Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 00:25:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа?
да - 30 (96.8%)
не - 1 (3.2%)
Общ брой гласове: 30

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Прочетена 94738 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: ноември 29, 2013, 23:26:26 »

Здравейте, Снежанки smile

И за мен не е проблем да си взема подаръка от пощата или от офис на куриер smile

И аз се чудех дали мога да улесня моята Снежанка с нещо, но харесвам всичко от коледни декорации до шалове и книги, така че всичко би ме зарадвало, даже и един шоколад, който с радост да си хапна след постите smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: ноември 30, 2013, 00:50:15 »

аз намерих и завършващата част от подаръка си днес, при това последната  в магазина! Bravo
гледам всичко е накачулено с китайски боклуци навсякъде по магазините.стана ми по-скоро непразнично.
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: ноември 30, 2013, 11:32:45 »

Тъй като съм от скоро тук и представя си нямам коя е дамата, която ми се падна. Надявам се което избера да и хареса.
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #183 -: ноември 30, 2013, 16:21:56 »

Съншайн,не се притеснявай...доста от включилите се тази година,сме по-нови във форума и най-вероятно ще позатрудним нашите Снежанки,но важното е ,че всички влагаме много приятни чувства около избора.Това прави очакването толкова емоционално и вълнуващо!
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #184 -: ноември 30, 2013, 17:41:56 »

Моето подаръче днес пое пътят си. Искрено се надявам да пристигне преди Коледните празници, а не след Нова година.
Ще видим, за всеки случай повече се вълнувам дали ще се хареса на моето геройче, не е точно това което си пожела. Избрах нещо което на мен ми харесва, нещо от мен
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: ноември 30, 2013, 17:49:16 »

Хайде и аз да се изкажа относно доставката - по принцип съм дала адрес до офис на Еконт, но ако моята Снежанка се затруднява по този начин, нека пише на Mrs., a тя да пише на мен и ще дам адрес за БГ пощи. Пощенския клон също ми е близо, просто не съобразих как ще е по-удобно за Снежанка, понеже ползвам само Еконт.  pardon
Относно избора на подарък, бих могла да подскажа, но няма да го направя умишлено, защото обожавам тръпката от изненадата и трескавото разопаковане на подаръка  yahoo
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: ноември 30, 2013, 18:15:26 »

Да кажа и аз за получаването. Дала съм служебния си адрес, до работа имам офис на Еконт и ще ми е удобно да го взема от там. От пощата не знам пращат ли известия или ходя да си го търся. Както и да е, ще си го намеря де  blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: ноември 30, 2013, 21:28:29 »

Аз вече имам идея за подаръка  girl_wink и съм хепиии
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #188 -: ноември 30, 2013, 23:30:24 »

Момичета, здравейте и от мен

Много ми  е трудно да избера подарък за моето геройче, но ще дам всичко от себе си за да го зарадвам.
А на моята Снежанка да не се притеснява харесвам всичко -  и ръчно изработено, и плетено, и купено, и шалове, и шапки, и ръкавици, и  на коледна украса много ще се зарадвам (всякаква: играчки, венци, гирлянди, покривки) и т.н. Само и аз предпочитам подаръка да не е сувенир (различен от коледен имам предвид), защото вече нямам място, но това не означава, че няма да оценя подаръка - ще му се нарадвам и още как - Коледа е!

Нямам претенции и за начина на доставка
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #189 -: декември 01, 2013, 09:45:24 »

И аз съм готовааааа!
Подобно на Емисъм разтърсена от китайците. Естествено, има и хубави, но много скъпи маркови- една елхичка-камбанка е само 29лв.  sad. Мааалка, събира се в шепата и остава за още, пък е и чуплива. Майтапим се, че ако трябва да се подарява, най- добре е да е с огромен етикет, че да и се вижда цената. Ядоса ме и друго....исках да намеря поне елемент от коледарски костюм за момченце. Но - не, всякакви джуджански работи за бебета, деца и родители, без нашенски  sad. В крайна сметка, само опаковката ще е типично коледна, надявам се и останалото да пренесе моите топли чувства към съфорумката ни. heart heart heart
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: декември 01, 2013, 11:02:23 »

Ааааа,много сте бързи.Много.И нетърпеливи.Сега ще взема да се комплексирам ,че как обиам да съм първа не е истина smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: декември 01, 2013, 13:17:09 »

И аз днес накупих всичко за подаръка и съм страшно щастлива, но ми е напрегнато дали героят ми ще му се зарадва  girl_impossible
Надявам се утре да успея да го опаковам добре /за да издържи пътя/ и да го пращам.
За това мило мое геройче, моля те не се сърди ако опаковката на подаръка ти е прекалено много, но искам да се подсигуря, че ще го получиш здрав!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #192 -: декември 01, 2013, 13:58:55 »

Моето подаръче е също опаковано и готово за пращане! Има много път да извърви, така че го пращам отрано с надеждата да пристигне навреме! smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #193 -: декември 01, 2013, 23:44:08 »

Ехеее, какви сте бързииии.....аз като се познавам, сигурно в последния момент ще ме навести музата (сетих се за онзи лаф: "Музата навести поета и тогава.....влезе жена му" smile ).
НА моята Снежанка да кажа, че бих се зарадвала на всичко, а за доставката също нямам претенции. За пръв път се реших да се включа в подаръчната треска и много се вълнувам  yahoo
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: декември 02, 2013, 10:45:58 »

Охх, на мен тази година нещо ми е трудно да реша какво ще е. Но то сигурно, защото още не съм направила обиколка по магазините, надявам се тогава да ме осени идея за подаръчето. Иначе много се вълнувам и ми е много празнично  DEER
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines