Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:17:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица с есенна мъгла 18-24.11.2013  (Прочетена 12676 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« -: ноември 18, 2013, 12:11:21 »



При някои от вас може би все още е слънчево, но при мен започнаха мъглите. Есента все повече се усеща, а скоро и зимата ще наближи. Лошото време го приемам като продължение на темата от миналата седмица - когато навън е неуютно, в къщи е най-уютно smile

И за да ви стопля в мъгливото време - малко чай smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 18, 2013, 12:21:52 »

добро утро, хубаво си го измислила.
тъй като виждам , че когато имаме конкретна тема на разговор, сме повече тук, предлагам да обсъдим ( който е гледал де ) Вип брадър и избирането на Станка за "победител". За доста хора, това бил избор на Бай Ганьо за пример на народа, за други- титлите й били достатъчен добродетел.
Кажете си мнението и вие smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: ноември 18, 2013, 12:34:11 »

Охо, провет!
Аз се опитах да пусна тема, но не стана, нещо имало много файлове. Бях е замислила като "късна есен", та ще пусна и кафето за нея, макар и по обяд
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #3 -: ноември 18, 2013, 12:39:05 »

Еми улучи ме право в целта с тая тема.
Аз много се ядосах от финала. Наистина очаквах както винаги победителя да бъде някой който е бил или омразен в къщата или някой който никой не е очаквал. Бях готова да смена  канала когато изгониха четвърти Пламен и онова същество го би по гласове, но в Мариан ми беше надежтата. Супер много се издразних че Станка спечели. Толкова нагласено беше всичко, и накрая бутна Мира след като се опита да и честити, ако на това му се казва достоен човек не знам. Всичко с купени гласове на онази, колко много напомня на всичко което се случи в събота през целия ден nea. довчера само ще пусна да видя кой влиза, май няма да ги гледам повече.

Иначе мъглата почна да се вдига и се появи слънчицето  Sunshine. Много са ми смешни Поляците в нашия офис, пускат даже климатика на студено че им било много жега днес. Те идват от северна Полша и за тях тук е лято  crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 18, 2013, 12:42:17 »

 за мен също работата беше нагласена. Затова реших да ви питам и вас.
Има слънце и при мен, днес съм на безплатна опера, дано е хубаво. smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #5 -: ноември 18, 2013, 12:48:04 »

И при нас е мъгливо и студено и е понеделник ...  angry сутринта много трудно се измъкнах от леглото и както мм пита - "Не може ли освен болничен да има опция и за гушкащ ден?" smile Такова настроение имахме като гледахме навън само за гушкане и спане си мислехме. smile

Вчера сутринта ми щукна, че искам да правя пилешки шишчета, отидохме и напазарихме всички продукти, но ... забравихме шишчета да купим!  pardon В крайна сметка ги бодах на клечки за зъби и станаха като хапки Wink Играчка, обаче си беше много вкусничко!

Днес се и усетих, че трябва да започна да мисля подаръци на племениците - някакви съвети за нещо интересно за дечица на 2 и 4? smile Момченце и момиченце съответно, какво ли не съм им купувала вече и направо ми липсва муза - играчки - пеещи, скачащи, пъзели, дрешки ... какво друго може? smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 18, 2013, 12:51:48 »

Аз също гледах Вип брадър. Това, че Станка спечели не ме изненада много, след като Пламен остана четвърти. Имах по-големи очаквания от Станка, но отношението и към Мира през цялото време ме разочарова. Всички казват колко била добра, а мен ми се стори доста злобна. Все пак се надявам това да и помогне да си преживее комплексите.
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #7 -: ноември 18, 2013, 12:52:35 »

Привет и от мен!
Опитах да гледам Вип брадър, но този път никак не ми допадна - толкова злоба и агресия лъхаше, че се отказах. И подбора не ми хареса, така че реших, да  си го спестя. Относно Станка (винаги съм се радвала на победите й, просълзявала ме е и ме е карала наистина да бъда горда), когато влезе в къщата, си казах : ето го моят победител!! ...НО...някъде почнах да се "разминавам" със Станка- шампионката и Станка от къщата. Лично аз предпочитам спортистката... Мнението ми се базира само на първите  седмици от предаването, после спрях да го следя.

 Иначе днес в Пловдив отново имаме слънчице и е супер.  Sunshine
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: ноември 18, 2013, 13:22:44 »

Нещо не мога да пиша във форума - редовно ме изхвърля, че имало достатъчно файлове.. И кафето не можах да кача.
За ВИП-а мога да кажа, че Станка е типажът, който по принцип се избира - ясна, предсказуема и успяла. Гледах избирателно и мисля, че момичето даде максимума - толкова може, но пък се старае от сърце.
Vivi20, книжки  и дискове с детски филмчета подарявала ли си?
Хехе, купих от магазините на Дайхман плик и лист за писмо до дядо Коледа. В Пловдив от години отговарят на писмата и е много мило.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 18, 2013, 15:02:11 »

Едно поздравче, за Еми smile като го видях за теб се сетих smile
Не мога да пиша редовно тук, ама не съм ви забравила дами, Поздрави от нас Ангелчо smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 18, 2013, 15:28:16 »

Привет пенсионерки  girl_wink
Надявам се всички сте добре smile Тук мъглата се вдигна и изпече едно хубаво слънце, нищо че е доста студено, по-добре е от студената, мъглива и мрачна сутрин  Sunshine

Темата за ВБ е доста актуална напоследък. За съжаление гледах доста голяма част от него /по това време се прибираме вкъщи и телевизора е фон, докато приготвяме вечеря, дрехи за другия ден и т.н./. За мен финалът е доста разочароващ. В началото си мислех, че Станка е безспорният фаворит, но уви показа доста неприятни черти от характера си. Днес успях да гледам малко и от гостуването й при Гала. Затвърдих си мнението - човек с много комплекси и неумение за общуване. За съжаление титлите и медалите й не я правят стойностен човек. И като цяло мисля, че тя и Тервел се компрометираха най-много. Не очаквах, че спортисти като тях /изявени, с успехи и имащи одобрението на публиката/ ще се подведат по един човек и 3 месеца няма да излезнат от сянката му.

От друга страна се разочаровах от отношението на продуцентите към публиката - Кештерминал спонсори на ВБ и В.Ч. с 90% вот в сряда  crazy И въобще цялото й арогантно, мутренско и с фалшива престореност на чувствителност поведение много беше дразнещо, а в същото време продуцентите я изкарват мила и добра жена  shok
Ох, пак се ядосах.
Според мен най-заслужаваше 1-во място Мариан /не само, защото сме адаши  Girl_hide/, но и защото мисля, че поведението му беше достойно, мъжко и премерено. След него подреждам Пламен и Йоана - защото играха играта, а Пламен като цяло "изнесе" целия сезон на гърба си.

Малко дълго стана, но както казах гледах голяма част от предаването и някак се "натоварих" с цялата постановка.
« Последна редакция: ноември 18, 2013, 15:29:59 от ma6ka_ » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 18, 2013, 15:37:35 »

Eme, мерси за поздрава!

Машка, по-точно не можех да го напиша това за кештерминала и престорената чувствителност. то се вижда че е вещица с гаден нрав и мутренски похвати в живота.
И аз бях за Пламен или Мариан. Много ме кефеше първият как дразни Кештерминалката и другите "випове" Eeager
Аз гледах рядко- но достатъчно за да схвана ситуацията и да затвърдя мнението си че това беше най-злобният, скучен и политическ ВБ досега. NO
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: ноември 18, 2013, 16:15:02 »

На кого викате Кештерминалка, на Ваня ли?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #13 -: ноември 18, 2013, 16:18:39 »

аз на Кештерминалката и викам прасенцето, а иначе е известна като Ваня Червенкова.

Оф изтръпвам само като се сета за нея   diablo
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 18, 2013, 16:19:53 »

На кого викате Кештерминалка, на Ваня ли?

Кештерминал са автомати за разплащане, нещо от типа на Изи пей, но е машина подобна на банкомат. Марката Кештерминал е собственост на В.Ч. и в същото време е спонсор на ВБ.  diablo

 Flower
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines