Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 00:25:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа?
да - 30 (96.8%)
не - 1 (3.2%)
Общ брой гласове: 30

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Прочетена 94738 пъти)
 
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: ноември 29, 2013, 10:19:00 »

Ех, пак стана време за подаръци и този път реших да улесня моята Снежанка, като кажа, че предпочитам нещо, което да използвам, а не да стои някъде за украса, напоследък нямам много време за четене затова и книги не искам, защото 2 стоят ей така започнати и недовършени. Иначе аз съм на 1/2 готова с подаръка, дано да се хареса.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #166 -: ноември 29, 2013, 11:01:35 »

Той е супер стар виц, та ето го:

Вълкът и мечката отворили сладкарница. В нея продавали само ягодови торти. Веднъж дошъл заекът и попитал:
- Имате ли торта с моркови?
Те му отговорили:
- Не!
Заекът идвал още няколко пъти и все питал за този вид торта. Накрая мечката и вълкът решили да направят и от нея. На следващия ден заекът пристигнал отново.
- Имате ли морковена торта?
- Да - отговорили в един глас собствениците.
- Нали е много гадна? - попитал заекът.

Та и работата с героите - би си помислил, че заека обича моркови, обаче ако не обича? Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #167 -: ноември 29, 2013, 11:11:02 »

Хехе, готин виц good
Много си права, по- важно е да се знае кой какво твърдо не обича. Аз и затова питах за ръчно приготвените работи. Все пак имаме нещо общо, щом сме в този форум - винаги можем да разчитаме на помощ от приятел heart heart heart
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: ноември 29, 2013, 11:57:47 »

Ех, пак стана време за подаръци и този път реших да улесня моята Снежанка, като кажа, че предпочитам нещо, което да използвам, а не да стои някъде за украса, напоследък нямам много време за четене затова и книги не искам, защото 2 стоят ей така започнати и недовършени. Иначе аз съм на 1/2 готова с подаръка, дано да се хареса.

Моите предпочитания се припокриват с тези на bergeria!   girl_wink
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: ноември 29, 2013, 12:09:15 »

Ненадейно и на мен тази сутрин ми хрумна какво бих могла да купя на моето геройче  yahoo Понеже не съм в голям град и въпреки, че се води към София, все пак няма голям избор и транспорта е ограничен, но ще се справя  girl_wink Пускала съм няколко неща с пощите и не съм имала проблеми, та мисля по пощата да го пусна, надявам се геройчето ми да няма проблем с това  pleasantry Смятам и аз да го пусна по-към средата на месеца, за да дойде не прекалено рано, а горе-долу около Коледа.



Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: ноември 29, 2013, 13:19:40 »

Еми аз ти пожелавам пък двечки и да пробваш как се влиза в магазин с близнашка количка.
Аз предпочитам куриер тъй като ми е трудно да се замъкна до пощата.
Аз само да кажа че не бих желала прахосъбирачки и такива джунджурийки защото нямам къде да ги слагам с тези моите  джудженца дето ще почнат и да пълзят и да докопват всичко.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #171 -: ноември 29, 2013, 13:24:30 »

Аз съм готова с 1/3 от подаръка, плановете са най-късно до сряда да го пусна.
Ще използвам пощите по ред причини, дано да не ме разочароват - досега всичко е било ОК.
И на мен ми беше трудно да реша какво да подаря, защото не познавам моя герой, обаче се "гмурнах" в архива на форума и попрочетох това - онова за героя ми  Wink
Та сега идеята е ясна, останаха някои неща и ще стискам палци всичко да оцелее по пътя  tease
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: ноември 29, 2013, 13:32:52 »

Писах, че ще пращам по пощата, но да уточня, че аз също нямам проблем да си го взема от пощата, само да не пристигне през почивните дни, че не знам как ще работят.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: ноември 29, 2013, 13:50:53 »

явно само аз съм недоволна от пощите. последният път едва не ми затриха пощенски запис, а що писма от америка ми изчезваха в годините nea.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: ноември 29, 2013, 14:01:51 »

Аз тези дни ще обикалям,тъкмо си мисля че съм решила какво да взема и нещо друго ми хрумва  pardon.Аз на моята Снежанка да кажа,ако не е прекалено късно,че като прочетох горните постове и прецених,че и на мен по-добре да не ми подарява разни фигурки за украса (освен ако не е нещо за стената например).Първо нямам секция, на която да я сложа,второ предстои ни след някой месец да започнем да пълзим и да ходим, и така.....Но не е фатално,каквото и да е го чакам с огромно нетърпение.Иначе за пратката няма проблем да си я взема от офиса на куриерите или от пощата.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: ноември 29, 2013, 15:55:22 »

Аз пък всеки ден си мисля какво да взема, всеки ден измислям нещо ново, иде ми доста неща да накупя хаха, картичката е готова, сега мисля др-та част  yahoo
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #176 -: ноември 29, 2013, 18:45:40 »

Аз също вече 100 пъти си променях идеята за подаръка на моето геройче pardon . Надявам се тези дни да реша вече окончателно и да се заемам с опаковането Wink .Нямам никакъв проблем с това от къде ще си взема подаръка - дали от поща или куриерски офис,така че нека моята Снежанка си реши кое й е по-удобно good
« Последна редакция: ноември 29, 2013, 18:48:00 от Mulan » Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #177 -: ноември 29, 2013, 19:58:07 »

Аз съм си по пощата, при нас куриерски служби няма или ако има, то дерат кожи.
Надявам се, не затруднявам снежанката ми, че е по пощата. Представям си какви нерви са от Бг,  четох миналата година. Тук в Холандия нямаме такива проблеми, дори не питат какво има вътре.
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: ноември 29, 2013, 20:23:48 »

Днес пристигна част от подаръка който поръчах онлайн  yahoo тъй като търсех нещо конкретно,но тук не намерих.Да живеят новите технологии  danceg Остава само да измайсторя картичката и съм готова smile Нетърпелива съм да го пратя,но ще покачатм малко  pardon
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #179 -: ноември 29, 2013, 22:01:13 »

Привет и от мен!
Музата, относно подаръка още не ме е посетила и съм в голяма чуденка какво точно да избера. Ще видим, има време... На 6-ти имаме премиера и напрежението в театъра е малко "в повече". Явно мислите ми са насочени предимно към работата, затова не мога да се настроя на любимата ми коледна вълна. Надявам се, обаче към средата на месеца всичко да е ок и подаръкът ми да лети към получателката си  smile   

Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines