Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:26:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 13 част  (Прочетена 159161 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #420 -: януари 28, 2015, 14:26:55 »

Момичета може ли един съвет да ви дам.... Моля ви, не харчете много пари за подаръчета и не им се старайте толкова....
Честно , на колко сватби сте ходили и помните какво са ви подарили младоженците или пък го пазите? give_rose
Изберете нещо, което да не е обикновена прахосъбирачка, но и да не надвишава 1 лв (даже пак е много според мен)... Каквото и да подарите на гостите си, ще бъде ок - близките ви в тоя ден няма да са на себе си кой знае колко, на приятелите ви ще им е все тая, най-много бабите и злобните роднини да направят някой коментар.
Тези подаръчета са символични... честно мислите ли че някой ще ползва ветрилото или ще сложи колелцето на видно място вкъщи? (нищо лично give_rose)
В много от случаите хората даже забравят да си вземат подаръците от ресторанта... При нас въпреки , че не ми струваха пари, единствено бабите ни и родителите ни прочетоха наистина какво пише на папирусите и имаха някакъв коментар.
90% от гостите ни дори не помнят какво сме им подарили и ни зададоха въпроса, "ама то и подаръци ли е имало?" И не е защото не са добри хора или не са ни близки приятели - просто не ги вълнува толкова , колкото си мислите..
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: януари 28, 2015, 14:43:12 »

Ами всеки това ми казва, но аз лично на последната сватба, която бях имаше точно такива папирусчета и те наистина не се приеха много ок, всеки питаше "Това ли е подаръчето?" .. Не искам прахосъбирачка, не искам нещо, което да се изяде (При мен това със сладките, бонбоните и т.н е най-лесния вариант, но просто никак не ми допада...достатъчно ядене ще има) а тези фото холдери, може да си ги изпозлват за снимки, за да държат календарче на работа и т.н. Искам да има такова, защото на мен като човек ходил по сватби винаги ми се е искало да няма пъти слончета и т.н, а нещо което да използвам... Надявам се и за гостите ми да е така, но всеки може сам да си прецени, аз съм поканила основно приятели, най-най-близките ми роднини и мисля, че подаръка би се приел добре. Въпросът е всеки да го направи според гостите си... А накрая ще видим smile  blum

Това за парите всеки го казва, но на тоя етап, ми се иска да има нещо... Може и да съжалявам после, не отричм  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #422 -: януари 28, 2015, 14:46:49 »

Така е всеки преценява според гостите си smile Моите са си идиоти , дето не се трогват от стихове ахахахаххаахах smile Но пък много ги обичам и  мисля че  би им  направило впечатление ако ще и тряктори да им бяхме подарили smile Те дойдоха заради нас  (приятелите визирам) и не им пукаше ние какво ще им дадем  - просто искаха да ни уважат
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: януари 28, 2015, 14:47:37 »

МАРМОТКА, написано е ЖЕНСКИ подарък... никъде не съм и описала, че е идея за общ, Cerise явно се е насочила към персонален подарък и ги разделя полово, което е супер, щом може да си го позволи  good
Да, момичета, първо харесах просто ключета, но докато избирах какъв точно модел - попаднах на ключета отварачки и ги харесах повече, защото все пак имат някакво приложение. Но не мога на двойките да кажем да подаря две отварачки - малко е тъпо и за това ги разделих на мъжки и женски.
А между другото имам подозрения, че ще излязат по-евтини от вашите подаръци. Това по повод "щом може да си го позволи". Защото едно ключе-отварачка ми излиза 0,34p. Всичко е от ebay.
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: януари 28, 2015, 15:05:40 »

Относно холдерите - мислите ли, че гостите ще разберат, че това им е подаръчето, а не просто част от декорацията, която вие сте наели за сватбения си ден? Просто размишлявам, иначе идеята ми харесва.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: януари 28, 2015, 15:07:50 »

Ами, то ще си пише, някакъв текст с бладарност с имената на госта и нашите и дата... Номерата на масите ми ще са в рамки и няма как да се обърка (според мен) smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: януари 28, 2015, 15:18:24 »

Ние си пазим подаръчетата от всички сватби и се надявам и нашите гости да направят същото. smile Иначе наистина няма смисъл да се дават много пари, достатъчно е нещо символично, което да остане за спомен.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: януари 29, 2015, 21:22:55 »

Ето такива ни бяха кутийките

Аз като ми е минала сватбата, бих казала, не се лишавайте от това, което ви харесва, за да не съжалявате поле, надали ще я повторите сватбата, а пари се печелят  girl_wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: януари 30, 2015, 09:34:07 »

госпожица, супер са били.. И съм съгласна с казаното, в началото си мислехме да не изхарчим повече от 12-13хил, сега като гледам ще са около 16. Но може би ще е веднъж, искаме всичко да е, както сме си го представяли...За да не си казваме после, ама ако бяхме направили еди-какво-си, можеше .. блаах. По-добре като ще е гарга да е рошава smile  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #429 -: януари 30, 2015, 11:54:51 »

http://1prekrasenden.com/%d1%81%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b1%d0%b5%d0%bd%d0%b0-%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d1%8f-%e2%84%96-9-%d1%80%d0%b5%d1%82%d1%80%d0%be-%d1%88%d0%be%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0%d0%b4%d1%87%d0%b5%d1%82%d0%b0/

Eто ви една интересна идея за подаръци на гостите... Ако не искате да са шоколадчета, може да се направи с всичко според мен smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #430 -: февруари 07, 2015, 13:06:52 »

Някой може ли да ми каже от къде да намеря такива шишенца?
Кой ги прави в този вид?


« Последна редакция: февруари 07, 2015, 13:09:00 от AIVEN » Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: февруари 07, 2015, 13:22:19 »

Някой може ли да ми каже от къде да намеря такива шишенца?
Кой ги прави в този вид?





Здравейре AIVEN може да видите това http://blackcatbg.com/%D0%A8%D0%98%D0%A8%D0%95%D0%9D%D0%A6%D0%90,%20%20%D0%A0%D0%90%D0%9A%D0%98%D0%AF,%20%D0%A5%D0%9E%D0%91%D0%98,%20%D0%9C%D0%90%D0%A2%D0%95%D0%A0%D0%98%D0%90%D0%9B%D0%98,%20BOTTLES,%20BRANDY,   но не зная дали ще Ви устрои като цена.
http://www.vaza.gr/bg/malki-shishenca-za-rakiya-za-cvatba-ili-kr-shene.html вижте и това.
http://www.gpack.bg/bg/b713/malko-shishentse-40-ml-s-drazhka-za-svatba-ili-krashtene.html

Дано съм помогнала smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 07, 2015, 14:00:53 »

Всеки преценява какво да подари. Ние ще даваме сувенирчета ( качвала съм снимка преди ) с благодарствена картичка.. Нека гостите сами си преценят дали да ги пазят или да ги хвърлят.. Правим всичко да е ок, подаръци, тортата, храната, пиенето, превоз до и от ресторанта за гостите.. Какво повече да направя за гостите.? Нали те трябва да се съобразят с нас, а то излиза обратното и после пак ще има недоволни.. Правете това, което ви харесва и  искате, коментари ще има винаги.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #433 -: февруари 07, 2015, 14:22:41 »

Благодаря ви.  give_rose give_rose give_rose
Шишенца намерих, но китката с панделката от къде да я намеря? Тези цветчета трябва да се продават все някъде.
С етикетите мисля, че ще се справя. smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 07, 2015, 14:32:47 »

Има в цветарските магазини ги продават по 15 или 12 броя за около 1.50 -2,00лв , можеш да си ги направиш на 3 рози и да ги завържеш с панделка с цвета които искаш..
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines