Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 05:52:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица с есенна мъгла 18-24.11.2013  (Прочетена 12715 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: ноември 18, 2013, 16:28:38 »

Мерси, така и предполагах.  diablo Много хубаво реве и хълца жената, само дето не разбрах защо Wink.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #16 -: ноември 19, 2013, 17:47:28 »

Привет и от мен, дами!

Аз няма да се иказвам по темата ВБ, защото не го гледам.

Да ви се похваля - в четвъртък си поръчах едни гримове от amazon.co.uk и днес си ги взех от пощата. Не мога да повярвам колко бързо ги доставиха, ако ги бях поръчала от някой град в България да ги пратят по пощата щяха да се забавят повече  yahoo

Навън вече взе да си става съвсем зимно времето, наизвадих всички дебели зимни палта, якета, шапки, шалове и ръкавици. Парното вече е на max вкъщи, искаше ми се още малко да избегнем този момент, ама не става...

Ето една доста интересна идея за уют на верандата:
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #17 -: ноември 20, 2013, 09:01:28 »

Добро утро, дами smile

Аз вечер се прибирам късно от работа, мъжо беше болен и въобще едва сега смогнах да се добера до форума.
ВБ/ББ не гледам от години още докато живеехме в България, много ме нервира и не го гледам, та не мога и аз да се изкажа компетентно.

Виви, за подаръците, ако имаш въжможност да видиш как и с какво си играят децата, ще е най-добре. Ако не питай кои са интересите им в момента. Ако са на вълна книжки, конструктури, кукли или определен герой, лесно ще се се ориентрираш за подаръка. Аз така купувам за племеничките, иначе няма избиране сред това море от основно пластмаса  smile

Лек ден от мен!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: ноември 20, 2013, 10:30:33 »

Добро утро!
Хайде на едно междинно есенно- зимно кафе! heart
Снощи реших да гледам Брадъра, кой влиза, кой излиза, че да мога да участвам в разговора. Денди, макар и до болка познат, все още ми е много интересен и може и да хвърлям по- често по едно око. Намирам страхотна промяна в Черната Златка, в положителна посока. Какво нещо е да попаднеш на подходящо място в подходящия момент.......Понаучи се как да се държи, само да спре да си хапе устата и ще ми стане още по- симпатична smile. Нидялку не виждам как ще се изтрайва, Киро не съм го гледала много, но общо взето, май дружината е по- интересна от ВИП - а.
После гледах и моето любимо Ол Инклузив и пак се смях до сълзи. Даже и съпругът ми се смя, а той е много тежък в това отношение.
scilla , честити ти гримилки, още по- красива да станеш с тях!
Alleksia, пази се, да не се разболееш и ти.
Сега и моите синове взеха да ме питат какво да донесат на племенника за Коледа. Малкият му донесе през лятото един Трансформърс, голяма игра падна. Те се серии и могат да се допълват и са нещо като модерен вариант на Лего конструктори. Майката обаче не иска такова, пък и не дава никакви предложения, та и те са в чуденка. Ще се наложи май да се комбинираме и подаръкът да е в брой. То просто сега децата всичко имат. Миналата Коледа подарявах Медено сладка енциклопедия, струва си.
Кафето го няма, не мога да прикачвам файлове от вчера sad
« Последна редакция: ноември 20, 2013, 10:33:01 от svekarva » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #19 -: ноември 20, 2013, 11:58:45 »

Книги е чудесна идея, но родителите вече са им купили цяла библиотека от книги. Wink В крайна сметка изнамерих някаква статия топ 10 игри за деца и имаше много хубави идеи. Мисля да им взема някаква игра, в която може да участва цялото семейство, нещо като не се сърди човече. smile Мисля, че това е единственото, което още не съм купувала за децата. Wink

Иначе нямам търпение да дойде събота - ще си правим кестени с греяно вино с един приятели и полека лека ще влизаме в коледно настроение. Wink Дано само ни станат кестените, че последния път беше голям провал, така си ги хвърлихме. sad
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: ноември 20, 2013, 12:15:02 »

Vivi20, сега се сетих още нещо - куклен театър. Има такива, които се слагат на пръста, има и които се движат с ръце. Ще ти пусна линк след малко. На племенника и това, и семейни игри съм подарявала, но няма интерес. След втория ден всичко хвърля....и яха велосипеда. Тук една майка записа детето си на плуване, това също е вариант за подарък. А, фотосесия - също. При вас момиченцето е по- голямо, ще и хареса.
http://detski-igrachki.com/product_info.php?products_id=7785
« Последна редакция: ноември 20, 2013, 12:19:24 от svekarva » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #21 -: ноември 20, 2013, 13:08:14 »

За фотосесия си мислех, обаче като познавам родителите няма да ги заведат, освен аз да си ги заведа сладурчетата!

НО! Си златна с тази идея за куклите! Малката обожава да си играем с играчки и да се преструваме на разни герои, мисля че супер много ще им се зарадва! Благодаря за идеята, сега ще разровя из амазон, да видим какво има! smile Хехе, колко време ми спести, ако знаеш!  give_rose give_rose give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #22 -: ноември 20, 2013, 13:37:56 »

Радвам се, че помогнах! Ползвала съм този магазин, много са коректни и доставката идва за два дни. Ако намериш нещо из Амазон с по- добра цена, ще казваш!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #23 -: ноември 20, 2013, 14:01:07 »

Хихи, определено е по-скъпо:

http://www.amazon.co.uk/Eichhorn-100002585-Theatre-Puppets-Included/dp/B001XOZC14/ref=sr_1_10?s=kids&ie=UTF8&qid=1384948767&sr=1-10&keywords=Eichhorn

Ще поръчам от твоя сайт, само нашите може да не са много доволни да носят 4 кг кутия, но според мен ще си заслужава! smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: ноември 20, 2013, 14:05:42 »

Кое тежи толкова много? blum
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #25 -: ноември 20, 2013, 14:09:54 »

Е, аз се загледах и по театъра, не само по куклите.  blush  Wink
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #26 -: ноември 20, 2013, 15:47:37 »

Ех, че интересен подарък - браво за идеята, svekarva!!

Аз отново да се похваля - бях изненадана с още едно пътуване зад граница преди новогодишното такова и съм много развълнувана и чакам с нетърпение. Иска ми се да видя възможно повече места преди да са се появили дечица, че тогава няма да е толкова лесно да се заделят финанси, а и да се пътува. Тази година посетих и ще посетя толкова държави колкото не съм за целия си съзнателен живот. Мисля, че 2013 г. ще я запомня като годината на пътешествията - толкова спомени и впечатления. Дори обмислям да си направя един фотобук с компилация от снимки от различните местенца. Много съм благодарна.  Girl_hide

Еми
, все се каня да те питам, къде опита хляб от лимец? На мен ми е много болна тази тема - в смисъл, че се опитвам да си намеря истинско брашно на относително ок цена, за да си правя вкъщи хляб. Аз в момента си правя, но дълбоко се съмнявам в брашното. Може и да не е лимец - просто истинско брашно. Някои някакви идеи?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #27 -: ноември 20, 2013, 17:08:07 »

Ядосах се! От години имам бг номер и ми е многополезен като се прибирам, ама нашите решили да го изключат без да ме питат, а можеше просто да проверят дали може да се запази, но без месечна такса. Та може ли да попитам някой знае ли дали мога да си поискам телефонния номер от М-тел? Изобщо не ми е ясно как става, обаче си настоявам на тоя номер!  diablo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 20, 2013, 18:17:24 »

scilla, хлебчето е от  фирма Унипек, на пазара до метростанция младост 1 имат павилион само за хляб на светофара.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: ноември 20, 2013, 19:34:44 »

Vivi20 , мисля, че срещу заплащане можеш да си вземеш номера, ако не е вече даден някъде. Утре ще попитам, имам позната. Ние на момчетата преди им прекъсвахме телефоните, че си идваха през две- три години, като запазвахме номера. Сега плащаме такса от около 3лв. на месец и могат да ги ползват веднага, когато са по Европа или си идват тук. Все още ги ползват за бърза връзка с приятели, макар да имат и други възможности с техните си мобилни за Скайп или Фб. Напълно те разбирам, все едно ти е "затрито" миналото, но всичко е поправимо.
scilla, обикновено групите по йога си имат снабдители за брашно от лимец. Моя колежка е заклета йога и редовно ни снабдява и нас. Аз нещо подочух, че това е ГМО от Китай и доста се се замислям вече дали си струват 20лв. за кг. Уж сам си го сеел и го отглеждал, но.....
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines