Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 00:24:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа?
да - 30 (96.8%)
не - 1 (3.2%)
Общ брой гласове: 30

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Прочетена 94733 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #150 -: ноември 28, 2013, 16:32:01 »

emmmmmy, имам си героиня Wink. То май няма мъже тази година. Или се спотайват?
Мятам се в разни посоки, нищо още не ми е избистрено. Страх ме е да не залитна по посока герой / все едно на Попай моряка да пратя спанак/ и да не стане разминаване Wink, ако съфорумката изобщо не яде спанак.
Иначе съм много доволна, съфорумката ми е "на сърце" още от началото. heart heart heart

Да не стане като вица за зайчето и морковената торта? Wink

Но общо взето имам чувството (след много умуване), че е по-лесно да избираш на човек, когото не познаваш, защото не знаеш какво има/няма и просто взимаш нещо малко по-универсално, което е почти сигурно, че ще се хареса. Малко странна логика, но съм заобиколена от хора, които познавам и за които ми е страшно трудно да избирам подаръци и тази инициатива във форума ми е направо като глътка свеж въздух! smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: ноември 28, 2013, 17:19:05 »

аз по -скоро гледам да спазвам първоначалната идея на играта ни-изненадата за всичко- като подаряваме и не знам от кого ще получим, по ми е интересно и да не получаваме очаквани неща, а изненади. Затова в подаръка за мойто геройче ще вложа нещо от себе си и моя характер, пък то неща които има нужда, може да си избере и само smile

То това е идеята.И в това е забавлението всъщност!
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #152 -: ноември 28, 2013, 17:37:53 »

И аз бях в голяма чуденка за подаръка, ама да Ви кажа че аз май съм първа, готова съм

Имам подаръъъчееее. 
само да се опакова и заминава
Дано този път пощите не ме разочароват и да не пътува месец както миналият път
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: ноември 28, 2013, 18:52:26 »

 аз ще гледам да го пусна преди голямата тарапана в куриерските служби около декември, тоест на 1 или 2ри декември моят подарък ще отпътува, живот и здраве smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: ноември 28, 2013, 20:37:26 »

аз ще гледам да го пусна преди голямата тарапана в куриерските служби около декември, тоест на 1 или 2ри декември моят подарък ще отпътува, живот и здраве smile

Искам да попитам и другите Снежанки кога горе долу смятате да пуснате подаръчетата?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: ноември 28, 2013, 20:49:25 »

Аз, ще гледам до средата на другата седмица да го пусна /само първо да го избера и опаковам де/.
Моя има да пътува много и ме е страх дали ще успее да пристигне навреме, за да си зарадвам героя преди Коледа.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: ноември 28, 2013, 20:58:41 »

Аз в събота ще гледам да обиколя докато моя мъж гледа децата ,че иначе с количката не става.Още повече желанието да пипнат всичко носи опасност за магазина и чупливата коледна керамика.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #157 -: ноември 28, 2013, 21:02:57 »

аз също ще се постаря да го пусна другата седмица smile

Момичета а вие с куриер ли ще ги пращате? че на мен ми е много по-сигурно с куриер, въобще им нямам доверие на пощите smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #158 -: ноември 28, 2013, 21:22:02 »

  И аз избрах част от подаръка току-що smile Силно се надявам да се хареса на моето анимационно геройче.

 Огромни благодарности за Еми за помощта и насоките за анимационното геройче (понеже аз много не го познавам)! Flower
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: ноември 28, 2013, 21:33:11 »

Ами аз първо трябва да го измисля.... А след като го измисля, ще гледам максимално бързо да го пратя. Но със сигурност ще е най-рано другата седмица - първо да ми минат 2-та изпита и тогава ще мисля.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: ноември 28, 2013, 21:39:02 »

Аз ще търся златната среда.Да е преди празниците ,за да се засили празничният дух ,но да не е много късно ,че с тези затруднения с куриерите.Каквато съм пътешественичка пък току виж съм почукала на вратата на моето геройче smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: ноември 28, 2013, 21:57:07 »

фийби е пример за всички майки с малки деца- никога не се оправдава с детето, че не можела това, не можела онова. smile
мариолке, аз винаги с куриер, не ми пука за цената, защото по-ниската от пощите ми я избиват през носа с техните тъпотии.
Мишел, радвам се че с добро ме споменаваш tease
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #162 -: ноември 28, 2013, 22:05:23 »

Еммми, Дай Боже, когато имаш деца ще си говорим пак, па дано да ти се падне кротичко за да не се налага да се оправдаваш и чудиш как да излезеш до магазина дори blum
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: ноември 29, 2013, 09:25:21 »

И аз съм почти готова с подаръка,остатъка днес,утре ще е приготвен. А за доставката може да използвам дядо Коледа в ролята на мъжа ми,т.к работата му е наблизо до моето геройче.
Еми,живот и здраве,когато те споходи радостната вест,дано не ти се падне тазманийско дяволче hurrah,че тогава ще ни разбереш,защо все казваме,не остана време за това и онова. give_rose
Ей някои от вас май използват подсказки  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #164 -: ноември 29, 2013, 09:45:47 »

ellimink, няма лошо, тук всичко е позволено Wink.
Vivi20 , забравила съм го вица, разкажи го!
Ей, много сте бързи....Аз първата година го пуснах на 1-ви декември и на следващия ден беше получен. Според мен, твърде рано...Сега няма да бързам толкова.
Аз да си кажа пак, че предпочитам Снежанка да ме зарадва чрез пощата. Клонът ни е на две крачки. Дала съм служебен адрес, а още не зная кога ще работим към празниците. Но пък съм дала и телефон и все ще се разберем и с куриер.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines