, аз се правя, че ям здравословно, племенникът иска само кюфтета и пържени картофи - просто страхотен букет от вкусове. Общо за всички е, че не ядем пържено и мазно.....Винаги масата е претрупана с чинии, всеки да си харесва нещо.  smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #54 -: ноември 28, 2013, 12:05:45 »

Свекърва, как изобщо си запомнила кой, какво и защо? Wink Ние всички ядем всичко (с малки изключения). Единственият проблем е, майката на мм напоследък е започнала да готви странни неща, които той не е опитвал преди и само седи и се цупи на масата, защото не му харесва и трябва аз да наваксвам и за двамата. Лятото пък го хвана някакъв вирус на морето и отидохме на гости - жената беше сготвила сигурно 10 неща за двама ни, а той нищо не вкуси (нямаше и как де), а аз сигурно 1 тенджера манджа изядох, че да компенсирам.

За кафе машината реших - ще им кажа да си изберат нещо и ще им дам ваучер или нещо такова, защото те си знаят какво ще им хареса най-много, но подозирам, че ще си вземат Делонги (старата им кафе машина е такава и вече работи повече от 10 години). Аз пък от гледане на кафе машини май накрая няма да издържа на изкушението и ще си взема и за нас нова с капсули.   blush

Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #55 -: ноември 28, 2013, 12:10:15 »

Добро утро blum, то обяд малко, ама карай! Първо - да благодаря на всички за предложенията и за времето, което са отделили да ми помогнат. Започвам отзад - напред: Мира, силата може и да ми е в писането, но силата на моята свекърва пък е да ме "вдъхновява" да пиша най-тъжните неща, излезли от душата ми, пред които сълзливите ми тийнейджърски поетични опити, посветени на разбити сърца бледнеят по драматизъм pardon. Освен това тя въобще не приема за стойностно това, че аз пиша или че синът и прави музика, да речем, просто не сме в калъпа и не сме ок. Но това просто е тя и има правото да харесва други неща, които определено не са книги с поезия или романи. Дано разбираш (те) колко ми е трудно да избера. Някой ми беше дал идея за хубаво портмоне, ще трябва да я "преджобя", за да видя в какво състояние е нейното. Пухеното одеяло и възглавница също ми харесват като вариант, защото тя е зиморничава. Може би трябва да  е нещо, което да и влезе в употреба в ежедневието, защото на един имен ден най-много от всички подаръци се зарадва на рол-он, който и бях пъхнала покрай другото, защото точно от него имала нужда в този момент. Иначе с месеци и години може да стоят неразопаковани подаръци. Има и мои сред тях, така че не ми се иска пак такова злочестие girl_wink. Някаква топла жилетка също може би бил вариант. А за етърва ми - подскочих при възможността за престилка с ръкохватки с надпис, обаче този сайт 100 овце мисля ме пренасочва към друг и май не е актуална такава оферта. Ако знаете къде другаде мога да поръчам (и аз ще търся, но първо ще изляза в обедна почивка girl_wink). Освен това на нея и харесват красивите съдове, ще трябва да огледам по-подробно сайтовете, които сте ми оставили.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: ноември 28, 2013, 12:39:26 »

La_Fleur, Мишел е специалист по тези неща, ще я питам във Фб.
Надписът може и ти да си го направиш с текстилни бои върху най- проста престилка. Ама ще помагаме, няма страшно...
Ох, така се смях с твоето вдъхновение.....Де някой да напише за мен песен, направо ще се размажа, пък дори и да е от сорта "мого моля Ви, мадам, мене страшно мъ е срам".....Че и само да ми изпее или изсвири нещо. ...Но аз си имам Венера в рак /води се като ранена планета/ и малко променя овнешкия ми нрав по отношение на дом, семейство и подаръци Wink
Хихи, Vivi20 , помня, защото най- мразя някой да побутва храна с вилицата и да ми се мръщи. Предпочитам да се плескам по цял ден, но да ядат и да не се чувстват пренебрегнати. То по тази причина ми се иска някой да ми подготви тържеството, както правят в Америка. Рожденикът не черпи, другите се грижат за него, той само се радва и се прави на изненадан.
Да кажа и за котката - хич и не отразява снега. Това и е наблюдателният пункт за врабчета, гледа ги през стъклото на вратата и трака със зъби /така ми съобщава, че има нещо за ловене, но няма да е тя ловецът/. Голяма е лигла, само да си котка при нас smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 28, 2013, 15:16:44 »

свекси и моята тракаше със зъби-таака съм се смялааа yahoo

ла фльор, разбирам те напълно за калъпа -и ние с моя мъж не влизаме в калъпа за успели хора  pleasantry, според критериите на леля му и все получаваме отбележки pardon

сто овце вече преминаха само на блог, не предлагат стоки за изработване. уви.
ето тук бродират надписи:
http://textura.bg/static-brod.htm
http://www.gugla-gugla.com/bg/show/embroidery.php

също така има едни одеала дето са като халати - с ръкави, много яки за зимата.
http://magazina.me/index.php?route=product/product&product_id=122
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: ноември 28, 2013, 16:28:14 »

http://giftbg.com/products.php?category_id=74
Хихи, Еми, целево ли е без гръб това чудо?
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #59 -: ноември 28, 2013, 16:28:39 »

Леле, одеялото с ръкавите е страхотно Bravo, ще консултирам после с мъжа ми, защото тя (свекърва ми) обикновено вечер гледа сериали на фотьойла и може би ще и хареса. Мира, тя е стрелец като мен, но най-ярките ни съвпадения са, че обичаме да танцуваме и не чак толкова да готвим  girl_wink. Но аз съм стрелец, с асцедент стрелец и с луна в стрелец, тя определено има други зодиакални и планетни влияния, а и винаги съм смятала, че темпераментът ни е вроден, т.е. в човека си има и ген, не само зодия, както и семейна среда, приятелски кръг и т.н., комплексни същества сме. Сайтът на текстура също ми хвана окото за етърва ми, но пак ще се консултирам с мъжа ми, не знам дали хубава готварска престилка и ръкавица със закачлив надпис плюс книга с рецепти би било достатъчно хубаво за един овен, да не си каже, че я смятам за обикновена готвачка  Girl_hide
П.С. Мира, и аз си мечтая за такъв американски рожден ден, но само с мечтите май ще си остана, бях направила на мъжа ми такъв - парти изненада, със скрити гости, торта, шапки, свирки, абе, като по филмите, ама той скорпионът му скорпионски като се запои на вратата и имах чувството, че се чудеше да бяга ли, или да влезе все пак pardon. Въобще скоро не съмполучавала никакви подаръци, които да ме изненадат или малко артистично да се изразя - да ми спрат дъха. Онзи ден, на р.д.-то получих книга за подарък от кумата ми, книга за подарък от мъжа ми и ваучер за книга за подарък от брат ми danceg. Обичам много да чета, ама прекалиха малко с липсата на фантазия... blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 28, 2013, 16:51:41 »

fleur,радвам се че съм помогнала smile. За темперамента си абсолютно права, да не говорим че освен зодия има още сума ти планети освен асцендента които влияят на човека. аз примерно съм везна с асцендент козирог и е странно- хем съм сериозна като козирозите хем съм инертна. хахах , каша.

Свекси, за кое питаш, за престилката или за одеалото с ръкави ?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 29, 2013, 16:11:53 »

свекси и моята тракаше със зъби-таака съм се смялааа yahoo

ла фльор, разбирам те напълно за калъпа -и ние с моя мъж не влизаме в калъпа за успели хора  pleasantry, според критериите на леля му и все получаваме отбележки pardon

сто овце вече преминаха само на блог, не предлагат стоки за изработване. уви.
ето тук бродират надписи:
http://textura.bg/static-brod.htm
http://www.gugla-gugla.com/bg/show/embroidery.php

също така има едни одеала дето са като халати - с ръкави, много яки за зимата.
http://magazina.me/index.php?route=product/product&product_id=122
поледни сайтове  good мерси, еми!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #62 -: ноември 29, 2013, 16:22:07 »

Помислих, че одеалата са без гръб - само си мушкаш ръцете, защото гръб така и не ти трябва. Ще взема да измисля аз такова одеало, само с ръкави. Хем ще го продавам и по- евтино Wink Само да не е седнал някой преди теб на дивана blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 29, 2013, 17:15:36 »

продавай , ще си купя от теб за бабата ми.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 29, 2013, 22:24:01 »

Софиянките да се включват в срещата последна за тази календарна година, да не се помайват  beating Wink
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35353.new.html#new
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 30, 2013, 21:26:42 »

Привет! Аз напоследък съм до никъде с писането в темата, ама така е с тия лекции и тая работа  sad сега ще сме и с 1 човек по-малко на работа ... ама дано се справим;

Исках да ви питам за някакъв сайт за бебешки нещица, но от България  good че търся разни подаръци за близки  smile

Хубава вечер, макар и студена навън  blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: декември 01, 2013, 11:11:56 »

аз съм доволна от тези - едни от малкото които имат безплатна доставка над 50 лв мисля че беше. повечето бебе сайтове са за над 100 лв , безпл доставка. А и цените са им много добри.
http://www.pakostnik.com/bg/promotions.php
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: декември 01, 2013, 14:14:20 »

Ezra www.bebelandia.bg
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines