Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 04:24:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа?
да - 30 (96.8%)
не - 1 (3.2%)
Общ брой гласове: 30

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Прочетена 94845 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: декември 02, 2013, 11:25:33 »

И на мен ми е много трудно. Имам купена само една коледна играчка. Идеи нямам никакви, дано скоро музата ме посети, ако не като чистокръвна сврака ще заложа на нещо типично женско-гривна и подобни. Т.к.всичко ми изглежда прахосъбиращо.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: декември 02, 2013, 13:37:43 »

И аз съм в пълно затруднение-харесах толкова много неща smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: декември 02, 2013, 17:41:51 »

 и аз харесах много неща, но реших да степенувам и така. нещо за душата и нещо за тялото, така си помогнах по-лесно с класирането кое да взема smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #198 -: декември 02, 2013, 19:25:45 »

 Момичета, да ви питам дали имате опит с изпращане по Български пощи на нещо, което е храна? В моя случай ще е опаковано в кутийка. От една страна ме притеснява дали ще го пуснат изобщо. А от друга - да не ме карат да го разопаковам, понеже ще е опаковано по такъв начин, че веднъж развалено, няма как да не направи пак и ще изглежда отвратително. Иначе останалата част от подаръка ще стои разопакована, понеже разбрах, че няма как да се пусне иначе  sad
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: декември 02, 2013, 19:28:44 »

Аз съм изпращала, дори за друга държава храна- шоколад, чай , кафе и разни такива пакетирани. Понякога искат да видят какво е , друг път не.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #200 -: декември 02, 2013, 19:32:53 »

 Ами в моя случай ще е кутийка, в която няма да се вижда какво има, освен ако не се отвори. Май ще ме карат да я отварям...тю, че ме е яд. Или нещата отиват към пращане на нещо друго  sad
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: декември 02, 2013, 19:37:23 »

Може да не те карат smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: декември 02, 2013, 20:42:21 »

А когато ги пращате за чужбина по пощата, може ли да е опакован пакета или трябва пред тях да го опаковам? Може ли само да опиша какво има вътре, или задължително трябва да го видят?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: декември 02, 2013, 21:33:57 »

ratatui, искат да го видят.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: декември 02, 2013, 21:36:20 »

аз миналата година пращах в чужбина. беше опакован подарък, който сложих в кутия, която си купих от тях и даже не помня да се питали какво е.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: декември 02, 2013, 22:40:15 »

Аз две трети съм готова с подарък yahoo Дано последната трета не ме затрудни.

Нека моята Снежанка не счита за задължение да ползва куриер, но при нас има проблем с Български пощи. Спомням си една година свекито беше пратила мартенички, които дойдоха някъде юни или юли беше. Тази година от три изпратени картички нито една не пристигна. Писах жалба, но не съм сигурна, че много са се  променили нещата. На мен не ми е никакъв, ама никакъв проблем да отида до пощата, но ако Снежанка предпочете този вариант нека е с обратна разписка, иначе току виж пак нищо не пристигнало.

Иначе самите Български пощи тук са дали ограниченията - както общите, така и по държави.
http://www.bgpost.bg/?cid=190
Досега като съм пращала колети винаги са ми искали да видят какво изпращам.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #206 -: декември 03, 2013, 06:53:12 »

По непонятна причина, миналата година не ми позволиха да изпратя билков чай, събиран от мен. Нямаше проблем обаче с готова опаковка, закупена от щанд в пощата  crazy. Обясняваха ми, че моят изглеждал като семена на растения и било забранено за чужбина. Винаги искат да опаковам всичко пред тях. Аз си ги зная и те ме знаят, търпим се взаимно. Никога нищо не ми е изчезвало, само се е забавяло при затворени летища. Използвам опция за следене на пратката, макар тя да дава сведения онлайн само до напускане на България. После я дебне получателят. good
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: декември 03, 2013, 13:07:05 »

Ех, мили дами, чак сега видях тази хубава иконка на еленчета.. sad И като се зачетох видях, че и срок е изпуснат отдавна. Затова пък ви пожелавам да имате огромно коледно и новогодишно настроение и да заразявате всички около вас lol)
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: декември 03, 2013, 14:31:05 »

За да не се изгуби пратката по БГ пощи най- сигурно е да се изпрати кат препоръчана пратка. Оскъпява се с около 60-70 стотинки, но поне имаш баркосд, по който можеш да следиш къде е пакета smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #209 -: декември 04, 2013, 10:50:11 »

 Виждам, че повечето от Снежанките са готови с подаръците  smile Ако все още има някой, който се колебае или иска да вземе още нещо, а и понеже говорихме за коледни базари - един списък на такива по градове:

http://www.peika.bg/statia/Koleden_bazar_2013_kade_koga_kakvo__l.a_i.83502.html
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines