Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 16:37:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа?
да - 30 (96.8%)
не - 1 (3.2%)
Общ брой гласове: 30

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Прочетена 94582 пъти)
 
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #30 -: ноември 15, 2013, 13:16:14 »

Аз също нямам претенции - със сигурност подаръците ще са от сърце и избирани с желание.
Всичко свързано с Коледа е добре дошло  smile
Свекърва, само като те чета и ми става едно уютно
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 15, 2013, 13:22:06 »

И аз нямам предпочитания. Също като свекърва бих се зарадвала на
...нещо, ухаещо на кафе, канела, портокал и шоколад, с коледен привкус и топлина.
или някой шал/фишу. Но нищо не връщам  tease

 Offtopic вчера се бях присетила за миналогодишния подарък от Фийбс и тези дни мисля да потърся капсули с лате с вкус карамел  Coffe
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 15, 2013, 15:25:11 »

Аз бих се зарадвала на книга-трилърче/да НЕ е свързано с деца/.И да кажа подарък само за мен.Пикльовците ще получат достатъчно подаръци.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 15, 2013, 15:26:39 »

Аз бих се зарадвала на книга-трилърче/да НЕ е свързано с деца/.И да кажа подарък само за мен.Пикльовците ще получат достатъчно подаръци.
goodpost winter-ski
че много ясно! евала на гучито smile , е такива майки обичам. pc_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 15, 2013, 15:58:28 »

И аз нямам предпочитания. Също като свекърва бих се зарадвала на  или някой шал/фишу. Но нищо не връщам  tease

 Offtopic вчера се бях присетила за миналогодишния подарък от Фийбс и тези дни мисля да потърся капсули с лате с вкус карамел  Coffe

Търси ,търси ,че нещо ги спряха от производство smile.
Аз бих се зарадвала на книга-трилърче/да НЕ е свързано с деца/.И да кажа подарък само за мен.Пикльовците ще получат достатъчно подаръци.
Ами така де .И ние сме хора smile

Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 15, 2013, 16:01:23 »

Аз бих се зарадвала на всичко!Но чесно да си призная предпочитам нещо тематично Коледно за вкъщи  smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 16, 2013, 10:45:25 »

хаха, гери ме разсмя сутринта  Girl_hide браво на теб!

Нямам търпение за др. месец  tease
Аз бих се зарадвала на нещо коледно, което ме кара да мечтая силно ...  heart
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #37 -: ноември 16, 2013, 11:08:14 »

Аз също нямам претенции за подаръка.Обожавам Коледа и бих се зарадвала на нещо тематично yahoo Страшно много обичам чаши...независимо какви.Имам голяма колекция и продължавам да си събирам,така че това също е идея good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 16, 2013, 11:17:12 »

И аз нямам претенции, на мен ми харесва самото очакване, това че знам, че някъде някой се постарал и е помислил за мен  girl_wink Аз също предпочитам нещо тематично, за дома което като погледна и да се усмихвам, защото знам с какви прекрасни емоции е свързано избирането и подаряването на тези подаръци.
Вече нямам търпение да тръгна по магазините и да изпратя моето подаръче, с което се надявам да зарадвам някого!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 16, 2013, 11:36:30 »

Замислих се покрай това приятно суетене, че все китайски стоки ни пробутват покрай празниците и не само, по магазините. Вече почват да ме дразнят- всичко им е еднакво и се разпада бързо .  huhhuh.gif
Та сега си поставих хубавата задача да открия произведен в България или в друга некитайска страна, дар за моето киногеройче danceg
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #40 -: ноември 16, 2013, 12:03:27 »

 Всяка година с огромно нетърпение очаквам размяната на подаръци  yahoo Толкова е хубаво да избереш нещо специално за някого!
 И аз имам нагласата на Еми  smile Много ми се иска да взема на анимационното геройче, което ми се падне, нещо сякаш направено точно за него, може би ръчно изработено или подбрано след внимателно разглеждане на предпочитанията.
 А за моите предпочитания...май най-много приличат на тези на Езра  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 16, 2013, 18:52:23 »

По повод постовете на Еми и Мишел днес бях на Креатив пазар във Варна.Това е пазар за ръчно правени стоки.Имаше прекрасни коледни неща на доста прилични цени.Очаква се да има и такъв коледен базар във Варна и дано времето е хубаво да изберем нещо на нашето геройче.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 16, 2013, 20:54:18 »

По повод постовете на Еми и Мишел днес бях на Креатив пазар във Варна.Това е пазар за ръчно правени стоки.Имаше прекрасни коледни неща на доста прилични цени.Очаква се да има и такъв коледен базар във Варна и дано времето е хубаво да изберем нещо на нашето геройче.
и тук ще има подобен, ама не се зачетох старателно в фб . Аз намерих 2 сайта с бг продукти и ще действам от там декември. blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 17, 2013, 15:59:15 »


elf5 DEER elf5
Коледен списък: (за сега в темата ще поствам, а после модераторите ще качат окончателния списък в първия пост, за да не ги тормозя всеки ден да го обновяват)

*Мари/Аристокотки/
*Тинкърбел
*Снежанка
*Уилма Флинтстоун
*Мечето Ръкспин
*Спайдърмен
*Eve/Wall-e/
*Скрат/Ледена епоха/
*Мечо Пух
*Агнес от АЗ, ПРОКЛЕТНИКЪТ
*Маша/Маша и мечока/
*Coyote /койота, от койота и бързобегача/
*Покахонтас
*Зайчето от Ну погоди
*Ферди мравката
*Принцеса Анастасия


 OfftopicАко някой ми е изпратил ЛС, но не присъства в приказния списък, го моля отново да ми пише. Girl_hide

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #44 -: ноември 18, 2013, 08:43:00 »

Аз може и ваучери да подарявам.......Е, ще има и нещо лично, зависи кое геройче ще ми се падне. Ако някой не слуша, ще му пратя подарък от ей тези български стоки  Wink
http://eha.bg/dXe5?ifrm
В събота имах ходене по Главната на Пловдив и просто съм в потрес. Все пак има време и се надявам нещо да ми грабне окото.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines